Nou ik was dus toch maar even richting het sportpark van DWV gegaan om te kijken hoe de jongens de zomerstop uit zijn gekomen. Het atmosfeer op het sportpark was goed, lekker gezellig druk. Grootste tegenstander leek de temperatuur te worden. Er hing wel een laagje wolken voor de zon, maar het was erg warm en benauwd. Dat bleek ook wel uit de drankconsumptie.
De wedstrijd begon lekker vel, maar naar een paar minuutjes viel dat wat terug. De eerste goal van Issi kwam voort uit een bal die goed door Dario werd teruggelegd met zijn hoofd. Zeegelaar scoorde de tweede, hij speelde alleen de eerste helft en deed het wel ok. Hij stond alleen telkens iets te dicht bij Urby waardoor die linkerflank wat vol werd. Tegengoal kwam een beetje uit de lucht vallen, niet echt een topgoal, niemand blunderde ook.
Positieve spelers 1e helft: Ismail, echt de topper van dit elftal, zo cool aan de bal, meneer postbode was briljant. Hij oogde ook al zeer fit. Ollie kwam ook wel redelijk mee naar voren soms. Dario was lekker fanatiek, raakte helaas nog de lat. vd Heijden was ook best ok, nog een bal op de paal uit een vrije trap. Grote dissonant was Kennedy, hij kreeg het zelfs hier niet voor elkaar om acties te maken en gaf vaak lukraak ballen voor de pot zonder te kijken wie waar staat.
Tweede helft: Siem de Jong had zijn vizier niet scherp staan anders had hij vandaag 5x gescoord in 45 minuten, maar speelde verder wel een goede pot. Sno was best lui maar maakt wel een mooie goal met een Zizou actie. Martina was lekker aan het dribbelen en kwam vaak zijn man voorbij. Urby was sowieso goed en mocht de hele pot spelen, aantal loopzuivere voorzetten. Een daarvan op Siem die hem zeer mooi binnen schoot. Toby speelde ook de hele pot en deed dat prima, paar lekkere passes. Robbie stond tweede helft constant goed opgesteld en pakte een hoop aanvallen van de tegenstander goed op. Supusepa was wat afwachtend, deed niets fout maar ook niets briljant. Bodul werkte hard en had een paar mooie loopacties, gescoord uit een pingel. Donald speelde niet zo heel lang maar die jongen is zo goed aan de bal.
Eerste helft 2-1, einde 10-1
Tweede helft was dus stukke beter mede doordat de tegenstander het niet meer kon bijbenen.
A.F.C. Ajax - Piet de Visser