Maar Heracles heeft naar het schijnt nog aardig wat te besteden. Laat ze dat dan maar grotendeels aan één speler besteden. Het volk eist toch minstens één topperquote:Op maandag 13 juli 2009 21:26 schreef Damzkieee het volgende:
Lijkt me absoluut onhaalbaar, als Vitesse hem al niet kan betalen.
We hebben nog nooit een topper gehaald. We hebben wel (relatieve) toppers gekweekt, bijvoorbeeld Quansah, Wuytens en Klavan. Waren misschien nog niet goed genoeg voor de eredivisie toen ze kwamen maar hebben zich zo goed ontwikkeld dat ze de transfer naar het hogere plan hebben verdiend.quote:Op maandag 13 juli 2009 21:44 schreef Zapper het volgende:
[..]
Maar Heracles heeft naar het schijnt nog aardig wat te besteden. Laat ze dat dan maar grotendeels aan één speler besteden. Het volk eist toch minstens één topper
quote:RKC Waalwijk blameerde zich dinsdag met een gelijkspel tegen zondaghoofdklasser JVC Cuijk. Trainer Ruud Brood zag zijn ploeg niet verder komen dan 1-1. Jeff Stans scoorde voor de promovendus.
quote:
quote:Sparta Rotterdam wil in de toekomst nog nadrukkelijker inzetten op de eigen jeugd. Eerder al ging deze visie ten koste van middenvelder Arne Slot en nu heeft hoofdtrainer Frans Adelaar laten weten dat ook Yuri Rose uit mag kijken naar een nieuwe club. De dertigjarige offensieve middenvelder speelt sinds 2005 op Het Kasteel. In tegenstelling tot Slot zit Rose nog wel bij de wedstrijdselectie van de Rotterdammers, maar de kans op speeltijd lijkt gering voor de Purmerender. “De selectie van Sparta is groot. Veel jonge jongens breken door en dat gaat ten koste van anderen”, weet Richard Grootscholten, technisch directeur van Sparta.
“Als je afscheid kunt nemen van spelers die op hun beurt een goede club vinden, levert dat geld op”, aldus Grootscholten in Voetbal International. “Wij hebben tegen Adelaar gezegd: ‘Ga eens kijken wie je nodig hebt en op wie je wellicht minder vaak een beroep zult gaan doen.’”
“Arne komt nu niet in de plannen voor, al betekent het niet dat hij weg moét”, gaat de beleidsbepaler verder. “Als blijkt dat Rose ook weinig aan spelen toe komt, moet je naar een oplossing zoeken die voor alle partijen de beste is.” Rose speelde in totaal 113 competitiewedstrijden voor de Kasteelheren, waarin hij 21 maal doel trof. De Noord-Hollander speelde eerder voor FC Volendam, Heracles Almelo en SC Heerenveen.
Mwah, heeft natuurlijk al wel de nodige bagage voor zijn leeftijd. Subtop eredivisie, jeugdinternational, Olympische spelen. Zou voor ons een topper geweest zijn. Had gehoopt dat hij wel zou komen vanwege Gert-Jan, maar geld speelt natuurlijk de belangrijkste rol.quote:Op woensdag 15 juli 2009 11:20 schreef BliksemSchigt het volgende:
Calvin Jong-a-Pin wilde niet naar Heracles volgens de VI; waar denkt die jongen dat ie dan naar toe kan?.
Goed , heb je een punt. Als ik Smit zo hoor dan zijn ze op zoek naar een topper á lá Sneijder. Dan kun je zo'n Rose maar beter achter de hand houden voor als het weer misgaatquote:Op woensdag 15 juli 2009 11:44 schreef Blawh het volgende:
Rose als backup? Lijkt me niet iemand die ons nu omhoog gaat helpen. Was wel een held in de eerste periode van Verbeek natuurlijk.
quote:Op woensdag 15 juli 2009 12:16 schreef Damzkieee het volgende:
Mwoaah wel een tijd hoor
Ligt een kunstgrasveld ook. Wij moeten er geregeld tegen spelen. Enorm trieste kleedkamers, dat wel.
Het aantal spelers dat niet komt wordt zo langzamerhand wel erg groot of niet. Al paniek in Almelo?quote:Op woensdag 15 juli 2009 12:19 schreef Blawh het volgende:
Geen Snoyl, geen Jong-a-Pin. Wie zullen ze uit de hoge hoed gaan toveren?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |