Ik denk dat ie bedoelt dat ie positiespel traint en dan zijn verdedigers op woensdag wil laten trainen nadat ze al gespeeld hebben op zondag in de verdediging. Ik weet niet hoe oud de verdedigers in kwestie zijn, wat multiskill training is nooit verkeerd. Maar ik denk dat het altijd meer oplevert als je jonge positiespel trainees opstelt op woensdag!quote:Op dinsdag 30 juni 2009 09:33 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Je kan maar 1 soort training per week geven. Als je op zondag je training op verdedigen hebt staan en die verander je voor woensdag in positiespel heeft dat geen nut. De training die er staat tijdens de TU die word voor alle 2 de dagen gebruikt. Buiten het feit dat ze maar max 90 minuten training kunnen krijgen per week.
Ja door de opstelling in HO te veranderenin het opstellings scherm kan je de positionering van je spelers op de zelfde manier veranderen als in Hattrick. Onder de spelers naam dus.
Oja ach t is nog vroeg he!quote:Op dinsdag 30 juni 2009 09:37 schreef Gijs_ het volgende:
[..]
Ik denk dat ie bedoelt dat ie positiespel traint en dan zijn verdedigers op woensdag wil laten trainen nadat ze al gespeeld hebben op zondag in de verdediging. Ik weet niet hoe oud de verdedigers in kwestie zijn, wat multiskill training is nooit verkeerd. Maar ik denk dat het altijd meer oplevert als je jonge positiespel trainees opstelt op woensdag!
25 hier binnen op het kantoor en dan wachten we nog op de zon die nog niet recht op dit gedeelte van het gebouw schijntquote:Op dinsdag 30 juni 2009 09:57 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Oja ach t is nog vroeg he!
En al lekker warm 21 graden hiero.![]()
Hier in het noorden is het bewolkt, dat is wel zo prettig hier op kantoor... Bij gebrek aan Airco!quote:Op dinsdag 30 juni 2009 10:13 schreef Psychonikeo het volgende:
[..]
25 hier binnen op het kantoor en dan wachten we nog op de zon die nog niet recht op dit gedeelte van het gebouw schijnt
Dat merkte ik ook pas. Via Foxtrick kwam ik met een linkje wel op een andere maar ik zou zo niet meer weten welke.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 10:08 schreef Gijs_ het volgende:
Weet iemand of de Advanced Injury Calculator nog leeft ergens?
http://www.student.ru.nl/rvanaarle/injury.php werkt niet meer...
hier 21,3 graden buiten en 23,3 graden binnenquote:Op dinsdag 30 juni 2009 10:13 schreef Psychonikeo het volgende:
[..]
25 hier binnen op het kantoor en dan wachten we nog op de zon die nog niet recht op dit gedeelte van het gebouw schijnt
Er hangt een beetje sluier bewolking maar het is wel zonnig.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 10:15 schreef Gijs_ het volgende:
[..]
Hier in het noorden is het bewolkt, dat is wel zo prettig hier op kantoor... Bij gebrek aan Airco!
Ik kom ook wel bij een paar andere terecht, maar die zijn toch niet zo fijn en nauwkeurig!quote:Op dinsdag 30 juni 2009 10:16 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Dat merkte ik ook pas. Via Foxtrick kwam ik met een linkje wel op een andere maar ik zou zo niet meer weten welke.![]()
http://www.8noortje8.nl/tools/blessure/ werkt ongeveer hetzelfdequote:Op dinsdag 30 juni 2009 10:08 schreef Gijs_ het volgende:
Weet iemand of de Advanced Injury Calculator nog leeft ergens?
http://www.student.ru.nl/rvanaarle/injury.php werkt niet meer...
Dank!quote:Op dinsdag 30 juni 2009 11:33 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
http://www.8noortje8.nl/tools/blessure/ werkt ongeveer hetzelfde
meer dan tevreden over de verkoop van mijn passable PM, inadequate Defening 17j52d oude spelertquote:Date From To Price TSI then
30-06-2009 (7/39) FC Mattheus Eugenius FC ¦a¨kininkai 75 000 ¤ 540
Al een idee wat je gaat trainen ?quote:Op dinsdag 30 juni 2009 14:47 schreef Flappekz het volgende:
Mja...denk dat ik na de grote pop-golf de komende weken mn training maar eens om ga gooien...en een hele grote uitverkoop ga houden
Zeer hoogstwaarschijnlijk passen. Even uitzoeken welke spelers ik daarvoor moet hebbenquote:
Die IM die al 48 minuten gespeeld heeft zal sowieso nog maar 42 minuten kunnen trainen, 90 minuten is het maximale. Dus met 90 minuten nog op 50% train je hem niet alsnog naar de 100%quote:Op dinsdag 30 juni 2009 15:43 schreef FrituurVetPet het volgende:
Een IM trainee van mij is geblesseerd, hij is in de 42ste minuut uitgevallen en een andere trainee heeft het dus 45+3 minuten overgenomen.
Als de IM trainee niet is genezen morgen, kan ik dan de invaller Im op de winger positie positioneren om zo 90 minuten keer 50% training plus 45 minuten keer 100% training te krijgen en dus een winger morgen op een IM positie te positioneren om zo 90 minuten 100% training te krijgen.
In plaats van dus de IM een overbodige 48 minuten 100% training te geven en de rest weg te gooien.
Het mooie van passen is dat dat bijna geen reet uitmaakt.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 14:57 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Zeer hoogstwaarschijnlijk passen. Even uitzoeken welke spelers ik daarvoor moet hebben
Kut blessurequote:Op dinsdag 30 juni 2009 15:48 schreef Gijs_ het volgende:
[..]
Die IM die al 48 minuten gespeeld heeft zal sowieso nog maar 42 minuten kunnen trainen, 90 minuten is het maximale. Dus met 90 minuten nog op 50% train je hem niet alsnog naar de 100%
Als die ene nog geblesseerd is kun je die ingevallen mid opstellen als IM en in de rust wisselen, maar dat schiet verder niet heel erg op, behalve dat je een kleine kans wegneemt dat ie ook geblesseerd raakt de tweede helft!quote:
OK...dus relatief jonge spelers met bijvoorbeeld bovennatuurlijk hoofdstat, en dan zwak of matig passen ofzo lijkt me het meest aanneemlijkquote:Op dinsdag 30 juni 2009 15:55 schreef rompompom het volgende:
[..]
Het mooie van passen is dat dat bijna geen reet uitmaakt..
Als je op niveau wil blijven, neem je spelers met de hoofdstat op niveau; passen train je er wel bij. Het fijne van passen is dat het op 23, 24 jarige leeftijd ook nog aardig rendabel is, zeker als die nog niet zo hoog zitten.
Als het niveau je niet uitmaakt, kies een zooi net geen top trainees (geen potentiële U20 ofzo, die moeten op hoofdstat getraind worden) en train ze tot gelijk aan de hoofdstat of formi.
Het is leuk trainen, want snel en veel trainees = vaak poppers op vrijdag..
van waar die omslag?quote:Op dinsdag 30 juni 2009 14:47 schreef Flappekz het volgende:
Mja...denk dat ik na de grote pop-golf de komende weken mn training maar eens om ga gooien...en een hele grote uitverkoop ga houden
quote:Op dinsdag 30 juni 2009 15:43 schreef FrituurVetPet het volgende:
Een IM trainee van mij is geblesseerd, hij is in de 42ste minuut uitgevallen en een andere trainee heeft het dus 45+3 minuten overgenomen.
Als de IM trainee niet is genezen morgen, kan ik dan de invaller Im op de winger positie positioneren om zo 90 minuten keer 50% training plus 45 minuten keer 100% training te krijgen en dus een winger morgen op een IM positie te positioneren om zo 90 minuten 100% training te krijgen.
In plaats van dus de IM een overbodige 48 minuten 100% training te geven en de rest weg te gooien.
Hij zal dus 45 minuten 100% krijgen dan en 55 minuten 50%. Dat komt dus overeen met 72,5% van het percentage training dat je hebt ingesteld..quote:Ties Faas speelde zondag 50 minuten als vleugelspeler en 90 minuten als vleugelverdediger op woensdag. Hij ontvangt 50 minuten volledige vleugelspeltraining en 40 minuten vleugelspeltraining met minder effect.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |