Ajax heeft niks te zoeken in de Championsleage.
quote:Ik heb ook niet gezegd dat ze het wel verdienen. Ik zeg alleen hoe dramatisch het is dat een ploeg als DIT Ajax kampioen wordt van Nederland.
Op maandag 15 april 2002 12:15 schreef Atrimar het volgende:
De ploegen die géén kampioen worden verdienen het ook niet.
quote:Ik zie niet echt een beter alternatief
Op maandag 15 april 2002 12:17 schreef Potter het volgende:[..]
Ik heb ook niet gezegd dat ze het wel verdienen. Ik zeg alleen hoe dramatisch het is dat een ploeg als DIT Ajax kampioen wordt van Nederland.
quote:DIT ajax vind ik helemaal zo slecht niet hoor.
Op maandag 15 april 2002 12:17 schreef Potter het volgende:[..]
Ik heb ook niet gezegd dat ze het wel verdienen. Ik zeg alleen hoe dramatisch het is dat een ploeg als DIT Ajax kampioen wordt van Nederland.
Met spelers, zoals chivu, van halst, vierklau, van de vaart en mido hebben ze toch een heel behoorlijk elftal hoor.
quote:Sluit ik me volledig bij aan!
Op maandag 15 april 2002 12:17 schreef Heerlijkheid het volgende:
Helemaal niets armoede, een competitie als deze is juist sterk: iedereen kan van iedereen winnen. Als je dan kampioen wordt is dat goed.
quote:Chivu mee eens, Mido te weinig nog van gezien, van de vaart half zeizoen uitgeschakeld geweest en vierklau en van halst vullen alleen de selectie aan naar mijn idee.
Op maandag 15 april 2002 12:19 schreef erikh het volgende:[..]
DIT ajax vind ik helemaal zo slecht niet hoor.
Met spelers, zoals chivu, van halst, vierklau, van de vaart en mido hebben ze toch een heel behoorlijk elftal hoor.
quote:Feyemoord en PisVee wel dan
Op maandag 15 april 2002 12:14 schreef Potter het volgende:Ajax heeft niks te zoeken in de Championsleage.
quote:
DIT ajax vind ik helemaal zo slecht niet hoor.
Met spelers, zoals
chivu, onbetrouwbaar
van halst, WIE...?
vierklau, Vierklau...die vent heeft Vierklau nog nooit zien voetballen ofzo
van de vaart geblesserd
mido zwaar overschat
hebben ze toch een heel behoorlijk elftal hoor.
Forza Utreg olee olee olee!
quote:Moet jij eens raden wie er straks heel erg hard gaat lachen
Op maandag 15 april 2002 12:24 schreef BWH het volgende:
Aan het begin van dit seizoen werden we door iedereen uitgelachen.
Wie het laatst lacht lacht het best
quote:Feyenoord: 2 punten uit de 4 toppers. Nee, dan verdien je het om kampioen te worden.
Op maandag 15 april 2002 12:18 schreef Kaalhei het volgende:Alhoewel ik geen liefhebber ben geen enkele top3-club, moet ik toch zeggen dat PSV of Feyenoord de verdiende kampioen moeten zijn.
Degene die op 5 mei bovenaan staat is gewoon de terechte kampioen. Zo simpel is het. Maar het was wel een mager voetbalseizoen.
Niveau is van de competitie is erg laag.
quote:Wat een gelul! Net alsof die paar wedstrijden in de UEFA-cup het verschil maken. Het niveau van alledrie de topclubs is gewoon bedenkelijk. Het feit dat je punten laat liggen bij clubs als Sparta, Twente, RKC, NEC en AZ heeft niets te maken met extra europese wedstrijden of bekerveplichtingen. Alle drie de clubs hebben een brede selectie en moeten makkelijk twee wedstrijden per week aankunnen!
Op maandag 15 april 2002 12:18 schreef Kaalhei het volgende:
Volledig mee eens, als Ajax wat verder was gekomen in het Europese Toernooi dan hadden ze nooit zo hoog gestaan. Alhoewel ik geen liefhebber ben geen enkele top3-club, moet ik toch zeggen dat PSV of Feyenoord de verdiende kampioen moeten zijn. Ja, het is te hopen dat het recht zal zegenvieren (en roda geen nacomp. speelt)
Het is heel simpel: de ploeg met de minste verliespunten aan het einde van het seizoen heeft het over het hele seizoen het beste gedaan, en is dus de terechte kampioen.
Okee, laat Ajax de 'minst slechte' van allemaal zijn, maar PSV en Feyenoord hebben ook niet voetbal van hoge kwaliteit laten zien.
Daarbij geloof ik dat Ajax (en Feyenoord) aan het eind van deze competitie leuker (beter?) zijn gaan spelen, dus misschien heeft Ajax straks toch wel wat te zoeken in de Champions League.
Ik hoop het in ieder geval.
quote:Ja...je zegt het nu zelf. De anderen laten punten liggen, dus die verdienen het dan toch ook niet? Ajax laat het minste punten liggen en die ploeg die het minste punten laat liggen is de terechte kampioen!
Op maandag 15 april 2002 12:26 schreef Shivo het volgende:
Ik ben het hier volledig mee eens; Ajax wordt kampioen omdat de anderen 'per ongeluk' teveel punten hebben laten liggen. Niet omdat ze zelf zo'n sterk elftal hebben ofzo.
Stelletje!
Ik vind het wel grappig hoor, hoe de twee clubs die met de grootste bla bla aan het seizoen begonnen, nu buiten de boot dreigen te vallen. En met name Feyenoord, wat op zich de gedoodverfde favoriet was voor de titel, nu compleet met lege handen komt te staan. Geen UEFA-cup, geen Amstel-cup, geen kampioenschap en wellicht zelfs geen voorrondeplaats in de Champions League voor volgend jaar. Dat moet toch even hard aankomen daar in Rotterdam.
[Dit bericht is gewijzigd door twi op 15-04-2002 12:42]
code:Oftewel: in de competitie 4 gespeeld, 1 gewonnen, 1 verloren en 1 gelijk. Lijkt me toch dat ze dan wel redelijk aan elkaar gewaagd waren dit jaar. Misschien op een lager niveau dan anders, maar ja.feyenoord - Ajax 1-2
Ajax - feyenoord 1-1
Ajax - psv 1-3
psv - Ajax 1-1
Ajax - psv 3-0 (Amstel Cup)
En nog even reactie op die meneer die zonder enige kennis van zaken commentaar gaf op enkele Ajacieden:
DIT ajax vind ik helemaal zo slecht niet hoor.
quote:
Chivu: onbetrouwbaar
Chivu onbetrouwbaar? Ja of hij blijft aan het eind van het seizoen, maar in het veld zitten de meeste (top) spitsen in zn binnenzak
Van Halst: WIE...?
Das die puinruimer op het middenveld, die de laatste tijd erg nuttig is. Geen topper, maar een hele nuttige speler, die tenminste voor wat kracht kan zorgen op het middenveld
Vierklau: Vierklau...die vent heeft Vierklau nog nooit zien voetballen ofzo
ok, die ben ik met je eens. veel te weinig rendement
Van Der Vaart: geblesserd
En dus? Daarvoor heeft hij echt wel laten zien dat hij kan voetballen, en volgend jaar gaat dat weer vrolijk verder
Mido: zwaar overschat
als linksbuiten, ja. Als spits: nee. Hij scoort de laatste tijd aan de lopende band, en is IMO de beste spits die Ajax momenteel heeft rondlopen in het team
quote:gniffel, gniffel
Op maandag 15 april 2002 12:41 schreef twi het volgende:
Geen UEFA-cup, geen Amstel-cup, geen kampioenschap. Dat moet toch even hard aankomen daar in Rotterdam.
quote:Ik was die verloren voorronde-plaats voor de CL nog vergeten, die ontbreekt in je quote
Op maandag 15 april 2002 12:42 schreef Forumpi het volgende:[..]
gniffel, gniffel
quote:GNIFFEL, GNIFFEL
Op maandag 15 april 2002 12:43 schreef twi het volgende:[..]
Ik was die verloren voorronde-plaats voor de CL nog vergeten, die ontbreekt in je quote
Je wordt kampioen van de armoede als je met 20 punten voorsprong kampioen wordt. Dan is het duidelijk dat
a. Je te goed bent.
b. De rest zuigt.
Zo is celtic dit jaar kampioen van de armoede geworden in Schotland. Er is niemand anders die ze een strobreed in de weg legt.
In Nederland is het echter nog zo close dat 6 ploegen binnen een punt of 6 van elkaar staan. Hoe kan dit armoede zijn?
Hoe zit het strax als ajax en psv de laatste 3 wedstrijden verliezen en feyenoord kampioen wordt. Is feyenoord dan ook kampioen van de armoede? Moet wel dan.
Gewoon niet zo zielig doen. Degene die de competitie wint is de verdiende winnaar, want die was de beste over 34 wedstrijden.
quote:Bingo!
Op maandag 15 april 2002 12:45 schreef Merkowitz het volgende:
Deze zielige topics krijg je elk jaar rond deze tijd. Ze worden altijd gestart door een gefrustreerde supporter van een andere club [in dit geval hoogstwaarschijnlijk een feyenoorder].Je wordt kampioen van de armoede als je met 20 punten voorsprong kampioen wordt. Dan is het duidelijk dat
a. Je te goed bent.
b. De rest zuigt.Zo is celtic dit jaar kampioen van de armoede geworden in Schotland. Er is niemand anders die ze een strobreed in de weg legt.
In Nederland is het echter nog zo close dat 6 ploegen binnen een punt of 6 van elkaar staan. Hoe kan dit armoede zijn?
Hoe zit het strax als ajax en psv de laatste 3 wedstrijden verliezen en feyenoord kampioen wordt. Is feyenoord dan ook kampioen van de armoede? Moet wel dan.
Gewoon niet zo zielig doen. Degene die de competitie wint is de verdiende winnaar, want die was de beste over 34 wedstrijden.
quote:Is de finale al gespeeld
Op maandag 15 april 2002 12:41 schreef twi het volgende:
Geen UEFA-cup
Maar goed, ik vind Ajax geen kampioen van de armoede, want dat zou betekenen dat de andere teams armoedig waren. En beide Feyenoord en PSV hebben eindelijk internationaal weer wel iets laten zien, dus armoedig waren ze niet. En sja dat naar mijn mening de slechtste van de top 3 nu kampioen gaan worden, ach het zij zo.
Besteed je aandacht toch aan een echte sport zoals wielrennen, gisteren de hel van het noorden kijk dat is pas sport! Daar zeurt men niet over het nivo of op het arbitrage! Gewoon de longen uit je lijf trappen! beter dan al dat gezeur van alle clubs over schwalbe's en onterechte rode/gele kaarten!
quote:Totdat ze gaan sprinten in de Tour de France. Maar de Tour is dan ook pure commercie.
Op maandag 15 april 2002 12:55 schreef mixologist het volgende:
Daar zeurt men niet over het nivo of op het arbitrage!
quote:Lees deze topic dan niet, en dat wielrennen van je is helemaal vervuild van de doping Rot lekker op!
Op maandag 15 april 2002 12:55 schreef mixologist het volgende:
dat gezeik en gemekker altijd over voetbal, voetbal is allang geen sport meer maar pure commercie.Besteed je aandacht toch aan een echte sport zoals wielrennen, gisteren de hel van het noorden kijk dat is pas sport! Daar zeurt men niet over het nivo of op het arbitrage! Gewoon de longen uit je lijf trappen! beter dan al dat gezeur van alle clubs over schwalbe's en onterechte rode/gele kaarten!
quote:Tis armoede in de zin van dat het competitieniveau gewoon niet hoog is.
Op maandag 15 april 2002 12:45 schreef Merkowitz het volgende:
In Nederland is het echter nog zo close dat 6 ploegen binnen een punt of 6 van elkaar staan. Hoe kan dit armoede zijn?
Ik vind zowel Feyenoord als PSV van een hoger niveau dan Ajakkus op dit moment, toch lijkt de laatste kampioen te gaan worden. Reden volgens de topicopener is het drukke programma van eerste 2 genoemde clubs en daar kan ik me wel in vinden.
Ajakkus heeft nou niet dermate veel dan wel goeie clubs in de Europacup uitgeschakeld, nietwaar?
Maar goed, Feyenoord gaat voor de UEFA cup, PSV is al lang blij dat het nog mee kan doen om de titel en ajakkus heeft niks anders dan de titel en de KNVB beker int vooruitzicht (Ja alsof ze tegen RBC zo goed waren pfff, ze mogen blij zijn dat ze toen niet eruit geknikkerd zijn).
In die zin zit er dus wel een redelijke kern van waarheid in de topictitel.
Mensen in Eindhoven zet de platte kar al maar vast klaar we komen eraan!!!!!
Ajax is op dit moment gewoon de beste club van Nederland.
quote:M.a.w. de anderen doen het nog slechter.
Op maandag 15 april 2002 12:26 schreef Shivo het volgende:
Ik ben het hier volledig mee eens; Ajax wordt kampioen omdat de anderen 'per ongeluk' teveel punten hebben laten liggen. Niet omdat ze zelf zo'n sterk elftal hebben ofzo.
quote:Op dit moment vind ik het juist niet.
Op maandag 15 april 2002 13:10 schreef DIGGER het volgende:Ik vind zowel Feyenoord als PSV van een hoger niveau dan Ajakkus op dit moment.
quote:Slap excuus. In 1995 won Ajax toch ook de Champions League, wereldbeker EN landskampioenschap?
Op maandag 15 april 2002 13:10 schreef DIGGER het volgende:[..]
Tis armoede in de zin van dat het competitieniveau gewoon niet hoog is.
Ik vind zowel Feyenoord als PSV van een hoger niveau dan Ajakkus op dit moment, toch lijkt de laatste kampioen te gaan worden. Reden volgens de topicopener is het drukke programma van eerste 2 genoemde clubs en daar kan ik me wel in vinden.
Als professionele voetbalclub, moet je altijd zorgen dat je een zo goed mogelijke selectie op het veld neerzet. Indien men ervoor kiest, om louter te azen op Europees succes, dient men ook op de blaren te zitten, vind ik.. en dan niet schuilen achter laffe excuses als "Ja, we waren ook met Europees voetbal bezig!" Zeg dan gewoon dat je te zwak bent om je voor beide dingen in te zetten!
quote:nou of je Inter en de Rangers uitschakeld of verliest van Kopenhagen en Celtic.. verschil lijkt me duidelijk..
Op maandag 15 april 2002 13:31 schreef Smike het volgende:[..]
Op dit moment vind ik het juist niet.
Feijenoord heeft gewoon een beetje een te zwaar programma... Dat krijg je als je goed presteert in Europa. En PSV stond bij de winterstop 15 punten achter ofzo, dus die leveren ook een presatie van jewelste..!
quote:getuige de 3-0 van vorige week
Op maandag 15 april 2002 13:10 schreef DIGGER het volgende:[..]
Ik vind zowel Feyenoord als PSV van een hoger niveau dan Ajax op dit moment
quote:dat waren andere tijden, Feijenoord speelt nu meer wedstrijden dan ajax toen die de finale haalden !
Op maandag 15 april 2002 13:32 schreef gday het volgende:[..]
Slap excuus. In 1995 won Ajax toch ook de Champions League, wereldbeker EN landskampioenschap?
Als professionele voetbalclub, moet je altijd zorgen dat je een zo goed mogelijke selectie op het veld neerzet. Indien men ervoor kiest, om louter te azen op Europees succes, dient men ook op de blaren te zitten, vind ik.. en dan niet schuilen achter laffe excuses als "Ja, we waren ook met Europees voetbal bezig!" Zeg dan gewoon dat je te zwak bent om je voor beide dingen in te zetten!
Ajax kampioen omdat Feyenoord en PSV meer punten laten liggen? Is helemaal waar (hoe kan je anders kampioen worden?) maar dan geef je toch aan dat PSV en Feyenoord NOG minder zijn?
En het europees voetbal-excuus is echt onzin. Zoals al gezegd is door Gday: Ajax won in 1995 het landskampioenschap en de champions league (wat nog veeeel moeilijker en zwaarder is dan uefa-cup). En ploegen als Manchester, Real Madrid en Bayern Munchen spelen dat toch ook regelmatig klaar? Goed presteren op europees gebied EN kampioen worden in eigen land. Gewoon slap anti-ajax gelul dus
Dat kan je ook zwakte noemen. Ajax was het hele seizoen constant aan de top, wat is nou beter?
quote:in 1995 was er nog de oude opzet van de CL, dus minder zwaar de CL nu.. eerder vergelijkbaar met de UEFA cup..!
Op maandag 15 april 2002 13:38 schreef deurmat het volgende:
Inderdaad Gday!En het europees voetbal-excuus is echt onzin. Zoals al gezegd is door Gday: Ajax won in 1995 het landskampioenschap en de champions league (wat nog veeeel moeilijker en zwaarder is dan uefa-cup). En ploegen als Manchester, Real Madrid en Bayern Munchen spelen dat toch ook regelmatig klaar? Goed presteren op europees gebied EN kampioen worden in eigen land.
Manchester is al jaren niet verder gekomen dan de halve/kwart finale van de CL, en Bayern wordt dit jaar ook geen kampioen..
quote:zwakte..
Op maandag 15 april 2002 13:40 schreef deurmat het volgende:
quoteje: "En PSV stond bij de winterstop 15 punten achter ofzo, dus die leveren ook een presatie van jewelste..!"Dat kan je ook zwakte noemen. Ajax was het hele seizoen constant aan de top, wat is nou beter?
quote:Dat kan wel kloppen, maar ik vind het nog steeds een slap excuus.
Op maandag 15 april 2002 13:36 schreef Frenkie het volgende:[..]
dat waren andere tijden, Feijenoord speelt nu meer wedstrijden dan ajax toen die de finale haalden !
Als de andere clubs met lege handen staan na dit seizoen, moeten ze gewoon mans genoeg zijn om te zeggen dat ze niet over de capaciteiten beschikken om te doen wat ze voor ogen hadden.
Bovendien heeft PSV in het begin van dit seizoen GIGANTISCH slecht gevoetbald en flink gemorst met de punten... hadden ze zeker toen ook al last van een druk programma?
quote:-Druk programma wat een gelul. Als je echt verdiend kampioen wil worden moet je gewoon winnen van rkc en nac, ook al heb je net tegen inter gespeeld. Feyenoord is immers toch zo goed?
Op maandag 15 april 2002 13:10 schreef DIGGER het volgende:[..]
Ik vind zowel Feyenoord als PSV van een hoger niveau dan Ajakkus op dit moment, toch lijkt de laatste kampioen te gaan worden. Reden volgens de topicopener is het drukke programma van eerste 2 genoemde clubs en daar kan ik me wel in vinden.Ajakkus heeft nou niet dermate veel dan wel goeie clubs in de Europacup uitgeschakeld, nietwaar?
Maar goed, Feyenoord gaat voor de UEFA cup, PSV is al lang blij dat het nog mee kan doen om de titel en ajakkus heeft niks anders dan de titel en de KNVB beker int vooruitzicht (Ja alsof ze tegen RBC zo goed waren pfff, ze mogen blij zijn dat ze toen niet eruit geknikkerd zijn).
In die zin zit er dus wel een redelijke kern van waarheid in de topictitel.
-Hoezo is psv beter dan ajax. Het was toch echt 3-0 vorige week. Feyenoord heeft ook maar 1 puntje gehaald tegen ajax dit seizoen.
-Die niet zo puberaal en noem ajax gewoon ajax.
-In de uefa-cup spelen geen goeie ploegen.
-Ajax heeft niets meer in het vooruitzicht dan de titel en de beker Je zegt het alsof het niets is.
quote:Nee Kopenhagen is geen goede ploeg da's waar.
Op maandag 15 april 2002 13:46 schreef Merkowitz het volgende:-In de uefa-cup spelen geen goeie ploegen.
quote:Het zijn goede clubs, maar ook goede clubs kunnen slechte ploegen hebben.
Op maandag 15 april 2002 13:50 schreef Frenkie het volgende:[..]
Nee Kopenhagen is geen goede ploeg da's waar.
Maar Valencia, Inter, AC Milan, Parma, Glasgow Rangers etc. kan je toch geen slechte ploegen noemen, ze zijn niet minder dan Celtic, Lille, Panathinaikos of Depor..
Wat ik van Inter Milan heb gezien tegen Feyenoord, was bijvoorbeeld waardeloos! Bovendien, als men zegt dat Ajax kan winnen doordat bijv. Feyenoord nog in de race zit voor de UEFA-Cup... dan kun je ook zeggen, dat Feyenoord er nog in zit, omdat Inter Milan zich teveel bezig hield met het competitieduel tegen Brescia.
Oftewel: ALLEMAAL slappe en laffe excuses!
quote:Nee kopenhagen is geen goeie ploeg nee, dat klopt.
Op maandag 15 april 2002 13:50 schreef Frenkie het volgende:[..]
Nee Kopenhagen is geen goede ploeg da's waar.
Maar Valencia, Inter, AC Milan, Parma, Glasgow Rangers etc. kan je toch geen slechte ploegen noemen, ze zijn niet minder dan Celtic, Lille, Panathinaikos of Depor..
Inter had geen interesse in de uefa-cup. Anders hadden ze hun vaste spitsen [recoba en vieri] wel opgesteld. In plaats daarvan laten ze iemand zonder wedstrijdritme wat speelminuten opdoen. Geeft je toch te denken. [heb je gullit en jonk niet gehoord btw: Mja we hebben inter toch zwaar overschat, eigenlijk is het maar een matige ploeg.]
AC Milan, jij geloof zeker nog in namen of niet. Milan stelt toch geen zak voor man. Scheelde 1 penalty of Roda JC had ze al verslagen.
Parma staat 13e in Italie.
Glasgow stelt ook geen zak voor. Die kunnen zelfs in een competitie als de schotse geen kampioen worden. Wat hebben de rangers nou gepresteerd dan, dat jij ze zo hoog inschat?
Ga deze ploegen [die jij puur selecteert op naam] nou niet vergelijken met deportivo.
Maar goed, droom lekker verder.
quote:Op dit moment zei ik.
Op maandag 15 april 2002 13:35 schreef Frenkie het volgende:nou of je Inter en de Rangers uitschakeld of verliest van Kopenhagen en Celtic.. verschil lijkt me duidelijk..
quote:Maar, als je na de eerste poule-ronde naar de UEFA-cup wordt geflikkerd is het programma wel gelijk. Op de kwaliteit van de ploegen na dan.
Op maandag 15 april 2002 13:40 schreef Frenkie het volgende:[..]
in 1995 was er nog de oude opzet van de CL, dus minder zwaar de CL nu.. eerder vergelijkbaar met de UEFA cup..!
Dit is allemaal weer typisch Feijenoord gezeik, toen Ajax ze in eigen huis versloeg was het te tropisch, echt iets voor de mannen van stavast om te zeggen hoor
En nu ze met saai, ongeïnspireerd voetbal weggezet worden door PSV, en punten laten liggen bij NAC en RKC is het programma weer te druk?
Kunnen Feijenoord en z'n 'supporters' aub weer gewoon het eigen devies gaan naleven, dan zijn we tenminste verlost van dit soort triest gemekker.
Oh, en voor al die 'succes'-supporters die niks van de club en zijn cultuur weten, dit devies luid: 'Geen woorden, maar daden'.
quote:Nee..Je moet het omdraaien.
Op maandag 15 april 2002 12:14 schreef Potter het volgende:
Stel Ajax wordt kampioen, dan is het naar mijn idee puur omdat PSV en Feyenoord een te druk programma hebben gehad en omdat ze veel onnodig punten hebben laten liggen. Ik vind het een schande voor het Nederlandsvoetbal dat een ploeg met zo'n dramatisch niveau de landstitel gaat pakken en misschien zelfs de dubbel.Ajax heeft niks te zoeken in de Championsleage.
quote:ja als ajaks minder presteert worden PSV en Feijenoord altijd afgeschilderd als kampioenen van de armoede... een beetje triest.. Ajaks wordt ook geen kampioen van de armoede..
Op maandag 15 april 2002 15:12 schreef Dr.Daggla het volgende:[..]
Nee..Je moet het omdraaien.
PSV en Feyenoord zijn de laatste jaren kampioen van de armoede geweest omdat Ajaks niet goed presteerde.
quote:Groot gelijk..
Op maandag 15 april 2002 15:13 schreef Frenkie het volgende:[..]
ja als ajaks minder presteert worden PSV en Feijenoord altijd afgeschilderd als kampioenen van de armoede... een beetje triest.. Ajaks wordt ook geen kampioen van de armoede..
quote:heehee... eindelijk iemand die het begrijpt!
Op maandag 15 april 2002 12:14 schreef Potter het volgende:
Stel Ajax wordt kampioen, dan is het naar mijn idee puur omdat PSV en Feyenoord een te druk programma hebben gehad en omdat ze veel onnodig punten hebben laten liggen. Ik vind het een schande voor het Nederlandsvoetbal dat een ploeg met zo'n dramatisch niveau de landstitel gaat pakken en misschien zelfs de dubbel.Ajax heeft niks te zoeken in de Championsleage.
Als psv en feyenoord echte goede ploegen waren stonden ze er gewoon bij elke wedstrijd... En trouwens, dit seizoen hadden feyenoord en psv al helemaal niks in de CL te zoeken
quote:en ajaks niks in de uefacup... Kopenhagen
Op maandag 15 april 2002 15:56 schreef zbz het volgende:
de topicstarter heeft er kennelijk geen ene *** van begrepen... Ajax wordt kampioen omdat zij door dit seizoen heen steeds beter en gewender aan elkaar zijn geworden, het team is gegroeid in de competitie, en psv een zwaar programma?? nee man!!!Als psv en feyenoord echte goede ploegen waren stonden ze er gewoon bij elke wedstrijd... En trouwens, dit seizoen hadden feyenoord en psv al helemaal niks in de CL te zoeken
quote:PiSVee heeft NOG NOOIT de 2de ronde gehaald..En Feyenooit een keer..
Op maandag 15 april 2002 15:46 schreef LoekB het volgende:[..]
heehee... eindelijk iemand die het begrijpt!
quote:En Utrecht zelfs DAAR niet eens
Op maandag 15 april 2002 15:58 schreef Frenkie het volgende:[..]
en ajaks niks in de uefacup... Kopenhagen
Of Ajax kampioen worden moet nog blijken. Er kan nog zeer veel veranderen. Wat duidelijk is, is dat de kampioen dit jaar het niet puur op eigen kracht gewonnen heeft, want wie er ook kampioen wordt, de kampioen heeft een heleboel domme punten verspeeld.
Of dit armoede is? Dat moet volgend seizoen blijken als we zien of er eindenlijk weer eens een club is die de tweede ronde CL haalt.
quote:nee die vlogen er in dezelfde ronde uit tegen Parma..
Op maandag 15 april 2002 16:00 schreef Dr.Daggla het volgende:[..]
En Utrecht zelfs DAAR niet eens
quote:ajaks ook nooit
Op maandag 15 april 2002 15:59 schreef Dr.Daggla het volgende:[..]
PiSVee heeft NOG NOOIT de 2de ronde gehaald..En Feyenooit een keer..
Wie heeft er nou niks te zoeken?
quote:Kopenhagen: mogelijk kampioensploeg; Parma: mogelijk degradatie kandidaat. Duidelijk
Op maandag 15 april 2002 16:07 schreef Frenkie het volgende:[..]
nee die vlogen er in dezelfde ronde uit tegen Parma..
Parma/ Kopenhagen.. zoek de verschillen..
http://www.viplanet.nl/show?id=477307&dbid=3424
http://www.viplanet.nl/show?id=477307&dbid=3429
(er degraderen toch 4 ploegen in Italie?)
quote:Nee, die speelde twee jaar achter elkaar de finale EN domineerde NLSe competitie toendertijd. Net zoals PSV die vorig jaar domineerde. Geen enkele ploeg domineert nu. Dat het aan het "drukke schema" ligt is dus een teken van zwakte/armoede.
Op maandag 15 april 2002 16:07 schreef Frenkie het volgende:[..]
ajaks ook nooit
quote:noem 3 spelers van kopenhagen..
Op maandag 15 april 2002 16:16 schreef Doc het volgende:[..]
Kopenhagen: mogelijk kampioensploeg; Parma: mogelijk degradatie kandidaat. Duidelijk
.
http://www.viplanet.nl/show?id=477307&dbid=3424
http://www.viplanet.nl/show?id=477307&dbid=3429
(er degraderen toch 4 ploegen in Italie?)
quote:Albrechtsen
Op maandag 15 april 2002 16:18 schreef Frenkie het volgende:[..]
noem 3 spelers van kopenhagen..
en natuurlijk
Bisgaard
Clifford
Cristiansen
Dakinah
Fernandez
Fredgaard
Jónsson
Kihlstedt
Kjærbye
Laursen
Lønstrup
Madsen
Mio Nielsen
Møller
Mortensen
Myhre
Mykland
Niclas Jensen
Nørregaard
Öztürk
Pedersen
Poulsen
Røll
Rytter
Simpson
Stensgaard
Svensson
Thorninger
Traoré
Tur
Van Heerden
Vencevicius
Westh
Zivkovic
Zuma
Nu mag jij er drie van Parma noemen
quote:Eh, hallo?
Op maandag 15 april 2002 16:07 schreef Frenkie het volgende:[..]
ajaks ook nooit
Welke Nederlandse voetbalclub heeft alle mogelijke cups gewonnen in z'n historie? Feyenoord? Dacht het toch niet. PSV? Dacht het toch niet..
NEE, HET WAS AJAX.
Frenkie, je beargumenteert je uitspraken heel slecht, en als iemand met een tegen-argument komt, ga je er steeds niet op in.
Je blijft bovendien steeds hameren op dat Ajax er tegen Kopenhagen uitvloog,.. maar zullen we eens de clubs op gaan sommen waar PSV en Feyenoord van verloren hebben in Europees verband? Je bent teveel gefixeerd op het gewicht van de naam van een voetbalclub. Je zegt steeds dat club X heel goed is, terwijl die club er in werkelijkheid niks van bakt, maar toevallig wel een grote naam is in de voetbalwereld. De grootste voetbalnaam van Nederland (Ajax) is daarentegen de grootste kanshebber om de kampioensschaal te dragen in mei. Wees een vent, en zeg nou gewoon dat Feyenoord en PSV blijkbaar gewoon niet in staat waren om te voldoen aan hun eigen doelstellingen.
a. Je te goed bent.
b. De rest zuigt.
Zo is celtic dit jaar kampioen van de armoede geworden in Schotland. Er is niemand anders die ze een strobreed in de weg legt.
In Nederland is het echter nog zo close dat 6 ploegen binnen een punt of 6 van elkaar staan. Hoe kan dit armoede zijn?
Hoe zit het strax als ajax en psv de laatste 3 wedstrijden verliezen en feyenoord kampioen wordt. Is feyenoord dan ook kampioen van de armoede? Moet wel dan.
Gewoon niet zo zielig doen. Degene die de competitie wint is de verdiende winnaar, want die was de beste over 34 wedstrijden.
-----------------------------------------------------------
zo is het gewoon en niet anders......
dit gezeik hou je elk jaar en het ene jaar wordt het gestart door een feyenoorder en het volgend jaar door een psvér enz.enz.
volgend seizoen nieuwe kans
Landskampioen wordt je namelijk altijd verdient, een onverdiende kampioen bestaat niet. Je kan namelijk niet 34 wedstrijden achter elkaar alleen maar geluk of pech hebben.
Ik vind dat Ajax met spelers zoals Chivu, Bergdolmo, van der Vaart, Mido en van der Meyde zeker kampioenswaardig is!
-En alle (andere)talenten niet te vergeten natuurlijk: Pienaar, Maxwell, Trabelsi en O'brien spelen elke week beter-
Met dit elftal zal de Champions League moeilijk worden. Maar als er 1 of 2 meer ervaren spelers worden aangetrokken dan kan Ajax de eerste fase van de CL mischien wel overleven.
Ik vind dat allemaal een beetje kul!
Als ajax kampioen wordt zijn ze de minst slechte van de competitie dit jaar, en dus (helaas) de terrecht kampioen.
quote:Ajax speelde net als Feyenoord 6 wedstrijden in het poulesysteem. Vervolgens kwartfinale, halve en daarna finale. Daarnaast speelde Ajax nog de Europese supercup (uit en thuis ) en moesten ze nog even een wedstrijdje in Tokio spelen. En ook voor de nationale supercup moesten ze nog spelen. Wil je nu nog steeds beweren dat Feyenoord zoveel meer wedstrijden speelden.
Op maandag 15 april 2002 13:36 schreef Frenkie het volgende:[..]
dat waren andere tijden, Feijenoord speelt nu meer wedstrijden dan ajax toen die de finale haalden !
Echt, iedereen loopt hier maar te drammen over dat of PSV of Ajax of Feyenoord de beste is ofzo...
En ze noemen allemaal hun club waar zij voor zijn....en dan elkaar allemaal zien te pakken met de wedstrijden die deze ploegen juist verneukt hebben...
Leuk hoor!
quote:Feyenoord speelt dit seizoen 2 europese wedstrijden meer dan ajax in 94/95, feyenoord speelde namelijk ook nog een 1/8e finale. Die wedstrijden om de wereldbeker en supercup waren in het seizoen daarna. En de wedstrijd om de nationale supercup is aan het hele begin van het seizoen, niet aan het eind als de vermoeidheid begint toe te slaan.
Op maandag 15 april 2002 17:56 schreef Schurk het volgende:[..]
Ajax speelde net als Feyenoord 6 wedstrijden in het poulesysteem. Vervolgens kwartfinale, halve en daarna finale. Daarnaast speelde Ajax nog de Europese supercup (uit en thuis ) en moesten ze nog even een wedstrijdje in Tokio spelen. En ook voor de nationale supercup moesten ze nog spelen. Wil je nu nog steeds beweren dat Feyenoord zoveel meer wedstrijden speelden.
Dat van die meer wedstrijden is gewoon gelul.
Ik ga niet zeggen dat ajax de kampioen van de armoede is, als je kampioen wordt heb je het in de competitie beter gedaan dan de rest en dus ben je terecht kampioen. Het is wel opvallend dat Feyenoord net in de weekenden na europese wedstrijden belangrijke punten punten verspeelde, als ze die wedstrijden hadden gewonnen stonden ze nu ruim bovenaan. Aan 'als' heb je alleen niks, jammer genoeg.
quote:Als mijn tante kloten had was het mijn oom geweest!
Op maandag 15 april 2002 18:04 schreef menjo het volgende:[..]
Aan 'als' heb je alleen niks, jammer genoeg.
quote:Goh, iemand komt er eens achter, hoe een competitie in elkaar zit.
Op maandag 15 april 2002 17:59 schreef Emizea het volgende:
Wat een ontzettend LOOS en SNEU topic is dit!!!!!!!!Echt, iedereen loopt hier maar te drammen over dat of PSV of Ajax of Feyenoord de beste is ofzo...
En ze noemen allemaal hun club waar zij voor zijn....en dan elkaar allemaal zien te pakken met de wedstrijden die deze ploegen juist verneukt hebben...Leuk hoor!
quote:In het seizoen 95-96 speelde Ajax volgens mij ook de finale, dus denk eerst eens ff na voor je wat opschrijft.
Op maandag 15 april 2002 18:04 schreef menjo het volgende:[..]
Feyenoord speelt dit seizoen 2 europese wedstrijden meer dan ajax in 94/95, feyenoord speelde namelijk ook nog een 1/8e finale. Die wedstrijden om de wereldbeker en supercup waren in het seizoen daarna. En de wedstrijd om de nationale supercup is aan het hele begin van het seizoen, niet aan het eind als de vermoeidheid begint toe te slaan.
Ik ga niet zeggen dat ajax de kampioen van de armoede is, als je kampioen wordt heb je het in de competitie beter gedaan dan de rest en dus ben je terecht kampioen. Het is wel opvallend dat Feyenoord net in de weekenden na europese wedstrijden belangrijke punten punten verspeelde, als ze die wedstrijden hadden gewonnen stonden ze nu ruim bovenaan. Aan 'als' heb je alleen niks, jammer genoeg.
Het zijn gvd allemaal profs hoor die weet ik hoeveel geld krijgen om 90minuten te voetballen. Daarnaast heeft een selectie meer dan 11 spelers, dus als er sommige "moe" () waren moet de coach een andere opstellen.
Besides, Real Madrid speelt toch ook nog Europees voetbal en die hebben ook nog volop kansen om Kampioen te worden. Ik vind dit dus zoooooo'n zwak excuus! Als ik een dag hard gewerkt heb ga ik de volgende dag tpch ok niet zeggen, ik heb gister zoooooo hard gewerkt ik werk vandaag maar wat minder?
Als iemand Kampioen wordt is dat altijd terecht, en dat is voor een heleboel mensen moeilijk te accepteren dat het hun clubbie niet is. Ut is gewoon 1 grote vorm van jaloezie dat het zijn club dit jaar niet is.
Get over it en hoop dat je club volgend jaar beter voetbalt als dit jaar, want zo goed hebben de topclubs niet gepresteerd dit jaar.
quote:Ajax wordt niet leeggekocht denk je??
Op maandag 15 april 2002 18:35 schreef The_Coach het volgende:
Nou zoveel vind ik Ajax nog niet onderdoen voor PSV of Feyenoord.
Sterker nog volgend jaar zie ik Ajax met een grote marge kampioen worden, omdat ze zich simpelweg nog een heleboel kunnen doorontwikkelen.
En bij F'noord kan dat niet echt gezegt worden.
Zelfde geldt voor PSV dat leeggekocht gaat worden.
quote:Nee i.i.g. minder snel dan P$V.
Op maandag 15 april 2002 19:28 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Ajax wordt niet leeggekocht denk je??
Ajax had trouwens al lang en breed kampioen moeten zijn, want de belangrijkste concurrent was na 10 wedstrijden al afgeschreven en doet nu opeens weer volop mee.
quote:Chivu gaat weg, Ajax mag ook op zoek naar een nieuwe keeper, en het is nog maar afwachten of Litmanen, Sikora, Diarra en Landzaat alle 4 komen dus ik denk niet dat Ajax met 2 vingers in de neus kampioen wordt.
Op maandag 15 april 2002 19:41 schreef The_Coach het volgende:[..]
Nee i.i.g. minder snel dan P$V.
Van Bommel,Kezman, Hofland zie ik volgend jaar echt niet meer bij Psv.
Ajax koopt daarentegen ook goeie versterkingen als ik het zo hoor. Litmanen,Sikora,Diarra,Landzaat.
En v/d vaart en V/d Meyde blijven ook nog wel 2 a 3 jaar.
Chivu niet maar die is veelste goedvoor zijn leeftijd om te houden.
quote:Dat is het zeker maar het is wel concreet. En over Hofland ik denk dat Real of Manchester toch echt volgend jaar zijn nieuwe club is. Ondanks dat Chivu waarschijnlijk naar Real gaat. De keeper zie ik overigens niet zo als een probleem. (Stekelenburg of Lobont.)
Op maandag 15 april 2002 19:44 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Chivu gaat weg, Ajax mag ook op zoek naar een nieuwe keeper, en het is nog maar afwachten of Litmanen, Sikora, Diarra en Landzaat alle 4 komen dus ik denk niet dat Ajax met 2 vingers in de neus kampioen wordt.
Hofland zal nog wel een jaartje in Eindhoven blijft terwijl dat stukje balkantuig de belangstelling voor hem behoorlijk overschat heeft.
quote:De reden dat Grim geen contractverlenging kreeg is omdat ze Lobont terug gaan halen.
Op maandag 15 april 2002 19:44 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Chivu gaat weg, Ajax mag ook op zoek naar een nieuwe keeper, en het is nog maar afwachten of Litmanen, Sikora, Diarra en Landzaat alle 4 komen dus ik denk niet dat Ajax met 2 vingers in de neus kampioen wordt.
Hofland zal nog wel een jaartje in Eindhoven blijft terwijl dat stukje balkantuig de belangstelling voor hem behoorlijk overschat heeft.
quote:Het is maar afwachten hoe het gaat met die Lobont, je weet het nooit met die buitenlandse keepers.
Op maandag 15 april 2002 19:54 schreef Dr.Daggla het volgende:[..]
De reden dat Grim geen contractverlenging kreeg is omdat ze Lobont terug gaan halen.
Chivu is nog niet zeker of ie nou wel of niet gaat..Als ie gaat levert dat WEL 25 miljoen dollar op..
Meer dan genoeg om daar een goeie speler van te halen!
quote:Inderdaad. In het seizoen waarin ze weer de finale bereikte van de CL. En met 6 punten voorsprong het kampioenschap won.
Op maandag 15 april 2002 18:04 schreef menjo het volgende:
Feyenoord speelt dit seizoen 2 europese wedstrijden meer dan ajax in 94/95, feyenoord speelde namelijk ook nog een 1/8e finale. Die wedstrijden om de wereldbeker en supercup waren in het seizoen daarna.
quote:Armoede dus
Op maandag 15 april 2002 18:04 schreef menjo het volgende:
Het is wel opvallend dat Feyenoord net in de weekenden na europese wedstrijden belangrijke punten punten verspeelde...
quote:Een vraag die bij Ajax (helaas) meestal negatief beantwoord wordt...
Op maandag 15 april 2002 19:57 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Ajax mag dan wel 25 mio dollar krijgen, het is nog maar de vraag of daar wat verstandigs mee wordt gedaan.
quote:En niet te vergeten het seizoen (94-95) waarin Ajax kampioen werd ZONDER OOK MAAR EEN WEDSTRIJD TE VERLIEZEN!!
Op maandag 15 april 2002 20:04 schreef Doc het volgende:[..]
Inderdaad. In het seizoen waarin ze weer de finale bereikte van de CL. En met 6 punten voorsprong het kampioenschap won.
[..]Armoede dus
quote:Inderdaad
Op maandag 15 april 2002 20:07 schreef Doc het volgende:[..]
Een vraag die bij Ajax (gelukkig) meestal negatief beantwoord wordt...
quote:
Op maandag 15 april 2002 20:10 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Inderdaad
quote:EN werd Ajax landskampioen
Op maandag 15 april 2002 18:16 schreef Schurk het volgende:[..]
In het seizoen 95-96 speelde Ajax volgens mij ook de finale, dus denk eerst eens ff na voor je wat opschrijft.
Ajax heeft een hoop talenten die alleen nog maar beter worden, voeg daarbij mensen als Sikora etc. en je hebt een ploeg die zeker niet minder is dan PSV en Feyenoord (dat vin dik ze nu trouwens ook niet).
Feyenoord vind ik al het hele seizoen een beetje door iedereen overschat werd steeds onnodig de hemel ingeschreven. Het is natuurlijk wel erg knap dat ze de UEFA cup halen, maar als Feyenoord echt zo goed is dat ze de titel verdienen dan hadden ze dat maar moeten laten zien op de momenten dat het ertoe deed. Maar op die momenten verloren ze punten. Bovendien is 2 punten uit 4 toppers ook niet echt om over naar huis te schrijven. Feyenoord is ook veel te afhankelijk van Van Hooijdonk. Ajax mist het halve seizoen van der Vaart maar doet nog mee om de titel/beker. PSV hetzelfde met v Bommel. Haal v Hooijdonk weg bij Feyenoord en ze kunnen de CHampions League voorronde zelfs vergeten.
PSV is het seizoen slecht begonnen en heeft zich knap teruggevochten. Heeft kwalitatief gezien waarschijnlijk de sterkste ploeg, maar heeft dit te weinig laten zien om te kunnen zeggen dat ze onterecht geen kampioen zijn geworden indien de stand hetzelfde blijft.
Op papier hadden PSV en Feyenoord misschien de beste basiself, maar wat er op de bank zit is niet best, of belooft weinig goeds. Met een Rzasa, de Haan, Leonardo II, de Visser of Faber, Nikiforov, Lucius, de Jong en een stilstaande Bruggink op de bank wordt je ook geen kampioen.
De ploegen van Ajax en Feyenoord kunnen nog groeien en zich door ontwikkelen. Bij PSV is de rek eruit denk ik, die kunnen gaan saneren, snijden en opbouwen voor 2003/2004.
Al met al vrees ik dat Ajax (nog) niks heeft te zoeken in de CL volgend jaar. Afhankelijk van de loting mogen we onze handen dichtknijpen als we het toernooi verlaten met 2 tot 4 puntjes.
Aan de andere kant: als je in deze fase van de competitie niet van clubs zoals NAC en RKC wint verdien je het niet om kampioen te worden.
Eigenlijk verdient geen een club het dit jaar om kampioen te worden. Maar er is nog een kleine kans voor Feyenoord, dus wie weet
(en anders nog liever pisvee dan dat clubje bij Alkmaar in de buurt)
-k00pa
quote:die tegen Heerenveen was wel terecht alleen vergat Temmink vervolgens Feyenoord ook een penalty te geven na een sliding van Vonk op Pierre
Op dinsdag 16 april 2002 16:33 schreef k00pa het volgende:
Als Feyenoord niet zo was genaaid in de top uitwedstrijden tegen de joden, p$v en hoerenveen hadden we gewoon nr 1 gestaan. Respectievelijk Jol, Wegereef (negelreef) en Temmink hebben in deze wedstrijden onterechte penalty's gegeven aan de tegenstanders (toeval ?).-k00pa
quote:Wat een domme praat. fmrd heeft in de topwedstrijden gewoon te weinig gebracht.
Op dinsdag 16 april 2002 16:33 schreef k00pa het volgende:
Als Feyenoord niet zo was genaaid in de top uitwedstrijden tegen de joden, p$v en hoerenveen hadden we gewoon nr 1 gestaan. Respectievelijk Jol, Wegereef (negelreef) en Temmink hebben in deze wedstrijden onterechte penalty's gegeven aan de tegenstanders (toeval ?).
quote:Dit hoort allemaal bij het voetbal dude. En natuurlijk is het bullshit dat geen enkele club het verdient om kampioen te worden.
Op dinsdag 16 april 2002 16:33 schreef k00pa het volgende:
Als Feyenoord niet zo was genaaid in de top uitwedstrijden tegen de joden, p$v en hoerenveen hadden we gewoon nr 1 gestaan. Respectievelijk Jol, Wegereef (negelreef) en Temmink hebben in deze wedstrijden onterechte penalty's gegeven aan de tegenstanders (toeval ?).Aan de andere kant: als je in deze fase van de competitie niet van clubs zoals NAC en RKC wint verdien je het niet om kampioen te worden.
Eigenlijk verdient geen een club het dit jaar om kampioen te worden. Maar er is nog een kleine kans voor Feyenoord, dus wie weet
(en anders nog liever pisvee dan dat clubje bij Alkmaar in de buurt)
-k00pa
quote:Hmm, grappig. Ik, als Ajacied, zie liever feyenoord kampioen worden dan psv (ehh, liever Ajax ofcourse, maar als die het niet zouden worden dan he
Op dinsdag 16 april 2002 16:33 schreef k00pa het volgende:
(en anders nog liever pisvee dan dat clubje bij Alkmaar in de buurt)
quote:Dat is ook 1 van de slimste opmerkingen die ik gehoord heb!
Op maandag 15 april 2002 18:08 schreef gday het volgende:[..]
Goh, iemand komt er eens achter, hoe een competitie in elkaar zit.
Wat heeft dat met competitie te maken, het gaat toch om voetbal, geniet van het voetbal, ook als je eigen club met mooi spel word afgeslacht!
quote:duidelijk geen Ajax-fan
Op maandag 15 april 2002 12:14 schreef Potter het volgende:
Stel Ajax wordt kampioen, dan is het naar mijn idee puur omdat PSV en Feyenoord een te druk programma hebben gehad en omdat ze veel onnodig punten hebben laten liggen. Ik vind het een schande voor het Nederlandsvoetbal dat een ploeg met zo'n dramatisch niveau de landstitel gaat pakken en misschien zelfs de dubbel.Ajax heeft niks te zoeken in de Championsleage.
Ik zie nu dat Ajax ook veel wint zonder Van der Vaart en dat is mooi. Dus als hij er bij is wordt het nog wat beter.
Ik denk dat volgend jaar nog best wel een mooi jaar wordt voor Ajax.
quote:We hebben nog een andere Didulica die zeker zo goed als Lobont kan worden dus door lengte en leeftijd van beide moet Grim stoppen.
Op maandag 15 april 2002 19:54 schreef Dr.Daggla het volgende:[..]
De reden dat Grim geen contractverlenging kreeg is omdat ze Lobont terug gaan halen.
Chivu is nog niet zeker of ie nou wel of niet gaat..Als ie gaat levert dat WEL 25 miljoen dollar op..
Meer dan genoeg om daar een goeie speler van te halen!
En Chivu gaat naar de USA begrijp ik voor 25 miljoen dollar?
Als Ajax kampioen van de armoede wordt dan is elke ploeg die dat nu nog wordt dat en dat is misschien zo maar dat zal me wel aan me tokus jeuken(gejat van Danny ) want t maakt mij niet uit hoe en waarom Ajax kompioen wordt(natuurlijk liever met grandioos voetbal maar ok
) ik sta dan tochwel te juichen
quote:Lobont
Op woensdag 17 april 2002 00:41 schreef Machiel het volgende:[..]
We hebben nog een andere Didulica die zeker zo goed als Lobont kan worden dus door lengte en leeftijd van beide moet Grim stoppen.
quote:Ja, en als m'n vader z'n kwakkie op de kachel had geloosd had het allemaal met een sisser afgelopen!
Op dinsdag 16 april 2002 16:33 schreef k00pa het volgende:
Als Feyenoord niet zo was genaaid in de top uitwedstrijden tegen de joden, p$v en hoerenveen hadden we gewoon nr 1 gestaan.
quote:ja dat was pas fijn geweest
Op woensdag 17 april 2002 09:58 schreef Dr.Daggla het volgende:[..]
Ja, en als m'n vader z'n kwakkie op de kachel had geloosd had het allemaal met een sisser afgelopen!
quote:Ach, je kan niet alles hebben
Op woensdag 17 april 2002 10:03 schreef Frenkie het volgende:[..]
ja dat was pas fijn geweest
quote:Je haalt me de woorden uit de mond!
Op woensdag 17 april 2002 17:55 schreef Potter het volgende:
Ik heb nog liever dat die boeren kampioen worden dan die joden.
quote:ja man daar was ik bij,PSV thuis tegen Twente
Op woensdag 17 april 2002 10:04 schreef RedGuy het volgende:
En het was trouwens Braamhaar die geen penalty gaf aan Feyenoord tegen Heerenveen. Temmink gaf een keer een onterecht strafschop voor PSV. (Waardoor PSV won)
quote:Ik ben van mening dat een Scheids beter zijn onschuld niet toe kan geven, want anders is het nog zuurder voor de benadeelde club!
Op woensdag 17 april 2002 19:06 schreef CAZZO het volgende:[..]
ja man daar was ik bij,PSV thuis tegen Twente
Gaat Temmink zich na afloop ook nog verontschuldigen voor zijn blindheid
quote:Inderdaad.
Op woensdag 17 april 2002 19:08 schreef FrankyMcG het volgende:[..]
Ik ben van mening dat een Scheids beter zijn onschuld niet toe kan geven, want anders is het nog zuurder voor de benadeelde club!
quote:
Op woensdag 17 april 2002 19:11 schreef Potter het volgende:[..]
Inderdaad.
Waar ik helemaal een schijthekel aan heb is die van Bommel die denkt eerlijk te zijn door na afloopt te verkondigen dat het geen penalty was. ALS JE ECHT EERLIJK BENT DAN ZEG JE DAT METEEN KLOOTZAK.
MUAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHHAHAA
Feijenoord word lekker geen kampioen, llalaalalaalala
Je bent te dom voor woorden, hoe kan hij dat nou meteen zeggen als hij geen beelden heeft gezien ???? Ik zie het al, je hebt evenveel hersens als de slimste speler van Feijenoord, en geloof me die is dom >}
MUAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAAHAHAHAHAH !!!!
LOL, AJAX is the best !
[edit: we got the point!]
[Dit bericht is gewijzigd door Machiel op 17-04-2002 20:03]
quote:ga je dit nog wijzigen of denk je van ach laat maar?
Op woensdag 17 april 2002 19:25 schreef BansheeBoy het volgende:
MUAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAAHAHAHAHAH
>} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >} >}
[Dit bericht is gewijzigd door Machiel op 17-04-2002 20:05]
quote:
Op woensdag 17 april 2002 19:27 schreef CAZZO het volgende:[..]
ga je dit nog wijzigen of denk je van ach laat maar?
quote:Hij is er zelf bij betrokken
Op woensdag 17 april 2002 19:25 schreef BansheeBoy het volgende:[..]
LEKKER VOOR JE !!!MUAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHHAHAA
Feijenoord word lekker geen kampioen, llalaalalaalala
Je bent te dom voor woorden, hoe kan hij dat nou meteen zeggen als hij geen beelden heeft gezien ???? Ik zie het al, je hebt evenveel hersens als de slimste speler van Feijenoord, en geloof me die is dom >}
MUAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAAHAHAHAHAH !!!!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
LOL, AJAX is the best !
[Dit bericht is gewijzigd door Machiel op 17-04-2002 20:07]
quote:Het kleuteruurtje is ook weer begonnen! :S
Op woensdag 17 april 2002 19:25 schreef BansheeBoy het volgende:[..]
LEKKER VOOR JE !!!MUAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHHAHAA
Feijenoord word lekker geen kampioen, llalaalalaalala
Je bent te dom voor woorden, hoe kan hij dat nou meteen zeggen als hij geen beelden heeft gezien ???? Ik zie het al, je hebt evenveel hersens als de slimste speler van Feijenoord, en geloof me die is dom >}
MUAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAAHAHAHAHAH !!!!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
LOL, AJAX is the best !
[Dit bericht is gewijzigd door Machiel op 17-04-2002 20:06]
quote:Dat maakt voor jou toch niks uit, of PSV of Twente nou wint. Je juicht bij allebei net zo hard.
Op woensdag 17 april 2002 19:06 schreef CAZZO het volgende:[..]
ja man daar was ik bij,PSV thuis tegen Twente
Gaat Temmink zich na afloop ook nog verontschuldigen voor zijn blindheid
quote:Als ie maar lekker op zijn bank "boere boere!" kan zitten bleren en obscene geluiden produceren met zijn lichaamsholtes.
Op woensdag 17 april 2002 19:42 schreef beelzebub het volgende:[..]
Dat maakt voor jou toch niks uit, of PSV of Twente nou wint. Je juicht bij allebei net zo hard.
AJAX KAMPIOEN dit jaar, geen houden aan. Ondanks schlemielige slechte verliezers hier en bij fucknoord
quote:Jaren lang hoor je niks van ze en nu dat ze misschien kampioen worden groeit de aanhang weer als kool.
Op donderdag 18 april 2002 15:09 schreef kamagurka het volgende:[..]
Als ie maar lekker op zijn bank "boere boere!" kan zitten bleren en obscene geluiden produceren met zijn lichaamsholtes.
AJAX KAMPIOEN dit jaar, geen houden aan. Ondanks schlemielige slechte verliezers hier en bij fucknoord
quote:Ik weet niet welk hol jij komt uitgekropen, maar het zijn in ieder geval sinds zo'n twee jaar hier voornamelijk Ajax-topics die als kool groeien, terwijl de anti-Ajacieden in deze topics hun commentaar leveren. Pas sinds Feyenoord sinds 1974 eindelijk weer eens wat voorstelt in Europa door van een Nederlandse club te winnen (dat kan toch iedereen? Ajax had er niet eens strafschoppen voor nodig...pfft) en via een eigen goal van de tegenstander in de finale staat, krijgen die Feyenoorders een grote bakkus.
Op zaterdag 20 april 2002 11:06 schreef Potter het volgende:[..]
Jaren lang hoor je niks van ze en nu dat ze misschien kampioen worden groeit de aanhang weer als kool.
Totdat ze natuurlijk weer een minder seizoen hebben.
quote:Europese successen zijn begonnen bij Feyenoord vriend.
Op zaterdag 20 april 2002 11:28 schreef twi het volgende:[..]
Ik weet niet welk hol jij komt uitgekropen, maar het zijn in ieder geval sinds zo'n twee jaar hier voornamelijk Ajax-topics die als kool groeien, terwijl de anti-Ajacieden in deze topics hun commentaar leveren. Pas sinds Feyenoord sinds 1974 eindelijk weer eens wat voorstelt in Europa door van een Nederlandse club te winnen (dat kan toch iedereen? Ajax had er niet eens strafschoppen voor nodig...pfft) en via een eigen goal van de tegenstander in de finale staat, krijgen die Feyenoorders een grote bakkus.
quote:En daar hield het ook wel op wat ec 1 betreft
Op zondag 21 april 2002 17:02 schreef Potter het volgende:[..]
Europese successen zijn begonnen bij Feyenoord vriend.
1970
quote:De enige mensen met een grote bek zijn de ajacieden, en dat laten ze momenteel weer duidelijk merken!
Op zaterdag 20 april 2002 11:28 schreef twi het volgende:[..]
Ajax had er niet eens strafschoppen voor nodig...pfft) en via een eigen goal van de tegenstander in de finale staat, krijgen die Feyenoorders een grote bakkus.
quote:In 1969 speelde Ajax al de finale. Een finale kun je altijd verliezen. Moet jij toch weten al Feyenoorder.
Op zondag 21 april 2002 17:02 schreef Potter het volgende:[..]
Europese successen zijn begonnen bij Feyenoord vriend.
1970
Bij Ajax begon het succes. En bij Johan Cruijff in het bijzonder.
quote:En jij bent ?
Op zondag 21 april 2002 17:04 schreef FrankyMcG het volgende:[..]
De enige mensen met een grote bek zijn de ajacieden, en dat laten ze momenteel weer duidelijk merken!
quote:Een finale winnen is een succes. Dus begon het bij feyenoord.
Op zondag 21 april 2002 17:05 schreef tong80 het volgende:[..]
In 1969 speelde Ajax al de finale. Een finale kun je altijd verliezen. Moet jij toch weten al Feyenoorder.
Bij Ajax begon het succes. En bij Johan Cruijff in het bijzonder.
quote:Kun je niet lezen?
Op zondag 21 april 2002 17:06 schreef tong80 het volgende:[..]
En jij bent ?
quote:Succes continueren is een prestatie.
Op zondag 21 april 2002 17:07 schreef Potter het volgende:[..]
Een finale winnen is een succes. Dus begon het bij feyenoord.
Ik het buitenland weten ze echt niet wat Feyenoord is.
Ajax is een begrip.
quote:Praten we nu over Israel of over de rest van Europa?
Op zondag 21 april 2002 17:10 schreef tong80 het volgende:[..]
Succes continueren is een prestatie.
Ik het buitenland weten ze echt niet wat Feyenoord is.
Ajax is een begrip.
quote:?
Op zondag 21 april 2002 17:11 schreef Potter het volgende:[..]
Praten we nu over Israel of over de rest van Europa?
Ik wil hem bij deze bedanken. Jammer dat je zo laf bent.
quote:vast een kakkerlak
Op zondag 21 april 2002 17:14 schreef tong80 het volgende:
Kreeg net een ICQtje van iemand die me homo noemde.Ik wil hem bij deze bedanken. Jammer dat je zo laf bent.
quote:Waar baseer je dat op?
Op zondag 21 april 2002 17:21 schreef Dr.Daggla het volgende:[..]
vast een kakkerlak
Is wel makkelijk om ons altijd de schuld te geven!
quote:Niet altijd.
Op zondag 21 april 2002 17:24 schreef FrankyMcG het volgende:[..]
Waar baseer je dat op?
Is wel makkelijk om ons altijd de schuld te geven!
Wel vaak.
quote:Iemand die aan tong80 de melding doet dat hij een homo is, moet overduidelijk een kakkerlak zijn. Je stuurt niet zomaar iemand een ICQberichtje dat je een homo bent.
Op zondag 21 april 2002 17:24 schreef FrankyMcG het volgende:
Waar baseer je dat op?
"Hand in hand..."
quote:Lezen is niet jou sterkste kant volgens mij?
Op zondag 21 april 2002 17:27 schreef twi het volgende:[..]
Iemand die aan tong80 de melding doet dat hij een homo is, moet overduidelijk een kakkerlak zijn. Je stuurt niet zomaar iemand een ICQberichtje dat je een homo bent.
"Hand in hand..."
Tong80 zei dat ie een berichtje had gekregen waarin iemand HEM een homo noemde!
quote:Och, ook dan kan het nog een kakkerlak zijn, wellicht is het de heimelijke wens van de verzender dat tong80 een homo is.
Op zondag 21 april 2002 17:29 schreef FrankyMcG het volgende:[..]
Lezen is niet jou sterkste kant volgens mij?
Tong80 zei dat ie een berichtje had gekregen waarin iemand HEM een homo noemde!
quote:Jij weet wel verdacht veel van de motieven van de berichtverstuurder af......
Op zondag 21 april 2002 17:36 schreef twi het volgende:[..]
Och, ook dan kan het nog een kakkerlak zijn, wellicht is het de heimelijke wens van de verzender dat tong80 een homo is.
quote:Tong IS homo. Zou graag een kakkerlak verwennen.
Op zondag 21 april 2002 17:36 schreef twi het volgende:[..]
Och, ook dan kan het nog een kakkerlak zijn, wellicht is het de heimelijke wens van de verzender dat tong80 een homo is.
Maar ja, ze lopen heel de dag hand in hand. Hebben geen sexleven. Helaas.
quote:Neuken ?
Op zondag 21 april 2002 17:38 schreef FrankyMcG het volgende:[..]
Jij weet wel verdacht veel van de motieven van de berichtverstuurder af......
quote:Ik zie hier iets moois opbloeien tussen tong80 en twi!
Op zondag 21 april 2002 17:39 schreef tong80 het volgende:[..]
Neuken ?
quote:Jaloers ?
Op zondag 21 april 2002 17:41 schreef FrankyMcG het volgende:[..]
Ik zie hier iets moois opbloeien tussen tong80 en twi!
quote:Nee, ik val niet op ajacieden!
Op zondag 21 april 2002 17:41 schreef tong80 het volgende:[..]
Jaloers ?
Sorry!
quote:Ach, zolang het een pauper is is alles best. Alleen boeren en kakkerlakken zijn niet welkom
Op zondag 21 april 2002 17:41 schreef FrankyMcG het volgende:[..]
Ik zie hier iets moois opbloeien tussen tong80 en twi!
Zullen we de 28e samen naar de Kuip gaan, tong80? Kunnen we samen romantisch aanschouwen hoe Feyenoord z'n voorronde CL verspeelt aan Heerenveen
quote:Van Heerenveen gaan wij gewoon winnen!
Op zondag 21 april 2002 17:45 schreef twi het volgende:[..]
Zullen we de 28e samen naar de Kuip gaan, tong80? Kunnen we samen romantisch aanschouwen hoe Feyenoord z'n voorronde CL verspeelt aan Heerenveen
En in de rust schreeuwen we onze kelen schor voor Dudek!
quote:Deal. Ik kijk er naar uit lieve twi.
Op zondag 21 april 2002 17:45 schreef twi het volgende:Zullen we de 28e samen naar de Kuip gaan, tong80? Kunnen we samen romantisch aanschouwen hoe Feyenoord z'n voorronde CL verspeelt aan Heerenveen
quote:Ajax de slechtste uit de top 3? Slechtst gebaseerd waarop? Kijk anders nog ff naar dat overzichtje van de toppers van Ajax van dit seizoen en trek je conclusie
En sja dat naar mijn mening de slechtste van de top 3 nu kampioen gaan worden, ach het zij zo.
quote:Mido is spits en spitsen worden betaald om te scoren... laat dat nou precies zijn wat die gozer iedere week weer doet...
Mido: zwaar overschat
quote:Wat nou druk programma? Zeik niet man, die gasten noemen zichzelf topvoetballers en worden daar ook voor betaald... wat nou vaak voetballen? Kijk ff naar Spanje, daar spelen ze vaker... of naar het honkballen/basketballen/american footballen in de USA, daar spelen de 3-4 keer in de week!
Ik vind zowel Feyenoord als PSV van een hoger niveau dan Ajakkus op dit moment, toch lijkt de laatste kampioen te gaan worden. Reden volgens de topicopener is het drukke programma van eerste 2 genoemde clubs en daar kan ik me wel in vinden.
quote:Maar ook in 1995 was de CL alleen voor *landskampioenen* dus was de tegenstand net zo sterk... door een andere opzet gaan clubs als Barca, Real, Manchester en Milan niet ineens minder spelen hoor
Op maandag 15 april 2002 13:40 schreef Frenkie het volgende:
in 1995 was er nog de oude opzet van de CL, dus minder zwaar de CL nu.. eerder vergelijkbaar met de UEFA cup..!
quote:Wat nog altijd veel beter is dan de gemiddelde Nederlandse club sinds 1996 (Toen Ajax nog in de finale stond)
Manchester is al jaren niet verder gekomen dan de halve/kwart finale van de CL, en Bayern wordt dit jaar ook geen kampioen..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |