Dat zegt ie toch nietquote:Op dinsdag 23 juni 2009 10:12 schreef Prosac het volgende:
[..]
Oh ja, want ze hebben inderdaad helemaal niks geleerd hier.
Dat beweren "bronnen binnen de top van Ajax" "in alle waarschijnlijkheid" "mits Groningen een vervanger kan aantrekken" aan depers ja.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 10:14 schreef navigator het volgende:
Als ik het goed begrijp komt Berg dus voor 10 miljoen en wil Ajax ook nog steeds Elia, maar voor niet meer dan 8.
Wat een onzin.. Dat kan jij niet beoordelen vanaf hier.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 10:14 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Bank. Laat hem eerst op de training maar eens bewijzen dat hij recht op een basisplaats heeft.
Waarom herhaal je wat ik zeg?quote:Op dinsdag 23 juni 2009 10:17 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Wat een onzin.. Dat kan jij niet beoordelen vanaf hier.
Als Jol vindt dat hij op basis van de trainingen een basisplaats verdient..
Dat klopt ook wel, maar dat bedoel ik niet. Jullie beschouwen Chivu, Maxwell en Zlatan ook als exponent van "de opleiding Ajax" (lijkt het)?quote:Op dinsdag 23 juni 2009 10:15 schreef Nashje het volgende:
[..]
Dat zegt ie toch niet. Jij noemt Groningen een goed opleidingsinstituut. Silva, Lindgren, Suarez en Berg komen allen niet uit de jeugd van Groningen. Dat bedoelt Noshiba waarschijnlijk.
Nee, dat wordt gewoon gezien als goed aankoopbeleid van Beenhakker.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 10:18 schreef Prosac het volgende:
[..]
Dat klopt ook wel, maar dat bedoel ik niet. Jullie beschouwen Chivu, Maxwell en Zlatan ook als exponent van "de opleiding Ajax" (lijkt het)?
Okay, dan weer de vraag wat je met Sulejmani doet in een 4-4-2....quote:
Wat lul jequote:Op dinsdag 23 juni 2009 10:18 schreef Prosac het volgende:
[..]
Dat klopt ook wel, maar dat bedoel ik niet. Jullie beschouwen Chivu, Maxwell en Zlatan ook als exponent van "de opleiding Ajax" (lijkt het)?
maar desondanks zijn jullie er altijd behoorlijk trots op dat die spelers bij Ajax hun leerproces richting de top (verder) hebben ingezet. Dat bedoel ik. Berg, Suarez, Silva en Lindgren zijn spelers die hier hebben (bij)geleerd om die stap hogerop te kunnen maken. "opleidingsinstituut"quote:Op dinsdag 23 juni 2009 10:18 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Nee, dat wordt gewoon gezien als goed aankoopbeleid van Beenhakker.
sulejmani zou je links op het middenveld kunnen pleurenquote:Op dinsdag 23 juni 2009 10:19 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Okay, dan weer de vraag wat je met Sulejmani doet in een 4-4-2....
Je ontkracht nu alleen je eigen argument.
quote:Op dinsdag 23 juni 2009 10:14 schreef navigator het volgende:
Als ik het goed begrijp komt Berg dus voor 10 miljoen en wil Ajax ook nog steeds Elia, maar voor niet meer dan 8.
We pompen dus weer even 18 miljoen in de aanval en wat is weer het ondergeschoven kindje straks.... juist.
AFC Ajax topic #1342quote:Op dinsdag 23 juni 2009 10:20 schreef Nashje het volgende:
[..]
Wat lul je. Helemaal niet. Deze jongens komen niet uit de jeugd, klaar.
quote:Op dinsdag 23 juni 2009 09:15 schreef Prosac het volgende:
[..]
Ik had het over Boulahrouz, het 12 miljoen bericht kan ik niet terugvinden. Maar kan zijn dat ik me daarbij op bevriende Twentesupporters heb gebaseerd.![]()
link: http://www82.hattrick.org/Forum/Read.aspx?t=12958021&v=0
http://archiv.mopo.de/arc(...)/hsv/kurzpaesse.htmlquote:- ANGEBOT: Ex-HSV-Profi Khalid Boulahrouz (Stuttgart) wird laut holländischen Medien von Martin Jol und dessen Klub Ajax Amsterdam umworben.
Stop nou maar gewoon met het spuien van die belachelijke onzin.quote:Op maandag 22 juni 2009 23:53 schreef Prosac het volgende:
Boulahrouz volgens het AD dus niet haalbaar, daar waar de Hamburger Post steeds meldt dat het bijna rond is..
okéquote:Op dinsdag 23 juni 2009 10:28 schreef Dvm86 het volgende:
[..]Zaterdag waren je bronnen nog Tubantia en de Telegraaf.
Maar goed, je gaf dus aan dat volgens Hamburger Morgenpost de overgang van Boulahrouz naar Ajax zo goed als rond is. Opnieuw verkondig je klinkklare onzin:
[..]
http://archiv.mopo.de/arc(...)/hsv/kurzpaesse.html
[..]
Stop nou maar gewoon met het spuien van die belachelijke onzin.
Maar wel iets waar jullie ook trots op mogen zijn, net als wij dat zijn.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 10:21 schreef Prosac het volgende:
[..]
maar desondanks zijn jullie er altijd behoorlijk trots op dat die spelers bij Ajax hun leerproces richting de top (verder) hebben ingezet. Dat bedoel ik. Berg, Suarez, Silva en Lindgren zijn spelers die hier hebben (bij)geleerd om die stap hogerop te kunnen maken. "opleidingsinstituut"
geen jeugdopleiding.
quote:Ajax-coach Jol op zoek naar routine
Net als zijn voorganger Van Basten is Martin Jol geen tovenaar, benadrukt de nieuwe Ajax-coach.
Deze keer klonk niet de hymne van de Champions League, die Marco van Basten vorig seizoen nog begeleidde tijdens zijn eerste training als Ajax-coach, uit de speakers op sportpark De Toekomst. Nee, gekozen was voor een verzameling gezellige Amsterdamse meezingers om zijn opvolger Martin Jol te verwelkomen. Het zal niet zonder reden zijn geweest.
Ajax, de club die zo graag wordt herinnerd aan de gouden jaren zeventig en de successen halverwege de jaren negentig van de vorige eeuw, maar al vijf jaar op rij niet meer kon worden gehuldigd als landskampioen, lijkt aan introspectie te hebben gedaan. Bescheidenheid is gepast. Het clubgevoel wordt benadrukt.
Het is niet voor niets dat de gevallen grootmacht komend seizoen liefst 90 procent van de trainingen afwerkt op het jeugdcomplex en de velden naast de Arena slechts incidenteel zal gebruiken. Zijn voorgangers kregen deze verandering, ondanks herhaaldelijk aandringen, er niet doorheen. Maar nu is dan toch gekozen voor het aanhalen van de clubband.
Van Basten
Het was een van de laatste aanbevelingen van Van Basten tijdens zijn memorabele afscheidspersconferentie die hij vooral benutte om zichzelf af te serveren. ‘Ik ben hier niet om over het verleden te oordelen’, zei Jol. ‘Maar het moge duidelijk zijn dat ik zal kijken naar het vorige seizoen.’
Want alleen door te veranderen van trainingsveld is Ajax er natuurlijk niet, al is het aspect van werken in een rustige omgeving een niet te onderschatten element in het versterken van het groepsproces. Een coach die zijn training moet onderbreken om een in capuchonnetjes gedoken ontevreden groep supporters te woord te staan aan de rand van het veld – dat beeld mag op De Toekomst niet nog eens te zien zijn.
Hoewel Jol (53) benadrukte ‘geen tovenaar’ te zijn – ‘dat was Van Basten niet en dat ben ik ook niet’ – hoorde hij de supporters alweer zingen over kampioenen. Hij was ‘blij verrast’ met de opkomst van de fans en vond de receptie ‘voor iemand uit Den Haag meevallen’.
FC Groningen
Maar voordat FC Groningen op 2 augustus als eerste opponent in de competitie zal aantreden tegen het Ajax van Jol, dient de winkelwagen op de transfermarkt nog de nodige gangpaden te visiteren. Hoewel de club de neus graag tegen het venster van de snoepwinkel aandrukt, bestaat er toch ook duidelijk behoefte aan het inslaan van de nodige hartige ingrediënten.
Beter gezegd: naast de interesse voor de dribbelvaardige flankspeler Eljero Elia van FC Twente, is Ajax eveneens op zoek naar geroutineerde krachten die de balans in het elftal kunnen bewaken en de jeugdige selectie bij de hand kunnen nemen in de wedstrijden die vragen om een zakelijke benadering.
Jol verwees daarbij naar het seizoen onder Henk ten Cate, waarin de club op de laatste speeldag een doelpunt te kort kwam om de landstitel te grijpen. Uit die selectie verdwenen de laatste jaren Jaap Stam, Edgar Davids, Klaas-Jan Huntelaar en Wesley Sneijder. ‘En voeg Thomas Vermaelen daar als laatste ervaren speler maar aan toe’, zei Jol over de naar Arsenal vertrokken Belg. ‘Onze specialisten zijn over het algemeen weggehaald. Als we die er weer bij krijgen, gaan we gewoon meedoen om de prijzen.’
Nieuwe spelers
Ajax investeerde vorig seizoen fors in offensief ingestelde krachten – Miralem Sulejmani, 16,25 miljoen euro, Dario Cvitanich, 6,5 miljoen, en Ismaïl Aissati, 4 à 5 miljoen – die allen een, mild uitgedrukt, wisselvallig eerste jaar in Amsterdam achter de rug hebben. Ook de nieuwkomers in de defensie – Oleguer, 3 miljoen, en Rob Wielaert, 3,15 miljoen – hebben de nummer drie van het seizoen 2008-2009 vooralsnog niet van de beoogde impuls voorzien. ‘Er zijn voldoende doelpunten gemaakt, maar John van ’t Schip vertelde me dat als Ajax met 1-0 achterkwam er vaak een nederlaag volgde. Ik denk dat dit met kwaliteit te maken heeft’, oordeelde Jol.
Toen hij zijn selectie, waarin de internationals ontbraken, maandag toesprak, ging hij niet voorbij aan dit opvallende gegeven. ‘Ik wil niet te veel uitweiden over wat ik heb gezegd. Maar de kern van mijn betoog was: zij moeten het doen, ik ondersteun ze. Maar geloof alsjeblieft niet al die verhalen van speeches die ik in het verleden heb gegeven, want ik lees wel eens wat terug en denk dan: ben ik daar bij geweest?’
Hoewel hij zich niet wenste uit te spreken over doelstellingen, zei Jol wel: ‘We willen dat het herkenbaar wordt.’ Verder hield hij zijn kaarten stevig tegen de borst gedrukt. Dat kon hem onmogelijk worden verweten.
Gorré?quote:Op dinsdag 23 juni 2009 10:34 schreef Cruoninga het volgende:
De tandem Berg-Suarez stond eens op het papiertje van Nijland. Berg is namelijk niet gehaald als vervanger van Suarez en stond al op het verlanglijstje voor Suarez weg was. (Matavz was officieel de 'vervanger' van Suarez) Of het zonder het transferbedrag van Suarez financieel mogelijk was geweest om Berg te halen is natuurlijk nog maar de vraag. Kunnen we dus alsnog zien of dat een beetje gewerkt had samen...
Quizzzzvraag: Wie was de laatste speler die Ajax overnam van FC Groningen vóór de komst van het rijtje Suarez-Silva-Lindgren-(Slijngard)?
Ben ik ook, toch wel mooi dat een club als Ajax gewoon liever weer de portemonnee voor jouw clubje "zou" willen trekken.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 10:33 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Maar wel iets waar jullie ook trots op mogen zijn, net als wij dat zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |