Ik weet het nog niet, straks worden er veel 'ontslagen' en gaan ze weg! Maar het is wel een goede oplossing voor de crisis waar ze nu steeds in zaten, geloofwardig enzo en tegelijkertijd kunnen er dan veel nieuwe personages bij enzo. Van mij mogen die suffe interns van nu wieberen.quote:Op vrijdag 25 september 2009 16:22 schreef Tegan het volgende:
Die merger van SGH en Mercy West is tof.
Borsten van Lexie , krijgen we die te zien?quote:Op vrijdag 25 september 2009 16:14 schreef Etcetera het volgende:
Ik moest zo lachen om Lexie, McSteamy en CallieCallie wandelt zo z'n douche binnen en Lexie keek echt van ' what the fuck
'
En hoe Callie uitlegde dat hij niet meer naar haar borsten keek
![]()
Nee de borsten van Calliequote:Op vrijdag 25 september 2009 16:29 schreef Luiheid het volgende:
[..]
Borsten van Lexie , krijgen we die te zien?![]()
Ik heb de ep nog niet gezien
Ik jank ook bijna elke afleveringquote:Op vrijdag 25 september 2009 16:31 schreef clumsy_clown het volgende:
Ben ik de enige die driekwart van de tijd heeft zitten janken?
Ik ben een mietje.
quote:Op vrijdag 25 september 2009 16:33 schreef Goodbye het volgende:
Het naakte bovenlijf van McSteamy kon ik toch ook wel weer waarderen
Toen Kate doodgingquote:Op vrijdag 25 september 2009 16:33 schreef Etcetera het volgende:
Ik jank nooit bij series of filmsEnige serie die dat kan bereiken bij mij is NCIS denk ik, maar daar ben ik compleet verslaafd aan
Ja toen was ik nog niet echt verslaafdquote:
quote:Op vrijdag 25 september 2009 16:34 schreef Luiheid het volgende:
[..]
Ik jank ook bijna elke afleveringEn ik ben nog wel een man
![]()
[..]
Pm mij ook please please! Ik wil het graag online kijken gezien mijn pc is gecrasht en ik dus eventjes niks kanquote:
Ik vroeger ook nooit. Maar nu er iemand vrij dichtbij mij is overleden, moet ik altijd huilen bij begravenissen enzoquote:Op vrijdag 25 september 2009 16:33 schreef Etcetera het volgende:
Ik jank nooit bij series of filmsEnige serie die dat kan bereiken bij mij is NCIS denk ik, maar daar ben ik compleet verslaafd aan
Ik ook.quote:Op vrijdag 25 september 2009 17:19 schreef meami het volgende:
Ik vond het eigenlijk een beetje tegenvallen
Dat heb ik dus met GA en geen enkele andere serie. Ik snap dan ook niet hoe hij tegen kon vallen, maar volgens mij zouden ze de helft van de cast kunnen vervangen met stokstaartjes en zou ik het nog goed vindenquote:Op vrijdag 25 september 2009 16:33 schreef Etcetera het volgende:
Ik jank nooit bij series of filmsEnige serie die dat kan bereiken bij mij is NCIS denk ik, maar daar ben ik compleet verslaafd aan
Dat heb ik dan weer nietquote:Op vrijdag 25 september 2009 20:41 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Dat heb ik dus met GA en geen enkele andere serie. Ik snap dan ook niet hoe hij tegen kon vallen, maar volgens mij zouden ze de helft van de cast kunnen vervangen met stokstaartjes en zou ik het nog goed vinden.
Ze zijn echt leuk samenquote:Ik vind Lexie en Mark écht een geweldige toevoeging aan de cast ook trouwens, vooral in combinatie met elkaar.
Je volgt vast geen Housequote:Op vrijdag 25 september 2009 19:24 schreef Goodbye het volgende:
Ik vind eerste afleveringen van seizoenen bijna altijd tegenvallen.
Ja had ik ook! Ook bij Bailey in een gang. Misschien zijn de gangen erg hol daar.quote:Op zaterdag 26 september 2009 00:10 schreef Zhenar het volgende:
(...)
En had iemand anders ook dat de stemmen soms heel raar echo'den? Vooral in de gang bij Torres en Mark... weird!
Dat echoën had ik ook, ligt aan de opname misschien?quote:Op zaterdag 26 september 2009 00:10 schreef Zhenar het volgende:
Ik vond het wel een goede aflevering, maar het miste toch wel de emotionele impact die ik wel had verwacht. Jammer dat George ook echt dood is, al wezen alle tekenen erop![]()
Ik vond de scene op het kerkhof waarop ze allemaal een lachkick kregen echt heel onsympathiek. Okee, dat je zo reageert in heftige emotionele tijden, prima. Maar om te blijven lachen als alle andere mensen terug komen lopen en dan ook nog iemand die in tranen is uitlachen... dat vind ik gewoon echt super lomp (ookal zijn het maar tv-personages). Als ze nu nog wat zelfreflectie hadden getoond, iets van "We're horrible people," ofzo zeggen... Maar ze zaten daar maar te doen alsof ze het centrum van de wereld zijn en alleen hun eigen emoties van belang zijn. Daar stoor ik me sowieso vaak aan bij de personages: dat ze zo gruwelijk self-centered zijn. Altijd met hun speeches tegen patiënten, terwijl die speeches dan eigenlijk met name over hunzelf en hun eigen problemen gaan... Maar dat maakt het ook wel weer een goede serie: zo zijn veel mensen nu eenmaal (self-centered that is). Soms zo herkenbaar, dat het een beetje nasty is.
Ik kreeg trouwens op het einde, met al die verschillende voiceovers, een beetje het idee dat er misschien dit seizoen vaker andere voiceovers zouden zijn dan Meredith.
En had iemand anders ook dat de stemmen soms heel raar echo'den? Vooral in de gang bij Torres en Mark... weird!
Die scene op het kerkhof vond ik geweldigquote:Op zaterdag 26 september 2009 13:04 schreef Etcetera het volgende:
Ik had ook rare echo'sNou ja liever echo's dat ik het nog kan verstaan dan dat het geluid helemaal wegvalt
Die scene op het kerkhof vond ik ergens wel tofVooral omdat Izzie wegliep en iedereen dacht omdat ze aan het huilen was, maar ze probeerde gewoon haar lachen niet te tonen
Lexie is na-zwanger chubbyquote:Op zaterdag 26 september 2009 13:36 schreef clumsy_clown het volgende:
Het is me trouwens écht niet opgevallen dat Meredith zwanger was. Ik had eerder het idee dat Lexie zwangerig leek, omdat ze wat aangekomen lijkt.
Het zijn er 'slechts' 3 maar zij is verdorie twee jaar ouder dan mijquote:Leigh and West have three children - a son and two daughters: Noah Wilde (born December 2003), Taelyn Leigh (born September 2006), and Anniston Kae (born May 7, 2009).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |