abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_70259201
quote:
Ajax traint onder Jol vooral op Toekomst
22 juni 2009

Ajax traint komend seizoen 'negentig procent' van de tijd op sportpark De Toekomst. Op verzoek van de nieuwe coach Martin Jol worden de oefensessies vooral gehouden op het jeugdcomplex, in plaats van op het trainingsveld naast de ArenA.

"Alleen op vrijdag, als er wedstrijden zijn op De Toekomst, trainen we naast het stadion", vertelde Jol maandag na afloop van zijn eerste training als Ajax-coach. De trainer vindt het prettiger om op hetzelfde complex te trainen als de jeugd en beloften. "Op die manier kan wat variëren in je groep. Je kan met 22 spelers werken, maar ook meer of minder omdat je de groep kan aanvullen met beloften. Bovendien vind ik dat het Ajax-gevoel op De Toekomst meer aanwezig is, dan naast de ArenA."

Jols voorganger Marco van Basten liet bij zijn afscheid weten dat hij zich er vaak aan stoorde, dat hij naast de ArenA moest trainen. Het gebeurde regelmatig dat supporters de oefensessie verstoorden, omdat het supportershome naast dat veld ligt. "Je moet inderdaad soms in alle rust kunnen werken", vindt ook Jol. "Maar dit houdt echt niet in dat we altijd achter gesloten deuren werken, hoor. Want ook De Toekomst is 's middags gewoon open voor publiek", aldus de nieuwe coach.
pi_70259214
quote:
Jol hoopt op Elia en andere 'specialisten'
22 juni 2009

Martin Jol is begonnen aan zijn klus bij Ajax. De coach werkte maandag op sportpark De Toekomst zijn eerste training af. Jol trof een selectie aan zonder nieuwe gezichten. Maar als het aan hem ligt, komt daar verandering in. "Eljero Elia willen we graag hebben en daarnaast zijn we ook met een aantal dingen bezig", vertelde hij.

Jol maakte er geen geheim van dat de huidige Ajax-selectie, wat hem betreft, een kwaliteitsinjectie kan gebruiken. "Vergeleken met twee jaar geleden is Ajax heel wat spelers kwijtgeraakt. Jongens als Edgar Davids, Jaap Stam, Wesley Sneijder, Klaas Jan Huntelaar en nu ook Thomas Vermaelen: dat waren allemaal echte specialisten op hun positie. Dus ieder leek kan zien dat we, vergeleken met toen, heel wat routine en kwaliteit kwijtgeraakt zijn. En alles valt of staat bij goede spelers."

Ajax moet volgens de nieuwe trainer niet alleen kwaliteit, maar ook routine binnenhalen. "Jeugd is heel belangrijk, maar jonge spelers zijn geen garantie voor succes. Dat Ajax de afgelopen seizoenen een soort leider miste, heb ik ook gelezen. Ik wil verder niet zeggen op welke posities we ons vooral willen versterken, maar we zoeken echte specialisten. Jongens die het elftal verder helpen."

FC Twente-aanvaller Eljero Elia is één van de spelers die Ajax wil hebben, bevestigde Jol. "Toen ik bij Hamburger SV zat, wilde ik hem al. Vervolgens ben ik naar Ajax gegaan en zijn wij achter hem aan gegaan. Ik vind Eljero een echte Ajax-speler. De onderhandelingen met FC Twente verlopen stroef, maar wij willen hem graag hebben en Eljero wil ook graag naar Ajax. Dus hopelijk komen we er uit."

Naast eventuele nieuwe spelers, vestigt Jol ook zijn hoop op spelers die al een jaar geleden naar Ajax kwamen. Miralem Sulejmani, Dario Cvitanich en Oleguer kwamen in de zomer van 2008 naar Amsterdam, maar wisten in hun eerste jaar niet aan de verwachtingen te voldoen. "Die jongens moeten zich nu aangepast hebben aan de nieuwe omgeving. Hopelijk kunnen ze dit seizoen meer aan spelen toekomen, dan vorig jaar. Op dat soort spelers reken ik ook dit seizoen."
pi_70259254
quote:
Op maandag 22 juni 2009 17:21 schreef kevin6188 het volgende:
Ik begreep een beetje dat Jol in Urby een linksback ziet.
Armoede ten top, mits waar.
pi_70259335
quote:
Op maandag 22 juni 2009 17:29 schreef BliksemSchigt het volgende:

[..]
Komop, laat Elia nou zitten..

En houdt Gabri nummer 18? Want dan bestel ik van de week even een shirtje.
AFC Ajax - SS Lazio
29 Aug. Mystery Land 2009
  maandag 22 juni 2009 @ 17:38:24 #80
166976 DuvelDuvel
Altijd heet en altijd hype
pi_70259507
quote:
Op maandag 22 juni 2009 17:32 schreef Ordinair het volgende:

[..]

Komop, laat Elia nou zitten..

En houdt Gabri nummer 18? Want dan bestel ik van de week even een shirtje.
Hoop echt dat Jol Gabri het vertrouwen geeft. Die jongen kan zo belangrijk worden voor dit elftal. Samen met Vertonghen en Aissati op het middenveld
#FreeHat
pi_70259513
quote:
Op maandag 22 juni 2009 17:32 schreef Ordinair het volgende:

[..]

Komop, laat Elia nou zitten..

En houdt Gabri nummer 18? Want dan bestel ik van de week even een shirtje.
Gabri speelt ten alle tijden met nummer 18 Gabri
pi_70259545
En nog een laatste aanvulling:
quote:
Jol, die op het trainingsveld ondersteund wordt door onder meer zijn broer Cock, Danny Blind en John van 't Schip, zal zich tijdens zijn oefensessies voor een groot deel ook richten op het individuele vlak. "We zullen vaker de linies of met de spelers individueel trainen. Het is voor mij belangrijk dat ik bijvoorbeeld Suárez niet dezelfde training laat ondergaan als een verdediger."

Tijdens de kennismaking, maandagochtend in de Arena, gaf Jol nog maar eens aan dat het kernwoord van de komende seizoenen 'ontwikkelen' is. "De kern van mijn verhaal tegenover de jongens was: zij moeten het doen, ik ondersteun ze daarbij. Ajax wil bovenin meespelen. Die ontwikkeling moeten we doormaken. Ajax heeft voor mij nog altijd een magische klank en dat weten zij ook."
  maandag 22 juni 2009 @ 17:40:36 #83
43675 TAV74
We're a virus with shoes
pi_70259581
quote:
Op maandag 22 juni 2009 17:29 schreef BliksemSchigt het volgende:

[..]
Vind het wel een goede zaak, jeugd en senioren op hetzelfde complex
"The whole image is that eternal suffering awaits anyone who questions God's infinite love. Believe or die! Thank you, forgiving Lord, for all those options.”
pi_70259591
quote:
Op maandag 22 juni 2009 17:30 schreef Cyberia18 het volgende:

[..]

Armoede ten top, mits waar.
Tja klopt wel, maar Urby heeft nog steeds zijn beste seizoen als linksachter gespeeld.
  maandag 22 juni 2009 @ 17:41:30 #85
22078 Dr.Daggla
Zoals Jezus.
pi_70259601
Krijg niet het idee dat de komst van Obradovic nog speelt als ik zo lees wat Jolly Martin zegt.
-
  maandag 22 juni 2009 @ 17:43:01 #86
43675 TAV74
We're a virus with shoes
pi_70259651
quote:
Op maandag 22 juni 2009 17:41 schreef Dr.Daggla het volgende:
Krijg niet het idee dat de komst van Obradovic nog speelt als ik zo lees wat Jolly Martin zegt.
mwoah, ik neem dit soort praat niet zo serieus in relatie tot het wel of niet aankopen van spelers.
"The whole image is that eternal suffering awaits anyone who questions God's infinite love. Believe or die! Thank you, forgiving Lord, for all those options.”
  maandag 22 juni 2009 @ 17:46:03 #87
73274 Prosac
Bedankt Ray
pi_70259748
quote:
Ben Sahar verkiest Espanyol boven Amsterdams avontuur
22/06/2009 16:29

Espanyol heeft Ben Sahar overgenomen van Chelsea. De spits tekende in Barcelona een contract voor vier seizoenen, terwijl hij ook een aanbieding had ontvangen van Ajax.

Volgens de Spaanse club kon Sahar ook naar Ajax, maar ging de voorkeur van de negentienjarige Israëlische aanvaller uit naar een overstap naar de Primera División.

Sahar maakte op zestienjarige leeftijd de overstap van Hapoel Tel-Aviv naar Chelsea. In London speelde hij slechts drie competitieduels en werd hij verscheidene keren verhuurd.

Afgelopen half jaar kwam de tienvoudig international op huurbasis uit voor De Graafschap. Voor de Doetinchemse club speelde hij zestien wedstrijden in de Eredivisie en scoorde daarin vijf keer.
pi_70259752
quote:
Ajax verkoopt al bijna 40.000 seizoenkaarten
22 juni 2009

De supporters van Ajax kijken uit naar het komende seizoen onder leiding van de nieuwe hoofdcoach Martin Jol. De Amsterdamse club verkocht tot op heden al 37.500 seizoenkaarten.

Dat aantal ligt hoger dan een jaar eerder, toen Marco van Basten aan zijn werkzaamheden in de ArenA begon. Dat maakte Ajax maandag bekend.
quote:
Jol 'kan wel leven' met Van 't Schip als assistent
22 juni 2009

Martin Jol wekte maandag niet bepaald de indruk, dat John van 't Schip zijn gedroomde assistent is. De oud-Ajacied had nog een doorlopend contract en maakt daarom ook komend seizoen deel uit van de technische staf.

"Meestal neem ik mijn eigen assistenten mee", zei Jol. "Maar mij is gevraagd om het doorlopende contract van John te respecteren. Nou, daar kan ik best mee leven. Als hij zich kan vinden in zijn nieuwe rol, is het wat mij betreft prima."

De aanwezigheid van Van 't Schip, die vorig seizoen ook al nauw samenwerkte met deze selectie, heeft bovendien ook voordelen. "John kan mij veel informatie geven, met name over spelers en vorig seizoen. Hij is een sympathieke jongen."
Dit klinkt lekker.. erm .. positief .
pi_70259833
quote:
Op maandag 22 juni 2009 17:46 schreef BliksemSchigt het volgende:

[..]

Dit klinkt lekker.. erm .. positief .
Een beetje op z'n Stevens met Wouters
Tijden gaan voorbij, maar de passie blijft!
Winnaar Serie A-toto 2008-2009
Ja, eind april 2007, de mooiste dag van heel m'n leven!
En daarom zing ik nu, bedankt Phillip Cocu!
pi_70259839
quote:
Op maandag 22 juni 2009 17:46 schreef BliksemSchigt het volgende:

[..]


[..]

Dit klinkt lekker.. erm .. positief .
Ajo hij is net begonnen moet nog ff wennen met van 't Schip.
Komt wel goed
AJAX AMSTERDAM!
  maandag 22 juni 2009 @ 17:49:24 #91
164106 Bullebak
Omdat bier.
pi_70259857
Wtf

"Kan wel leven met"

Geef mij maar Amsterdam
  maandag 22 juni 2009 @ 17:51:09 #92
164106 Bullebak
Omdat bier.
pi_70259907
edit
Geef mij maar Amsterdam
pi_70259920
ik kan niet leven met die petrovic
pi_70259986
Jol !
pi_70260211
Gelukkig was het lekker weer, st aje rustig biertjes te drinken na afloop komt er een ploeg van AT5 om vragen te stellen, een maat van me heeft nog wat beantwoord ook

Wat je beantwoorden noemt haha, zometeen maar is kijken of het wat is geworden
  maandag 22 juni 2009 @ 18:04:30 #96
164106 Bullebak
Omdat bier.
pi_70260354
quote:
Op maandag 22 juni 2009 18:00 schreef Jasza het volgende:
Gelukkig was het lekker weer, st aje rustig biertjes te drinken na afloop komt er een ploeg van AT5 om vragen te stellen, een maat van me heeft nog wat beantwoord ook

Wat je beantwoorden noemt haha, zometeen maar is kijken of het wat is geworden
Kwam het bij het eerste nieuws al, om 18:19? Of zeiden ze dat niet
Geef mij maar Amsterdam
pi_70260450
quote:
Op maandag 22 juni 2009 17:41 schreef Wooldoor het volgende:

[..]

Tja klopt wel, maar Urby heeft nog steeds zijn beste seizoen als linksachter gespeeld.
Say what?!

Urby's beste seizoen was onder Marco.
pi_70260538
Engelaar: 'PSV was gewoon fanatieker dan Ajax'
Verdomde eigenwijs
Viva la afca
pi_70260608
Als Jol van Urby een degelijke linksback maakt vind ik dat erg tof. Ik ben altijd al gecharmeerd geweest van vleugelverdedigers met een actie en een goede voorzet(bijv. Sergio Ramos en Clichy).
  maandag 22 juni 2009 @ 18:12:20 #100
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_70260609
quote:
Op maandag 22 juni 2009 17:41 schreef Wooldoor het volgende:

[..]

Tja klopt wel, maar Urby heeft nog steeds zijn beste seizoen als linksachter gespeeld.
Als die knul daar 3 goeie wedstrijden heeft gespeeld is het veel. Urby vind ik sowieso niet echt een toegevoegde waarde. Leuke speler voor als het goed loopt maar anders ook niet.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
  maandag 22 juni 2009 @ 18:13:01 #101
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_70260632
quote:
Op maandag 22 juni 2009 18:12 schreef Rejected het volgende:
Als Jol van Urby een degelijke linksback maakt vind ik dat erg tof. Ik ben altijd al gecharmeerd geweest van vleugelverdedigers met een actie en een goede voorzet(bijv. Sergio Ramos en Clichy).
Ik ben ook wel gecharmeerd van Sergio Ramos. Maar dat heeft niet zoveel met dit topic te maken.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_70260743
Doe mij maar Dani Alves. Maar dat terzijde.
  maandag 22 juni 2009 @ 18:18:19 #103
22078 Dr.Daggla
Zoals Jezus.
pi_70260808
Jezus, Pranjic heeft zelf die 7 ton extra betaald die Heerenveen wilde hebben. .
Hij wilde iig graag weg. Uiteindelijk dus voor 7.7 miljoen.. Had Ajax gewoon op tafel moeten leggen natuurlijk .
-
pi_70260847
quote:
Op maandag 22 juni 2009 18:09 schreef Noshiba het volgende:
Engelaar: 'PSV was gewoon fanatieker dan Ajax'
Eerst Braafheid die zei dat Ajax laks was en dat hij geen goed gevoel over het contract had en nu Engelaar. Danny zit met zijn hoofd nog op de costa?
pi_70260880
No problem ze moeten zelf ook graag willen.
pi_70260895
quote:
Ondanks de kwaliteit van de huidige spelersgroep hoopt Jol zijn selectie toch nog te kunnen versterken. ,,Ik wil wel altijd graag winnen”, zei Jol. ,,Dan is een eerste vereiste toch goede spelers. We zijn druk bezig op dat gebied. Ook hoop ik dat de spelers die vorig jaar zijn aangetrokken nog een stap omhoog kunnen maken.”
Toch goed dat ze dat het zo stil houden, wij denken hier allemaal dat ze niks aan het doen zijn m.b.t aankopen
pi_70260943
quote:
Op maandag 22 juni 2009 18:19 schreef Wooldoor het volgende:

[..]

Eerst Braafheid die zei dat Ajax laks was en dat hij geen goed gevoel over het contract had en nu Engelaar. Danny zit met zijn hoofd nog op de costa?
quote:
Een paar maanden geleden liet Engelaar in Sportweek nog weten dat hij ook het komend seizoen graag in buitenland wilde spelen. “Dat was inderdaad de intentie, maar behalve PSV en Panathinaiokos was er niet echt concrete interesse. Ik heb wel begrepen dat Ajax geďnformeerd heeft, maar PSV was fanatieker. Ik wil graag nog eens kampioen worden en ik hoop dat dit met PSV gaat lukken.”
Wel graag alle info de volgende keer, blijkbaar wilden ze hem niet erg graag.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_70260994
quote:
Op maandag 22 juni 2009 18:04 schreef Bullebak het volgende:

[..]

Kwam het bij het eerste nieuws al, om 18:19? Of zeiden ze dat niet
Zit nu te kijke maar geen idee

Zitten er rotte appels in de selectie:

Maat: Ja tuurlijk wel genoeg.

Interviewer: Wie dan?

Maat: Doe ik geen uitspraak over
pi_70260997
quote:
Op maandag 22 juni 2009 18:19 schreef Wooldoor het volgende:

[..]

Eerst Braafheid die zei dat Ajax laks was en dat hij geen goed gevoel over het contract had en nu Engelaar. Danny zit met zijn hoofd nog op de costa?
Braafheid is natuurlijk bullshit, en ik ben blij ook dat engelaar niet gekomen is!
Verdomde eigenwijs
Viva la afca
pi_70261040
quote:
Op maandag 22 juni 2009 18:23 schreef Jasza het volgende:

[..]

Zit nu te kijke maar geen idee

Zitten er rotte appels in de selectie:

Maat: Ja tuurlijk wel genoeg.

Interviewer: Wie dan?

Maat: Doe ik geen uitspraak over
Wat is de grap? Want ik mis hem.. of ik vind het gewoon niet grappig
Verdomde eigenwijs
Viva la afca
pi_70261101
quote:
Op maandag 22 juni 2009 18:24 schreef Noshiba het volgende:

[..]

Wat is de grap? Want ik mis hem.. of ik vind het gewoon niet grappig
Nee maar gast

Wat een antwoord joh
pi_70261232
quote:
Op maandag 22 juni 2009 18:18 schreef Dr.Daggla het volgende:
Jezus, Pranjic heeft zelf die 7 ton extra betaald die Heerenveen wilde hebben. .
Hoe triest.
  maandag 22 juni 2009 @ 18:31:13 #113
166976 DuvelDuvel
Altijd heet en altijd hype
pi_70261261
Urby heeft 1 seizoen geweldig gespeeld op de linksbackpositie. Was denk het seizoen onder Ten Cate en anders Blind. Kans is best groot dat hij daar dit seizoen weer terecht komt. Op links is weinig plaats met Sulejmani en eventueel Elia.
#FreeHat
pi_70261266
quote:
Op maandag 22 juni 2009 18:23 schreef Jasza het volgende:

[..]

Zit nu te kijke maar geen idee

Zitten er rotte appels in de selectie:

Maat: Ja tuurlijk wel genoeg.

Interviewer: Wie dan?

Maat: Doe ik geen uitspraak over
Geweldig.
pi_70261307
Tering als Urby weer gaat backen dan barst ik echt in janken uit

Maar ik hoop dat aankomende periode iets meer duidelijk word over Jol zijn plannen met bepaalde spelers, ik ben zeer benieuwd wat hij allemaal van plan is.
Yo!Soppa?
pi_70261358
Wat een grapjas die maat van jou, jaszak.
  maandag 22 juni 2009 @ 18:33:43 #117
166976 DuvelDuvel
Altijd heet en altijd hype
pi_70261371
quote:
Op maandag 22 juni 2009 18:23 schreef Jasza het volgende:

[..]

Zit nu te kijke maar geen idee

Zitten er rotte appels in de selectie:

Maat: Ja tuurlijk wel genoeg.

Interviewer: Wie dan?

Maat: Doe ik geen uitspraak over
Wel een genuanceerd politiek correct antwoord
#FreeHat
pi_70261434
quote:
Op maandag 22 juni 2009 18:33 schreef TerroRobbie het volgende:
Wat een grapjas die maat van jou, jaszak.
Ja man Terrorrobbie
pi_70261458
quote:
Op maandag 22 juni 2009 18:33 schreef DuvelDuvel het volgende:

[..]

Wel een genuanceerd politiek correct antwoord
Mja ander maatje van me zat te focken dat ie hem tikken zou geven alstie Sno zou afkraken dus misschien vandaar
  maandag 22 juni 2009 @ 18:39:18 #120
148059 Pritt
Atheďst
pi_70261601
Had Sno al een lekker kleurtje van zijn lange zomervakantie?
A.F.C. Ajax - Piet de Visser
pi_70261639
quote:
Op maandag 22 juni 2009 18:39 schreef Pritt het volgende:
Had Sno al een lekker kleurtje van zijn lange zomervakantie?
Het zag er iig niet echt gemotiveerd uit maargoed
pi_70261655
Die Munsterman heeft het ook hoog in z'n bol

offtopic: ik ben geslaagd --> [VBL SC #97] Waar hooligans de rekening betalen.

[ Bericht 17% gewijzigd door BliksemSchigt op 22-06-2009 18:42:30 ]
pi_70262230
Ongelooflijk...
quote:
Emanuelson kan zich wel vinden in nieuwe-oude rol onder Jol

Urby Emanuelson heeft gereageerd op de uitspraken van Jol. Jol gaf tijdens de persconferentie aan dat hij Emanuelson weer wil gebruiken als linksback, en dus niet als aanvaller. "Ik ben er erg tevreden mee. Op linksback heb ik mijn beste tijd toch meegemaakt. Aanvallend ben ik minder dan verdedigend natuurlijk, dus ik ben tevreden", vertelt Emanuelson.

Hiermee lijkt een eventuele komst van Ivan Obradovic definitief niet door te gaan.
  maandag 22 juni 2009 @ 18:54:43 #124
164106 Bullebak
Omdat bier.
pi_70262261
Hmmz. Tegenvaller.
Geef mij maar Amsterdam
  maandag 22 juni 2009 @ 18:55:24 #125
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_70262295
quote:
Op maandag 22 juni 2009 18:54 schreef Nashje het volgende:
Ongelooflijk...
[..]
Ten percent faster with a sturdier frame
  maandag 22 juni 2009 @ 18:55:25 #126
52871 Blight
Supersized.
pi_70262297
Nou dat belooft wat.
I'd like the whole fucking world supersized. Can I have a supersize death, with a coke?
pi_70262378
Pffft. Mja, aan de andere kant. Hij is nu wel ouder en volwassener, wellicht dat ie zich daar nu wel beter voelt.

Is het ook gelijk duidelijk waarom ze liever Elia dan een linksback halen.
pi_70262396
Urby kan prima linkback spelen, dat heeft hij al vaak genoeg bewezen. Nu nog een middenveld en aanval die niet hun mannetjes laten lopen wanneer ze de bal verliezen.
  maandag 22 juni 2009 @ 18:58:20 #129
175985 Silaz
drie bier
pi_70262432
Zul je zien dat Obradovic over x aantal jaar natuurlijk de sterren van de hemel speelt Maargoed, kan natuurlijk ook zo maar zijn datie wel komt. Ik zie het allemaal wel
Bobby Haarms: "Ik ben niet bang voor de dood. Misschien zit onze Lieve Heer wel te wachten op een hersteltraining. Nou, dan kan ie behoorlijk aan de bak." AFCA
pi_70262478
Jol moet oprotten
pi_70262507
Niet eens om een bron vragen ofzo.

Mensen mensen toch. Als ik had gepost dat Ronaldo toch niet naar Real gaat, maar Ajax de gelukkige is, hadden jullie dat ook geloofd?
  maandag 22 juni 2009 @ 19:00:21 #132
51286 w00h00
Digital man!
pi_70262518
Neeeee geen Urby als linksback!!
pi_70262556
Als je Vertonghen heb als verdedigende middenvelder en een goede sterke linker centrale verdediger dan moet het geen probleem zijn met Emanuelson als back.
pi_70262578
quote:
Aanvallend ben ik minder dan verdedigend natuurlijk, dus ik ben tevreden


Ik moet diep graven in mijn geheugen maar elke vleugelspeler komt langs urby...
pi_70262605
quote:
Op maandag 22 juni 2009 19:00 schreef Nashje het volgende:
Niet eens om een bron vragen ofzo.

Mensen mensen toch. Als ik had gepost dat Ronaldo toch niet naar Real gaat, maar Ajax de gelukkige is, hadden jullie dat ook geloofd?
Dan had ik mijn seizoenskaart ingeleverd.. Ronaldo met zijn grafbek bij ajax? NOOIT!
pi_70262624
Al foto's van de sfeervolle training van vandaag?
pi_70262662
Wahah Jol
Begint lekker.
pi_70262798
Wat een lelijk lettertype zeg


Geef mij dat lettertype maar
pi_70262848
''aanvallend ben ik minder dan verdedigend''

een paar maanden geleden zei hij in de vi min of meer dat iedereen wel heeft kunnen zien dat hij geen verdediger is, maar meer een aanvaller.




dat ziet jol niet goed.
pi_70262876
quote:
Op maandag 22 juni 2009 19:06 schreef kurk_droog het volgende:
Wat een lelijk lettertype zeg

[ afbeelding ]
Geef mij dat lettertype maar
Heb dat shirt hier in de kast hangen. Wat een oerlelijke kraag heeft ie toch
pi_70262919
Dat krijg je als je KAMPIOENEN ole ole gaat schreeuwen op de 1e training
pi_70262940
Prachtig dit .
  maandag 22 juni 2009 @ 19:10:43 #143
164106 Bullebak
Omdat bier.
pi_70262993
Moet zeggen dat ik het nieuwe shirt in het echie wel erg mooi vind
Geef mij maar Amsterdam
pi_70263020
quote:
Op maandag 22 juni 2009 19:08 schreef toma het volgende:

[..]

Heb dat shirt hier in de kast hangen. Wat een oerlelijke kraag heeft ie toch
Is ook een tent toch? Mja, doelde alleen op het lettertype..
pi_70263024
quote:
Op maandag 22 juni 2009 19:10 schreef Bullebak het volgende:
Moet zeggen dat ik het nieuwe shirt in het echie wel erg mooi vind
Ik vond hem juist tegenvallen
pi_70263046
quote:
Op maandag 22 juni 2009 19:09 schreef Nashje het volgende:
Prachtig dit .


Mensen die er nog steeds serieus op in gaan.
Koning.
pi_70263052
oh laat maar
pi_70263178
quote:
Op maandag 22 juni 2009 19:09 schreef Nashje het volgende:
Prachtig dit .
Ze gaan er wel serieus op in.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_70263260
quote:
Op maandag 22 juni 2009 19:11 schreef Jasza het volgende:

[..]

Ik vond hem juist tegenvallen


Ik vond hem al tegenvallen bij de presentatie en ik vind hem steeds lelijker worden. Helemaal omdat er zoveel mooie ontwerpen op internet rondgaan waarbij een modern ajax shirt toch klassiek en ajax uitstraalt!
pi_70263285
Urby als linksback wtf
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')