Nu nog pis en bloed erbij en dan kan je Bloody Sunrise on the Smelly Beach maken.quote:Op zondag 21 juni 2009 22:41 schreef viagraap het volgende:
... Dat je niet kunt kotsen en schijten tegelijk. Ik ben er vanmiddag achtergekomen dat dit wel degelijk kan. En dat het erg ongemakkelijke situaties oplevert!
Klacht: Leraar biologie die mij onwaarheden wijsmaakt.
Ik moest kotsen, maar voelde dat ik ook moest schijten. Het kotsen kwam toch echt eerder, maar zodra mijn maag zich spande werd mijn onderbroek wat zwaarder.quote:Op zondag 21 juni 2009 22:45 schreef Neo-Mullen het volgende:
Je bedoelt dat je keutel nog bezig is met eruit komen en de kots door je mond en neusgaten heenstroomt op precies hetzelfde moment?
Ik ben blij dat ik het weetquote:Op zondag 21 juni 2009 22:51 schreef viagraap het volgende:
Ik moest kotsen, maar voelde dat ik ook moest schijten. Het kotsen kwam toch echt eerder, maar zodra mijn maag zich spande werd mijn onderbroek wat zwaarder.
Rond vijf uur was ik er overheen. Gelukkig, want er werd aangebeld. Ik klos liever zonder hoofdpijn de trap af.quote:Op zondag 21 juni 2009 22:53 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Ik ben blij dat ik het weet
Voel je je weer wat beter nu
Aha, een kater dusquote:Op zondag 21 juni 2009 22:54 schreef viagraap het volgende:
Rond vijf uur was ik er overheen. Gelukkig, want er werd aangebeld. Ik klos liever zonder hoofdpijn de trap af.
Pics/Paintsquote:Op zondag 21 juni 2009 22:41 schreef viagraap het volgende:
... Dat je niet kunt kotsen en schijten tegelijk. Ik ben er vanmiddag achtergekomen dat dit wel degelijk kan. En dat het erg ongemakkelijke situaties oplevert!
Klacht: Leraar biologie die mij onwaarheden wijsmaakt.
Gnagnagnaquote:Op zondag 21 juni 2009 22:56 schreef junkiexp het volgende:
Huilie, moet je maar niet zoveel drinken en poppers nemen.
Heb je in je broek geschetenquote:Op zondag 21 juni 2009 22:51 schreef viagraap het volgende:
[..]
Ik moest kotsen, maar voelde dat ik ook moest schijten. Het kotsen kwam toch echt eerder, maar zodra mijn maag zich spande werd mijn onderbroek wat zwaarder.
heul niet, tenzij je een pylorus stoornis hebt ofzoquote:[[quote]Op zondag 21 juni 2009 22:52 schreef Dichtpiet. het volgende:
dan ontstaat er ergens in je lichaam een vacuum.
quote:Op zondag 21 juni 2009 23:00 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Heb je in je broek gescheten![]()
![]()
!!!!!!1
Tubguy:')quote:Op zondag 21 juni 2009 23:08 schreef viagraap het volgende:
De paint:
[ afbeelding ]
Er was geen teil, en het bad was te ver weg. De gootsteen ook.
ja dat zei ik ook alquote:Op zondag 21 juni 2009 23:11 schreef vogelkooi het volgende:
Ontstaat er dan geen vacuüm ?
Omdat mijn tijd kostbaar is heb ik geen tijd om al die posts te lezen.quote:
Nee, je maagportier voorkomt dat. Bij de braakreactie sluit de pylorus zich zodat er geen vaccuum ontstaat/voedsel dat al door de portier heen is terug in de maag komt. Er zijn wel aandoeningen waarbij dat dus niet het geval is, bijvoorbeeld bij een tumor bij de portier/ 12 vingerige darm waardoor de spier niet goed kan sluiten of bij een ziekte waarbij die reflex wordt geblokkeerd. Als ik het me goed herinner kan dat ook bij een epileptische aanval gebeuren, maar de kans dat je moet kotsen terwijl je een epileptische aanval hebt is niet erg grootquote:
Als ik zo'n ziekte had was dit topic veel leuker geweestquote:Op zondag 21 juni 2009 23:21 schreef sjonbeton het volgende:
[..]
Nee, je maagportier voorkomt dat. Bij de braakreactie sluit de pylorus zich zodat er geen vaccuum ontstaat/voedsel dat al door de portier heen is terug in de maag komt. Er zijn wel aandoeningen waarbij dat dus niet het geval is, bijvoorbeeld bij een tumor bij de portier/ 12 vingerige darm waardoor de spier niet goed kan sluiten of bij een ziekte waarbij die reflex wordt geblokkeerd. Als ik het me goed herinner kan dat ook bij een epileptische aanval gebeuren, maar de kans dat je moet kotsen terwijl je een epileptische aanval hebt is niet erg groot. Anyways wat er dan gebeurt is dat het voedsel dat in de darmen zat terug wordt gezogen en dat je bij een erge "kotsbui" je eigen half verteerde uitwerpselen uitbraakt. Overigens is dit bijna net zo ranzig als gewoon kots alleen is het al bruin gekleurd door het gal. Eet smakelijk
Voor ons wel jaquote:Op zondag 21 juni 2009 23:23 schreef viagraap het volgende:
[..]
Als ik zo'n ziekte had was dit topic veel leuker geweest
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |