Egypte en Italie zijn omgekocht door Obamaquote:Op zondag 21 juni 2009 22:24 schreef Lehme het volgende:
niet te geloven dit vs is door. NIET TE GELOVEN. NIET TE GELOVENNNNNNNNNNNNNNNN
Vind je het ook gek, al die Egyptenaren liepen midweeks naast hun schoenen.quote:Op zondag 21 juni 2009 22:24 schreef ROFLOL het volgende:
Wie had er nog verwacht dat de VS doorging.![]()
Egypte heeft het verpest.
Mja het is natuurlijk ook 'maar' de Confed Cup he. En misschien beseften ze het nog niet eens helemaalquote:Op zondag 21 juni 2009 22:24 schreef golfer het volgende:
Ze reageren niet eens erg uitbundig, die spelers van de USA.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Lehme met Kruiden
Vergeet Nederland niet.quote:Op zondag 21 juni 2009 22:30 schreef Klopkoek het volgende:
Jammer dat de VS door is. Die hebben al hun eigen sporten waarin ze goed zijn. In het voetbal behoren ze te dienen als slachtvee, dat arrogante volkje.
Brazilië kon me andermaal niet bekoren. Het is allemaal iets minder overtuigend als vier jaar geleden (wat daarna op het WK compleet instortte). Spanje heeft een jaar voor het WK de beste papieren denk ik.
Ach wat maakt het uit? Spanje maakt gehakt van de VS in de halve finale. Hadden ze ook van Italie & Egypte gemaakt.quote:Op zondag 21 juni 2009 22:33 schreef msnk het volgende:
In eerste instantie wilde ik dat Egypte doorging, maar ach, de VS is ook erg leuk. Misschien zelfs een leukere scenario, gezien de gigantische onwaarschijnlijkheid. Erg leuk, hoop dat het volgend jaar net zo slecht gaat voor Italië
Nederland heeft een shabby verdediging, zeker voor het Nederlandse spel (waar snelle verdedigers een must zijn wil je goed vooruit kunnen voetballen). De keeper is een twijfelpositie en de 'verdedigende' middenvelders zijn oké maar niet top. Een echte wereldtopper ontbreekt bovendien bij Oranje.quote:Op zondag 21 juni 2009 22:32 schreef Gabbylicious het volgende:
[..]
Vergeet Nederland niet.
Spanje en Nederland gewoon topfavoriet.
Argentinië, Engeland, Frankrijkquote:Op zondag 21 juni 2009 22:35 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Nederland heeft een shabby verdediging, zeker voor het Nederlandse spel (waar snelle verdedigers een must zijn wil je goed vooruit kunnen voetballen). De keeper is een twijfelpositie en de 'verdedigende' middenvelders zijn oké maar niet top. Een echte wereldtopper ontbreekt bovendien bij Oranje.
Nederland zal wel de knockout-fase halen. Dat moet ook verwacht worden, maar de finale zullen ze niet halen. Kijk eens naar de selecties van Spanje, Argentinië, Engeland, Brazilië, Frankrijk... dat loopt over van kwaliteit.
En dan die foto erbijquote:Op zondag 21 juni 2009 22:38 schreef One_conundrum het volgende:
Italie op aarde
zelfs ik kan italiaans
Ja, die hebben een stuk meer kwaliteit dan Nederland. Of ze goed spelen is een ander verhaal.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |