FOK!forum / Forum-, Topic- en Userspellen / AKQ 1612 In the Jungle.....
BasOnezaterdag 20 juni 2009 @ 23:43
Welkom bij het 1612e deel van de Algemene Kennis Quiz!



De opzet van dit spel is dat je elkaar vragen stelt die met algemene kennis te maken hebben. Dat kan heel uiteenlopend zijn van geschiedenis tot muziek en van aardrijkskunde tot auto's. Probeer de vragen zoveelmogelijk af te wisselen. Uiteraard mogen er best een paar vragen achter elkaar gesteld worden in dezelfde categorie maar doe dit niet meer dan drie keer achter elkaar.

Vermijd de wanneer, hoeveel etc. vragen
Vermijd vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, want dit heeft weinig met algemene kennis te maken en draait vaak uit op ordinair gokken.

Eerlijk spel

Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken. We letten hier goed op, dus kijk uit wat je hier doet.
Ook thuis opzoeken in een encyclopedie, op een platenhoes of in een boek, of vragen aan huisgenoten of geflashed worden op MSN beschouwen we als opzoeken. Niet doen dus. Als je je toch schuldig maakt aan dingen opzoeken en we komen daar achter dan krijg je of minpunten of je wordt uitgesloten van een paar delen.


Goede en nieuwe vragen

De vraagsteller zegt of het antwoord goed is.
Als de vragensteller vraagt naar een opsomming en de vragensteller wil alle leden van de opsomming in een antwoord zien alvorens hij het antwoord goedkeurt, dan dient de vragensteller dit in zijn of haar vraag te vermelden.
Daarna stelt degene met het goede antwoord de nieuwe vraag in bold.
Als er na een goed antwoord niet binnen 10 minuten een nieuwe vraag gesteld wordt kan iemand anders een vraag stellen om het spel door te laten gaan.

Als degene die een goed antwoord gaf geen nieuwe vraag stelt omdat hij of zij ineens weg moest wordt het reeds toegekende punt weer ingetrokken en gaat een speler die online is verder met de quiz door de vraag, in plaats van degene die hem had moeten stellen, in te voeren.

Geen vraag stellen na een goed antwoord is dus aftrek van het punt! Dit geldt natuurlijk alleen voor lurkers en niet voor welwillende spelers. Als echter blijkt dat ook welwillende spelers hier zich schuldig aan maken dan worden ook zij bestraft.

Een keer kan voorkomen omdat je huis in de fik vliegt, de telefoon gaat of je hond accuut naar de dierenarts moet maar probeer altijd een nieuwe vraag te stellen! Door te antwoorden op een vraag ga je de verbintenis aan om, indien het antwoord goed is, zelf een nieuwe vraag te stellen!

Eén antwoord per keer

Per vraag raad je een keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het
is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de
anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in een post als er maar om een ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten)
Uitzondering op de regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen
komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten.

Wat te doen als het topic stil ligt?

Het kan af en toe gebeuren dat het topic even stil ligt omdat iemand het antwoord niet weet of omdat de vraagsteller even verhinderd is. Dit is niet erg. Om toch de vaart erin te houden mag iemand een nieuwe vraag stellen als de vraagsteller 20 minuten niets van zich heeft laten horen. Indien een vraag niet meteen geraden wordt en men toch door wil met het spel dan blijft deze vraag open staan. Zolang het topic nog loopt kan iemand daar antwoord op geven. Als het topic dicht is dan vervalt deze vraag.

Dit om te voorkomen dat vraagstellers te snel de antwoorden weggeven en met een nieuwe vraag komen.

Punten

De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt.

Voor elk goed antwoord krijg je een punt dat wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing.
Het spreekt voor zich dat degene die het antwoord als eerst goed heeft het punt krijgt. Als je een punt
uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit
dikgedrukt. Geef ook de tussenstand van de (in dat topic) behaalde punten, op deze manier kan het
makkelijker geteld worden. In elk tiende topic worden er 2 punten uitgedeeld.

Spelling

Ook beslist de vraagsteller of een antwoord helemaal perfect gespeld moet zijn of niet. Wees daar alsjeblieft een beetje soepel in, in de snelheid wil je nog wel eens een letter vergeten. Ook bij buitenlandse namen mag best wat soepeler met spelling omgegaan worden.

Editten

EDIT JE ANTWOORD NOOIT!, ook al heb je een spelfout. Post dan gewoon een nieuw bericht waarin je je eerdere antwoord aanvult. Anders kunnen mensen denken dat je een bericht ge-edit hebt na het zien van een ander antwoord. Doe dat dus niet!

Nieuw topic

Als je de laatste post hebt gezet in een topic, open je een nieuw topic. In de OP van het nieuwe topic tel
je de punten van het vorige topic op bij de ranglijst. Ook plaats je een link naar het vorige topic.
Iedereen vindt dit vervelend, dus je zadelt er niemand anders mee op!
Als je als laatste poster geen nieuw topic opent of je werkt de stand niet bij verlies je 5 punten van je totaalstand! Zie hier wat er gebeurd als je zo onsportief bent.

Ja maar, hoe maak ik dan een nieuw topic aan?
  • Ga naar de eerste post van het gesloten topic;
  • Klik op de Quote dit bericht-knop;
  • Kopieer de inhoud van het veld dat je dan ziet (Ctrl-C)
  • Open een nieuw topic, geef het de juiste titel en plak (Ctrl-V) de gekopieerde tekst in het veld;
  • Haal de quote-tags weg, en herstel de plaatjes (zet de verwijzing opnieuw gewoon tussen img-tags)
  • Plak de URL van het voorgaande topic onder de genoemde voorgaande topics
  • Pas de punten aan (kan ook je later doen, zodat men alvast verder kan spelen)
  • Klik op Invoeren en voila, een nieuw topic!

    Slowchat

    Probeer slowchat tot een minimum houden. Als je echter lekker wilt bespreken hoe je dag was ga dan naar het speciale AKQ SC topic.

    OP-discussie
    Omdat er veel vragen en kleine irritaties zijn mbt de regels van deze Quiz is er een topic in het leven
    geroepen waar men hun ergernissen en nieuwe ideeën kunnen spuien, zodat het speelplezier optimaal blijft.
    AKQ OP Discussie topic 2

    Hall of Fame
    De Overall Stand bijgewerkt tot topic 1500, met dank aan Mark_V, ScottTracy en Ofyles2. Vanaf topic 1501 zijn we opnieuw begonnen met tellen.

    Actuele tussenstand na afloop van topic 1610:
    Ofyles2 376
    qonmann 363
    De_Hertog 237
    ScottTracy 227
    BasOne 204
    tomtomaat 184
    LaStrange 145
    starla 1038 (ff indruk maken op m'n meisie en een extra nulletje )
    Cobra4 122
    mr_anonimous 114
    Mark 107
    Terpentin07 95
    Yurithemaster 81
    Tanjaa 71
    Robbiev85 71
    Rucebo 71
    Neleos 67
    Siniti 67
    Yankee 69
    vaagsel 63
    MaJo 61
    Burnett 59
    Hawaii_Tim 51
    slaveloos 51
    RoofingBurner 50
    iggy_in_the_house 50
    PierreTT 44
    Dagobert 42
    Homdeck 36
    Susi 35
    tong80 37
    Etcetera 31
    Clesar03 29
    PhysicsRules 28
    erkel 25
    UnderTheWingsOfLove 24
    steekbal 24
    ASroma 23
    pulletje 22
    iamredleader 21
    Belsen 21
    Berkery 21
    Kali-Mist 16
    Yeux 16
    Szura 16
    kraaksandaal 15
    Nembrionic 14
    Bram2301 13
    svk1985 13
    Meursault 12
    Rots 12
    macondo 12
    norich 10
    PrintScreen 11
    FunkyHomosapien 9
    Puntenslijpsel 9 Carolyne1575 8
    nico_s 8
    ElizabethR 8
    Platina 7
    Anywhere 6
    snetto888 6
    LadyBlack 6
    De_Kromme 6
    Elkem 5
    Acinonyx 5
    chufi 5
    TradeMarkie 5
    Frambozenpudding 5
    kutstudent_ 4
    Morendo 4
    mrkrul 4
    Stormqueen 4
    Whiteguy 4
    donroyco 4
    OneOfTheseDays 4
    Induhskaai 4
    Bolkesteijn 3
    boyv 3
    Dichtpiet. 3
    EdgarD 3
    Sig000 3
    Ludootje 3
    Diablo_sam 2
    lezzer 2
    Timmmm 2
    Coolkenneth 2
    Its-Jojo-4you 2
    Levolution 2
    X-Cessive 2
    IgnisMutatres 2
    Ezechielk 2
    knillis 2
    Daffodil31LE 2
    Sporttv 2
    Thomaster 2
    Aeque 2
    KudFokker 1
    Asap 1
    Deceit 1
    Harmonica 1
    Jor_dii 1
    Karrel_Laaglawaai 1
    komopzeg 1
    mctondeusevis 1
    redunzl 1
    rosbief 1
    -skippybal- 1
    Soempie 1
    TimmyAsd 1
    Twerk 1
    Zeroku 1
    stievun1234 1
    Bierjoost 1
    agentstarling 1
    vollebollegijs 1
    Waaghals 1
    Ro_bin 1
    Paradijsvogeltje 1
    Mister1977 1
    Juicyhil 1
    Gaylordf0kker 1
    Theebag 1
    Madmaster 1
    Nanking 1
    Lubje25 2
    Adolecens 1
    Dr_Flash 1
    BC88 1
    JoeThePlumber -4


    Punten behaald in vorig topic en gestegen op de ranglijst
    Punten behaald maar niet gestegen op de ranglijst
    Punten behaald en nieuw in het spel
    -5 punten geen nieuw Topic geopend
    -5 punten punten niet bijgewerkt in vorige topic


    Voorgaande delen:
    Algemene Kennis Quiz
    Algemene Kennis Quiz Deel 500!!!!! Een mijlpaal, een feest!
    Algemene Kennis Quiz deel 750
    Algemene Kennis Quiz Jubileum Deel 1000!!!
    Algemene Kennis Quiz Deel 1250
    Algemene kennis quiz, deel 1300
    Algemene Kennis Quiz Deel 1400
    AKQ 1500 Jubileumtopic waar iedereen liev voor elkaar is :*
    Algemene Kennis Quiz # 1510 met dubbele punten
    AKQ 1520
    AKQ#1530 Dubbele Punten Topic
    Algemene Kennis Quiz #1540
    AKQ 1550 Back to Afrika!
    AKQ #1560: Dubbele punten!
    AKQ 1570 met dubbele punten :P
    AKQ Deel 1580
    AKQ #1590: Waar Google een scheldwoord is! - Dubbele punten!
    AKQ 1600 Het zestiende honderdtal!
    Algemene Kennis Quiz Deel 1601
    Algemene Kennis Quiz deel 1602 met zeeën wijn en bergen bier
    AKQ - deel 1603 - De Daupniné Liberé
    AKQ - deel 1604 - Op zoek naar...
    AKQ 1605: met een spijkerbroek en een vlaflip
    AKQ #1606: met weer dezelfde TS!
    AKQ #1607 van de Laan van NOI tot Station Visviet
    AKQ # 1608 Roberto Baggio en Giel Beelen in een Volvo
    AKQ #1609 - Op naar de zomereditie!
    AKQ # 1610 Parels uit Mozamibque in het Hermitage
    AKQ # 1611

    [ Bericht 50% gewijzigd door BasOne op 21-06-2009 01:38:41 ]
  • BasOnezaterdag 20 juni 2009 @ 23:44
    Laatste vraag:



    Wat is de Latijnse naam van dit poesje?






    Sabeltandtijger is niet goed, ja het is een sabeltand tijger maar ik vroeg naar de latijnse naam

    Tigris Gladius is ook niet correct


    Nope, de latijnse naam, en ik heb al dikke hints in de vraagstelling post
    BC88zaterdag 20 juni 2009 @ 23:45
    Puma?
    starlazaterdag 20 juni 2009 @ 23:45
    felix dentis
    qonmannzaterdag 20 juni 2009 @ 23:45
    felix basone ?
    Terpentin07zaterdag 20 juni 2009 @ 23:48
    tja tvptje dan maar
    BasOnezaterdag 20 juni 2009 @ 23:49
    quote:
    Op zaterdag 20 juni 2009 23:45 schreef qonmann het volgende:
    felix basone ?
    Oh Qon je houd van me

    Meeeeh oooook nog een hint dan?




    starlazaterdag 20 juni 2009 @ 23:50
    don felix
    LaStrangezaterdag 20 juni 2009 @ 23:51
    Felis Corleonis
    Dr_Flashzaterdag 20 juni 2009 @ 23:52
    ik heb minstens een punt. En minstens nog eentje van vroegere Kut OP
    starlazaterdag 20 juni 2009 @ 23:53
    stand is ws nog niet bijgewerkt
    qonmannzaterdag 20 juni 2009 @ 23:53
    quote:
    Op zaterdag 20 juni 2009 23:52 schreef Dr_Flash het volgende:
    ik heb minstens een punt. En minstens nog eentje van vroegere Kut OP
    Er wordt nog gewerkt aan de punten, denk ik
    starlazaterdag 20 juni 2009 @ 23:54
    en in de hoedanigheid waarin bas zich verkeert kan dat nog wel even duren
    LaStrangezaterdag 20 juni 2009 @ 23:55
    quote:
    Op zaterdag 20 juni 2009 23:54 schreef starla het volgende:
    en in de hoedanigheid waarin bas zich verkeert kan dat nog wel even duren
    idd
    BasOnezaterdag 20 juni 2009 @ 23:56
    Word nog aan gewerkt, maar m'n net loopt te kloten, de router uitpluggen en weer inpluggen helpt, maar dat bokke ding staat op de slaapkamer van m'n ouders en die liggen te pitten

    Btw, m'n moesje snurk harder dan m'n pa allebemachies...


    En nog niemand goed, lees de hints die ik heb gegeven nog eens goed door, het andtwoord is te vinden "The thruth is inhere "
    BasOnezaterdag 20 juni 2009 @ 23:57
    quote:
    Op zaterdag 20 juni 2009 23:54 schreef starla het volgende:
    en in de hoedanigheid waarin bas zich verkeert kan dat nog wel even duren
    Is ay i say i resemble that remark
    starlazaterdag 20 juni 2009 @ 23:57
    felix chotfaterix
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 00:01
    quote:
    Op zaterdag 20 juni 2009 23:56 schreef BasOne het volgende:
    Word nog aan gewerkt, maar m'n net loopt te kloten, de router uitpluggen en weer inpluggen helpt, maar dat bokke ding staat op de slaapkamer van m'n ouders en die liggen te pitten

    Btw, m'n moesje snurk harder dan m'n pa allebemachies...


    En nog niemand goed, lees de hints die ik heb gegeven nog eens goed door, het andtwoord is te vinden "The thruth is inhere "
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 00:02
    Felix Brandonis
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 00:03
    Punten bijgewerkt
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 00:04
    hint
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 00:05
    Potdulleme issie zo moeilijk, hab de hints toch wel gegeven

    Wat is dit?

    Wie en WAT is hij?


    Men combineren het, gooien het 3 minuten in de magnentron eeen........
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 00:08
    Als je wilt kun je er ook nog een puppy in gooien, maar dat is naar smaak
    starlazondag 21 juni 2009 @ 00:08
    you lost me

    in fact

    i just completely lost you

    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 00:08
    tongacteur
    starlazondag 21 juni 2009 @ 00:08
    ik zeg nay tegen deze vraag en yay tegen een nieuwe
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 00:08
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:08 schreef starla het volgende:
    you lost me

    in fact

    i just completely lost you

    Och hunnybunny

    *neemt starla op schoot en knuffelt*

    Hier, neem een lollie
    De_Hertogzondag 21 juni 2009 @ 00:08
    Felix Pater Familiae?
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 00:09
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:08 schreef starla het volgende:
    ik zeg nay tegen deze vraag en yay tegen een nieuwe
    word
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 00:10


    DON corleone

    Hoeveel Smiliyes heb ik wel niet neergepleuderd

    Smilodon

    http://en.wikipedia.org/wiki/Smilodon
    De_Hertogzondag 21 juni 2009 @ 00:12
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:10 schreef BasOne het volgende:


    DON corleone

    Hoeveel Smiliyes heb ik wel niet neergepleuderd

    Smilodon

    http://en.wikipedia.org/wiki/Smilodon
    Jij strooit altijd met smileys, zeker in het weekend na een uur of elf 's avonds..

    Ik vond de mijne ook wel leuk gevonden eigenlijk.
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 00:13
    Starla, jouw comments in dit topic
    starlazondag 21 juni 2009 @ 00:13
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:12 schreef De_Hertog het volgende:
    Ik vond de mijne ook wel leuk gevonden eigenlijk.


    was alleen vergeten een smilie te plaatsen
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 00:14
    Ik het zoveel hints gegeven met smilies.... D

    Wat is dit?

    dat is geen hint?

    ohwell

    Neie vraag

    Wat is zijn naam??
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 00:15
    ratatouille
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 00:15
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:15 schreef qonmann het volgende:
    ratatouille
    Koud, ijskoud
    De_Hertogzondag 21 juni 2009 @ 00:15
    Scrat
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 00:16
    die van Ice ja ..
    starlazondag 21 juni 2009 @ 00:18
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:13 schreef LaStrange het volgende:
    Starla, jouw comments in dit topic
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 00:19
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:15 schreef De_Hertog het volgende:
    Scrat


    In Ice Age 3 krijg je Scratte, de vrouwelijke versie



    Hertog jan +1



    Tussenstand deeltje 1612

    De_Hertog 1
    Terpentin07zondag 21 juni 2009 @ 00:20
    Hoe oud ben je eigenlijk Bas?
    De_Hertogzondag 21 juni 2009 @ 00:22
    De is een beroemde middeleeuwse brug over de rivier de Arno in Florence, Italië. De brug is vooral bekend door de winkeltjes (vooral juweliers) die zich op de brug bevinden en de gang die zich een niveau hoger op de brug bevindt, zodat de adel zonder zich met het normale publiek te mengen toch de oversteek kon maken.

    Welke brug?
    Ofyles2zondag 21 juni 2009 @ 00:22
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:20 schreef Terpentin07 het volgende:
    Hoe oud ben je eigenlijk Bas?
    Ik moest meteen hieraan denken:

    Ofyles2zondag 21 juni 2009 @ 00:22
    Ponte Vecchio?
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 00:22
    Ik kom alleen op de volgende AKQ meeting als BasOne ook komt
    Terpentin07zondag 21 juni 2009 @ 00:23
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:22 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Ik moest meteen hieraan denken:

    [ afbeelding ]
    Ey, die wou ik plaatsen.
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 00:23
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:22 schreef Ofyles2 het volgende:
    Ponte Vecchio?
    idd
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 00:24
    verder dan de brug der zuchten kom ik niet, is in Venetie helaas, kwam ook nog in CanvasCrack voorbij:)
    Terpentin07zondag 21 juni 2009 @ 00:24
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:22 schreef LaStrange het volgende:
    Ik kom alleen op de volgende AKQ meeting als BasOne ook komt
    Ik ook.
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 00:24
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:20 schreef Terpentin07 het volgende:
    Hoe oud ben je eigenlijk Bas?
    Al 14 jaar 21

    Of zo oud als de meid die je voelt, dan is het 29.

    Of mannen worden nooit oud, hun lichaam takeld alleen af.

    Of zo oud als je hart je in geeft.



    maar ik ben 34 jaar geleden opgericht.
    De_Hertogzondag 21 juni 2009 @ 00:24
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:22 schreef Ofyles2 het volgende:
    Ponte Vecchio?
    Inderdaad

    Ofyles2 +1

    Stand deel 1612

    1 De_Hertog
    1 Ofyles2
    Ofyles2zondag 21 juni 2009 @ 00:26
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:22 schreef LaStrange het volgende:
    Ik kom alleen op de volgende AKQ meeting als BasOne ook komt
    Die zal misschien in Groningen zijn, eind december, vlak voor kerst.

    Rond die tijd zal ik heel weinig kunnen posten in de AKQ, want elke dag gaat dan gepaard met lange treinreizen.
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 00:26
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:22 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Ik moest meteen hieraan denken:

    [ afbeelding ]
    Lozlzors ik is geen maagd meer
    Al een tijdje niet
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:22 schreef LaStrange het volgende:
    Ik kom alleen op de volgende AKQ meeting als BasOne ook komt
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:24 schreef Terpentin07 het volgende:

    [..]

    Ik ook.


    Ik ben niet zo van meetings maar als jullie het bier betalen kom ik wel langs
    De_Hertogzondag 21 juni 2009 @ 00:26
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:24 schreef qonmann het volgende:
    verder dan de brug der zuchten kom ik niet, is in Venetie helaas, kwam ook nog in CanvasCrack voorbij:)
    De Vecchio is al toeristisch, maar de brug daar zuchten slaat helemaal alles. Er tegenover wordt volgens mij zo'n beetje op elk moment van de dag door tien mensen tegelijk een foto gemaakt. Het is niet eens meer dat ze er voor in de rij staan, het is gewoon dat er continu een enorme groep fotograferende toeristen staat..
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 00:27
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:26 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Rond die tijd zal ik heel weinig kunnen posten in de AKQ, want elke dag gaat dan gepaard met lange treinreizen.
    ik snap je niet
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 00:28
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:26 schreef BasOne het volgende:



    Ik ben niet zo van meetings maar als jullie het bier betalen kom ik wel langs
    Ik betaal je bier!
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 00:29
    Ben jij trouwens echt 34?

    Woon jij bij je ouders of wonen je ouders bij jou?
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 00:30
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:28 schreef LaStrange het volgende:

    [..]

    Ik betaal je bier!
    Mooi, neem een paar briefjes van honderd mee, want ik zuip zonder problemen een krat leeg
    Ofyles2zondag 21 juni 2009 @ 00:30
    Vaders en zonen, vind de achternamen.

    Eddy en Axel
    Jerry en Nigel
    Donald en Kiefer
    Jean-Paul en Boy


    [ Bericht 0% gewijzigd door Ofyles2 op 21-06-2009 00:31:59 (Cosmetische verandering, maar nu werkt het.) ]
    Terpentin07zondag 21 juni 2009 @ 00:31
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:29 schreef LaStrange het volgende:


    Woon jij bij je ouders of wonen je ouders bij jou?
    Vanaf die leeftijd kan dat echt.

    Ik betaal ook het bier.Je lust ES?
    Ofyles2zondag 21 juni 2009 @ 00:31
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:27 schreef LaStrange het volgende:

    [..]

    ik snap je niet
    Serious Request, daar ging het over. En dan moet ik ongetwijfeld via Zwolle, waar het altijd fout kan gaan.
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 00:31
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:29 schreef LaStrange het volgende:
    Ben jij trouwens echt 34?

    Woon jij bij je ouders of wonen je ouders bij jou?
    05-05-1975

    En ja ik woon 'weer' bij mijn ouders, om een lang geding kort te maken, bla bla ziekte, bla bla in het buitenland gewoont, bla bla , weer terug op zoek naar woonruimte dat betaalbaar is en in de buurt van m'n werk
    Terpentin07zondag 21 juni 2009 @ 00:32
    Eddy en Axel murhpy?
    Jerry en Nigel young?
    Donald en Kiefer sutherland
    Jean-Paul en Boy george
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 00:32
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:30 schreef Ofyles2 het volgende:
    Vaders en zonen, vind de achternamen.

    Eddy en Axel
    Jerry en Nigel
    Donald en Kiefer
    Jean-Paul en Boy
    Rose
    Kennedy
    Sutherland
    Geultier

    ??
    Ofyles2zondag 21 juni 2009 @ 00:32
    Eddy en Axel
    Jerry en Nigel
    Donald en Kiefer Sutherland
    Jean-Paul en Boy

    1 van de 4, nog 3.
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 00:33
    Eddy en Axel Van Halen
    Jerry en Nigel De Jong
    Donald en Kiefer Sutherland
    Jean-Paul en Boy [/b] kut deze weet ik niet
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 00:34
    1 = Mercks
    4 = Belmondo
    MaJozondag 21 juni 2009 @ 00:34
    Ofyles2zondag 21 juni 2009 @ 00:34
    Eddy en Axel Merckx
    Jerry en Nigel de Jong
    Donald en Kiefer Sutherland
    Jean-Paul en Boy

    Wie kopt de laatste in?
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 00:34
    Sutherland op 3
    Van halen op 1
    Kennedy op 2
    Gaultier op 4
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 00:35
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:34 schreef Ofyles2 het volgende:
    Eddy en Axel Merckx
    Jerry en Nigel de Jong
    Donald en Kiefer Sutherland
    Jean-Paul en Boy

    Wie kopt de laatste in?
    van Poppel
    Mercks
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 00:35
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:34 schreef MaJo het volgende:
    *knuffelt majo en geeft haar een dikke kus vol op haar neus *

    Hoi
    Ofyles2zondag 21 juni 2009 @ 00:36
    1-3 zijn geraden, Gaultier zag ik nooit op de fiets (ziet er ook niet elegant uit).
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 00:36
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:34 schreef MaJo het volgende:
    Hoi Majo
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 00:36
    sartre dan?
    Ofyles2zondag 21 juni 2009 @ 00:36
    Van Poppel inderdaad.

    Stand deel 1612

    1 De_Hertog
    1 Ofyles2
    1 qonmann

    Tevens een voor MaJo
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 00:37
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:36 schreef Ofyles2 het volgende:
    1-3 zijn geraden, Gaultier zag ik nooit op de fiets (ziet er ook niet elegant uit).
    oh... moeten het fietsers zijn

    Geen idee
    MaJozondag 21 juni 2009 @ 00:37
    Wat een warm ontvangst weer
    Terpentin07zondag 21 juni 2009 @ 00:38
    En vandaag op bezoek "Jean-Paul van Poppel En Boy van Poppel" Je moet maar zo heten.
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 00:38
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:31 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    05-05-1975

    En ja ik woon 'weer' bij mijn ouders, om een lang geding kort te maken, bla bla ziekte, bla bla in het buitenland gewoont, bla bla , weer terug op zoek naar woonruimte dat betaalbaar is en in de buurt van m'n werk
    Als het in de buurt van Utrecht is dan heb ik vast nog wel wat voor je
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 00:39

    Haar naam graag
    Ofyles2zondag 21 juni 2009 @ 00:39
    Jacqueline Govaert
    Terpentin07zondag 21 juni 2009 @ 00:39
    Storm
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 00:40
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:38 schreef LaStrange het volgende:

    [..]

    Als het in de buurt van Utrecht is dan heb ik vast nog wel wat voor je
    40 km van Utreg, maar dat is me een beetje ver vant werk, ben er nu hemels breed geen 5km van af....
    8 min fietsen en ik ben op m;n werk... sheesh, hoe goed kan je het hebben
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 00:41
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:39 schreef Ofyles2 het volgende:
    Jacqueline Govaert
    Ze is trots op je !


    Stand
    2 Ofyles2
    1 De_Hertog
    1 qonmann
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 00:41
    Qonn, dit is toch een veel betere foto?
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 00:41
    Geen idee Qonnie
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 00:42
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:41 schreef LaStrange het volgende:
    Qonn, dit is toch een veel betere foto?
    Zeker !
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 00:43
    TIIIIETUUUUUHHHHHH...

    FF fappen dan weer een neie vraag
    Cobra4zondag 21 juni 2009 @ 00:43
    Mogguh
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 00:44
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:43 schreef Cobra4 het volgende:
    Mogguh
    Hoi Cobra !
    Ofyles2zondag 21 juni 2009 @ 00:45
    Hoeveel vrouwen aanbidden me momenteel? :Y

    Hoe heet dit fenomeen?
    1
    2
    10 PRINT "Ofyles2 zegt goedemorgen"
    20 GOTO 10
    Cobra4zondag 21 juni 2009 @ 00:46
    Basic?
    Terpentin07zondag 21 juni 2009 @ 00:46
    twitter?
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 00:46
    uhh scripting?
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 00:47
    nee, en loop! Het is een loop!
    Ofyles2zondag 21 juni 2009 @ 00:47
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:41 schreef LaStrange het volgende:
    Qonn, dit is toch een veel betere foto?
    Deze GIFs dan:

    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 00:47
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:45 schreef Ofyles2 het volgende:
    Hoeveel vrouwen aanbidden me momenteel?

    Hoe heet dit fenomeen?
    [ code verwijderd ]
    Dat fenomeen?

    Grandindisement?
    Je ego strelen ?
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 00:48
    een eindeloze loop zelfs..
    toch knap dat je het in 2 regels kunt verkloten
    Ofyles2zondag 21 juni 2009 @ 00:48
    Stand deel 1512
    2 Ofyles2
    1 De_Hertog
    2 qonmann

    Oneindig ook nog, net zoals de GIFjes.
    Edit: Oneindige loop dus. Lus was onvolledig.
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 00:49
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:47 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Deze GIFs dan:
    [ afbeelding ]
    [ afbeelding ]
    nog beter
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 00:49
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:48 schreef qonmann het volgende:
    een eindeloze loop zelfs..
    toch knap dat je het in 2 regels kunt verkloten
    Bokke basic is klote, heb ergens nog een boek liggen met de hele basic code voor space invaders.
    1 karakter verkeerd en het werkt niet meer
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 00:50
    Ff tussendoor: Probeer dit eens na te doen:



    vet moeilijk!
    Cobra4zondag 21 juni 2009 @ 00:50
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:49 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    Bokke basic is klote, heb ergens nog een boek liggen met de hele basic code voor space invaders.
    1 karakter verkeerd en het werkt niet meer
    Basic rules
    Ofyles2zondag 21 juni 2009 @ 00:50
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:49 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    Bokke basic is klote, heb ergens nog een boek liggen met de hele basic code voor space invaders.
    1 karakter verkeerd en het werkt niet meer
    Dan haal je toch ergens Visual Basic vandaan?
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 00:51
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:50 schreef LaStrange het volgende:
    Ff tussendoor: Probeer dit eens na te doen:



    vet moeilijk!



    ehm best wel simpel
    Ofyles2zondag 21 juni 2009 @ 00:51
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:50 schreef LaStrange het volgende:
    Ff tussendoor: Probeer dit eens na te doen:



    vet moeilijk!
    Ik had me abusievelijk te vroeg rijk gerekend met de lus, dit heeft nog geen gevolgen voor de volgende vraag.
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 00:51
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:50 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Dan haal je toch ergens Visual Basic vandaan?
    Toen ik op de ZX Spectrum met Basic zat te spelen had je nog geen VB
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 00:52
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:51 schreef BasOne het volgende:

    [..]



    ehm best wel simpel
    Nee, maar ik bedoel IRL...

    nou ja laat maar
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 00:53
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:52 schreef LaStrange het volgende:

    [..]

    Nee, maar ik bedoel IRL...

    nou ja laat maar
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 00:54
    Noem de acteur en de actrice
    Cobra4zondag 21 juni 2009 @ 00:55
    Arjan Ederveen en Tosca Nifterink?
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 00:55
    Theo en thea Arjjan ederveen een tosca nogwattes
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 00:57
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 00:55 schreef Cobra4 het volgende:
    Arjan Ederveen en Tosca Nifterink?

    Stand deel 1512
    2 Ofyles2
    2 qonmann
    1 De_Hertog
    1 LaStrange
    1 Cobra4
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 00:58
    Darn :\
    Cobra4zondag 21 juni 2009 @ 00:59
    Het album wordt dan ook jubelend ontvangen door zowel metal- als rockpubliek en de single Strange Machines bereikt nummer 37 in de Single Top 100.

    Over welke groep gaat bovenstaande?
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 01:01
    pink floyd
    starlazondag 21 juni 2009 @ 01:01
    the gathering
    Cobra4zondag 21 juni 2009 @ 01:02
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:01 schreef starla het volgende:
    the gathering


    starla +1

    Stand deel 1512
    2 Ofyles2
    2 qonmann
    1 De_Hertog
    1 LaStrange
    1 Cobra4
    1 starla
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 01:02
    ich habe keine flauwe anus
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 01:03
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:02 schreef BasOne het volgende:
    ich habe keine flauwe anus
    macht nichts, ist schon erledigt
    Cobra4zondag 21 juni 2009 @ 01:03
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:02 schreef BasOne het volgende:
    ich habe keine flauwe anus
    starlazondag 21 juni 2009 @ 01:06
    wat vindt starla het mooiste nummer ooit? (en luistert ze nu?)

    HINT: blijf stralen gekke diamant
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 01:06
    Oeh da klinkt well lekker
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 01:08
    shine on you craaazy diamond - pink floyd
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 01:08
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:06 schreef starla het volgende:
    wat vindt starla het mooiste nummer ooit? (en luistert ze nu?)

    HINT: blijf stralen gekke diamant
    Peul Simon - She fot Diamonds on the soles of her shoes?
    starlazondag 21 juni 2009 @ 01:08
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:08 schreef LaStrange het volgende:
    shine on you craaazy diamond - pink floyd
    + 1



    Stand deel 1512
    2 Ofyles2
    2 qonmann
    2 LaStrange
    1 De_Hertog
    1 Cobra4
    1 starla
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 01:09
    Syd

    Cobra4zondag 21 juni 2009 @ 01:09
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:06 schreef BasOne het volgende:
    Oeh da klinkt well lekker
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 01:09
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:08 schreef LaStrange het volgende:
    shine on you craaazy diamond - pink floyd
    Damn ja, die ook

    Ik heb meer een voorliefde voor The Wall, het complete album
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 01:10
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:09 schreef LaStrange het volgende:
    Syd
    [ afbeelding ]
    Vicous?
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 01:12
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:10 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    Vicous?
    Het nummer gaat over Syd Barrett, 1 van de oprichters van PF, maar op een gegeven moment bruut aan de drugs geraakt
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 01:13
    Hoe noem je dit?

    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 01:13
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:12 schreef LaStrange het volgende:

    [..]

    Het nummer gaat over Syd Barrett, 1 van de oprichters van PF, maar op een gegeven moment bruut aan de drugs geraakt
    Ah, ik hou me niet zo bezig met de achtergrond info
    Cobra4zondag 21 juni 2009 @ 01:13
    Een brug?
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 01:14
    implataten
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 01:14
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:13 schreef LaStrange het volgende:
    Hoe noem je dit?

    [ afbeelding ]
    Een kroon?
    starlazondag 21 juni 2009 @ 01:14
    gele tanden
    Ofyles2zondag 21 juni 2009 @ 01:15
    Cariës?
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 01:17
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:13 schreef Cobra4 het volgende:
    Een brug?
    Jazeker! Een bruggetje

    Stand deel 1512
    2 Ofyles2
    2 qonmann
    2 LaStrange
    2 Cobra4
    1 De_Hertog
    1 starla
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 01:17
    alle andere antwoorden reken ik trouwens ook goed, voor elke is wel wat te zeggen
    Cobra4zondag 21 juni 2009 @ 01:19
    Deze groep werd in 1978 in Birmingham opgericht door Nick Rhodes en John Taylor.

    Welke groep?
    starlazondag 21 juni 2009 @ 01:20
    duran duran natuurlijk
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 01:21
    Ik heb honger
    Cobra4zondag 21 juni 2009 @ 01:22
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:20 schreef starla het volgende:
    duran duran natuurlijk
    Natuurlijk!

    starla +1

    Stand deel 1512
    2 Ofyles2
    2 qonmann
    2 LaStrange
    2 Cobra4
    2 starla
    1 De_Hertog


    En voor BasOne:

    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 01:24
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:21 schreef LaStrange het volgende:
    Ik heb honger
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 01:25
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:22 schreef Cobra4 het volgende:

    [..]

    Natuurlijk!

    starla +1

    Stand deel 1512
    2 Ofyles2
    2 qonmann
    2 LaStrange
    2 Cobra4
    2 starla
    1 De_Hertog


    En voor BasOne:

    Me likes the youtubjes

    Sorry was ff de FP aant het doorlopen
    starlazondag 21 juni 2009 @ 01:25
    Welke band trad vanavond op in Nijmegen?
    starlazondag 21 juni 2009 @ 01:25
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:24 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    [ afbeelding ]
    Cobra4zondag 21 juni 2009 @ 01:26
    Radio Rental?
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 01:26
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:24 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    [ afbeelding ]
    he getver wat zijn dat voor vieze wormpatatjes
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 01:26
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:25 schreef starla het volgende:

    [..]

    Raspatat pinda

    Geen idee, wie trad er vanavond op in nijmegen?
    Cobra4zondag 21 juni 2009 @ 01:27
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:26 schreef LaStrange het volgende:

    [..]

    he getver wat zijn dat voor vieze wormpatatjes
    Ik vind het er ook niet echt aantrekkelijk uit zien.
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 01:28
    Patatje nuke?



    Patatje oorlog?



    NEN Boeren patat

    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 01:28
    hint
    Cobra4zondag 21 juni 2009 @ 01:29
    Hé BasOne. Waar zijn de plaatjes uit de OP gebleven?
    Ofyles2zondag 21 juni 2009 @ 01:29
    De Staat?
    starlazondag 21 juni 2009 @ 01:30
    de hint zit in bas' naam
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 01:31
    basone
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 01:31
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:29 schreef Cobra4 het volgende:
    Hé BasOne. Waar zijn de plaatjes uit de OP gebleven?
    Dat vraag ik me ook af

    Heb geoon gedaan zoals in de op staat, etc, ti's niet de eerste OP die ik maak weetje
    Denk dat je lycos eens aan moet schrijven
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 01:32
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:31 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    Dat vraag ik me ook af

    Heb geoon gedaan zoals in de op staat, etc, ti's niet de eerste OP die ik maak weetje
    Denk dat je lycos eens aan moet schrijven
    Ik upload ze wel ff op tinypic wacht
    Cobra4zondag 21 juni 2009 @ 01:32
    Metallica?
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 01:32
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:30 schreef starla het volgende:
    de hint zit in bas' naam
    Mijn naam?

    Je maakt een vraag naar mij

    Vink liev

    Trouwen?

    Of anders vleselijke geneugten (Sex)?

    M'n ouders hebben altijd al een doktor in de familie gehad
    starlazondag 21 juni 2009 @ 01:33
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:32 schreef Cobra4 het volgende:
    Metallica?
    + 1

    3 Cobra4
    2 Ofyles2
    2 qonmann
    2 LaStrange
    2 starla
    1 De_Hertog
    Terpentin07zondag 21 juni 2009 @ 01:34
    Vervang de plaatjes maar door deze, dan moet het lukken



    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 01:35
    edit
    Cobra4zondag 21 juni 2009 @ 01:36
    De film gaat over , een jonge vrouw die tijdens haar reis door het heelal verschillende, seksueel getinte, avonturen meemaakt.

    Wie is
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 01:36
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:33 schreef starla het volgende:

    [..]

    + 1
    Hoe link jij BasOne aan Metallica.. behalve het nummer One...

    Ik ben meer een Maiden liefhebber...

    Gaarne mij niet meer in verband brengen met de mensen die geholpen hebben Napster om zeep te helpen....


    Sex is natuurlijk nog steeds een optie
    starlazondag 21 juni 2009 @ 01:37
    barbarella
    Cobra4zondag 21 juni 2009 @ 01:37
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:36 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    Hoe link jij BasOne aan Metallica.. behalve het nummer One...

    Ik ben meer een Maiden liefhebber...

    Gaarne mij niet meer in verband brengen met de mensen die geholpen hebben Napster om zeep te helpen....


    Sex is natuurlijk nog steeds een optie
    Zie de nieuwe vraag.
    Cobra4zondag 21 juni 2009 @ 01:37
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:37 schreef starla het volgende:
    barbarella


    starla +1

    3 Cobra4
    3 starla
    2 Ofyles2
    2 qonmann
    2 LaStrange
    1 De_Hertog


    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 01:38
    vervolgvraag op Duran Duran
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 01:40
    Ik was ff de OP aant aanpassen ja
    Terpentin07zondag 21 juni 2009 @ 01:40
    starlazondag 21 juni 2009 @ 01:43
    Waar staat MSN eigenlijk voor?
    Cobra4zondag 21 juni 2009 @ 01:43
    Micro Soft Network?
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 01:43
    Microsodft NEtwork
    starlazondag 21 juni 2009 @ 01:43
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:43 schreef Cobra4 het volgende:
    Micro Soft Network?
    + 1

    4 Cobra4
    3 starla
    2 Ofyles2
    2 qonmann
    2 LaStrange
    1 De_Hertog
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 01:45
    God dammit, ik was die barbarella trailer aant kijken

    See Barbarella do her thing,,,, with an nice angel... and a cave man
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 01:47
    Jane Fonda in Barbarella
    Cobra4zondag 21 juni 2009 @ 01:47
    Tijdens de Tweede Punische oorlog trok hij met zijn leger vanuit Iberia naar Italië over de Pyreneeën, de Rhône en de Alpen.

    Wie?
    Cobra4zondag 21 juni 2009 @ 01:48
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:47 schreef LaStrange het volgende:
    Jane Fonda in Barbarella
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 01:48
    Alexander de grote
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 01:49
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:48 schreef Cobra4 het volgende:

    [..]

    en een GILF
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 01:49
    Hannibal
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 01:50

    Cobra4zondag 21 juni 2009 @ 01:51
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:49 schreef LaStrange het volgende:
    Hannibal


    LaStrange +1

    Stand deel 1612:
    4 Cobra4
    3 starla
    3 LaStrange
    2 Ofyles2
    2 qonmann
    1 De_Hertog
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 01:51
    Fap fapperdie fap fap fap

    Starla, waarom poseer jij nou niet in van die sexy pakjes
    starlazondag 21 juni 2009 @ 01:56
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:51 schreef BasOne het volgende:
    Fap fapperdie fap fap fap

    Starla, waarom poseer jij nou niet in van die sexy pakjes
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 01:57
    Welk land werd geregeerd door Koning Zog, 1 van de bekendste kettingrokers uit de wereldgeschiedenis?
    Cobra4zondag 21 juni 2009 @ 01:58
    Albanie?
    Ofyles2zondag 21 juni 2009 @ 01:58
    Turkmenistan?
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 01:59
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:58 schreef Cobra4 het volgende:
    Albanie?
    Jazeker

    Aanrader voor op de camping deze zomer:


    Stand deel 1612:
    5 Cobra4
    3 starla
    3 LaStrange
    2 Ofyles2
    2 qonmann
    1 De_Hertog
    Cobra4zondag 21 juni 2009 @ 02:01
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 01:59 schreef LaStrange het volgende:

    [..]

    Jazeker

    Aanrader voor op de camping deze zomer:
    [ afbeelding ]
    Thx voor de tip.
    Cobra4zondag 21 juni 2009 @ 02:04
    Bij een is de macht in handen van enkelen uit een bevoorrechte klasse (zoals edelen, regenten, priesters).

    Wat is
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 02:05
    oligarchie
    Ofyles2zondag 21 juni 2009 @ 02:05
    Aristocratie
    Cobra4zondag 21 juni 2009 @ 02:06
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 02:05 schreef LaStrange het volgende:
    oligarchie


    LaStrange +1

    Stand deel 1612:
    5 Cobra4
    4 LaStrange
    3 starla
    2 Ofyles2
    2 qonmann
    1 De_Hertog
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 02:08
    Louis, I think this could be the beginning of a beautiful friendship

    Welke film?
    Ofyles2zondag 21 juni 2009 @ 02:10
    Con Air?
    Cobra4zondag 21 juni 2009 @ 02:12
    ?
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 02:13
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 02:10 schreef Ofyles2 het volgende:
    Con Air?
    Con Air mag nog niet eens de ballen likken van de film die ik bedoel

    Al is Con Air ckers vet natuurlijk
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 02:14
    Ken je Clasekers
    Casablanca

    Bogy in een glans rol
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 02:14
    :C Klassiekers
    Cobra4zondag 21 juni 2009 @ 02:15
    Ik ga nog even Lost kijken en dan snurken.
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 02:16
    Die Tag line is trouwens wel in tig films voorgekomen, maar die referen allemaal naar Casablanca
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 02:16
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 02:14 schreef BasOne het volgende:
    Ken je Clasekers
    Casablanca

    Bogy in een glans rol
    Juustum!

    Zo probeer ik altijd de hele avond te kijken tijdens een date:


    Stand deel 1612:
    5 Cobra4
    4 LaStrange
    3 starla
    2 Ofyles2
    2 qonmann
    1 De_Hertog
    1 BasOne
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 02:20
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 02:16 schreef LaStrange het volgende:

    [..]

    Juustum!

    Zo probeer ik altijd de hele avond te kijken tijdens een date:
    [ afbeelding ]

    Stand deel 1612:
    5 Cobra4
    4 LaStrange
    3 starla
    2 Ofyles2
    2 qonmann
    1 De_Hertog
    1 BasOne
    Dat is een thousand mile stare
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 02:21
    Quote uit welke film?

    Well, sir, what do you suggest? We stand here and shed tears and call each other names... or shall we go to Istanbul?
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 02:22
    dr strangelove
    Cobra4zondag 21 juni 2009 @ 02:23
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 02:20 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    Dat is een thousand mile yard stare
    Truste allemaal
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 02:23
    Hint, de hoofdrol speler staat hierboven

    Begint laat te worden beetje makelijke hints geven
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 02:23
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 02:23 schreef Cobra4 het volgende:

    [..]

    Truste allemaal
    Ooh yards was het idd

    NN everybody
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 02:23
    Fantastische foto op geenstijl trouwens
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 02:24
    euh... ik is nog niet weg
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 02:24
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 02:23 schreef LaStrange het volgende:
    Fantastische foto op geenstijl trouwens
    [ afbeelding ]
    TTIIIIIETTUUUUUUUHHHHHH
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 02:27
    african queen
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 02:30
    Nope die vogel is gevlogen, de African Queen was een vrachtschip dat ten gronde werd gericht door de Graf Spee als ik wel niet vergis.

    Bismarck voor de kust van Frankrijk......

    Battle of the river plate.. dang it...

    Monte video.... Graf Spee toch
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 02:33
    Te laat voor een moeilijke vraag

    Het was The Maltese Falcon


    Neie vraag
    "Maak de zin af: Ik ben zo geil als een bosje siepels in........................... "
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 02:38
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 02:33 schreef BasOne het volgende:
    Te laat voor een moeilijke vraag

    Het was The Maltese Falcon


    Neie vraag
    "Maak de zin af: Ik ben zo geil als een bosje siepels in........................... "


    geen idee
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 02:38
    september?
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 02:39
    Nope verkeerde maand
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 02:39
    Maar je hebt nog 11 kansen
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 02:40
    december

    wtf zijn siepels trouwens
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 02:41
    Siepels zijn uien gloof ik, december is ook fout, nog 10 maanden te gaan
    lubje25zondag 21 juni 2009 @ 02:47
    augustus
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 02:52
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 02:47 schreef lubje25 het volgende:
    augustus
    Da's Mooi Wark man

    Lubje +1

    Stand deel 1612:
    5 Cobra4
    4 LaStrange
    3 starla
    2 Ofyles2
    2 qonmann
    1 De_Hertog
    1 BasOne
    1 lubje25
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 02:59
    Deze stond onder "related"



    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 03:07
    Tanjaazondag 21 juni 2009 @ 11:31
    Mogguh

    Jullie zijn nog heul niet wakker

    [ Bericht 41% gewijzigd door Tanjaa op 21-06-2009 11:45:23 ]
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 11:55
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 11:31 schreef Tanjaa het volgende:
    Mogguh

    Jullie zijn nog heul niet wakker
    hoi
    Jawel
    Zondagvraagje


    Hoe heet dit ?
    (ballet maar dan dit specifiek)
    BC88zondag 21 juni 2009 @ 11:59
    Balletdansen ? Ritmisch balletdansen?
    starlazondag 21 juni 2009 @ 12:02
    grand plié?
    Tanjaazondag 21 juni 2009 @ 12:02
    Verdorie, ik mis altijd de topics met de leuke vragen
    Enne...

    Het zwanenmeer?
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 12:04
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 12:02 schreef Tanjaa het volgende:
    Verdorie, ik mis altijd de topics met de leuke vragen
    Enne...

    Het zwanenmeer?
    Het gaat niet om het stuk (het zou erg knap zin als je dat wist) maar om hoe het heet wat ze hier aan het doen zijn
    Hintje:
    Ze zijn met z'n tweëen
    starlazondag 21 juni 2009 @ 12:08
    duet
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 12:08
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 12:08 schreef starla het volgende:
    duet
    bijna ..het zijn drie franse woordjes:
    Dit is er ook één:

    Tanjaazondag 21 juni 2009 @ 12:08
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 12:12
    het laatste woord is 2 in het frans
    BC88zondag 21 juni 2009 @ 12:13
    Ballet de deux ?
    Tanjaazondag 21 juni 2009 @ 12:13
    Owww!!

    Pas de deux ^^
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 12:15
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 12:13 schreef Tanjaa het volgende:
    Owww!!

    Pas de deux ^^

    Mon dieu
    un pas de deux !


    Stand deel 1612:
    5 Cobra4
    4 LaStrange
    3 starla
    2 Ofyles2
    2 qonmann
    1 De_Hertog
    1 BasOne
    1 lubje25
    1 Tanjaa
    Tanjaazondag 21 juni 2009 @ 12:19
    Pjotr Iljitsj Tsjaikovski maakte muziek voor 3 hele bekende Baletten. Welke 3?
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 12:20
    Het Zwanemeer
    De Notekraker
    en
    ....grr
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 12:20
    Giselle ?
    Tanjaazondag 21 juni 2009 @ 12:21
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 12:20 schreef qonmann het volgende:
    Het Zwanemeer
    De Notekraker

    Goed,
    En de derde is ook een sprookje
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 12:22
    hmm..Assepoester ?
    BC88zondag 21 juni 2009 @ 12:22
    Doornroosje
    Tanjaazondag 21 juni 2009 @ 12:22
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 12:22 schreef qonmann het volgende:
    hmm..Assepoester ?
    Tanjaazondag 21 juni 2009 @ 12:23
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 12:22 schreef BC88 het volgende:
    Doornroosje
    Sorry qonny

    Stand deel 1612:
    5 Cobra4
    4 LaStrange
    3 starla
    2 Ofyles2
    2 qonmann
    1 De_Hertog
    1 BasOne
    1 lubje25
    1 Tanjaa
    1 BC88
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 12:24
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 12:23 schreef Tanjaa het volgende:

    [..]

    Sorry qonny

    Bovenste foto was trouwens ook uit een ballet van Tsjaikovski
    BC88zondag 21 juni 2009 @ 12:28
    Haha, dat van mij was echt een pure gok. De andere twee antwoorden had ik ook niet geweten, dus de credits gaan naar qonmann .

    Wat zijn de drie elementen waardoor een staat zich een staat mag noemen?

    [ Bericht 1% gewijzigd door BC88 op 21-06-2009 12:34:22 ]
    Tanjaazondag 21 juni 2009 @ 12:30
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 12:24 schreef qonmann het volgende:

    [..]


    Bovenste foto was trouwens ook uit een ballet van Tsjaikovski
    Oh, welke? ^^
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 12:32
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 12:30 schreef Tanjaa het volgende:

    [..]

    Oh, welke? ^^
    Zoveel verstand heb ik er ook niet van..
    Vond het wel een hele mooie foto.
    Hij komt hier vandaan:
    http://www.ballet.co.uk/m(...)ew_ashley_bouder.htm
    Tanjaazondag 21 juni 2009 @ 12:34
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 12:32 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    Zoveel verstand heb ik er ook niet van..
    Vond het wel een hele mooie foto.
    Hij komt hier vandaan:
    http://www.ballet.co.uk/m(...)ew_ashley_bouder.htm
    Aah okee, ik dacht misschien uit doornroosje want die vent heeft zo'n leuk pakje aan
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 12:35
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 12:28 schreef BC88 het volgende:
    Haha, dat van mij was echt een pure gok. De andere twee antwoorden had ik ook niet geweten, dus de credits gaan naar qonmann .

    Wat zijn de drie elementen waardoor een staat zich een staat mag noemen?
    Je moet erkend zijn door ...ja door wie eigenlijk en zelfs dat hoeft misschien niet..?
    verder zou ik het niet weten.
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 12:35
    Territorium, bevolking en autonomie
    Tanjaazondag 21 juni 2009 @ 12:36
    Ik dacht dat je een gebied moest hebben waar mensen allemaal de nationaliteit van dat gebied bezitten.
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 12:37
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 12:34 schreef Tanjaa het volgende:

    [..]

    Aah okee, ik dacht misschien uit doornroosje want die vent heeft zo'n leuk pakje aan
    Hij had ook alle tijd om iets moois uit te zoeken want zij had net 100 jaar geslapen (schoonheidsslaapje moet dat geweest zijn )
    BC88zondag 21 juni 2009 @ 12:37
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 12:35 schreef LaStrange het volgende:
    Territorium, bevolking en autonomie
    Wat bedoel je precies met die laatste? Met goede uitleg is die helemaal goed .
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 12:39
    macht om beslissingen te nemen binnen het territorium
    Tanjaazondag 21 juni 2009 @ 12:41
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 12:37 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    Hij had ook alle tijd om iets moois uit te zoeken want zij had net 100 jaar geslapen (schoonheidsslaapje moet dat geweest zijn )
    Ach eigen schuld, ze had zich niet moeten prikken
    BC88zondag 21 juni 2009 @ 12:41
    Goedgekeurd . Er moet inderdaad sprake zijn van een grondgebied, een bevolking en een instantie die beslissingen neemt (regering).

    Stand deel 1612:
    5 Cobra4
    5 LaStrange
    3 starla
    2 Ofyles2
    2 qonmann
    1 De_Hertog
    1 BasOne
    1 lubje25
    1 Tanjaa
    1 BC88
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 12:45
    Hoe noem je in darts een score van 26 (5-20-1)?
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 12:47
    singletjes ?
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 12:48
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 12:47 schreef qonmann het volgende:
    singletjes ?
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 12:52
    hint

    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 12:54
    't i swel een mooie hint...
    Sleeping beauty ?
    Tanjaazondag 21 juni 2009 @ 12:55
    Nou, dan ga ik een gok doen: Slaapmaaltijd
    Tanjaazondag 21 juni 2009 @ 12:56
    ow.. nu snap ik hem

    bed & breakfast?
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 12:57
    Dartskenner!

    Stand deel 1612:

    5 Cobra4
    5 LaStrange
    3 starla
    2 Ofyles2
    2 qonmann
    2 Tanjaa
    1 De_Hertog
    1 BasOne
    1 lubje25
    1 BC88
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 12:57
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 12:56 schreef Tanjaa het volgende:
    ow.. nu snap ik hem

    bed & breakfast?
    Well done
    Tanjaazondag 21 juni 2009 @ 12:59
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 12:57 schreef LaStrange het volgende:
    Dartskenner!

    Niet echt hoor

    Maar ik vroeg me wat af, mag ik hier ook een raadsel plaatsen? ^^
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 12:59
    Gok eens wat dat bed kost...
    SPOILER
    42000 Euro
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 13:00
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 12:59 schreef Tanjaa het volgende:

    [..]

    Niet echt hoor

    Maar ik vroeg me wat af, mag ik hier ook een raadsel plaatsen? ^^
    tuurlijk
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 13:00
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 12:59 schreef Tanjaa het volgende:

    [..]

    Niet echt hoor

    Maar ik vroeg me wat af, mag ik hier ook een raadsel plaatsen? ^^

    Wat jij wil, het is AKQ
    Tanjaazondag 21 juni 2009 @ 13:03



    Welke artiest zoek ik?
    BC88zondag 21 juni 2009 @ 13:05
    Vader Krekel
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 13:06
    gordon
    Tanjaazondag 21 juni 2009 @ 13:06
    Het is een kakkerlak ^^
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 13:06
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 13:06 schreef Tanjaa het volgende:
    Het is een kakkerlak ^^
    gordon
    BC88zondag 21 juni 2009 @ 13:06
    Haha ja verandert in Lee Towers?
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 13:07
    Hel en verdoemenis da's een grote kakkerlak
    LaStrangezondag 21 juni 2009 @ 13:07
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 13:07 schreef BasOne het volgende:
    Hel en verdoemenis da's een grote kakkerlak
    ja he BAH
    Tanjaazondag 21 juni 2009 @ 13:07
    Weet je.. misschien kennen jullie de band helemaal niet.

    Bekend van : Last resort
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 13:08
    Ding ding

    Papa Roach

    Da's al oud, bestaat dat nog
    Tanjaazondag 21 juni 2009 @ 13:08
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 13:07 schreef BasOne het volgende:
    Hel en verdoemenis da's een grote kakkerlak
    Het is de kakkerlak van madagascar Gelukkig ver weg hier vandaan..
    Tanjaazondag 21 juni 2009 @ 13:09
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 13:08 schreef BasOne het volgende:
    Ding ding

    Papa Roach

    Da's al oud, bestaat dat nog
    Nog altijd

    Stand deel 1612:
    5 Cobra4
    5 LaStrange
    3 starla
    2 Ofyles2
    2 qonmann
    2 Tanjaa
    1 De_Hertog
    2 BasOne
    1 lubje25
    1 BC88
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 13:10
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 13:08 schreef Tanjaa het volgende:

    [..]

    Het is de kakkerlak van madagascar Gelukkig ver weg hier vandaan..
    *Springt in Tanjaa's armen, en rilt*

    *BasOne niet houden van creepy crawlies*
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 13:11
    Nuts nu moet ik weer een vraag verzinnen
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 13:12
    Hoe noemt men dit stuk kleding?

    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 13:13
    banjier ?
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 13:14
    Kleding, en banjier is een vlag/standaard en is banier
    Tanjaazondag 21 juni 2009 @ 13:15
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 13:10 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    *Springt in Tanjaa's armen, en rilt*

    *BasOne niet houden van creepy crawlies*
    Me neither..
    net zoals dit:
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 13:15
    In World Of Warcraft krijg je er 1 als je je bij een guild aansluit
    BasOnezondag 21 juni 2009 @ 13:16
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 13:15 schreef Tanjaa het volgende:

    [..]

    Me neither..
    net zoals dit:
    [ afbeelding ]
    What in christs name is that O.O



    Lijkt op een ffing faechugger uit alien
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 13:16
    wow !
    no idea
    Tanjaazondag 21 juni 2009 @ 13:17
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 13:16 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    What in christs name is that O.O


    1 of 2 camel spiders ^^
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 13:18
    quote:
    Op zondag 21 juni 2009 13:17 schreef Tanjaa het volgende:

    [..]

    1 of 2 camel spiders ^^
    hap hap hap
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 13:18
    en vol
    qonmannzondag 21 juni 2009 @ 13:18
    nu wel