Wij vieren het 4 juli samen met Sander's verjaardag. Nu nog even samen misschien volgend jaar wel weer anders maar het is anders zo druk. De 4e gaan we ook nog een "weekje weg" (we zitten een week in mijn moeders huis, dicht bij zee en strandquote:Op maandag 22 juni 2009 09:47 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Koen ook al bijna 1wanneer vieren jullie het LL
ah ja 1 juli en 4 juli is ook wel dicht op elkaarquote:Op maandag 22 juni 2009 10:38 schreef LovelyLady het volgende:
Wij vieren het 4 juli samen met Sander's verjaardag. Nu nog even samen misschien volgend jaar wel weer anders maar het is anders zo druk. De 4e gaan we ook nog een "weekje weg" (we zitten een week in mijn moeders huis, dicht bij zee en strand)
1 juli moet ik toch gewoon werken, J. ook maar die dag zal niet ongemerkt voorbijgaan hoor![]()
ghihi ja lekker he, dana geeft ook wel eens van dat soort kusjesquote:Die knuffeltjes geven zijn zo schattig. Koen doet dat nu sinds kort ook en dan kusjes erbij *dikke vette lebberzoen met een hoop kwijl*
Hoe kunnen ze eigenlijk controleren of een kindje echt een koemelk allergie heeft ofzo?quote:Op maandag 22 juni 2009 10:49 schreef Vicky het volgende:
We zijn weer thuis. De ha gaat bellen met de ka. Hij belt straks terug, hopelijk met een afspraak op korte termijn.
Hier op het CB zijn ze daar gelukkig niet zo star in. Dana is altijd net iets onder het onderste lijntje geweest qua lengte en gewicht...maar zolang ze dat eigen lijntje volgt vinden ze het hier primaquote:Op maandag 22 juni 2009 10:18 schreef iamredleader het volgende:
Ochjee, de drama's van de tegenstrijdige adviezen... ben ook nu al helemaal klaar met het CB, Jair wordt vanmiddag gewogen, maar als die mutsen nu weer beginnen over gemiddeldes en lijntjes niet precies volgen...
provoceren met voeding.quote:Op maandag 22 juni 2009 10:52 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
[..]
Hoe kunnen ze eigenlijk controleren of een kindje echt een koemelk allergie heeft ofzo?
Daarom zijn wij dus al, samen, naar een borstvoedingscursus geweest, gegeven door een lactatiekundige.quote:Op maandag 22 juni 2009 10:20 schreef Estrys het volgende:
NOu bij mij zijn dus 4 verloskundigen aan mijn bed geweest en alle vier hebben ze wat anders geroepen over bijvoeden en de borstvoeding. Ik kan me goed voorstellen als je onzeker bent dat je denkt ik kap met de borstvoeding. Het is dat ik een goede nogal zekere kraamhulp had anders weet ik niet wat ik had gedaan.
vind het zo lief dat je zo betrokken bent en moeite doet om dingen te snappenquote:Op maandag 22 juni 2009 12:10 schreef Pandora73 het volgende:
*springt hier even in*
Als zeg maar mee-mama van een pasgeboren frummel lees ik graag mee; hope you don't mind?
Zal hier waarschijnlijk een hoop kunnen opsteken, vandaar!
Het zal ook allemaal best moeiiljker blijken dan ik nu nog denk. Lang leve het onbekendequote:Op maandag 22 juni 2009 11:51 schreef Estrys het volgende:
Borstvoedingsvoorlichting check! Zijn wij ook geweest. Maar met verschillende adviezen en een echte baby en een hoop onzekerheid en hormonen in het kraambed kan ik je vertellen dat het geen garantie is voor wat dan ook.
En adviezen naast je neerleggen dat doe ik nu dus ook maar als alles nieuw is en je er nog weinig van weet dan is dat best moeilijk. Want weet jij veel. 1 adres waar je voor adviezen terecht kan is wel fijn. En let wel ik krijg vier verschillende adviezen uit 1 VK praktijk en in een tijdsbestek van 6 dagen... en daar zit je dan met je kraamtranen en gierende hormonen.
Lief dat je het lief vindt, maar ze is mijn partner, mijn lief... En ze maakt nu dingen mee waar ik in de verste verte geen kaas van gegeten heb, dus alles wat ik kan opsteken is meegenomen... Dan kan ik haar alleen maar beter steunen. Dat is toch wat lieven doen?quote:Op maandag 22 juni 2009 12:21 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
[..]
vind het zo lief dat je zo betrokken bent en moeite doet om dingen te snappen
Ja precies, manlief was een van de twee mannen die er waren op die avondquote:Op maandag 22 juni 2009 12:26 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Het zal ook allemaal best moeiiljker blijken dan ik nu nog denk. Lang leve het onbekende
Ik ben echter wel blij dat schaap ook meegeweest is, en die is er dan ook om mee te denken en te handelen als ik dat niet meer kan. En ik moet zeggen dat ik er wel vertrouwen in heb dat hij nog kan handelen als ik het niet meer kan.
Sander is 9 juli jarig maar dan zijn we nog "op vakantie"quote:Op maandag 22 juni 2009 10:52 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
ah ja 1 juli en 4 juli is ook wel dicht op elkaar
een huis dicht bij het strand![]()
Sok of niet, tis tof dat je er alles aan doet om er wat van te makenquote:Op maandag 22 juni 2009 13:14 schreef Pandora73 het volgende:
* Pandora73 is romantische sentimentele sok
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |