Dan is het inderdaad wel handig als ze slaapt, anders blijf je heen en weer lopen.quote:Op maandag 22 juni 2009 08:18 schreef cattie het volgende:
Maar Fee staat op het punt om naar haar eigen kamer te verhuizen, overdag slaapt ze er al. Ze wordt te groot voor haar wieg.
Tsja, bij ons is dat geen optie. Jair is bijna net zo groot als de binnenkant van het ledikantje, dus erg veel rek zit er niet in. En om zijn hele bed nou bij ons in de kamer te plaatsen vind ik ook zo overdreven. Dan maar een tijdje 'snachts heen en terug wandelen.quote:Op maandag 22 juni 2009 08:34 schreef freecell het volgende:
L. heeft om die reden bij ons geslapen tot hij nog maximaal 1x per nacht wakker werd.
Je geeft bijvoeding bij borstvoeding? Waarom is dat? Ik lees dat er geen borstvoedig komt.. i'm confused.quote:Op maandag 22 juni 2009 07:40 schreef TheFrankey het volgende:
Nou wij hebben de eerste nacht thuis met Jesse gehad. Hij is zaterdag om 6:35 geboren en omdat mama nog een nachtje in het ziekenhuis moest blijven was hij vannacht voor het eerst thuis.
De voedingen waren om 12u 3u en 6u en dat ging redelijk. Borstvoeding komt niets waarschijnlijk dus rond 12u was hij al wel redelijk overstuur. Maar bijvoeding in de fles zorgde voor een volle luier en 3 uurtjes slaap.
Gaaaaaaaaaaaaaap .... dat dan wel weer
Elin slaapt ook nog steeds niet door.. gelukkig slaapt ze nu wel van 20:30 tot 24:00/ 00:30 eerst deed ze dat in kleine etappes. nu komt ze steevast om die tijd, daarna om 3:00quote:Op maandag 22 juni 2009 09:00 schreef cattie het volgende:
Onze slaapkamers liggen ook op verschillende verdiepingen en Fee´s ledikant past niet bij ons op de kamer. Dus binnenkort moet ik een paar keer per nacht trap op en af. Nou ja, nog een tijdje en dan slaapt ze wel door. Hoop ik.
Beterschap Lennon!
Ik denk dat ze flesvoeding erbij gaven omdat borstvoeding waarschijnlijk niet lukte en de kleine toch wel erge honger hadquote:Op maandag 22 juni 2009 09:04 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
Je geeft bijvoeding bij borstvoeding? Waarom is dat? Ik lees dat er geen borstvoedig komt.. i'm confused.
ja maar hij is toch zaterdag pas geboren.. de eerste 3 dagen kwam er bij mij niet meer uit dan colostrum.. op de 4e dag kreeg ik stuwing. Ik mocht helemaal niet bijvoeden..omdat ik de natuur zijn beloop moest laten gaan volgens de khquote:Op maandag 22 juni 2009 09:08 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
[..]
Ik denk dat ze flesvoeding erbij gaven omdat borstvoeding waarschijnlijk niet lukte en de kleine toch wel erge honger had
Oeh dat is kut.quote:Op maandag 22 juni 2009 09:08 schreef cattie het volgende:
Kleurdoos, fijn dat het wat beter gaat. Hopelijk slaapt Elin nu binnenkort echt door. Fee is de laatste nachten om de 1,5 uur wakker.
Ik had laatst hardop gezegd dat we zo'n geluk hebben met onze kleine slaapster, prompt ging ze die nacht om het uur huilen voor de speen. Had echt shit geslapen dus die nacht.. Heb best wel diep respect voor de mama's die er nog een paar keer per nacht uit moeten!quote:Op maandag 22 juni 2009 09:06 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
Elin slaapt ook nog steeds niet door.. gelukkig slaapt ze nu wel van 20:30 tot 24:00/ 00:30 eerst deed ze dat in kleine etappes. nu komt ze steevast om die tijd, daarna om 3:00
dus ze begint iig iets concequenter te worden.
feest
hm, tja geen idee hoe zoiets werkt eerlijk gezegd. ik heb geen bv gegevenquote:Op maandag 22 juni 2009 09:11 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
ja maar hij is toch zaterdag pas geboren.. de eerste 3 dagen kwam er bij mij niet meer uit dan colostrum.. op de 4e dag kreeg ik stuwing. Ik mocht helemaal niet bijvoeden..omdat ik de natuur zijn beloop moest laten gaan volgens de kh
Als hij zo schreeuwend wakker wordt smorgens wil hij dat niet, als ik hem dan mee naar beneden neem en op de bank met hem ga zitten, is het goed. Nadat hij een fles heeft gehad of gewoon rustig wakker wordt, dan wil hij dat wel. Ik kan me herinneren dat Twan dat vroeger ook had.quote:Op maandag 22 juni 2009 09:02 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Is me nog nooit opgevallen dat de plekjes waar een tandje uitkomt ruw word Diaan...maar het zou kunnen. En zo heeft ieder kindje zowiezo zijn eigen "tekenen" die ook nog eens per keer kunnen verschillen.
Maar wilt ie ook niet gewoon bij jullie in bed spelen of knuffelen dan? Jammer hoor..
mja colostrum was voldoende volgens de lact. al had ik ook wel t idee dat Elin wat voeding kon gebruiken.Ze was meer afgevallen dan mocht maar na de stuwing had ze er alweer 200 gram opgedronken.quote:Op maandag 22 juni 2009 09:16 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
[..]
hm, tja geen idee hoe zoiets werkt eerlijk gezegd. ik heb geen bv gegeven![]()
Maar... je kindje moet toch eten? Ik weet dat ze bij Dana echt hebben lopen klote met het flesje omdat ze niet goed dronk en dat was toch wel een vereistte om weg te mogen uit t ziekenhuis..
Succes!quote:Op maandag 22 juni 2009 09:22 schreef Vicky het volgende:
Jeetje Cattie, om de 1,5 uur wakker is ook pittig zeg!! Hopelijk gaat Fee snel weer beter slapen!
Raissa, wat een luxe zeg!!
Babietjes hebben een reserve waar ze in principe 3 dagen op kunnen teren...Wij zijn naar de huisarts!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
dat drinken was hier geen probleem.. ze lag er vanaf de minuut dat ze eruit plopte, constant aanquote:Op maandag 22 juni 2009 09:27 schreef texelonia het volgende:
colostrum is zelfs heel belangrijk heb ik begrepen...
Hannah is ook meer afgevallen dan mocht, maar gelukkig begon ze op tijd weer aan te komen waardoor ik niet afgekolfde melk hoefde bij te voeden. Afvallen in het begin is normaal, en als een baby geen honger heeft gaan ze toch ook minder moeite doen om die tepel te zoeken en te leren drinken...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |