Verpoederen en opsnuiven voor sneller en beter effectquote:Op donderdag 25 juni 2009 13:38 schreef stbabylon het volgende:
Zijn maar hele kleintjes. Mini pilletjes. Ik heb het er ook niet zo op, maar deze krijg ik heel makkelijk weg (terwijl ik met ibuprofen soms wel meer dan halve liter weg heb voor ik hem doorslik, en meestal kauw ik hem kapot, hoe smerig dan ook).
10 euro...quote:Op donderdag 25 juni 2009 14:44 schreef stbabylon het volgende:
Als je ze mag lezen, mag je ze niet posten op het forum. Dus ik verwacht ze via de PM
PM? Ik print ze allemaal uitquote:Op donderdag 25 juni 2009 14:44 schreef stbabylon het volgende:
Als je ze mag lezen, mag je ze niet posten op het forum. Dus ik verwacht ze via de PM
Kan je eindelijk op lexa..........what a fun we'll havequote:
Ik heb precies hetzelfde met ibuprofen.quote:Op donderdag 25 juni 2009 13:38 schreef stbabylon het volgende:
Zijn maar hele kleintjes. Mini pilletjes. Ik heb het er ook niet zo op, maar deze krijg ik heel makkelijk weg (terwijl ik met ibuprofen soms wel meer dan halve liter weg heb voor ik hem doorslik, en meestal kauw ik hem kapot, hoe smerig dan ook).
Leuk dat kleine platte pilletjes werken, maar waarom zou je dat doen? Ook al ben je zenuwachtig etc. etc. feit is dat je er gewoon moet zitten maandag. En dan ga je heilig geloven in pilletjes, zorg nu maar gewoon dat je je zaakjes voor mekaar hebt en met een ruime voldoende gaat slagen.quote:Op donderdag 25 juni 2009 20:11 schreef Kekaa het volgende:
[..]
Ik heb precies hetzelfde met ibuprofen.
De mevrouw van de Tuinen wenste me ook veel succes met doorslikken hahaha.
Maar ging best goed, platte kleine pilletjes.
Ik ben er nog niet over uit of het werkt, of dat ik nu gewoon rustiger ben. Ik vind gewoon dat het werkt, dan komt het maandag ook goed.
Tja... aangezien dat vanochtend niet is gelukt vind ik het voor maandag wel het proberen waard. Zonder zenuwen (of in ieder geval met minder) kom ik beter uit mijn woorden en kan ik beter nadenken over wat ik zeg.quote:Op donderdag 25 juni 2009 21:15 schreef navvy het volgende:
[..]
Leuk dat kleine platte pilletjes werken, maar waarom zou je dat doen? Ook al ben je zenuwachtig etc. etc. feit is dat je er gewoon moet zitten maandag. En dan ga je heilig geloven in pilletjes, zorg nu maar gewoon dat je je zaakjes voor mekaar hebt en met een ruime voldoende gaat slagen.
Weet ik. Als ik wel zo dacht, dat pilletjes een permanente oplossing zijn... dan had ik nu al 3 of 4 ibuprofen achter de kiezen, heb namelijk al de gehele dag barstende koppijn.quote:Op donderdag 25 juni 2009 21:31 schreef navvy het volgende:
Ik snap wel waarom je dit doet maar wil wel meegeven dat dit geen permanente oplossing is en je vaker tegen dit probleem aan zal lopen. Maar het doel heiligt de middelen in dit geval, en geef je dan maar ook groot gelijk....
Met gezond verstand kom je veel verder,maandag ook hopelijk!.............anders zie ik je dinsdag wel achter de kassa bij Appiequote:Op donderdag 25 juni 2009 22:18 schreef Kekaa het volgende:
[..]
Weet ik. Als ik wel zo dacht, dat pilletjes een permanente oplossing zijn... dan had ik nu al 3 of 4 ibuprofen achter de kiezen, heb namelijk al de gehele dag barstende koppijn.
Hahahahahaha. Dan zal ik vandaag alvast maar even gaan solliciteren.quote:Op donderdag 25 juni 2009 22:28 schreef navvy het volgende:
[..]
Met gezond verstand kom je veel verder,maandag ook hopelijk!.............anders zie ik je dinsdag wel achter de kassa bij Appie
Ik vind haar wel knap... knap onaantrekkelijk... Jezus wat een rattenkop< als ze een lekke band heeft staat haar huis leeg. Ik denk ook dat ze een naamketting heeft.quote:Op maandag 29 juni 2009 00:17 schreef swollywood het volgende:
Een Zwolse als Miss Universe Nederland 2009!![]()
De 19-jarige Avalon-Chanel Weyzig uit Zwolle is zaterdagavond gekozen tot Miss Universe Nederland 2009.
Miss Universe Nederland vertegenwoordigt ons land in augustus bij de internationale Miss Universe verkiezing op de Bahama's.
[ afbeelding ]
Die heeft eerst bij New York Pizza in de Thomas a Kempisstraat gewerkt.
Ik heb een zesde zintuig voor zigeunersquote:Op maandag 29 juni 2009 00:33 schreef swollywood het volgende:
[ afbeelding ]
Tieten heeft ze ook niet. Daar gaan we de finale niet mee halen idd.![]()
Ik denk dat je nog best eens gelijk kan hebben met die naamketting.
Wat een gave!quote:Op maandag 29 juni 2009 00:41 schreef beelz het volgende:
[..]
Ik heb een zesde zintuig voor zigeuners
Die blondine, onder en tweede van rechts.quote:Op maandag 29 juni 2009 00:52 schreef swollywood het volgende:
Er zaten toch wel wat lekkere wijven bij. Waarom ze dan voor die indo kiezen...![]()
[ afbeelding ]
De tieten van 3 van rechts, onderste rij spreken tegen mequote:Op maandag 29 juni 2009 00:52 schreef swollywood het volgende:
Er zaten toch wel wat lekkere wijven bij. Waarom ze dan voor die indo kiezen...![]()
[ afbeelding ]
Die zitten met touwtjes over d'r schouders op de rug vastgebonden.quote:Op maandag 29 juni 2009 01:01 schreef beelz het volgende:
[..]
De tieten van 3 van rechts, onderste rij spreken tegen me
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |