Kan het me helemaal voorstellen, dochter en vriend spelen ook poker, verslavend. Zou dus ook wat voor mij zijnquote:Op vrijdag 19 juni 2009 21:11 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Alleen de stress al dat je kunt verliezen
Een vriend van me speelt voor realmoney, meestal toernooien van $10,- met 27 of 45 spelersquote:Op vrijdag 19 juni 2009 21:14 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Kan het me helemaal voorstellen, dochter en vriend spelen ook poker, verslavend. Zou dus ook wat voor mij zijnHeb jaaaren geleden best fanatiek aan klaverjassen online gedaan. Maar dat is niks t.o.v. Pokeren.
Klaverjassen on-line is niets. Wordt heel veel vals gespeeld, onderlinge lijntjes via MSN etc. Om de kaarten door te geven van je maatje.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 21:14 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Kan het me helemaal voorstellen, dochter en vriend spelen ook poker, verslavend. Zou dus ook wat voor mij zijnHeb jaaaren geleden best fanatiek aan klaverjassen online gedaan. Maar dat is niks t.o.v. Pokeren.
Online vond ik ook maar een slap aftreksel van het echte klaverjassen, je kunt idd valsspelen. Vroegahquote:Op vrijdag 19 juni 2009 21:19 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Klaverjassen on-line is niets. Wordt heel veel vals gespeeld, onderlinge lijntjes via MSN etc. Om de kaarten door te geven van je maatje.
Echt klaverjassen blijft gewoon gezellig. Doe ik geregeld met buren en wisselbeurten met maatjes.
Maar wel met "mes op tafel" spelen, want er moet competitiegevoel zijn.
Jammer dat de buren niet kunnen pokeren, want dat zou ook gezellig kunnen zijn.
Misschien ga ik nog wel eens overstag. We hebben hier in huis al eens poker gespeeld, we hebben zo'n set. Heb toen best het e.e.a. geleerd.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 21:19 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Een vriend van me speelt voor realmoney, meestal toernooien van $10,- met 27 of 45 spelers
Eerste plaats is dan $100 / $140, tot nu toe gaat het redelijk. één op de 10 moet toch wel te winnen zijn
Als het echt sereus wordt moet je dat cheaten achterwege laten. Mag graag winnen maar wel eerlijjk. Oooo als ik verlies...nee kan er best tegen maar als ik konstant verlies en doe mijn donderse best dan word ik grrrrrrquote:Op vrijdag 19 juni 2009 21:21 schreef HiDiHo het volgende:
idd, tegenwoordig kun je ook gratis met elkaar bellen. er wordt veel gecheat.
gelukkig kun je met echt geld niet bij elkaar op tafel onder hetzelfde IP adres, maar via tel en msn kun je altijd cheaten
Wat je zegt. "Vroegâh" had je nog een klaverjasavond op het werk. Volgens mij is dat ook uitgestorven.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 21:25 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Online vond ik ook maar een slap aftreksel van het echte klaverjassen, je kunt idd valsspelen. Vroegahgingen we van DenHaag speciaal naar mijn zus, daar werden klaverjaswedstrijden gespeeld. Was echt te gek. Tegenwoordig speel ik het nier meer, we kunnen niet meer aan 4 mensen komen en de kinderen hebben we het geprobeerd te leren, vinden het niks. Zit toch iets niet goed in de genen, klopt geen jota van
Vind het nog steeds een keimooi spel, al dan niet met het mes op tafel. Verzaken, rellennnnnn
En dat is jammer, tuurlijk is het leuk dat veel mensen mekaar ontmoeten via internet, maar daardoor zonderen steeds meer mensen zich af en dat is dan de keerzijde van internet. Ik ben en blijf bij kontakt van persoon tot persoon. Is niet altijd makkelijk, wantrouwen en het misbruiken van speelt een grote rol. Jammer, want aan de ene kant speelt internet een rol in het ontmoeten van mensen en aan de andere kant weet je maar nooit.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 21:39 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Wat je zegt. "Vroegâh" had je nog een klaverjasavond op het werk. Volgens mij is dat ook uitgestorven.
Maar dat is met heel veel dingen zo.
Internet is dan wel een leuk iets, maar IRL gaan mensen zich toch meer en meer afzonderen.
Hou je 't wel een beetje netjes hierquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |