't is maar een topic, als je het raar vindt dat mensen vragen stellen moet je niet op fora komenquote:Op vrijdag 19 juni 2009 14:32 schreef beelz het volgende:
Waar wil je heen, waar komen we vandaag, wat is het nut? Allemaal van die vragen. Ik hou van kaas.
je mag je niet voor 2 lotingsstudies inschrijven. Het enige wat kan is als je BMW doet in Amsterdam, daar is het geen loting ( weet niet of het bij UVA of VU of beide is).quote:Op vrijdag 19 juni 2009 15:45 schreef sbk het volgende:
Ik heb me ingeschreven voor biomedische wetenschappen en geneeskunde hoor :s
O vandaar, ik heb me ingeschreven voor biomedische wetenschappen aan de Uva.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 15:46 schreef kirsten. het volgende:
[..]
je mag je niet voor 2 lotingsstudies inschrijven. Het enige wat kan is als je BMW doet in Amsterdam, daar is het geen loting ( weet niet of het bij UVA of VU of beide is).
Dit probleem had mijn school ook, ik heb vandaag mijn nieuwe cijferlijst gehaald en opgestuurd. Hopen dat het goed komt..quote:Op vrijdag 26 juni 2009 07:32 schreef kirsten. het volgende:
Nou, er is dus een probleem ( ik weet net of het alleen bij ons op school is maar ik heb gehoord dat dit bij duizenden scholieren gebeurd), IB-groep heeft nieuwe eisen aan de cijferlijsten gesteld ( Dat profielgedoe, met bijvakken, vrije deel etc.) Dit waren ze alleen vergeten door te geven aan de scholen, waardoor ik ( en dus velen met mij) een brief hebben gekregen dat we voor 5 juli als een malle alle goede dingen op moeten sturen of we liggen uit de loting(hihi en die zooi krijg ik dus 3 juli pas ><). Dus ik zou het nog proberen als ik jou was.
Of naar belgie. Alleen duurt de opleiding daar 7 jaar en worden er nog wat extra toelatingsexamens afgenomen. Maar wel geen lotingquote:Op zaterdag 4 juli 2009 19:44 schreef o.us het volgende:
Je kan nog altijd MBO Geneeskunde doen.
Of krassen.
Kom maar eens door die toelatingstestquote:Op zaterdag 4 juli 2009 20:37 schreef ikke043 het volgende:
[..]
Of naar belgie. Alleen duurt de opleiding daar 7 jaar en worden er nog wat extra toelatingsexamens afgenomen. Maar wel geen loting
of verzorging HBO --> Brugjaar geneeskunde(bachelor) --> reguliere route master.
quote:Op zaterdag 4 juli 2009 20:37 schreef ikke043 het volgende:
[..]
Of naar belgie. Alleen duurt de opleiding daar 7 jaar en worden er nog wat extra toelatingsexamens afgenomen. Maar wel geen loting
of verzorging HBO --> Brugjaar geneeskunde(bachelor) --> reguliere route master.
quote:Op dinsdag 14 juli 2009 01:23 schreef Koskesh het volgende:
Ik heb de toelatingstest gedaan voor geneeskunde vorig jaar in België.
Niet geslaagd.![]()
Zag tussen de duizenden mensen opeens een klasgenoot van mij, hij wist dus niet of hij cum laude ging halen en ging voor zekerheid even die toets in belgie make en hij zakte ook daarvoor...![]()
Hij stond dus toch cum laude en doet nu GNK in NL.
Die toets in belgië is dus zwaar klote is wat ik wil zeggen.
(ik wel ingeloot trwns maar meegeloot in klasse D).
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |