Hij mailt me niet eens terug die man van de c1000quote:
Het geschatte verlies ligt al hoger dan een miljoenquote:Op donderdag 18 juni 2009 16:42 schreef DJKoster het volgende:
[..]
Ja, en je niet laten omver lullen... Gewoon stug volhouden dat ze daar per fles goedkoper zijn.
Ik vraag me echt af of AH hier winst op maakt..
quote:Op donderdag 18 juni 2009 16:42 schreef DJKoster het volgende:
[..]
Ja, en je niet laten omver lullen... Gewoon stug volhouden dat ze daar per fles goedkoper zijn.
Ik vraag me echt af of AH hier winst op maakt..
Ik geloof er eigenlijk niet zo veel van.quote:Op donderdag 18 juni 2009 16:44 schreef SemperFii het volgende:
[..]
Het geschatte verlies ligt al hoger dan een miljoen
Ik zou echt gewoon effe bellen, zeker met dit soort tijdgebonden dingen.quote:Op donderdag 18 juni 2009 16:43 schreef Qwea het volgende:
[..]
Hij mailt me niet eens terug die man van de c1000
Ik heb maar 2 kleine vriesladesquote:
Ja voor ons ook dus.quote:Op donderdag 18 juni 2009 16:44 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik geloof er eigenlijk niet zo veel van.
De reclame die ze hier mee maken, is goedkoper dan de reclame op TV enzo.
lijkt mij
vinden jullie dat niet stom?quote:Op donderdag 18 juni 2009 16:45 schreef DJMarcel.nl het volgende:
[..]
Ik zou echt gewoon effe bellen, zeker met dit soort tijdgebonden dingen.
En anders die van Henkie die is al weg.
Nee ze weten zelf toch ook dat die aanbieding alleen morgen geldt. Even excuseren klaar.quote:Op donderdag 18 juni 2009 16:46 schreef Qwea het volgende:
[..]
vinden jullie dat niet stom?
" ja hoi met Qwea, ik had gebeld en er zouden folders op de post gedaan worden... is dat nog gelukt? Want ik heb niks op mn mail gehoord"?
Ik heb maar 1 klein vriesvakje voor 2,5 pizzaquote:Op donderdag 18 juni 2009 16:45 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik heb maar 2 kleine vrieslades
Ik ga maar eens kijken of mijn schoonma plek heeft in dr vriezer, en of de buren pizza moeten
nou, hier passen er hooguit 3 in. Met geluk 4quote:Op donderdag 18 juni 2009 16:47 schreef DJKoster het volgende:
[..]
Ik heb maar 1 klein vriesvakje voor 2,5 pizza![]()
Dan maar de vrieskist van mijn vader volgooien
indeed..quote:Op donderdag 18 juni 2009 16:48 schreef Maxopjebeeldscherm het volgende:
Vaartjes geloof alleen REGULAR. Staat er nog met hoofdletters bij!
we hadden het toch over AH/ Sanders ?quote:Op donderdag 18 juni 2009 16:48 schreef Maxopjebeeldscherm het volgende:
Vaartjes geloof alleen REGULAR. Staat er nog met hoofdletters bij!
Dat klopt, dat heb in een week terug ook al gesignaleerd. Ik zal mijn oude bericht even terug zoeken!quote:Op donderdag 18 juni 2009 16:41 schreef SemperFii het volgende:
Om even terug te komen op een van de nieuwe regels die de appie heeft gesteld:
Voor alcoholhoudende dranken geldt dat op grond van Nederlandse wet- en regelgeving tot maximaal de helft van de normale verkoopprijs (dus zonder korting) vergoed wordt.
Ik heb hier naar gezocht maar kan geen wettelijke bepaling vinden die dit verbied... Het enige dat ik heb kunnen vinden is een adviesschrift over reclame maken voor alcoholische dranken in de horeca, je mag dus geen reclame maken voor alcohol houdende producten die goedkoper zijn dan 50% van de normaalprijs.
De mensen van HK hebben dit dus gewoon verzonnen om de schade te beperken?...
Jazeker. We hebben net de eerste halve van de 27 liter aangebroken, en het smaakt verdraaide goedquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |