Zo diep hebben we het er gelukkig nog niet over gehadquote:
Maar je weet wel waar kindjes vandaan komen toch?quote:Op donderdag 18 juni 2009 01:49 schreef MaJo het volgende:
[..]
Zo diep hebben we het er gelukkig nog niet over gehad
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
quote:Op donderdag 18 juni 2009 01:51 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Maar je weet wel waar kindjes vandaan komen toch?
Ja duhSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik wil zelf ook kinderen maar hij heeft niet gezegd dat hij ze van mij wil. Want dan zou ik gillend wegrennen
![]()
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
Grappig toch hoe dicht dat bij elkaar kan liggen.quote:Op donderdag 18 juni 2009 01:52 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ja duhIk wil zelf ook kinderen maar hij heeft niet gezegd dat hij ze van mij wil. Want dan zou ik gillend wegrennen
![]()
Ow, haha handig.quote:
Mooi he, die paradox? Blijf je nog wel even over nadenken...quote:Op donderdag 18 juni 2009 02:11 schreef Sinceria het volgende:
Wie is de perfecte single eigenlijk? (zie TT)
Toch maar welquote:Op donderdag 18 juni 2009 02:10 schreef Sinceria het volgende:
[..]
Ow, haha handig.Morgen toch maar eens aan denken om er een te kopen.
Nee, alleen maar BooBoo.quote:Op donderdag 18 juni 2009 02:19 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Toch maar wel
Nog geen enge monsters tegengekomen
Zo lekker traditioneel.quote:Op donderdag 18 juni 2009 02:19 schreef Sinceria het volgende:
In mijn ogen is de perfecte single iemand die af en toe een scharrel heeft en verder gewoon doorgaat met zijn/haar leven.
Als je dat aan je date vraagt spoor je niet helemaal hoorquote:Op donderdag 18 juni 2009 01:58 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Grappig toch hoe dicht dat bij elkaar kan liggen.
Date:
Zij: "Wil jij kinderen?"
Hij: "Ja"
Zij: "Hoeveel?"
Hij: "4"
Zij: "van wie wil je die kinderen dan?"
HIj: *Ja, kut, wat moet ik nou. Als ik zeg: van jou is het te direct en als ik zeg niet van jou dan ben ik bot*
En zo draaien die wijven je kapot.
als het op een date over kinderen gaat ren ik hard wegquote:Op donderdag 18 juni 2009 02:41 schreef MaJo het volgende:
[..]
Als je dat aan je date vraagt spoor je niet helemaal hoor
Waarom ligt het nou weer aan de vrouwen? Je had als man ook gewoon een antwoord kunnen bedenken waar je geen namen hoeft te noemen, zoals: Een vrouw waar ik stapelgek op ben en zo'n verantwoordelijkheid mee aan zou durven.quote:Op donderdag 18 juni 2009 01:58 schreef El_Matador het volgende:
Grappig toch hoe dicht dat bij elkaar kan liggen.
Date:
Zij: "Wil jij kinderen?"
Hij: "Ja"
Zij: "Hoeveel?"
Hij: "4"
Zij: "van wie wil je die kinderen dan?"
HIj: *Ja, kut, wat moet ik nou. Als ik zeg: van jou is het te direct en als ik zeg niet van jou dan ben ik bot*
En zo draaien die wijven je kapot.
Geen vrouwen voor jou die vragen of jij ze wil helpen met het oefenen voor het echte werk?quote:Op donderdag 18 juni 2009 07:47 schreef Den_Haag het volgende:
als het op een date over kinderen gaat ren ik hard weg
dat wel. maar voor die bevruchting moeten ze elders aankloppenquote:Op donderdag 18 juni 2009 07:51 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Geen vrouwen voor jou die vragen of jij ze wil helpen met het oefenen voor het echte werk?
Als jij al wegrent zodra ze over kinderen begint, dan krijgt ze al nooit de gelegenheid om aan te geven dat ze jou voorlopig alleen maar geschikt vindt om te oefenen.quote:Op donderdag 18 juni 2009 07:55 schreef Den_Haag het volgende:
dat wel. maar voor die bevruchting moeten ze elders aankloppen
moet je daarvoor gesprekken voeren dan? sommige vrouwen zeggen het gewoon directquote:Op donderdag 18 juni 2009 07:56 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Als jij al wegrent zodra ze over kinderen begint, dan krijgt ze al nooit de gelegenheid om aan te geven dat ze jou voorlopig alleen maar geschikt vindt om te oefenen.
Sommigen, dus met de meesten moet je dus echt een gesprek voeren...quote:Op donderdag 18 juni 2009 07:58 schreef Den_Haag het volgende:
moet je daarvoor gesprekken voeren dan? sommige vrouwen zeggen het gewoon direct
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |