Ben nu heel benieuwd wat Mousavi gaat doen. Morgen staat er weer een grote betoging gepland. Zwicht hij voor de waarschuwingen van Khamenei ("nu is het over met de protesten, of anders zwaait er wat!")? Of zet hij toch door, met alle consequenties van dien?quote:Op vrijdag 19 juni 2009 13:20 schreef SeLang het volgende:
Dat wordt vechten dit weekend.
Je kunt in de Nederlandse en Europese media ook wel merken dat Iran via diverse ambassadeurs z'n beklag gedaan heeft. Er wordt sindsdien namelijk praktisch over gezwegen.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 13:48 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Ben nu heel benieuwd wat Mousavi gaat doen. Morgen staat er weer een grote betoging gepland. Zwicht hij voor de waarschuwingen van Khamenei ("nu is het over met de protesten, of anders zwaait er wat!")? Of zet hij toch door, met alle consequenties van dien?
Het is iig duidelijk dat Khamenei niet openstaat voor discussie of het sluiten van compromissen.
Ik denk dat zelfs als Mousavi de protesten niet meer zou steunen dat ze dan toch doorgaan. De geest is nu uit de fles. Honderdduizenden mensen hebben kunnen protesteren en zelfs 'death to the dictator' kunnen roepen (doelend op khamenei). Dat was een week geleden nog ondenkbaar. Mensen gaan nu echt niet meer in het gareel lopen. Het ziet er naar uit dat het een gewelddadig einde gaat krijgen, wie er ook wint.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 13:48 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Ben nu heel benieuwd wat Mousavi gaat doen. Morgen staat er weer een grote betoging gepland. Zwicht hij voor de waarschuwingen van Khamenei ("nu is het over met de protesten, of anders zwaait er wat!")? Of zet hij toch door, met alle consequenties van dien?
Het is iig duidelijk dat Khamenei niet openstaat voor discussie of het sluiten van compromissen.
Hoe dan ook zal het nooit meer worden zoals het was. Teveel mensen hebben openlijk hun afkeer van het huidige regime laten zien. Niet alleen studenten, maar mannen en vrouwen uit de hele samenleving. Iets wat uniek genoemd mag worden in Iran waar iedereen weet dat er geheime politie op straat rondloopt die alles en iedereen in de gaten houdt.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 13:59 schreef Chooselife het volgende:
[..]
Je kunt in de Nederlandse en Europese media ook wel merken dat Iran via diverse ambassadeurs z'n beklag gedaan heeft. Er wordt sindsdien namelijk praktisch over gezwegen.
Valt me niks tegen dat daar zo serieus naar geluisterd wordt.
Ze hebben de tent op slot gegooid en 't bloedt nu dood. Alles blijft zoals het was. Bijkomend voordeel is dat de betogingen zullen stoppen en er geen slachtoffers meer vallen. Dat laatste vind ik het allerbelangrijkst en dè overwinning van deze situatie.
China tegen USA: "Stoppen met die onzin daar, anders verkopen we al jullie' dollars, of in ieder geval een aanzienlijk deel ervan!"quote:Op vrijdag 19 juni 2009 14:07 schreef SeLang het volgende:
[..]
China zal dit hele gebeuren ook wel met angst bekijken, want als het daar gaat klappen dan zullen ze ook niet meer zo makkelijk mensen de mond kunnen snoeren als in 1989. Misschien dat de Chinezen ook wel op een idee komen nu ze dit alles op TV zien.
Dat hebben we gezien toen, op dat ene grote plein met die toepasselijke naam.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 14:17 schreef Alulu het volgende:
Haha als 1 a 2% van de Chinezen even flink met de voet stampt heeft dat regime ook een groot onhoudbaar probleem hoor. Daar vreest men sowieso voor.
Klopt de overheid was zo in paniek dat men ging schieten op burgers.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 14:18 schreef Chooselife het volgende:
[..]
Dat hebben we gezien toen, op dat ene grote plein met die toepasselijke naam.
1% van de Chinezen is tegen de 12.000.000. zoveel waren er niet op dat plein. Als de massa zo groot was geweest, dan was het nooit meer gelukt de geest terug in de fles te krijgen.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 14:18 schreef Chooselife het volgende:
[..]
Dat hebben we gezien toen, op dat ene grote plein met die toepasselijke naam.
Niet helemaal te vergelijken.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 14:18 schreef Chooselife het volgende:
[..]
Dat hebben we gezien toen, op dat ene grote plein met die toepasselijke naam.
Onder de Iraanse bevolking schijnt wijdverbreid de overtuiging te leven dat de UK achter de schermen aan de touwtjes trekt. Zo is er de roddel dat Khomeini een stroman van de UK was, met een Indische achtergrond, waarin veel mensen geloven. Het is dus slim van Khamenei om op dat sentiment in te spelen, denk ik.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 12:15 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
Interessant dat hij beweert dat het vandalisme van buitenlandse elementen komt en dat er buitenlandse machten aan het werk zijn. Hij is het dus eens met ChooseLife.![]()
De britten, de joden van iranquote:Op vrijdag 19 juni 2009 15:14 schreef k_man het volgende:
[..]
Onder de Iraanse bevolking schijnt wijdverbreid de overtuiging te leven dat de UK achter de schermen aan de touwtjes trekt. Zo is er de roddel dat Khomeini een stroman van de UK was, met een Indische achtergrond, waarin veel mensen geloven. Het is dus slim van Khamenei om op dat sentiment in te spelen, denk ik.
Iemand met zon Usericoon neem ik niet serieusquote:Op vrijdag 19 juni 2009 15:19 schreef Grafsteentje het volgende:
dit is allemaal door de fokking CIA gesponsord
laffe boel
Knap dan dat de CIA zo'n brede demografische groep in alle steden tegelijktijdig op de been krijgt.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 15:19 schreef Grafsteentje het volgende:
dit is allemaal door de fokking CIA gesponsord
laffe boel
Mindcontrolquote:Op vrijdag 19 juni 2009 15:27 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Knap dan dat de CIA zo'n brede demografische groep in alle steden tegelijktijdig op de been krijgt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |