Is primaquote:Op zondag 16 augustus 2009 11:33 schreef SpookY22 het volgende:
vind het prima, zal wel even moeten wachten denk ga dinsdag op vakantie voor een week. Ben dan de 28ste weer terug. zullen we het dan even afronden?
quote:Op maandag 5 april 2010 10:09 schreef Oldenzaal het volgende:
jow markoalmelo ik heb heel erge interesse in jouw productje dat je aanbiedt nu maar ik wil eerst even weten of het allemaal wel ECHT in goede staat is want ik had ook een keer iets gekocht via internet en toen het bij me aankwam was het helemaal beschadegt.. dus daarom mijn vraagje! Maar als je daar even antwoort op kunt geven straks? En dan hebb ik nog een vraagje over de houdbaarheidsdatum.. wanneer is hij over datum? Want ik had dat ook een keer bij mijn boodschappen! van de 10 producten waren er 2 over datum en ik wil bij jou geen katje in het zakkie kopen snjappie wel? anders moet ik dat programma mailen kat in de zak van rtl wat overigens best een leuk programma is daar niet van. ik bedoel het is ook best gewoon leuk om naar mensen te kijken die een kat kopen die in een zak zit en naja dan denk ik gelijk haha best domme mensen want er zijn al heel veel afleveringen geweest met mensen die een kat kochten. dan weet je toch langzamerhand wel dat je noooit een kat moet kopen die in een zak zit.
Nouja markoalmelo ik hoop dat jij een antwoordje kunt geven op deze vraagjes en wie weet koop ik het dan van je!
Groetjes,
Oldenzaal
Ja, het examen is geldig. Onderdeel van zowel MCSA 2003 als MCSE 2003.quote:Op dinsdag 6 april 2010 10:11 schreef ktnxbye het volgende:
Is het examen 070-270 nog wel te doen eigenlijk?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |