Maar de volledige naam van Villa is David Villa Sanchez. En volgens wikipedia hoort er bij Sergio Ramos ook nog Garcia achter. En Silva heet dan weer David Jimenez Silva.quote:Op maandag 15 juni 2009 13:09 schreef DemonCleaner het volgende:
[..]
Dat klopt geloof ik ja. Maar dan nog zijn ze niet erg consequent. Het is wel Xavi en Raul, maar dan ook David Villa en Sergio Ramos.
Ik kan er wel eentje bedenken die bij een Nederlandse club speelt: Roda speler Jamaique Vandamme, die speelt met "Jamaique" op zijn shirt.quote:Op maandag 15 juni 2009 12:49 schreef Klopkoek het volgende:
Een Nederlands voorbeeld kan ik niet zo snel bedenken.
Valt toch wel mee die belachelijke achternamen?quote:Op maandag 15 juni 2009 12:59 schreef Kn0x het volgende:
In het geval van de Brazilianen is het wel duidelijk. Veel namen zijn hetzelfde of ze hebben belachelijk lange achternamen die niet op shirts passen. Een makkelijke opvallende naam zorgt er dan voor dat je eerder gezien wordt. Ik noem een voorbeeld Hulk.
Is dat Jimenez onderdeel van de voor of achternaam? Want Ruud van Nistelrooy heet officieel ook Rutgerus Johannes Martinus van Nistelrooij.quote:Op maandag 15 juni 2009 13:11 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Maar de volledige naam van Villa is David Villa Sanchez. En volgens wikipedia hoort er bij Sergio Ramos ook nog Garcia achter. En Silva heet dan weer David Jimenez Silva.
Ik bedoelde meer dat die laatste twee dan wel wat met hun achternaam doen, en Xavi en Raul niet. Misschien gewoon te weinig ruimte op het shirtquote:Op maandag 15 juni 2009 13:11 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Maar de volledige naam van Villa is David Villa Sanchez. En volgens wikipedia hoort er bij Sergio Ramos ook nog Garcia achter. En Silva heet dan weer David Jimenez Silva.
Volgens mij van de achternaam. Zijn vader heette dan Voornaam-Jimenez-tweede achternaam en zijn moeder Voornaam-Silva-tweede achternaam.quote:Op maandag 15 juni 2009 13:14 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Is dat Jimenez onderdeel van de voor of achternaam? Want Ruud van Nistelrooy heet officieel ook Rutgerus Johannes Martinus van Nistelrooij.
Haha ja, weinig consequent.quote:Op maandag 15 juni 2009 13:14 schreef DemonCleaner het volgende:
[..]
Ik bedoelde meer dat die laatste twee dan wel wat met hun achternaam doen, en Xavi en Raul niet. Misschien gewoon te weinig ruimte op het shirt
Dit is wel een leuke voor je:quote:Op maandag 15 juni 2009 13:17 schreef Klopkoek het volgende:
Weet iemand misschien hoe het achternaamsysteem werkt in Brazilië? Dat kan een hoop verklaren allicht.
Zag laatst geleden op TV dat in Arabische taalgebieden je geboortestreek automatisch in je achternaam komt te staan :p
Daardoor wordt ie zo lang
Gioquote:Op maandag 15 juni 2009 12:49 schreef Klopkoek het volgende:
Een Nederlands voorbeeld kan ik niet zo snel bedenken.
En op videoquote:Op maandag 15 juni 2009 12:54 schreef sjimz het volgende:
Vagner Love, omdat hij zoveel vrouwen heeft versleten
Dan vind ik het bij Gio toch beter klinken.quote:Op maandag 15 juni 2009 13:43 schreef Mark-Hgl het volgende:
Martin Pieckenhagen schiet me ook te binnen, noemt zich "Piecke":
[ afbeelding ]
Zou er ooit een Braziliaan komen met Dildo achterop zijn shirt?quote:Op maandag 15 juni 2009 13:03 schreef DemonCleaner het volgende:
De Braziliaanse international Dodo vond ik ook altijd wel een mooie
Macbeth Mao Sibayaquote:Op maandag 15 juni 2009 20:33 schreef tong80 het volgende:
Frank Snoeks had het gisteren over een speler die 2 bijzondere voornamen had.
De ene was Mao de andere ben ik vergeten. Iemand ?
Cocu in Frankrijk en de Goeij in Polen schijnen ook leuk te zijn.quote:Op maandag 15 juni 2009 21:30 schreef Beschouw het volgende:
[..]
Zou er ooit een Braziliaan komen met Dildo achterop zijn shirt?
Kan die samen met Joop van Dalen een radioshow maken.quote:Op maandag 15 juni 2009 13:43 schreef Mark-Hgl het volgende:
Martin Pieckenhagen schiet me ook te binnen, noemt zich "Piecke":
[ afbeelding ]
Van Daelen bedoel je.quote:Op maandag 15 juni 2009 22:16 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Kan die samen met Joop van Dalen een radioshow maken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |