Cavs hadden Shaq al in de winter moeten halen, toen gingen de geruchten al. Met Shaq hadden ze iemand gehad die in ieder geval Howard in crunchtime had kunnen verdedigen en hadden ze de shooters van de Magic beter kunnen verdedigen. Daar ligt de key bij het uitschakelen van de Magic, dat zag je afgelopen nacht ook weer. Gasol was verdedigend uitstekend 1 tegen 1 tegen Howard. Hierdoor kwam er niemand echt open en waren de driepunters van de Magic dramatisch. Hadden de Cavs Shaq in de winter gehaald dan had ik ze wel een heel goede kans gegeven kampioen te worden.quote:Op maandag 15 juni 2009 10:36 schreef no-look het volgende:
Dusssssss.......
Shaq naar de Cavs? Beetje ondergesneeuwd nu met de finales maar de geruchten zeggen dat Shaq voor Wallace + Pavlovic wel eens kan gebeuren.
Maar dan focus je je natuurlijk wel helemaal op 1 positie.quote:Op maandag 15 juni 2009 13:14 schreef TheClown1 het volgende:
shaq is lang niet meer zo goed als vroeger. daarnaast kan hij niet meer volle tijd spelen maar slechts 20 min. hij zou te moe worden voor het snelle spel van gasol. op kracht zou hij gasol opeten maar gasol pakt hem op sluwheid en skyhook.
ik als laker fan hoop ariza te behouden. odom en ariza komen vrij maar odom heeft al gezegd te willen blijven,zelfs voor minder geld. ariza heeft geen uitspraken gedaan. spurs zitten achter ariza aan en ook vele andere teams.
de cavs hebben op dit moment een groot probleem denk ik zelf. het probleem is behouden van LeBron James. De beste speler van de NBA wil graag titels winnen en dat lijkt nu niet te gebeuren bij de Cavs. Het halen van Shaq zou hun zeker niet veel helpen in de play-offs. Ja ze moeten een goede center hebben maar Shaq is zeker geen optie. Hij kan Howard volgend seizoen zeker niet onder controle houden en spelers als Bynum (ondanks teleurstellende finale) zullen ontwikkelen.quote:Op maandag 15 juni 2009 13:30 schreef Colplay het volgende:
[..]
Maar dan focus je je natuurlijk wel helemaal op 1 positie.
Cavs kwamen in de Conf. finals te kort tegen Orlando en zouden dat met O'Neal denk ik wel gewonnen hebben. Vond Lakers en Cavs al behoorlijk aan elkaar gewaagd. Lakers misschien iets beter team, Cavs thuisvoordeel. O'Neal zou dit voor mij voor die 20 min. misschien wel kunnen veranderen door voor foultrouble te zorgen en zijn puntjes en rebs mee te scoren.
En juist omdat Shaq steeds minder wordt zou ik vreemd vinden als Cavs deze ruil nu wel doen. Want hij is volgend jaar rond deze tijd natuurlijk weer wat minder dan nu.
Denk dat zowel Odom als Ariza blijven...Magic, mede-eigenaar van de Lakers, heet gister nogmaals gezegd dat de eigenaren willen betalen om het team bij elkaar te houden...quote:Op maandag 15 juni 2009 13:14 schreef TheClown1 het volgende:
shaq is lang niet meer zo goed als vroeger. daarnaast kan hij niet meer volle tijd spelen maar slechts 20 min. hij zou te moe worden voor het snelle spel van gasol. op kracht zou hij gasol opeten maar gasol pakt hem op sluwheid en skyhook.
ik als laker fan hoop ariza te behouden. odom en ariza komen vrij maar odom heeft al gezegd te willen blijven,zelfs voor minder geld. ariza heeft geen uitspraken gedaan. spurs zitten achter ariza aan en ook vele andere teams.
Magic is mede-eigenaar maar Jerry Buss heeft de meeste touwen in handen. Op dit moment zijn de Lakers bijna 20miljoen over de Salary Cap.quote:Op maandag 15 juni 2009 13:56 schreef JayJay8 het volgende:
[..]
Denk dat zowel Odom als Ariza blijven...Magic, mede-eigenaar van de Lakers, heet gister nogmaals gezegd dat de eigenaren willen betalen om het team bij elkaar te houden...
'quote:Op maandag 15 juni 2009 14:33 schreef danusz1986 het volgende:
Lakers heeft inderdaad gewonne.. maar zo overtuigend was het nou ook weer niet.
In de tweede wedstrijd hadden ze moeten verliezen toen Lee een easy lay-up misste.
En in wedstrijd 4 hadden Lakers gewoon verloren als Howard zijn vrije worpen had gemaakt. Dus Lakers hadden het ook een beetje nodig van de onervarenheid van de tegenstanders. Een ploeg als San Antonio of Boston hadden dat waarschijnlijk wel gedaan al zullen we dat nooit weten. Dan was het vast een andere series geweest.
Gefeliciteerd Los Angelos Lakers
Las er gisteren nog een artikel over. Kobe had in wedstrijd 2 de fout mee kunnen krijgen in de laatste aanval waar Lewis hem op de arm sloeg waardoor Turkoglu hem kon blokken. Dan had Lee niet eens een easy layup gekregen. En als Lee de lay-up had gemaakt, hadden de Lakers met een heel andere instelling game 3 gespeeld en wie weet wie er dan gewonnen had? Dus je kunt ook niet zeggen dat het 1-3 voor Orlando had gestaan als de Lee de lay-up had gemaakt en Howard minstens 1 van zn vrije worpen in game 4. En Howard is geen goeie vrije worpen schutter, dus het was verstandig van de Lakers om een fout op hem te maken ipv hem de easy basket te geven. De kans dat Howard 2 vrije worpen zou missen was groter dan dat de Lakers in 11 seconden nog 5 punten goed konden maken.quote:Op maandag 15 juni 2009 14:33 schreef danusz1986 het volgende:
Lakers heeft inderdaad gewonne.. maar zo overtuigend was het nou ook weer niet.
In de tweede wedstrijd hadden ze moeten verliezen toen Lee een easy lay-up misste.
En in wedstrijd 4 hadden Lakers gewoon verloren als Howard zijn vrije worpen had gemaakt. Dus Lakers hadden het ook een beetje nodig van de onervarenheid van de tegenstanders. Een ploeg als San Antonio of Boston hadden dat waarschijnlijk wel gedaan al zullen we dat nooit weten. Dan was het vast een andere series geweest.
Gefeliciteerd Los Angelos Lakers
In hele grote lijnen ben ik het met je eens, alleen niet helemaal met het dikgedrukte. Dat deze teams er vroeg uitvliegen wil niet per definitie zeggen dat ze het minder dan Orlando zouden doen in de finale. Je merkt dat matchups heel erg belangrijk zijn in een serie. Cavs matchen niet goed met Orlando, maar had het ze wel beter zien doen tegen LA dan de Magic het deden. Boston misschien ook nog wel, omdat zij inside wel kwetsbaar zijn tegen Gasol, maar met Pierce en Rondo wel meer penetratie hebben waar vooral Fisher bewezen heeft veel moeite mee te hebben.quote:Op maandag 15 juni 2009 15:32 schreef Marc63 het volgende:
[..]
Las er gisteren nog een artikel over. Kobe had in wedstrijd 2 de fout mee kunnen krijgen in de laatste aanval waar Lewis hem op de arm sloeg waardoor Turkoglu hem kon blokken. Dan had Lee niet eens een easy layup gekregen. En als Lee de lay-up had gemaakt, hadden de Lakers met een heel andere instelling game 3 gespeeld en wie weet wie er dan gewonnen had? Dus je kunt ook niet zeggen dat het 1-3 voor Orlando had gestaan als de Lee de lay-up had gemaakt en Howard minstens 1 van zn vrije worpen in game 4. En Howard is geen goeie vrije worpen schutter, dus het was verstandig van de Lakers om een fout op hem te maken ipv hem de easy basket te geven. De kans dat Howard 2 vrije worpen zou missen was groter dan dat de Lakers in 11 seconden nog 5 punten goed konden maken.
San Antonio en Boston (zonder Garnett) zijn niet goed genoeg om in dezelfde situaties te komen als Orlando, anders waren ze wel een stuk verder gekomen in de playoffs. Dat Orlando ervaring miste op de belangrijke momenten mag duidelijk zijn, maar daarom hebben veel kampioensteams veteranen in de gelederen. Toen Phil Jackson in 1999 coach van de Lakers werd, haalde hij niet voor niets mannen als Ron Harper, Brian Shaw, John Salley en AC Green. In dit Laker-team zijn het Fisher en Kobe met de nodige kampioenservaring.
Cavs zitten zeker in een moeilijke positie. Hadden de ploeg helemaal afgestemd op een serie met Boston en kregen toen de Magic als tegenstander in de conf. finals. Benieuwd welke keuzes ze nu gaan maken. Alhoewel als Turkoglu weggaat bij de Magic is het de vraag of Orlando volgend jaar weer zo ver komt.quote:Op maandag 15 juni 2009 13:46 schreef TheClown1 het volgende:
[..]
de cavs hebben op dit moment een groot probleem denk ik zelf. het probleem is behouden van LeBron James. De beste speler van de NBA wil graag titels winnen en dat lijkt nu niet te gebeuren bij de Cavs. Het halen van Shaq zou hun zeker niet veel helpen in de play-offs. Ja ze moeten een goede center hebben maar Shaq is zeker geen optie. Hij kan Howard volgend seizoen zeker niet onder controle houden en spelers als Bynum (ondanks teleurstellende finale) zullen ontwikkelen.
Ik ga er van uit dat James de Cavs gaat verlaten. Vooralsnog is er geen verlenging van contract ondertekend en Jay-Z, eigenaar van de nets, zit al een tijdje achter hem aan. Hij belooft hem een mooi nieuw stadion in de Bronx. Hij belooft hem nog meer publiciteit en zou de juiste persoon zijn om de nets weer naar de finale te brengen maar goed dan spreken we over 2010.
http://atlanticyardsrepor(...)-nets-marketing.html
Buss heeft ook meerdere malen gezegd dat hij bij een kampioenschap het team bij elkaar houdt.quote:Op maandag 15 juni 2009 14:08 schreef TheClown1 het volgende:
[..]
Magic is mede-eigenaar maar Jerry Buss heeft de meeste touwen in handen. Op dit moment zijn de Lakers bijna 20miljoen over de Salary Cap.
http://www.storytellerscontracts.info/resources/08-09salaries.htm
Odom verdient dit seizoen 14 miljoen. Zijn uitspraak was dat hij bereid is terug te gaan naar 9 miljoen. Hiermee snoepenze dus 5 miljoen van dat geld af wat over de Salary cap is maar Andrew Bynum verdient dit seizoen slechts 2.7 miljoen. Dat wordt 12.5 miljoen volgend jaar.
Ariza krijgt op dit moment 3.1 miljoen en de geruchten zijn dat hij een 5 miljoen aangeboden krijgt. De Lakers zullen behoorlijk over die cap zijn en zullen hierdoor veel luxery taxes moeten gaan betalen. Jerry Buss wil kampioenschappen maar wil ook wat minder luxery tax betalen.
Totale salaris van de Lakers volgend seizoen: 77.5 miljoen dollar. Dit is zonder Odom, Ariza, Brown
Die heren moeten allemaal een nieuw contract krijgen.
Odom dus 9 miljoen
Ariza dus 5 miljoen
Brown 1 miljoen
Nieuw totaal: 93.5 miljoen en dus 16 miljoen meer dan nu. De Cavs zaten dit jaar rond dat 93miljoen dus het kan wel maar de vraag blijft willen ze dat doen...........
Klopt, al is zijn aandeel daarin wel gering geweest. Ha, ik zei gering.quote:Op maandag 15 juni 2009 17:34 schreef Leatherface het volgende:
Mbenga de eerste Belg (okay, eigenlijk een Congolees) met een ring?
quote:Op maandag 15 juni 2009 19:40 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Klopt, al is zijn aandeel daarin wel gering geweest. Ha, ik zei gering.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |