echt?quote:Op maandag 15 juni 2009 00:55 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Ik heb teveel van mezelf vrijgegeven gisteren.
quote:Op maandag 15 juni 2009 00:55 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Ik heb teveel van mezelf vrijgegeven gisteren.
Ik denk dat ik vandaag toch wel bijna aan de 2 liter zit.quote:Op maandag 15 juni 2009 01:00 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Dat was vandaag, vanmiddag om precies te zijn.
En ik haal soms ook wel een fles hoor, zoas vandaag, moest ik helemaal naar de avondwinkel voor mijn morgenochtendslok.
Jij drinkt ook geen koffie?quote:Op maandag 15 juni 2009 01:02 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Ik denk dat ik vandaag toch wel bijna aan de 2 liter zit.
Jawel, dat doe ik wel. Wij hebben thuis een ubergeil espressoautomaat.quote:
Oeh!quote:Op maandag 15 juni 2009 01:07 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Jawel, dat doe ik wel. Wij hebben thuis een ubergeil espressoautomaat.
quote:Op maandag 15 juni 2009 01:07 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Jawel, dat doe ik wel. Wij hebben thuis een ubergeil espressoautomaat.
Echt hè! Dit kan niet door de beugel. Jij verwenst mij hier gewoon dood onder het mom 'voorbeeld'. Hierdoor voel ik mij genoodzaakt een FA aan zijn of haar mouw te trekken om jou uit je functie te heffen en je het posten onmogelijk maakt.quote:Op maandag 15 juni 2009 01:09 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
ik bedoel het niet als verwensing, enkel als voorbeeld.
je hebt het overleeft, dus het kan geen doodsverwensing zijnquote:Op maandag 15 juni 2009 01:15 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Echt hè! Dit kan niet door de beugel. Jij verwenst mij hier gewoon dood onder het mom 'voorbeeld'. Hierdoor voel ik mij genoodzaakt een FA aan zijn of haar mouw te trekken om jou uit je functie te heffen en je het posten onmogelijk maakt.
quote:Op zondag 14 juni 2009 23:00 schreef LudoSanders het volgende:
Moet er verdomme nog eens bijkomen dat mijn topic een slotje krijgt!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |