Ook het einde van september niet?quote:Op vrijdag 12 juni 2009 14:12 schreef Trevland het volgende:
September gaat bij mij niet lukken
Dan ben je natuurlijk wel verplicht te komen, als jouw idee zijndequote:Op vrijdag 12 juni 2009 14:11 schreef Laniboekje het volgende:
Oh, wat zit ik toch vol goede ideetjes he. Even het balletje opgooien over de meet en er wordt meteen weer een nieuwe poging gewaagd.
Ja, anders kunnen we elkaar geen goedemorgen wensen!quote:
Nope bruiloftquote:Op vrijdag 12 juni 2009 14:13 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Ook het einde van september niet?
om 5 uur bij jou toch?quote:
Oh, ik ben dan wel van de partij hoor. Als de uiteindelijke datum mij schikt en ik niet dood ben ofzo. Ik werk weleens weekenden (min. 1 weekend per maand) dus als jullie weer een datum plannen in een weekend dat ik moet werken (zoals de vorige keer!) dan vervloek ik jullie.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 14:13 schreef Ezechielk het volgende:
[..]
Dan ben je natuurlijk wel verplicht te komen, als jouw idee zijnde
Dat heeft iedereen, daarom eerst de maanden. De preciese datum komt later welquote:Op vrijdag 12 juni 2009 14:14 schreef eNGine10 het volgende:
Ik heb eigenlijk in al die maanden wel een paar datums die ik niet kan
moet ik nog raden waarom?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |