nee een nieuwe met donker kort haar.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 00:58 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Die blonde? Sinds zij op TV is snap ik die hele nieuwslezeressen-fetisj
Die vd Brink had een aardige verspreking. Mohammed B. de moordenaar van Pim Fortuynquote:
Wat ik laatst begreep was ie bondscoach van Vanuatu. Maar goed weet niet meer precies wanneer dat was, dus het kan makkelijk een 1 april grap geweest zijnquote:Op donderdag 11 juni 2009 23:39 schreef SCH het volgende:
Weet iemand of Aad de Mos ergens coach is momenteel?
Ja ik hoorde het ook. Dacht dat ik het verkeerd gehoord hadquote:Op vrijdag 12 juni 2009 09:11 schreef Breach het volgende:
[..]
Die vd Brink had een aardige verspreking. Mohammed B. de moordenaar van Pim Fortuyn
Verkapte kijk-mij-vrienden-hebben-die-mij-smsen-als-ze-in-de-kroeg-staan-postquote:Op vrijdag 12 juni 2009 09:15 schreef Breach het volgende:
Waarom moeten mensen mij altijd 's nachts smsen als ze in de kroeg staan
quote:Paris Hilton scoort Ronaldo
AMSTERDAM - Slechts 24 uur nadat bekend werd dat Paris Hilton en haar vriend Doug Reinhardt uit elkaar zijn, heeft de hotelerfgename alweer een nieuwe man aan de haak geslagen: niemand minder dan stervoetballer Cristiano Ronaldo.
Het koppel werd in de nacht van woensdag op donderdag gespot in club MyHouse in Hollywood. De voetballer en de blonde socialite werden al knuffelend vastgelegd op een sofa in de VIP-ruimte, zo is te zien op foto’s in de Britse tabloid Daily Mail.
Verschillende Amerikaanse entertainmentsites claimen dat de twee tijdens de avond hartstochtelijk met elkaar kusten. Ze verlieten de club rond drie uur middernacht, na telefoonnummers te hebben uitgewisseld.
Cristiano en Paris leken aanvankelijk ieder hun eigen richting uit te gaan, maar volgens de Daily Mail arriveerde de voetballer later die nacht bij het huis van de socialite.
quote:Op vrijdag 12 juni 2009 09:17 schreef toma het volgende:
[..]
Verkapte kijk-mij-vrienden-een-vriendin/scharrel-hebben-die-mij-smst-als-ze-in-de-kroeg-staat-post
De 'een' was niet bedoeld als 'm'n'. Dus dan weet jij inmiddels genoeg over de situatie, niet?quote:Op vrijdag 12 juni 2009 09:21 schreef SCH het volgende:
[..]
vriendin/scharrelYour life in een notedopje.
Het is weer hoog tijd voor een consult, doerak.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 09:22 schreef Breach het volgende:
[..]
De 'een' was niet bedoeld als 'm'n'. Dus dan weet jij inmiddels genoeg over de situatie, niet?
Ach, sommige dingen werken gewoon niet zoals je ze voor je ziet. Dan maar zóquote:Op vrijdag 12 juni 2009 09:29 schreef SCH het volgende:
[..]
Het is weer hoog tijd voor een consult, doerak.
Wat doet Ronaldo in Hollywood?quote:
Maar zo lekker is zij toch eigenlijk niet?quote:
Nee, zo lekker is zij inderdaad nietquote:Op vrijdag 12 juni 2009 10:26 schreef Breach het volgende:
[..]
Maar zo lekker is zij toch eigenlijk niet?
Lance Armstrong maar dan met uitzaaiingen (die weer niet helemaal zeker zijn). Hij belde gezellig met het infuusje in zijn arm, ik hoorde dat apparaaat piepen, weird.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 10:53 schreef toma het volgende:
Sterkte ermee SCH. Wat heeft ie precies?
Inhalen wat op Pinkpop niet doorgingquote:Op vrijdag 12 juni 2009 10:59 schreef SCH het volgende:
[..]
Lance Armstrong maar dan met uitzaaiingen (die weer niet helemaal zeker zijn). Hij belde gezellig met het infuusje in zijn arm, ik hoorde dat apparaaat piepen, weird.
Heb zelf kaartjes voor Depeche Mode
Lance Armstrong had ongeveer overal in zijn lichaam kanker zitten. Dus die had ook uitzaaiingen hoor. Maar die kon genezen, dus het is hopen dat het bij je broer net zo voorspoedig verloopt. Hoe kut de situatie dan nu ook is.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 10:59 schreef SCH het volgende:
[..]
Lance Armstrong maar dan met uitzaaiingen (die weer niet helemaal zeker zijn).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |