Een paar??quote:Op donderdag 11 juni 2009 23:21 schreef Wickedangel het volgende:
Ze wilden vast een paar voetballers kopen.
Ja, die worden steeds duurder, wist je dat niet?quote:
En dat soort investeringsideeen is precies de reden dat je nu dat geld niet hebt. Op dit moment een automerk kopen, verstandig hoor...quote:Op donderdag 11 juni 2009 23:23 schreef buttface80 het volgende:
Daar kan ik wel van leven hoor. Dan kocht ik geen nieuwe auto, maar een automerk!
Nee, jij hebt er verstand van.quote:Op donderdag 11 juni 2009 23:29 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
En dat soort investeringsideeen is precies de reden dat je nu dat geld niet hebt. Op dit moment een automerk kopen, verstandig hoor...
Twee vrienden van mij wel en die hadden hun hele SM-uitrusting mee op vakantie.quote:Op donderdag 11 juni 2009 23:34 schreef Hyperdude het volgende:
Ben daaro wel 500 keer ofzo over de grens gereden.
Nog nooit aangehouden.
Zeker een Zwitsers nummerbord? Ik ben daar nl wel een keer aangehouden (quote:Op donderdag 11 juni 2009 23:34 schreef Hyperdude het volgende:
Ben daaro wel 500 keer ofzo over de grens gereden.
Nog nooit aangehouden.
Turkije zeker voor de 'herziening'?quote:Op vrijdag 12 juni 2009 00:22 schreef Slappy het volgende:
Ik heb ook wel eens paar miljard in me beurs gehad hoor zo vreemd is dat niet
Je bent in Zimbabwe geweest?quote:Op vrijdag 12 juni 2009 00:22 schreef Slappy het volgende:
Ik heb ook wel eens paar miljard in me beurs gehad hoor zo vreemd is dat niet
Geen geld, het zijn waardepapierenquote:Op vrijdag 12 juni 2009 00:24 schreef Muzz_ het volgende:
Hoe de fuck is dat mogelijk?
Vrachtwagen vol met 500 euro biljetten?
Daarmee kun je voetbalclubs mee opkopen.quote:Op donderdag 11 juni 2009 23:21 schreef Wickedangel het volgende:
Ze wilden vast een paar voetballers kopen.
Dat valt niet tegen.quote:Op donderdag 11 juni 2009 23:34 schreef Hyperdude het volgende:
Ben daaro wel 500 keer ofzo over de grens gereden.
Nog nooit aangehouden.
Je had dan ook echt niks aan te gevenquote:Op donderdag 11 juni 2009 23:34 schreef Hyperdude het volgende:
Ben daaro wel 500 keer ofzo over de grens gereden.
Nog nooit aangehouden.
Alsof iemand op dit moment nog Amerikaanse staatsobligaties wil hebben.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 00:30 schreef __Saviour__ het volgende:
Geen geld, het zijn waardepapieren
http://en.wikipedia.org/wiki/Treasury_security
en dan volgens het nieuwsbericht "249 U.S. Treasury bonds each worth $500 million"
Ik ben geen Turk hoor waarom denk jij dat.Nee was in Italië toen met die domme geld van zequote:Op vrijdag 12 juni 2009 00:26 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Turkije zeker voor de 'herziening'?![]()
Ik vermoed dat beide Japanners een dubieuze beleggingsfonds hebben opgericht.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 02:45 schreef YuckFou het volgende:
how the hell hark je 96 miljard bij elkaar? dat t in een koffertje past snap ik, maar hoe krjg je t bij elkaar, van wie is dat geld?
En dan zijn deze twee Japanners de criminelen in het verhaal?quote:Als dat zo is moeten de mannen 40 procent (38 miljard euro) exportbelasting betalen.
Vertaling:quote:Op vrijdag 12 juni 2009 12:15 schreef Ps2K het volgende:
Maarja Nederland kennende zal het wel weer verdeeld worden onder de werkelozen en andere sociaal zwakkeren.
quote:Op vrijdag 12 juni 2009 12:18 schreef beelz het volgende:
[..]
Vertaling:
Maarja Nederland kennende zal het wel weer verdeeld worden onder de moslims, zigeuners en joden.
Jeweettoch: joden verzamelen geld.quote:
quote:Op donderdag 11 juni 2009 23:21 schreef Wickedangel het volgende:
Ze wilden vast een paar voetballers kopen.
Nee dat is logisch... Zigeuners kamperen op een lastige plek en rotten pas op als je ze geld geeft en moslims hebben geld nodig om moslimkerken te bouwen.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 12:21 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Want die andere twee, dat is niet erg..?
Je mag tegenwoordig al blij zijn als je er één voor kunt kopen.quote:Op donderdag 11 juni 2009 23:29 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Ja, die worden steeds duurder, wist je dat niet?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |