No problem heur. Mik maar wat prul op de TL Puala ^^quote:Op woensdag 17 juni 2009 13:00 schreef airedale1002 het volgende:
[..]
Moet je je tegenstander(de uitdager) vragen of hij je kan sponsoren voor het verschil(of 6000)
Gewoon een niets zeggende speler van je kopen voor het sponsorbedrag en je bent er niet bij ingeschoten.
Mocht het onoverkomelijk zijn kan ik je helpen door op een dergelijke wijze een speler van je over te nemen heb nu wel iets te spenderen.of een mede Fok!-er die nog meer uit te geven heeft?!
quote:De selectie van Destron Elsloo is zojuist in Emmen aangekomen voor de wedstrijd tegen Porthos FC. Na een kleine tussenstop voor een goede maaltijd vertrekt de ploeg richting het Wietse Kranenbarg Stadion waar het zich gaat voorbereiden op hun eerste wedstrijd in de XVIIe versie van de Fok!Cup.
quote:Fok!Cup avond: vv Emmen - Dutch Airedales
Het is weer zover. Na een bewuste uitschakeling vorig seizoen staat vv Emmen weer voor een nieuwe Fok!Cup. Op sportpark Zuiderlaan te Twello zullen de manschappen in de nieuwe Fok!Cup shirts er alles aan doen om de eerste overwinning binnen te slepen. Echter, favoriet is tegenstander Airedales, dat al bewees een sterke ploeg te bezitten. Ook zijn het soms counterhufters, aldus scout, erelid en pr-man Wietse Kranenbarg. "Winst is mogelijk, maar dan moet alles meezitten." vv Emmen is er klaar voor, Fok!Cup XVII!
quote:Op woensdag 17 juni 2009 15:38 schreef airedale1002 het volgende:
Wat een hufter die Wietse Kranenbarg.
Ik ben beginner, dankjewel dusquote:
quote:
Zag het pas achterafquote:Op dinsdag 16 juni 2009 21:49 schreef MrMoon het volgende:
[..]
had je moeten weigeren en vragen of het in NL gespeeld kan worden..
Hoeft niet hoor, 1 keer maakt niet uit. Vorige week toevallig weer is een keer winst gehadquote:Op woensdag 17 juni 2009 13:27 schreef KirkLazarus het volgende:
[..]
No problem heur. Mik maar wat prul op de TL Puala ^^
Primaquote:Op woensdag 17 juni 2009 15:49 schreef Puala het volgende:
Zag het pas achteraf![]()
Het geeft niet, maar de volgende keer gewoon liever niet dus
quote:Op woensdag 17 juni 2009 18:53 schreef Psychonikeo het volgende:
SS met een walk-over. Toch leuk dat hij nog mee wilde doen
de wedstrijd was toch gewoon geregeld?quote:Op woensdag 17 juni 2009 18:53 schreef Psychonikeo het volgende:
SS met een walk-over. Toch leuk dat hij nog mee wilde doen
Ja, maarja.. :quote:Op woensdag 17 juni 2009 18:54 schreef MrMoon het volgende:
[..]
de wedstrijd was toch gewoon geregeld?
quote:Depor startte in een strategische 0-1-0-opstelling. Volgens het programmaboekje mochten deze spelers het gaan proberen: Damianidis - - Shea - .
geen 9 man opgesteld.quote:Op woensdag 17 juni 2009 18:54 schreef MrMoon het volgende:
[..]
de wedstrijd was toch gewoon geregeld?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |