Nee joh, dat is toch gewoon het abonnement van Het Paard?quote:Op dinsdag 23 juni 2009 18:58 schreef RoW_0 het volgende:
Mensen wat lees ik?
voor anthrax moet je maandelijke contrubitie betalen ofzo om ze te bekijken in denhaag ofzo?
Duidelijk niet.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 19:00 schreef Tokus het volgende:
jij komt duidelijk nooit in Amsterdam of Den Haag bij een concert.
Vette line-upquote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:15 schreef Tokus het volgende:
[ afbeelding ]
2 podia, 18 bands, in de Effenaar in Eindhoven.
bevestigd tot dusver:
Nile
Thyrfing
Legion of The Damned
Impaled Nazarene
Equilibrium
Belphegor
Krisiun
Serpent Cult
kaarten kosten 25 euro als je voor 1 augustus koopt, daarna wordt de normale prijs gerekend (nog onbekend hoe hoog die is)
mja... heb Shining één keer live gezien en dat was meer dan genoeg...quote:Op dinsdag 23 juni 2009 18:39 schreef Tokus het volgende:
[ afbeelding ]
Ashes To Ashes... Doom To Dust deel 4
Plaats: Hall Of Fame, Tilburg
Datum: 6 september
Line-up:
Shining
Urfaust
Hjarnidaudi
Bunkur
Switchblade
Kongh
Saturnalia Temple
Funeralium
Habsyll
Alkerdeel
Sardonis
Prijs: ¤ 25,00
Website: http://www.myspace.com/comaworx
dat ziet er qua line-up veel beter uit...quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:15 schreef Tokus het volgende:
[ afbeelding ]
2 podia, 18 bands, in de Effenaar in Eindhoven.
bevestigd tot dusver:
Nile
Thyrfing
Legion of The Damned
Impaled Nazarene
Equilibrium
Belphegor
Krisiun
Serpent Cult
kaarten kosten 25 euro als je voor 1 augustus koopt, daarna wordt de normale prijs gerekend (nog onbekend hoe hoog die is)
Al bekend met Between the Buried and Me? Zo niet, dan zou ik niet langer wachten en het album Colors uitproberen.quote:Op woensdag 24 juni 2009 12:59 schreef magge het volgende:
Heeft iemand nog wat Deathcore bandjes die echt een " must listen" zijn?![]()
Behemothquote:Op woensdag 24 juni 2009 00:08 schreef Frankz0rz het volgende:
Nieuwe Behemoth nummer is weer vet, alleen had ik meer verwacht
http://myspace.com/behemoth
Toetswekenquote:Op woensdag 24 juni 2009 14:08 schreef Darkestrah het volgende:
Ik kom ook weer even om de hoek kijken hierzo. Mn internet is afgesloten () omdat ik nog geen vakantiebaan heb deze zomer.
Moeders.
Niet op jezelf wonen.
sinds wanneer is dat deathcore?quote:Op woensdag 24 juni 2009 14:02 schreef emokid het volgende:
[..]
Al bekend met Between the Buried and Me? Zo niet, dan zou ik niet langer wachten en het album Colors uitproberen.
Maar pas op, als je het een beetje raar vindt klinken dan betekent dat dat ze té goed zijn voor je. Dit komt omdat deathcore niet voor een al te prestigieuze genre staat, en Between the Buried and Me dat hartstikke overstijgt..
1. Deathcorequote:Op woensdag 24 juni 2009 12:59 schreef magge het volgende:
Heeft iemand nog wat Deathcore bandjes die echt een " must listen" zijn?![]()
Genres Death Doom Metalquote:Op woensdag 24 juni 2009 14:42 schreef Darkestrah het volgende:
Voor de Agalloch-liefhebbers (ook Opeth schijnt een vergelijkbare band te zijn):
[ afbeelding ]
The Morningside - The Wind, The Trees, And The Shadows of the Past.
Ik neem het mee naar achteren.quote:Op woensdag 24 juni 2009 14:42 schreef Darkestrah het volgende:
Voor de Agalloch-liefhebbers (ook Opeth schijnt een vergelijkbare band te zijn):
[ afbeelding ]
The Morningside - The Wind, The Trees, And The Shadows of the Past.
Eeh, je moet die events daar nooit te letterlijk nemen hoor, alles wat er interessant uitziet zet ik als 'Maybe' neer. Hellfest dus ook, maar ik heb geen vrienden die met mij naar Frankrijk willen.quote:Op woensdag 24 juni 2009 14:47 schreef Syb-rund. het volgende:
heuj darkestrah, hoe was hellfest?
ik hoorde dat fransen overig algemeen klootzakkerig doen richting buitenlanders, was dat het geval?
en je hoogtepunten natuulijk hier posten
Ik heb aardig wat doom geluisterd hoor, ik was vooral van de black/doom. Nog steeds wel wat sporen van terug te vinden op last.fm.quote:Op woensdag 24 juni 2009 14:44 schreef Syb-rund. het volgende:
[..]
Genres Death Doom Metal
Darkestrah wordt een doomer?
oh dat doe ik ook heel vaak, maar ik haal ze toch nog altijd als ik toch niet ben gegaanquote:Op woensdag 24 juni 2009 14:55 schreef Darkestrah het volgende:
[..]
Eeh, je moet die events daar nooit te letterlijk nemen hoor, alles wat er interessant uitziet zet ik als 'Maybe' neer. Hellfest dus ook, maar ik heb geen vrienden die met mij naar Frankrijk willen.
[..]
Ik heb aardig wat doom geluisterd hoor, ik was vooral van de black/doom. Nog steeds wel wat sporen van terug te vinden op last.fm.(Agalloch, Skepticism, mag ik Electric Wizard noemen?
)
Af en toe. Mijn muzieksmaak is een beetje verbonden met het seizoen. In de zomer heb ik geen zin om naar die donkere muziek te luisteren, dan luister ik folk, electro, drum&bass, klassiek, dat soort dingen. En ik zit de laatste tijd ook een beetje in de sludge-sferen.quote:Op woensdag 24 juni 2009 15:03 schreef Syb-rund. het volgende:
[..]
was?
luister je het nu niet meer dan ?
quote:Top Artists for the week ending Sunday 14 June 2009
1 Erik Satie 125
2 Nick Drake 117
3 Drive Like Maria 39
4 Carla Bruni 38
5 Sleep 36
6 Jethro Tull 30
7 Melvins 27
7 Dananananaykroyd 27
9 Overmars 24
10 Testament 23
quote:Top Artists for the week ending Sunday 8 February 2009
1 Lifelover 45
2 Skepticism 43
3 Hammock 40
4 Ulver 39
5 The Veils 37
6 Summoning 36
7 Burzum 35
8 Drudkh 32
9 Lou Reed 31
10 Anathema 27
10 Alcest 27
Vloeken in de kerk!quote:Op woensdag 24 juni 2009 14:16 schreef Syb-rund. het volgende:
[..]
sinds wanneer is dat deathcore?
het eerste punt ben ik het mee eens; Deathcore is gewoon een verwaterde versie van brutal death (wat overigens ook weinig behoorlijke bands kent) het is leuk voor even, maar je kan beter gaan doorrollen naar het ''echte werk''.
punt 2 ben ik het heul niet mee eens; dat overstijgen valt erg mee; de ''jazzstukjes en clean vocals zijn wel aardig'' maar de rest is om te vergeten.
ah zo bedoelde je het; ik herrinerde me al een andere lijstquote:Op woensdag 24 juni 2009 15:13 schreef Darkestrah het volgende:
[..]
Af en toe. Mijn muzieksmaak is een beetje verbonden met het seizoen. In de zomer heb ik geen zin om naar die donkere muziek te luisteren, dan luister ik folk, electro, drum&bass, klassiek, dat soort dingen. En ik zit de laatste tijd ook een beetje in de sludge-sferen.
Ter illustratie:
[..]
[..]
quote:Op woensdag 24 juni 2009 12:48 schreef GimmeGore het volgende:
Fuck!
ik heb dus net gehoord dat ik geen vervoer naar Obscene Extreme heb
Wát deed je?quote:Op woensdag 24 juni 2009 15:28 schreef Syb-rund. het volgende:
[..]
ah zo bedoelde je het; ik herrinerde me al een andere lijst![]()
Ja + dat ze spugen.quote:Op woensdag 24 juni 2009 22:08 schreef Darkestrah het volgende:
Ik heb net met twee punkers gevoetbalt. Wat een josti's.Ik heb niet zoveel ervaring met punkers, maar zijn ze allemaal zo*?
*hyperactief, lomp, en uiterst lomp. en lomp.
Had daarstraks The Wind geluistert op Youtube, klonk best goedquote:Op woensdag 24 juni 2009 14:42 schreef Darkestrah het volgende:
Voor de Agalloch-liefhebbers (ook Opeth schijnt een vergelijkbare band te zijn):
[ afbeelding ]
The Morningside - The Wind, The Trees, And The Shadows of the Past.
Ik weet niet sinds wanneer dat Deathcore bestaat, maar ik ga er van uit al eventjes. Het is eigenlijk gewoon de niet-vergayde-versie van Metalcore. Zonder clean gemekker. Het is gewoon death metal, alleen dan NET iets anders.quote:Op woensdag 24 juni 2009 14:16 schreef ApZwanenberg het volgende:
[..]
1. Deathcore
2. must listen
Kies er één.
Brutal death / Slaming Brutal kent weinig bands? Ik heb z'n 8000 numers met brutal.. :p pm me maar voor een lijst als je wilt.quote:Op woensdag 24 juni 2009 14:16 schreef Syb-rund. het volgende:
[..]
sinds wanneer is dat deathcore?
het eerste punt ben ik het mee eens; Deathcore is gewoon een verwaterde versie van brutal death (wat overigens ook weinig behoorlijke bands kent) het is leuk voor even, maar je kan beter gaan doorrollen naar het ''echte werk''.
punt 2 ben ik het heul niet mee eens; dat overstijgen valt erg mee; de ''jazzstukjes en clean vocals zijn wel aardig'' maar de rest is om te vergeten.
Ik vind deathcore toch nog een hoog "gay"gehalte hebben.quote:Op donderdag 25 juni 2009 13:44 schreef magge het volgende:
[..]
Ik weet niet sinds wanneer dat Deathcore bestaat, maar ik ga er van uit al eventjes. Het is eigenlijk gewoon de niet-vergayde-versie van Metalcore. Zonder clean gemekker. Het is gewoon death metal, alleen dan NET iets anders.![]()
Ik houd dr van!!
Misschien is Desaster wat voor je?quote:Op donderdag 25 juni 2009 16:58 schreef Gewas het volgende:
Die cd van Razor of Occam vind ik echt geweldig. Wat een beukmuziek.
Weet iemand trouwens nog meer leuke black/thrash metal in het straatje van Destroyer 666?
Niet echt bekend met het genre maar mij schieten deze bands te binnen,die je waarschijnlijk toch wel kentquote:Op donderdag 25 juni 2009 16:58 schreef Gewas het volgende:
Die cd van Razor of Occam vind ik echt geweldig. Wat een beukmuziek.
Weet iemand trouwens nog meer leuke black/thrash metal in het straatje van Destroyer 666?
Thanks. Straks effe checken op Youtube. Sodom en Celtic Frost heb ik al cd's van. Die zanger van Celtic Frost vind ik altijd grappig: HEUY!quote:Op donderdag 25 juni 2009 17:40 schreef Arcturus het volgende:
[..]
Niet echt bekend met het genre maar mij schieten deze bands te binnen,die je waarschijnlijk toch wel kent![]()
Sodom
Toxic Holocaust
Celtic Frost
Nifelheim (!aanrader)
Melechesh
Edit: @lifeblind
Je spelt het goed zo![]()
Klinkt tofquote:Op donderdag 25 juni 2009 18:31 schreef Gewas het volgende:
Nu we toch tips aan het geven zijn:
Liedje van de cd die ik van de week gekocht heb. Beetje thrash metal gecombineerd met black metal achtige vocals. Mijn beste ontdekking dit jaar. Jammer dat deze band amper bekend is.
Ja ik weet dat ik de bandnaam goed heb geschreven, maar eigenlijk is 't engelse woord Disaster, dat bedoelde ik eigenlijkquote:Op donderdag 25 juni 2009 17:40 schreef Arcturus het volgende:
[..]
Edit: @lifeblind
Je spelt het goed zo![]()
Het maffe is dat ze al zo'n tien jaar bestaan en dat dit pas hun eerste volledige album is, en gelijk een hele goeie ook. Opgenomen in een of andere bekende studio in Zweden.quote:
Ja joh? Hoezo dan? Ik kan het begrijpen als je dat vind van metalcore. Maar van deathcore, ik ben toch bang dat je de verkeerde muziek luisterd..quote:Op donderdag 25 juni 2009 14:21 schreef Arcturus het volgende:
[..]
Ik vind deathcore toch nog een hoog "gay"gehalte hebben.
Er is zoveel mis aan deze post.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 10:47 schreef magge het volgende:
[..]
Ja joh? Hoezo dan? Ik kan het begrijpen als je dat vind van metalcore. Maar van deathcore, ik ben toch bang dat je de verkeerde muziek luisterd..
En dat is..quote:
Volgens mij zou hij 22 juni uitgekomen moeten zijn. Tof album, in ieder geval. Niet erg origineel, maar tof.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 13:49 schreef Arcturus het volgende:
Ach, smaken verschillen zullen we maar zeggen.![]()
OT: Weet iemand waar je de nieuwe Drudkh kan bestellen en wanneer hij uitkomt?
Het wordt steeds moeilijker om een album origineel te maken.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 14:53 schreef Darkestrah het volgende:
[..]
Volgens mij zou hij 22 juni uitgekomen moeten zijn. Tof album, in ieder geval. Niet erg origineel, maar tof.
Klopt, maar het leek er niet op dat ze dat probeerden.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 15:07 schreef Arcturus het volgende:
[..]
Het wordt steeds moeilijker om een album origineel te maken.
quote:
met behoorlijke nummers bedoelde ik dus de nummers die ik dus leuk vind om te luisterenquote:Op donderdag 25 juni 2009 13:46 schreef magge het volgende:
[..]
Brutal death / Slaming Brutal kent weinig bands? Ik heb z'n 8000 numers met brutal.. :p pm me maar voor een lijst als je wilt.
Waking the Cadaver <3
heul misschien kennen de mensen hier deze 2 uitstekende voorbeeldenquote:Op vrijdag 26 juni 2009 10:47 schreef magge het volgende:
[..]
Ja joh? Hoezo dan? Ik kan het begrijpen als je dat vind van metalcore. Maar van deathcore, ik ben toch bang dat je de verkeerde muziek luisterd..
quote:Op donderdag 25 juni 2009 18:31 schreef Gewas het volgende:
Nu we toch tips aan het geven zijn:
Liedje van de cd die ik van de week gekocht heb. Beetje thrash metal gecombineerd met black metal achtige vocals. Mijn beste ontdekking dit jaar. Jammer dat deze band amper bekend is.
Die langzame nummers vind ik juist de gaafste nummers van dat album.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 17:17 schreef Gewas het volgende:
Vandaag heb ik Samael - Worship Him gekocht. Vette vocals heeft die zanger maar af en toe gaat het tempo wat te langzaam vind ik. Hier een lied:
Ben hem nu voor de derde keer aan het luisteren dus misschien oordeelde ik te vroeg. Met al die bands die jullie hier aanraden en wat ik zoal lees aan tips hou ik geen geld meer over.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 18:23 schreef Trashcanman het volgende:
[..]
Die langzame nummers vind ik juist de gaafste nummers van dat album.
O ja, mocht je nog op zoek zijn naar black/thrash, zou je Aura Noir eens moeten checken. Vooral het debuut is gaaf.
Ook weer typisch Kroda is niet eens Nationaal-Socialistischquote:Ukrainian Pagan Metal-band KRODA was attacked by Antifa after their gig in Warsaw yesterday!
The attackers demolished the car, destroyed the instruments, and seriously injured members of the band. Subsequently, the band was forced to abort their mini-tour through Poland, Germany, and Austria.Please contact the local organizers for further information regarding the respective concerts!
This act of cowardice calls for an appropriate retaliation!The Pagan Hammer of the Underground will strike, and smash, those who dare to challenge the Heathen Metal Militia!
For Blood, Soil, and the Gods!
Ik ken die band verder niet, maar ook al zijn ze nationaal-socialistisch lijkt me dit nog geen reden voor dit soort idiote acties. Als je naar een concert gaat neem ik aan dat je weet wat voor denkbeelden een bepaalde band heeft, en als je daar problemen mee hebt ga je er gewoon NIET heen. Zo simpel is het.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 18:36 schreef Arcturus het volgende:
[..]
Ook weer typisch Kroda is niet eens Nationaal-Socialistisch
Mja, maar bij bands als Absurd en Ad hominem begrijp ik het nog wel enigzins.Die provoceren met lyrics. Niet dat ik het goedkeur, maar waarom bij Kroda? Alleen omdat het het labeltje Pagan en Black metal heeft waarschijnlijk... Black metal wordt altijd door AFA afgeschilderd voor Extreem-rechts vanwege een paar bandsquote:Op vrijdag 26 juni 2009 18:58 schreef Gewas het volgende:
[..]
Ik ken die band verder niet, maar ook al zijn ze nationaal-socialistisch lijkt me dit nog geen reden voor dit soort idiote acties. Als je naar een concert gaat neem ik aan dat je weet wat voor denkbeelden een bepaalde band heeft, en als je daar problemen mee hebt ga je er gewoon NIET heen. Zo simpel is het.
Anti-fa is gewoon niet goed wijs.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 20:44 schreef Arcturus het volgende:
[..]
Mja, maar bij bands als Absurd en Ad hominem begrijp ik het nog wel enigzins.Die provoceren met lyrics. Niet dat ik het goedkeur, maar waarom bij Kroda? Alleen omdat het het labeltje Pagan en Black metal heeft waarschijnlijk... Black metal wordt altijd door AFA afgeschilderd voor Extreem-rechts vanwege een paar bands
Vorig jaar was het wel heel vet op GMM, ook omdat het m'n eerste festival wasquote:Op vrijdag 26 juni 2009 16:29 schreef lifeblind het volgende:
Wat op zich ook wel apart is, dit is nu de eerste keer in 5 jaar dat ik niet naar graspop ben... voelt toch een beetje apart
Echt hun best om zich te onderscheiden van het nazisme doen ze dan ook weer niet..quote:Op vrijdag 26 juni 2009 20:44 schreef Arcturus het volgende:
[..]
Mja, maar bij bands als Absurd en Ad hominem begrijp ik het nog wel enigzins.Die provoceren met lyrics. Niet dat ik het goedkeur, maar waarom bij Kroda? Alleen omdat het het labeltje Pagan en Black metal heeft waarschijnlijk... Black metal wordt altijd door AFA afgeschilderd voor Extreem-rechts vanwege een paar bands
Het album Sham Mirrors heb ik hier nog ergens liggen. Hele rare cd maar wel tof.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 21:03 schreef McKillem het volgende:
1000 kudo's voor de nick Arcturus trouwens. Geniale band. Jammer dat ze uit elkaar zijn.
QFT.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 22:52 schreef trebremmit het volgende:
Ik vind dat deathcore altijd net niet muziek, zijn ze net lekker aan het beuken komt er zo'n breakdown en gaat die zanger even vals schreeuwen. Doe me dan maar echte death metal.
Zoals dit.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 11:09 schreef Trashcanman het volgende:
[..]
QFT.
Er gaat qua death metal nog steeds niet boven old school.
Juistemquote:
Zeker jammer, maar ze zijn wel op hun hoogtepunt gestopt.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 21:03 schreef McKillem het volgende:
1000 kudo's voor de nick Arcturus trouwens. Geniale band. Jammer dat ze uit elkaar zijn.
Nee, ik ken inderdaad niet de oude metalcore, omdat ik van de death metal uit naar deathcore ben gaan luisteren. Natuurlijk is smaak voor iedereen anders, en BMTH is niet echt een super voorbeeld van Deathcore. Weetje wat je moet luisteren, " The Analyst" of " The Crimson armada" en dan moet je me eens vertellen dat DAT gay is.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 17:13 schreef Syb-rund. het volgende:
[..]
![]()
[..]
met behoorlijke nummers bedoelde ik dus de nummers die ik dus leuk vind om te luisteren![]()
en om eerlijk te zijn heb ik onderhand ook wel 8000 brutal death nummers gehoord, en het percentage wat ik daarvan tof vind is niet om naar huis te schrijven![]()
[..]
heul misschien kennen de mensen hier deze 2 uitstekende voorbeelden
![]()
dan prefereer ik liever een band die zijn nummers een beetje leuk in elkaar zet met clean gay vocals dan de zoveelste band die denkt dat het super cool en brutal is om 20 breakdowns aan elkaar te hangen en het een nummer te noemen.
overigens, krijg ik het idee dat je de ''oude'' metalcore niet kent; dat is eigenlijk heel anders dan de verijdelde melo-death die tegenwoordig metalcore wordt genoemd. meer hardcore punk en ''gebeuk''
As Blood Runs Blackquote:Op woensdag 24 juni 2009 12:59 schreef magge het volgende:
Heeft iemand nog wat Deathcore bandjes die echt een " must listen" zijn?![]()
Als het deathcore is pas ik vriendelijk.quote:Op donderdag 2 juli 2009 12:02 schreef magge het volgende:
Kerels,
Luister " The Crimson Armada" - ik kan geen links plaatsen helaas, omdat ik op mn werk zit. Google het maar. Het is vet.![]()
Lelijke coverquote:Op donderdag 2 juli 2009 18:14 schreef Trashcanman het volgende:
Euj, ik lees net dat de nieuwe Municipal Waste op 25 augustus uitkomt. Ik ben benieuwd
Het artwork ziet er op het eerste gezicht niet zo cool uit als van de vorige platen:
[ afbeelding ]
Hoe was graspop dit jaar, en met name, pestilencequote:Op donderdag 2 juli 2009 16:44 schreef Hansch het volgende:
Zo, eindelijk weer een beetje levend na graspop
Aangebrand?quote:Op donderdag 2 juli 2009 16:13 schreef Luiaerdt het volgende:
Zo ik heb zitten BAKKEN op graspop, geen parasol te bekennen in de "biergarten" (wacken jat) en de brandweer kwam op de laatste dag maar eens sproeien..
hot damn! :p
Hoogtepunten: Heaven and Hell! en Down.
Marilyn Manson als headliner op de laatste dag was een zware mislukking zoals verwacht
Jaquote:Op donderdag 2 juli 2009 18:14 schreef Trashcanman het volgende:
Euj, ik lees net dat de nieuwe Municipal Waste op 25 augustus uitkomt. Ik ben benieuwd
Het artwork ziet er op het eerste gezicht niet zo cool uit als dat van de vorige platen:
[ afbeelding ]
Was wel oke, ik vond het te warm om alles te gaan kijken dus heb weinig gezien :p heb pestilence dan ook niet gekeken.quote:Op donderdag 2 juli 2009 19:24 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
[..]
Hoe was graspop dit jaar, en met name, pestilence
Van Volbeat herinner ik mij werkelijk niks meer. Volgens mij speelde ze wel een nummer van Johnny Cash.quote:Op donderdag 2 juli 2009 20:24 schreef Luiaerdt het volgende:
[..]
Was wel oke, ik vond het te warm om alles te gaan kijken dus heb weinig gezien :p heb pestilence dan ook niet gekeken.
Ben bij volbeat ook weggelopen omdat het zo tering druk was. Ze hadden beter volbeat op de mainstage kunnen zetten ipv een tent.
Je bedoeld vast Sad man's tongue.quote:Op donderdag 2 juli 2009 20:45 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Van Volbeat herinner ik mij werkelijk niks meer. Volgens mij speelde ze wel een nummer van Johnny Cash.
Tot op de eeuwige jachtvelden.quote:Op donderdag 2 juli 2009 20:50 schreef Trashcanman het volgende:
[..]
En ze schopten samen nog vele open deuren in...
Ja diequote:Op donderdag 2 juli 2009 20:58 schreef heartwork het volgende:
[..]
Je bedoeld vast Sad man's tongue.
En hoezo is de biergarten van Wacken gegapt? Staat er ook al sinds het begin anders.
Voorgaande jaren zelfs bijna tegenover de mainstage wat het een grote chillfactor gaf. Biertje, zitten op bankje en grote acts bekijken.. heeremntiet dat waren pas dagen..
Nee joh, het is meer Melodic death.quote:Op donderdag 2 juli 2009 18:07 schreef Trashcanman het volgende:
[..]
Als het deathcore is pas ik vriendelijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |