Echt waar?quote:Op donderdag 11 juni 2009 16:23 schreef Gellius het volgende:
Ik beschik nog altijd over 450+ pagina's #filosofie-logs, IR. Be afraid. Be very afraid.
quote:Op vrijdag 12 juni 2009 09:15 schreef Gellius het volgende:
Mag ik even? Gamba's, olijfolie, knoflook, spaanse peper, ansjovis..
Zit-i in z'n bijtfase? ik herinner me dat ik, toen mijn moeder een jaar of vier geleden een pup had, ik met armen vol blauwe putten en krassen op mijn werk verscheen. Bijten-bijten-bijten-bijten-bijten-bijten-bijten.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 09:31 schreef Claudia_x het volgende:
Ik denk het. Nu ligt hij wel lekker te slapen, goddank.
Dat staat gelijk aan de Dode Zeerollen. Mag ik een kopietje?quote:Op vrijdag 12 juni 2009 10:19 schreef MeneerTim het volgende:
Ik heb nog hele oude logs van #filosofie, van de tijd van Risk One en Hagelslag.
Nou, inderdaad! Hij vindt het vooral niet leuk om gecorrigeerd te worden, bijvoorbeeld als hij de kat belaagt of het behang van de muur aan het halen is. Dan kan hij erg agressief worden, zelfs. Volgens mij schrikt hij dan ook wel van zichzelf. Als je maar lang genoeg doorzet dan onderwerpt hij zich en wordt hij rustig, maar hij wordt steeds groter en wilder dus het wordt ook steeds lastiger om hem eronder te krijgen.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 10:33 schreef Gellius het volgende:
[..]
Zit-i in z'n bijtfase? ik herinner me dat ik, toen mijn moeder een jaar of vier geleden een pup had, ik met armen vol blauwe putten en krassen op mijn werk verscheen. Bijten-bijten-bijten-bijten-bijten-bijten-bijten.
Wat een leuk hondje!quote:[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
eindelijk moe:
[ afbeelding ]
Een Friese Stabij is wat minder grof. (Wij hebben er een gehad. Die zijn trouwens ook vrij zeldzaam in bruin-wit.)quote:Op vrijdag 12 juni 2009 10:40 schreef Tokay het volgende:
Wat is dat voor een merk, Gwaen? Wetterhoun? Friese Stabij?
Da's een Wetterhoun, Tokay. We zijn al aan de vierde toe. Heerlijke honden zijn 't. Tikje eigenaardig, maar erg leuk.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 10:40 schreef Tokay het volgende:
Wat is dat voor een merk, Gwaen? Wetterhoun? Friese Stabij?
Toen ik nog regelmatige de dode uren doorbracht op #filosofie woonde ik nog bij mijn ouders. De computer die ik daar gebruikte staat daar nog en bevat de oude logs. Volgende ik keer als ik mijn ouders bezoek zal ik ze eens opzoeken en meenemen. Het hoeft niet vermeld te worden dat ze inderdaad van dezelfde statuur zijn als de dode zeerollen.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 10:36 schreef Gellius het volgende:
[..]
Dat staat gelijk aan de Dode Zeerollen. Mag ik een kopietje?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |