Battles zien er verfrissend uit,.... niet dat first person gedoe even!quote:Op donderdag 11 juni 2009 10:15 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Dit jaar in Japan als het goed is. Ik weet echter niet of ik er naar uit moet kijken of niet... Ik vrees dat het een beetje op een MMORPG gaat lijken. Multiplayer toegevoegd en een quest-based opzet. Maar de info is nogal summier voor de rest, dus ik weet het niet
Het duurde even voordat ik je snapte, maar inderdaad, het lijkt wat dat betreft iets meer op DQVIII.quote:Op donderdag 11 juni 2009 10:19 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Battles zien er verfrissend uit,.... niet dat first person gedoe even!
71% maar onder de Famitsu lezers. Dat is toch nog behoorlijk veel. Je zou denken dat iedereen inmiddels een DS heeft.quote:Op donderdag 11 juni 2009 09:44 schreef Notorious_Roy het volgende:
User onderzoek Famitsu onder Dragon Quest fans:
[..]
Verdomme, je hebt toch gelijkquote:Op vrijdag 5 juni 2009 23:33 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik blijf me afvragen 'of het wel kan'. Natuurlijk gaan er heel veel mensen 'piemel' als eerste schrijven, maar wat als je fietslampje gaat schrijven, werkt dat dan ook? Het lijkt me wel heel cool verder, maar toch...
En je kan op een DSi alleen met nieuwe DSi dingetjes via WPA2 online. Mario Kart gaat nog gewoon via WEP.quote:Op zaterdag 13 juni 2009 19:21 schreef Deezertje het volgende:
Ik heb net voor 5 euro op eBay een WiFi USB stick gekocht. Kan ik met de DS op internet en gamen via Nintendo Wifi Connection. Heb nu een DS Lite en die ondersteunt helaas geen WPA2 (de Wii wel!) en om nou DSi te kopen voor WPA2 lijkt me een beetje nutteloos... zovaak game ik niet online via de DS en dan alleen maar thuis... dus ben voor 5 euro'tjes weer tevreden
Wanneer kunnen wij hem in het westen verwachten?quote:Op dinsdag 16 juni 2009 12:44 schreef Notorious_Roy het volgende:
7 minuten DQIX trailer
11 juli ontploft Japan.
2012quote:Op dinsdag 16 juni 2009 13:10 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Wanneer kunnen wij hem in het westen verwachten?
Mag ik voor die tijd al wel pokémon trainen met een pedometer?quote:
quote:
sterker nog, Neogaf 'en "Post 217" zijn items in de game gewordenquote:Op woensdag 17 juni 2009 20:10 schreef Aeterna het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
(deze is full resolutie)
Erg leuk dat de dev's artwork maken na aanleiding van een verhaal in de media.
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |