quote:
Op vrijdag 5 juni 2009 10:49 schreef 68Chevelle het volgende:Maar ik heb het idee dat je initiatief welke ik met alle respect zeer waardeer, weinig uithaalt.
Hoezo zou het niets uithalen? Naar mijn idee weet het gros van Nederland niets of extreem weinig van de maatregelen die worden doorgevoerd. Aangezien ik altijd hoor dat men tegen is zodra ik een aantal zaken op tafel leg, wijt ik de apathie van de Nederlanders aan gebrek aan informatie en kennis.
Ik snap dat men bijzonder weinig zin heeft om heel veel websites door te lezen met veel moeilijke teksten om tot een beetje kennis te komen. Daarbij zijn de meeste, zo niet alle bestaande, sites behoorlijk gekleurd.
Wij willen een objectieve informatiebron opzetten die in normaal Nederlands uitlegt welke maatregelen er genomen zijn en wat de gevolgen daarvan zijn.
Laat men daarna maar beslissen of ze voor of tegen zijn