Wat moet je met Sinouh als je al een goede reserve in huis hebt die Stekelenburg op gaat volgen. hij kiest voor vermeer als reserve 10000%quote:Op donderdag 4 juni 2009 16:11 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Daar durf ik ook wel wat centjes op in te zetten.
En ook op de komst van Sinouh als reservedoelman.
Ik vind Wijnaldum vele malen indrukwekkender.quote:Op donderdag 4 juni 2009 16:12 schreef Nashje het volgende:
Ja dat is lekker simpel. Vragen aan een feyenoordspeler wat hij of zij heeft gepresteerd.
Dat is natuurlijk altijd: niets.
Jij denkt dat Vermeer gaat blijven met een éénjarig contract en tweede keus? Hooguit nog een seizoen, waarop hij transfervrij vertrekt..quote:Op donderdag 4 juni 2009 16:22 schreef Chadi het volgende:
[..]
Wat moet je met Sinouh als je al een goede reserve in huis hebt die Stekelenburg op gaat volgen. hij kiest voor vermeer als reserve 10000%
Dat zou ik mij ook wel kunnen voorstellen ja.quote:Op donderdag 4 juni 2009 16:28 schreef Ordinair het volgende:
Ik vrees dat één van de 2 keepers zal vertrekken deze zomer. Ik denk dat Vermeer of Stekelenburg geen 2e keus wilt zijn dit seizoen.
Was 'ie vroeger niet voor Ajax?quote:Op donderdag 4 juni 2009 16:11 schreef Rots het volgende:
[..]
Goh, Feyenoord heeft verneukt door hem niet te verkopen, nu vangen we er niks meer voor. We hopen nog steeds dat hij bijtekent.![]()
En het zou een hele grote aanwinst zijn bij Ajax, maar daar gaat ie toch nooit naar toe.
Allemaal leuk en aardig dat Jol de tijd krijgt maar ze moeten gewoon kampioen worden dit jaar. Dan heb ik liever spelers die van duidelijke meerwaarde zijn tov de selectie dan een aantal "projecten" waar je dan je hoop op gaat vestigen. Anders krijg je van die taferelen dat spelers een aantal keer opzichtig falen en zodra ze een meerwaarde voor het team worden naar het buitenland vertrekken. Kun je weer van vooraf aan beginnen.quote:Op donderdag 4 juni 2009 16:13 schreef Barca het volgende:
Misschien al in 1 seizoen met die projecten het kampioenschap? Met de huidige selectie is dat niet gelukt. Al 5! jaar niet. Jol krijgt de tijd (Marco kreeg die kans ook, maar toonde niet lekker bezig te zijn. Chaos en onzekerheid troef!), dat kan prima samen met het laten ontplooien van talent.
Pranjic heeft ook een keer geroepen dat ie alleen naar een grote buitenlandse club wilde vertrekken als hij Heerenveen zou verlaten. En dat Sulejmani z'n vriendje mist is al helemaal een kulargument. Moet ik bij m'n baas mee aankomenquote:Jawel. Op hoop én ... 1. Pranjic solliciteerde zelf eens openlijk bij ons, 2. Pranjic heeft zelf meerdere malen geroepen dat Mickey hem mist, 3. Verbeek is een type trainer die deze selectie nodig heeft. Een opbouwer die streng kan zijn.
quote:Over De Guzman: geschikte back-up van Aissati met het oog op diens blessuregevoeligheid. Moeten we wel zorgen dat we Kennedy en Leonardo ergens kunnen slijten.
Wijnaldum: meer potentie dan Emanuelson en De Jong. Als je die kunt verkopen ...
Ja hoor nog steeds. Zit in een hotel in Essaouira.quote:
Vervanger Gentenaar. Het is geen geheim dat Ajax drie goede keepers wil hebben.quote:Op donderdag 4 juni 2009 16:22 schreef Chadi het volgende:
[..]
Wat moet je met Sinouh als je al een goede reserve in huis hebt die Stekelenburg op gaat volgen. hij kiest voor vermeer als reserve 10000%
Terwijl andere ploegen niet eens 1 goede doelman kunnen behoudenquote:Op donderdag 4 juni 2009 16:38 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Vervanger Gentenaar. Het is geen geheim dat Ajax drie goede keepers wil hebben.
Ik zie 'm al helemaal bij z'n presentatie vertellen hoe hij vroeger in Amsterdam op straat voetbalde in een Van Persie shirtquote:Op donderdag 4 juni 2009 16:43 schreef Jasza het volgende:
Wisten jullie dat de ouders van Braafheid die in Amsterdam wonen een utrecht shirt voor het raam hebben hangen?
Mag dat wel?
Nee in een Dirk Kuyt.quote:Op donderdag 4 juni 2009 16:44 schreef Nashje het volgende:
[..]
Ik zie 'm al helemaal bij z'n presentatie vertellen hoe hij vroeger in Amsterdam op straat voetbalde in een Van Persie shirt.
Gregory van der Wiel.quote:Op donderdag 4 juni 2009 16:44 schreef Nashje het volgende:
[..]
Ik zie 'm al helemaal bij z'n presentatie vertellen hoe hij vroeger in Amsterdam op straat voetbalde in een Van Persie shirt.
Ik heb ook nergens gezegd dat ik er blij mee ben.quote:Op donderdag 4 juni 2009 16:50 schreef BliksemSchigt het volgende:
Sinouh. Ik had precies dezelfde gedachte, Kevin; maar ik mag het toch hopen van niet.
Gewoon Padt in het doel zetten danquote:Op donderdag 4 juni 2009 16:50 schreef BliksemSchigt het volgende:
Sinouh. Ik had precies dezelfde gedachte, Kevin; maar ik mag het toch hopen van niet.
Verwacht ook dat Stekelenburg eerste keeper wordt en Vermeer vertrekt, maar dan is het dikke kans dat Stekelenburg de zomer erna wel weggaat, en dan kan je weer flink uitgaan geven voor een vervangende keeper.
quote:
hij tekent wel bij hoor. Waar moet hij anders heen? Het is of bankzitten en volgend jaar oprotten voorniks . Of invallen en volgend jaar eerste keeper bij Ajax.quote:Op donderdag 4 juni 2009 17:10 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..].
Gelukkig dat Timmer het in zijn lege hoofd heeft gehaald dat ie nog naar het WK kan als ie ergens eerste keeper is, anders zou ik die ook nog wel zien komen.
Maar ja, het is wel een goed dilemma; want Vermeer tekent niet bij als hij niet eerste keeper wordt. Stekelenburg wil ooit nog naar het buitenland, dat kan zomaar volgend seizoen na een WK-deelname zijn. Je kan niet nu al Krul, Velthuizen of Vorm halen als tweede keeper mocht je ze willen, want die komen daar niet voor. Dan is het toch lastig kiezen hoor. Want Vermeer heeft het uiteindelijk wel in huis.denk ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |