Handig meenemen ook, een NAS. Daarnaast is SMB al voldoende omdat apple ook gewoon met SMB kan omgaan.quote:Op donderdag 4 juni 2009 15:38 schreef danko het volgende:
Of je koopt een netwerk schijf die zowel Samba (SMB) als Apple File Protocol (AFP) ondersteund. Dan is je externe schijf vanaf iedere PC of Mac te benaderen zonder dat je de schijf iedere keer moet omprikken.
http://www.lacie.com/nl/products/product.htm?pid=11090
http://www.lacie.com/nl/products/product.htm?pid=11248
Een klein beetje duurder maar wel veel makkelijker.
Gewoon op je mac met schijfhulpprogrammaquote:Op donderdag 4 juni 2009 15:49 schreef Timmahz het volgende:
Denk dat het in mijn geval het beste is om de schijf naar NTFS te formateren en dan op de mac die applicatie te installeren. Alleen weet ik niet waar ik de optie formatteren vind, aangezien ik bij deze computer bijv niet de externe harde schijf zie staan
start --> run --> diskmgmt.msc (en dan op enter)quote:Op donderdag 4 juni 2009 15:49 schreef Timmahz het volgende:
Denk dat het in mijn geval het beste is om de schijf naar NTFS te formateren en dan op de mac die applicatie te installeren. Alleen weet ik niet waar ik de optie formatteren vind, aangezien ik bij deze computer bijv niet de externe harde schijf zie staan
Hell je hebt gelijk m'n google-skills zijn toch niet zo goed als dat ik dacht dat ze waren...quote:Op donderdag 4 juni 2009 14:53 schreef raarmaarwaar het volgende:
[..]
Wat een stierenpeop is dat zeg!.
Je kunt zowel fat als ext als reisser als ntfs als swap als younameit bestandsystemen gebruiken op de zelfde schijf in diverse partities. Sterker nog .. je kunt een bestand formateren als bestandsysteem!
Maar een leuke poging om iemand te helpen!
Er staat nergens dat TS de schijf wil meenemen, enkel aan verschillende PC's/Mac's wil hangen binnen zijn eigen huis. Daarom raad ik dus een netwerkschijf aan. Veel netwerkschijven hebben ook gewoon een USB aansluiting en zijn niet gek veel groter dan de schijf die TS heeft gekocht.quote:Op donderdag 4 juni 2009 15:40 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Handig meenemen ook, een NAS. Daarnaast is SMB al voldoende omdat apple ook gewoon met SMB kan omgaan.
AFP sneller? bron?quote:Op donderdag 4 juni 2009 16:48 schreef danko het volgende:
[..]
Er staat nergens dat TS de schijf wil meenemen, enkel aan verschillende PC's/Mac's wil hangen binnen zijn eigen huis. Daarom raad ik dus een netwerkschijf aan. Veel netwerkschijven hebben ook gewoon een USB aansluiting en zijn niet gek veel groter dan de schijf die TS heeft gekocht.
Apple gaat inderdaad met SMB om. AFP is alleen een stuk sneller en stabieler. Als je die mogelijkheid dus hebt zou ik 'm gebruiken.
Maar goed, TS heeft al een schijf gekocht dus mijn verhaal is een beetje offtopic.
Als de schijf nu alleen onder windows werkt, dan ís hij al NTFS-geformatteerd.quote:Op donderdag 4 juni 2009 @ 15:49 schreef Timmahz het volgende:
Denk dat het in mijn geval het beste is om de schijf naar NTFS te formateren en dan op de mac die applicatie te installeren. Alleen weet ik niet waar ik de optie formatteren vind, aangezien ik bij deze computer bijv niet de externe harde schijf zie staan
Woow! Een OS dat native FAT32 ondersteunt!quote:Op vrijdag 5 juni 2009 @ 13:29 schreef raarmaarwaar het volgende:
wat een onzin! Windows kan native ook FAT FAT16 en FAT32 lezen. Verder zijn veel flashdrives fat(xx) geformatteerd.. en div. harddisks ook..
baai baai zwaai zwaai
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |