idd een 7 hoeken wiel hierquote:Op vrijdag 5 juni 2009 11:37 schreef Estrys het volgende:
[..]
Mijn man is nogal van wiel op zijn manier uitvindenEn zijn zoon is net zo eigenwijs.
Mila had daar ook last van.. Even de speen geven om rustig te worden en weglopen ging hier dus ook niet werken. Ze kan sinds kort ongeveer een kwartier/20 minuten zelf de speen in haar mond houden, daarna duwt ze hem eruit en wordt ze de ene keer boos en de andere keer maakt het haar niet uit...quote:Op vrijdag 5 juni 2009 12:42 schreef seilram het volgende:
[..]
Fijn dat hij zo lekker heeft geslapen zeg! Goed bezig die jongen
Tex, wat lijkt me dat mega irritant! Zal vast allemaal wel goed komen, daar niet van, maar gewoon dat je net hebt gezegd dat je niet wil dat ze zomaar haar speen krijgt en mee stoppen ze hem er al in.
HIer het probleem dat hij de speen telkens eruit duwt hahaha. Vreselijke zuig behoefte en al veel te veel gegeten, dus honger kan het dan echt niet meer zijn. Als ik de speen vast hou, dan is het prima, maar zodra ik hem loslaat, dan is hij hem kwijt. Is dit iets wat hij nog moet leren?
Heeft Julian ook vaker. Hij kan 'm wel even vasthouden, maar vroeg of laat vliegt ie eruit en dan is het brullen.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 12:42 schreef seilram het volgende:
HIer het probleem dat hij de speen telkens eruit duwt hahaha. Vreselijke zuig behoefte en al veel te veel gegeten, dus honger kan het dan echt niet meer zijn. Als ik de speen vast hou, dan is het prima, maar zodra ik hem loslaat, dan is hij hem kwijt. Is dit iets wat hij nog moet leren?
Een knuffel-je-speen!! Werkt super!quote:Op vrijdag 5 juni 2009 12:57 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Heeft Julian ook vaker. Hij kan 'm wel even vasthouden, maar vroeg of laat vliegt ie eruit en dan is het brullen.
Tijdens het avondeten, als hij zelf dan steeds ging huilen als de speen eruit vloog, hebben we wel eens een knuffelbeertje ertegen opgezet. Kon ie lekker blijven sabbelen en zuigen en wij rustig eten.
Uiteraard hebben we wel regelmatig gecheckt of het allemaal nog goed zat. Dat ie het niet benauwd kreeg ofzo.
Ja die met haai vond ik wel leuk maar die waren allemaal in maatje 74 of groter.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 14:35 schreef peterfan het volgende:Ik vond juist dat ze heel veel leuke dingen hadden! Die shirtjes met kikkers en 'haai"
fijn dat het zo goed gaat met Joep! En hij krijgt waarschijnlijk veel meer uit je borst dan jij uit je kolf hoor.. ik kolf na 5 mnd pas 50 ml per borst en toch begint mijn dochter op een sharpei te lijken..dus die komt flink aanquote:Op vrijdag 5 juni 2009 18:16 schreef seilram het volgende:
Wat fijn dat Hannah het zo goed heeft gedaan Tex! Dat stelt wel gerust.
Vanmiddag bij de kinderarts geweest, 1 september moeten we weer terug en ik moet een foto van zijn heupen laten maken een week van tevoren. Dat doen ze bij alle kindjes die in een stuit hebben gelegen.
Verder hoorde de kinderarts nog een klein ruisje, maar dat is absoluut niet zijn hart, maar een bloedvat wat over zijn long loopt. De arts zei dat dit vat een scherpe bocht maakt en het bloed ruist er dan door heen en dat hoor je. Dit vat moet groeien en dan hoor je het niet meer (dat hoop ik dan maar).
Ook een recept gehad tegen de spruw, ondanks dat Joep geen last heeft en ik ook niet. Maar het duurt nu iets te lang.
En hij weegt nu 2600Een pond aangekomen in die 2 weken dat hij thuis is
Over het eten zei de arts dat hij zoveel mag hebben als hij wil en dat we waarschijnlijk de komende weken misschien zelfs maanden zo nog wel aan het "aanmodderen" zijn met: ineens 2 voedingen achter elkaar, dan weer ineens 30 cc extra.
Ik heb vanmiddag ook een weegschaal gehaald bij de thuiszorg, dus ik ga vanaf nu weer aanleggen en niet kolven (ja nakolven als hij klaar is). Zo heb ik een goed beeld van wat hij bij mij drinkt. Of hij er meer uit krijgt dan het kolfapparaat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |