Ja, wie weet. Ik hou me aanbevolen iigquote:Op dinsdag 2 juni 2009 @ 21:59 schreef lcicle het volgende:
Ik had het lijstje weer aangevuld! En nee hoor, wij doen niet aan *vol*Er is plaats voor 10 volwassenen plus 2 fotografen, met hun kinderen. Wanneer er meer aanmeldingen zijn (zoals nu) gaan we binnenkort loten
Wel zo eerlijk, niet iedereen is 24/7 online
Sorry MissBliss, het was ook zeker leuk geweest om met jou te fotograferen, maar ik kon helaas niet elke fotograferende OUDer vragen omdat er simpelweg de ruimte niet voor is. Dan zouden we elkaar alleen maar in de weg lopen en dat is zonde.
Wie weet, een andere keer! Want er wordt wel heel erg enthousiast gereageerd.. Boven mijn verwachting, maar echt super!
Okay, ik zal eens kijken of het evt. voor ons een optie is om te komenen of Twan dat weekend bij ons is, het is wel ver... maar dat laat ik nog wel weten hier.quote:Op woensdag 3 juni 2009 20:44 schreef lcicle het volgende:
Wat mij betreft mag Twan mee hoorBeetje lullig als hij thuis moet blijven
We kunnen alleen niet garanderen dat er een mooie foto uit komt met hen twee samen. Anders hebben we Photoshop nog
Ik wil misschien wel, zou dan 30 weken zwanger zijn.quote:Op woensdag 3 juni 2009 20:44 schreef lcicle het volgende:
Zijn er misschien nog zwangeren die dan een mooie ronde buik hebben? Jullie zijn ook meer dan welkom hoor! Zwangere vrouwen zijn zooo mooi op de foto
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |