Goede toevoegingen.quote:Op zondag 7 juni 2009 15:37 schreef DeGiertjes het volgende:
Ik weet niet of hier alleen de nederlandse clubs worden gepost en anders haal je deze post maar weg maar ik heb ook nog twee wedstrijden van buitenlandse clubs in Nederland.
13 Juni 17.00uur WHC - Anorthosis Famagusta (cyp)
16 Juli 19.00uur CSV Apeldoorn - Panathinaikos (gri)
18 Juli` ?? Cambuur FC - Panathinaikos (gri)
Weet iemand waar panathinaikos op trainingskamp is, ik weet wel dat famagusta in Hoenderloo zit.
10.. Ajax heeft er 9. En die beginnen ook nog eerder aan de competitie.quote:
AZ begint altijd bizar vroeg.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 02:22 schreef jmac het volgende:
WTF. AZ begint NU al te trainen. ( http://www.nusport.nl/voe(...)eerste-training.html ) . Had 't gevoel dat de zomerstop nog moest beginnen maar 't gaat alweer los.
Ze zouden ook tegen Panathinaikos, maar ik hoor dat dat misschien niet doorgaat...quote:SC Cambuur start op maandag 29 juni om 11 uur met de eerste training van het eerste elftal, lokatie is het opleidingscentrum de HerTgang.
Het programma voor de eerste week ziet er als volgt uit (onder voorbehoud van wijzigingen)
VOORBEREIDING SEIZOEN 2009/2010
Week 1 (week 27)
Maandag 29-06
11.00 uur Training
Dinsdag 30-06
10.30 uur Training
13.00 uur Pers Dag
Woensdag 01-07
10.30 uur Training
13.00 uur Clinic fierljeppen![]()
Donderdag 02-07
10.30 uur Training
Vrijdag 03-07
19.00 uur Wedstrijd Dtd-Cambuur
Zaterdag 04-07
19.00 uur Wedstrijd Sparta’59-Cambuur
quote:'Oefenduel tegen Sivasspor ipv Besiktas in Zutphen'
PSV lijkt in de voorbereiding geen oefenduel te spelen tegen Besiktas, zoals de club eerder aankondigde, maar tegen Sivasspor. De amateurclub Be Quick meldt op haar website dat PSV op op zaterdag 18 juli om 17.00 uur een vriendschappelijk duel tegen Sivasspor afwerkt op het Be Quick terrein. PSV en Sivasspor hebben het duel nog niet bevestigd, maar Sivasspor werkt in dezelfde periode diverse wedstrijden in Nederland af (o.a. tegen Heerenveen). Aangezien Besiktas volgens haar eigen voorbereidingsprogramma niet naar Nederland komt, lijkt de wijziging te kloppen.
http://www.vvkatwijk.nl/actueel/artikel/1809#bodyquote:Donderdag 6 augustus staat er een speciale wedstrijd op het programma, Katwijk 1 zal dan namelijk aantreden tegen de reserves van Manchester United.
Voetbalvereniging Katwijk is er in geslaagd om een unieke wedstrijd tegen dit uitzonderlijke elftal te regelen. De reserves van Manchester United, die onder leiding staan van oud voetballer Ole Gunnar Solskjær, zijn mogelijk het meest talentvolle voetbalelftal ter wereld. Spelers als David Beckham, Paul Scholes, Ryan Giggs, de gebroeders Neville, John O'Shea en Gerard Pique, die uitgerekend tegen zijn oude club de Champions League finale won, maakten allen als aanstormend talent deel uit van dit elftal, alvorens uit te groeien tot wereldster. Het elftal is dé kraamkamer voor toptalenten vanuit de gehele wereld die zich dienen te ontwikkelen tot de nieuwe lichting topspelers onder de hoede van manager Sir Alex Ferguson.
Het huidige elftal herbergt een groot aantal, voor de rechtgeaarde voetballiefhebber, bekende gezichten en namen, zoals Rafael Pareira da Silva, Frederico Macheda, Jonny Evans, de 18 jarige Danny Welbeck (scoorde al 3 keer voor het grote ManUtd) en waarschijnlijk zal het grote Italiaanse toptalent Davide Petrucci, die overkwam van AS Roma, ook zijn opwachting maken op sportpark ‘De Krom'. De overige, nu nog relatief onbekende, namen zullen hoogstwaarschijnlijk binnen korte tijd eveneens ‘household names' zijn.
De wedstrijd staat gepland op donderdagavond 6 augustus om 19.30 uur op Sportpark ‘De Krom' in Katwijk. Twee dagen later, op zaterdagmiddag 8 augustus, speelt Katwijk 1 in het kader van de ‘open dag' een oefenwedstrijd tegen Jong Heerenveen, ook deze wedstrijd wordt in Katwijk gespeeld.
De v.v. Katwijk biedt zodoende de uitgelezen mogelijkheid voor iedere voetballiefhebber de wereldsterren van morgen dichtbij mee te maken.
een goede voorbereiding is het halve werk..quote:
Die ga ik denk ik aan mijn lijstje toevoegen. Wat kosten kaartjes normaal voor zoiets TR?quote:Op donderdag 18 juni 2009 20:58 schreef TerroRobbie het volgende:
Dinsdag 28 juli 19.00 uur FC Den Bosch - Bolton Wanderers (De Vliert)
max. een tientjequote:Op donderdag 18 juni 2009 21:07 schreef Breach het volgende:
[..]
Die ga ik denk ik aan mijn lijstje toevoegen. Wat kosten kaartjes normaal voor zoiets TR?
Dan is de kans groot dat ik er bij benquote:
Dit is misschien zelfs de enige wedstrijd van een NL club tegen een Engelse hier in Nederland in de voorbereiding als Ajax niet tegen Sunderland speelt, dat is wel eens anders geweest...quote:Op donderdag 18 juni 2009 22:28 schreef Breach het volgende:
[..]
Dan is de kans groot dat ik er bij ben
Mja ik zei het eerder al in dit topic, het is echt een drama als je kijkt wat voor ploegen er nog naar Nederland komen. Dus dan is dit wel een leuke. Ben ook nog nooit bij DB geweest.quote:Op donderdag 18 juni 2009 22:30 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Dit is misschien zelfs de enige wedstrijd van een NL club tegen een Engelse hier in Nederland in de voorbereiding als Ajax niet tegen Sunderland speelt, dat is wel eens anders geweest...
Ja, apart, hij staat er bij Dordt echt niet in.quote:Op donderdag 18 juni 2009 20:58 schreef TerroRobbie het volgende:
Wij hebben 11 wedstrijden. Raar trouwens MM, voor zover wij hier weten komt Dordrecht naar ons de 25e.
.
quote:Vitesse oefent tegen Lok. Sofia en Düsseldorf
Vitesse heeft het programma van de voorbereiding op het nieuwe seizoen rond. De Arnhemse club heeft twee oefenduels toegevoegd aan het schema. Op zaterdag 18 juli speelt Vitesse in Angeren tegen de Bulgaarse subtopper Lokomotiv Sofia en een week later gaat de ploeg op bezoek bij Tweede Bundesliga-club Fortuna Düsseldorf.
Bij die match van PSV ben ik sowieso, bij die van Vitesse waarschijnlijk ook wel.quote:Op maandag 1 juni 2009 16:24 schreef TomComCo het volgende:
PSV:
Zaterdag 27 juni: RKSV Driel-PSV (18.00 uur)
Vitesse:
- donderdag 2 juli, SDV Barneveld - Vitesse, 19:30 uur
Doet Ado netjes , zal wel een uitverkocht stadion opleveren.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 20:56 schreef Gordon_Shumway het volgende:
En ADO tegen Valencia op 22 juli.
24-06 vv Staphorst - sc Heerenveen (Sportpark Het Noorderslag, Staphorst, 19:00)quote:Op woensdag 24 juni 2009 22:19 schreef DeGiertjes het volgende:
Ow dan zullen ze tegen Heerenveen ook niet in Delden moeten spelen denk ik.
18 Juli, ga ik wel even kijken denk ikquote:Op woensdag 24 juni 2009 14:00 schreef DeGiertjes het volgende:
1 Juli AA Gent - FC Twente Delden
4 Juli AA Gent - SC Heerenveen Delden
18 Juli FC Eindhoven - Maccabi Tel Aviv Mierlo
26 Juli MVV - Trabzonspor Maastricht
AA Gent is op trainingskamp in Delden
Lokeren en Maccabi Tel Aviv zitten op trainingskamp in Mierlo
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |