Een technische storing waardoor het toestel geen radarstraling meer weerkaatst?quote:Op maandag 1 juni 2009 12:04 schreef JohnDope het volgende:
Die Roel Jewel suggereert zijn angstzaaiende twitter quotes dat het een soort Langoliers achtige situatie is.
Jij suggereert dat het een crash is.
En het kan net zo goed een technische storing zijn.![]()
nee, maar het lijkt me geen terroristische aanslag. en een foutje van de piloot durf ik eigenlijk ook wel uit te sluiten aangezien ze na het opstijgen al vrij snel overgaan op de automatische piloot.quote:Op maandag 1 juni 2009 12:09 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Jij weet de oorzaak van dit ongeval al?
Er zijn nog helemaal geen oorzaken naar buiten gekomen dus tot die tijd lijkt me het concluderen van een technische fout en beetje vroeg.quote:Op maandag 1 juni 2009 12:10 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
nee, maar het lijkt me geen terroristische aanslag. en een foutje van de piloot durf ik eigenlijk ook wel uit te sluiten aangezien ze na het opstijgen al vrij snel overgaan op de automatische piloot.
En die automatische piloot kan geen storing hebben denk je?quote:Op maandag 1 juni 2009 12:10 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
nee, maar het lijkt me geen terroristische aanslag. en een foutje van de piloot durf ik eigenlijk ook wel uit te sluiten aangezien ze na het opstijgen al vrij snel overgaan op de automatische piloot.
prima heer kuijt. wat u wil.quote:Op maandag 1 juni 2009 12:12 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Er zijn nog helemaal geen oorzaken naar buiten gekomen dus tot die tijd lijkt me het concluderen van een technische fout en beetje vroeg.
anders lees je mijn post even goed.quote:Op maandag 1 juni 2009 12:13 schreef nsfw het volgende:
[..]
En die automatische piloot kan geen storing hebben denk je?
Omdat het ook sinds een paar jaar zo heetquote:Op maandag 1 juni 2009 12:05 schreef nsfw het volgende:
Die Eikels bij RTL Nieuws noemde het een Air France - KLM toestel.
quote:[Een toestel van Air France is boven de kust van Brazilië van de radar verdwenen. Dat meldt de luchthaven van Parijs.
De Airbus met 215 mensen aan boord was onderweg van Rio de Janeiro naar vliegveld Charles de Gaulle in Parijs. Rond 8 uur vanmorgen verdween het van de radar.
Wacht nou maar gewoon rustig af, want als je voor ieder vliegtuig die van de radar verdwijnt een topic gaat openen loopt dit webstek vast.quote:Op maandag 1 juni 2009 12:10 schreef charon het volgende:
[..]
Een technische storing waardoor het toestel geen radarstraling meer weerkaatst?
That's pretty cool..
Kan ook nog gekaapt zijn natuurlijk, of drukverlies, waardoor ze laag moeten gaan vliegen- maar je zou denken dat ze zich dan wel melden.
Tsja, sinds je onder druk van de commercie met twee motoren over het grote water mag..
quote:An Air France plane carrying 228 people from Brazil has disappeared from radar screens over the Atlantic Ocean, according to reports. Officials at Paris Charles de Gaulle airport said contact was lost with the flight from Rio de Janeiro at 0600 GMT. A spokeswoman told AFP news agency the Airbus 330 had been expected to arrive in Paris at 1110 local time (0910 GMT).
Another official said it was possible that the plane had a transponder problem but this was very rare. "We are very worried," he said, quoted by AFP news agency. "The plane disappeared from the screens several hours ago."
Airport authorities have set up a crisis centre at Charles de Gaulle.
quote:'Toestel Air France verdwijnt van radar'
Uitgegeven: 1 juni 2009 12:01
Laatst gewijzigd: 1 juni 2009 12:16
PARIJS - Een Frans verkeersvliegtuig van de maatschappij Air France wordt maandag vermist.
Het toestel met 215 mensen aan boord is maandag boven de Atlantische Oceaan voor de kust van Brazilië van de radar verdwenen. Dit berichtten maandag de luchthavenautoriteiten in Parijs.
Het was onderweg van Rio de Janeiro naar de Parijse luchthaven Charles de Gaulle, waar het om 11.00 uur aan had moeten komen.
De autoriteiten zijn naar eigen zeggen ''erg bezorgd'' omdat het toestel al uren weg is. Er is een crisiscentrum opgezet.
Het zou een communicatieprobleem kunnen zijn maar dat komt uiterst zelden voor, aldus een functionaris van het vliegveld. Het vliegtuig is een Airbus A330.
© ANP
GMTAquote:Op maandag 1 juni 2009 12:17 schreef Malebolgia het volgende:
"KLM flight 815 was Lost from radar over the Atlantic..."
Air France heeft hele slechte cijfers wat betreft crashes.quote:Op maandag 1 juni 2009 12:08 schreef S1nn3rz het volgende:![]()
ik dacht dat de europese maatschappijen toch altijd wel met goed spul vlogen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |