Ik hoor net dat ik de wijn moet aanbrekenquote:Op maandag 1 juni 2009 03:23 schreef Breathtaking het volgende:
Ga slapen jongedame! Ontopic: Daar ben je niet de enige in.
De hond van een vriendin van me heeft ook wel eens een kat dood gebeten.. Wil niet zeggen dat het geen lief beest isquote:Op maandag 1 juni 2009 03:25 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Ik hoor net dat ik de wijn moet aanbreken![]()
Maar serieus, zo;n hond wil je toch überhaupt niet in huis hebben?! Max heeft een keer een konijn gedood, alleen al door hem aan te kijkenDat vond ik erg zat
Noh, zul gedrag tolereer ik dus echt niet hè. Maarja, ik was laatst ok met Charlie buiten, ik keek even de andere kant op en schrok me dood omdat ik eens gekke geluiden hoorde. Zat er een kat een metertje verderop te blazen en te doen, de hond was banger dan ikquote:Op maandag 1 juni 2009 03:26 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
De hond van een vriendin van me heeft ook wel eens een kat dood gebeten.. Wil niet zeggen dat het geen lief beest isalleen nogal euh vijandig tegenover katten
..
quote:Op maandag 1 juni 2009 03:27 schreef SkyChat het volgende:
Huisdieren horen niet los te lopen, hond of kat.
Ik trap katten gewoon uit mijn tuin zodra ik ze zie.
Dan doe ik wel eerst aardig natuurlijk anders rennen ze weg.
Sowieso valse honden niet, nee. Ik heb Charlie altijd aan de lijn, behalve bij de vijver, daar doe ik hem soms los zodat ie lekker kan zwemmen hè.quote:Op maandag 1 juni 2009 03:27 schreef SkyChat het volgende:
Huisdieren horen niet los te lopen, hond of kat.
Ik trap katten gewoon uit mijn tuin zodra ik ze zie.
Dan doe ik wel eerst aardig natuurlijk anders rennen ze weg.
quote:Op maandag 1 juni 2009 03:30 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Sowieso valse honden niet, nee. Ik heb Charlie altijd aan de lijn, behalve bij de vijver, daar doe ik hem soms los zodat ie lekker kan zwemmen hè.
Totdat daar een valse hond was die zonder reden mijn hond begon aan te vallen, en ook niet even, nee duurde op zijn minst een minuut.
Die baas zei dat het mijn schuld was en laat die hond gewoon nog steeds los. Daar lopen ook wel eens kinderen, dus 't is afwachten hey.
Noh, mijn hond is een retrieverquote:Op maandag 1 juni 2009 03:31 schreef Bullschnitzel. het volgende:
[..]
Wat moet je eigenlijk doen als zon grote hond jou klein hondje gaat kutten? Op zn snuit stampen oid? Zijn daar ook wettelijke regeltjes veur?
Vandaar dat 300.000 mensen per jaar ook zeggen: "dat doet-ie anders nooit", met zo'n dom hoofd er bij...quote:Op maandag 1 juni 2009 03:22 schreef Bullschnitzel. het volgende:
Dat mag niet kunnen, honden zijn idd nooit te vertrouwen, of tam of niet.
Yup. So?quote:Op maandag 1 juni 2009 07:17 schreef Beelzebub85 het volgende:
Het is vaak de combinatie van beest en baasje wat de hond 'bijtgraag' maakt.
quote:Op maandag 1 juni 2009 03:27 schreef SkyChat het volgende:
Huisdieren horen niet los te lopen, hond of kat.
Ik trap katten gewoon uit mijn tuin zodra ik ze zie.
Dan doe ik wel eerst aardig natuurlijk anders rennen ze weg.
vaak, maar niet altijd zo.. we hebben er nu 1 die in zijn eerste levensjaar nooit goed gesocialiseerd is.quote:Op maandag 1 juni 2009 07:17 schreef Beelzebub85 het volgende:
Het is vaak de combinatie van beest en baasje wat de hond 'bijtgraag' maakt.
met dit verschil dat men met honden eigenlijk standaard verwacht dat ze bijten (:') ) en van mensen niet standaard verwachten dat ze handtastelijk wordenquote:Op maandag 1 juni 2009 09:03 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Vandaar dat 300.000 mensen per jaar ook zeggen: "dat doet-ie anders nooit", met zo'n dom hoofd er bij...
En dan standaard het "hij doet niks"... Hoe achterlijk zijn hondenbezitters?! Als zo'n ding niets zou doen, hoef je het toch niet te zeggen? Ik zeg toch ook niet tegen elke vrouw die ik tegenkom dat ik d'r niet zal betasten?!
Waarom kan de dierenbescherming er niets aan doen?quote:Op maandag 1 juni 2009 09:31 schreef zout-droppie het volgende:
Dierenbescherming kan er ook niks meer doen, zij hebben al diverse malen dieren daar weg gehaald en zelfs katten op eigen kosten laten steriliseren zodat er niet meer bij zouden komen.
Dat is toch riducueel, hè. Dat is gewoon wachten op een 'incident'. Sowieso kan dat nooit goed voor die beesten zijn. Wij zitten in 2 onder één kap, met tuin ed. maar expres één hond omdat ze ander elkaar al teveel op de nek zitten. 12 in een rijtjeshuisquote:Op maandag 1 juni 2009 09:31 schreef zout-droppie het volgende:
Wij zitten hier in de buurt ook met angsten voor 1 persoon die 12 honden houdt in een rijtjes woning. De honden worden nooit uitgelaten behalve in eigen tuin. Blaffen de godganse dag en springen tegen de schutting op. De schutting is zo goed als verrot het is dus wachten tot ze eens uitbreken.
Direct achter de woning is een veldje waar veel kinderen spelen de hele dag, gezien het type honden ligt het in de verwachting dat er in elk geval 1 zal aanvallen en in een roedel gebeurd het dan vaker dat ze elkaar zullen volgen en dus meerdere van deze 12 honden zullen overgaan tot de aanval.
Politie en gemeente doen niets er tegen, niet tegen geluidsoverlast, stank overlast en wat betreft de angsten van iedereen in de buurt wordt alleen gezegd dat het wachten is tot er echt wat gebeurd.
Ik durf mijn kinderen daarom alleen in onze tuin te laten spelen en niet buiten de schutting, hun omgeving word dus erg beperkt.
Toch blijft het raar dat terwijl het halve dorp (iedereen in de omgeving van deze vrouw) klaagt er niets mee gedaan word.
Dierenbescherming kan er ook niks meer doen, zij hebben al diverse malen dieren daar weg gehaald en zelfs katten op eigen kosten laten steriliseren zodat er niet meer bij zouden komen.
Nu is het probleem van de katten opgelost maar begint het zelfde van voren af aan met de honden. Ze "fokt" ermee, maar houd zelf ook altijd weer honden van deze nestjes.
Helaas betreft het een koop woning dus geen woningbouw vereniging die er iets mee doen kan.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |