SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
quote:Op zondag 31 mei 2009 23:39 schreef Merel het volgende:
Ik doe het even in spoilers omdat ik niet wil dat mensen die ik IRL ken het verhaal herkennen. Nou kunnen die natuurlijk ook spoilers lezen, maar het kost nét even wat meer moeite. En wie het niet wil lezen scrollt er dan snel overheenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.IT'S GREYSIE IT'S PARTY
oh, dat herken ik zo. In Maastricht had ik zoveel mensen om me heen, en hier is het zoveel moeilijker. Zweden zijn stug en gesloten, en de mensen van m'n studie zijn leuk, maar zullen nooit zulke close vrienden worden als in Maastricht. Best lastig vind ik, ik moet er aan wennen om meer dan 1 avond in de week alleen thuis te zijn...quote:Op zondag 31 mei 2009 23:41 schreef Merel het volgende:
Oh en ik ben dus wel een heel sociaal persoon, ik heb alleen niet zo veel mensen om sociaal mee te zijn
quote:Op zondag 31 mei 2009 23:45 schreef Greys het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
quote:Op zondag 31 mei 2009 23:52 schreef Merel het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.IT'S GREYSIE IT'S PARTY
En dat terwijl je altijd hoort dat mensen die studeren in het buitenland zooooo veel vrienden maken! Maar waarschijnlijk ligt het dan ook aan de mentaliteit van de Zweden, lijkt me lastig om daartussen te komen.quote:Op zondag 31 mei 2009 23:50 schreef AKnynke het volgende:
oh, dat herken ik zo. In Maastricht had ik zoveel mensen om me heen, en hier is het zoveel moeilijker. Zweden zijn stug en gesloten, en de mensen van m'n studie zijn leuk, maar zullen nooit zulke close vrienden worden als in Maastricht. Best lastig vind ik, ik moet er aan wennen om meer dan 1 avond in de week alleen thuis te zijn...
quote:Op zondag 31 mei 2009 23:56 schreef Greys het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maargoed, ik duik eens m'n (logeer)bed in, nog even lezen om m'n gedachten te verzetten en dan hopelijk morgen een nieuwe betere dag
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
dat zijn vaak erasmusstudenten, die hier voor een half jaar zijn, en in die tijd alleen maar feesten met andere erasmusstudenten. Weinig studie-verplichtingen, en die zitten vaak samen met honderden andere buitenlandse studenten in een flat ofzo...Voor mij is het wat anders, omdat ik hier 2 jaar zit. Maar goed, ik mag niet klagen hoor!quote:Op zondag 31 mei 2009 23:57 schreef Merel het volgende:
[..]
En dat terwijl je altijd hoort dat mensen die studeren in het buitenland zooooo veel vrienden maken! Maar waarschijnlijk ligt het dan ook aan de mentaliteit van de Zweden, lijkt me lastig om daartussen te komen.
Nee, alleen in SC's. Maar sorry, ik wilde jullie er niet mee lastig vallen, ik wilde jullie eerder vrolijk maken met deze snoezige foto!quote:
Het is een schatje, maar ik zag dat je hem echt in ALLE SC's hebt gepost en dat lijkt me wat overdreven?quote:Op maandag 1 juni 2009 00:12 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Nee, alleen in SC's. Maar sorry, ik wilde jullie er niet mee lastig vallen, ik wilde jullie eerder vrolijk maken met deze snoezige foto!
Ik heb ook wel vrienden gemaakt, en ik ben niet eenzaam..maar het verschilt nogal sterk met m'n hele uitgebreide sociale leven dat ik had in Maastricht: door te werken, bestuurswerk te doen, vrijwilligerswerk en te sporten had ik naast m'n studie nogal veel te doen. Nu studeer ik (wat minder tijd nodig heeft dan in Maastricht), en heb ik daarnaast niets. Dat maakt een redelijk verschil, en dat niets is lastig op te vullen..Maar nogmaals, ik mag niet klagen!quote:Op maandag 1 juni 2009 00:11 schreef Merel het volgende:
Aan de andere kant zou je juist verwachten dat je dan de tijd hebt om echte vriendschappen op te bouwen AKnynke! Maar je hebt je Duitser in ieder geval
Trusten!
Van wie niet? als jij je alleen voelt voel jij je alleen!quote:Op maandag 1 juni 2009 00:51 schreef AKnynke het volgende:
[..]
Ik heb ook wel vrienden gemaakt, en ik ben niet eenzaam..maar het verschilt nogal sterk met m'n hele uitgebreide sociale leven dat ik had in Maastricht: door te werken, bestuurswerk te doen, vrijwilligerswerk en te sporten had ik naast m'n studie nogal veel te doen. Nu studeer ik (wat minder tijd nodig heeft dan in Maastricht), en heb ik daarnaast niets. Dat maakt een redelijk verschil, en dat niets is lastig op te vullen..Maar nogmaals, ik mag niet klagen!
Hahahaquote:Op maandag 1 juni 2009 00:32 schreef Greys het volgende:
[..]
Het is een schatje, maar ik zag dat je hem echt in ALLE SC's hebt gepost en dat lijkt me wat overdreven?
Zelfs in SEX!
In Flora en Fauna is wellicht de beste plaats? Maar iets zegt me dat je dat best wel weet
Ik niet. Ik heb echt een stikhekel aan al die vrije dagen die me het gevoel geven alsof het zondag is en dan zijn het ook nog chr feestdagenquote:
Wacht maar tot je een baan hebtquote:Op maandag 1 juni 2009 08:31 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik niet. Ik heb echt een stikhekel aan al die vrije dagen die me het gevoel geven alsof het zondag is en dan zijn het ook nog chr feestdagenAlsof iedereen, incl heidenen, vrij moet zijn omdat de heilige geest uitgestort werd
. Aan zondagen heb ik dan ook een gloeiende, gloeiende hekel.
Maar ik moet wel zeggen: dit keer vond ik het best fijn met een paar mooie boeken.
Ditto! (bijna dan)quote:Op zondag 31 mei 2009 22:14 schreef cyclechick het volgende:
[..]
Daar reken ik me dus echt totaal niet onder, ik ben heel erg sociaal, vind het ook heerlijk om met mensen (bekenden, maar ook onbekenden) om te gaan en vind het meestal een sport om leuke gesprekken met vreemden te hebbenVoel me ook op mijn best in een leuk gezelschap en niet alleen. Waarom dan toch dat internet, dat weet ik niet, nog extra/ander soort contact ofzo..
hoe voel je je nu, Mereltje? Al iets opgewekter dan gisteravond?quote:Op maandag 1 juni 2009 09:20 schreef Merel het volgende:
Mogguh. Ik was al benieuwd hoe Co's feestje was verlopen, klinkt goedEn verder heb ik meestal net als Vik een hekel aan feestdagen waarop alles dicht is en je niks kunt dóén, maar dit weekend was toch wel lekker, in het zonnetje met een boekje in de tuin
Alleen zo jammer dat ik dan weer even moest instorten, want nu ben ik weer doodmoe dus begin ik weer verrot aan de werkweek. En m'n familie heeft gezien wat er aan de hand is en daar hou ik niet van. Ik kan er zooooo niet tegen als mensen dan steeds blijven vragen of het wel gaat!
Fijn dat je een goed weekend hebt gehad!quote:Op maandag 1 juni 2009 09:10 schreef kwakveense het volgende:
moggeh, even een snelle tvp voor ie dicht is... ik ga nu weer weg, vriendinnetje helpen verhuizen, en vanmiddag lekker met een boekje in mn tuin zitten (op een keukenstoel en op een smal paadje, maar toch!) en dan vanavond weer repeteren...
weekend niks was fijn. ik had het nodig bleek, want was ook zo labiel en gestresst als de pest bij mnouders...
bij mn ouders niet: zo ongestructureerd als de pest, witbrood, en lekkere dingen die mn moeder speciaal voor mij gekocht heeft...quote:Op maandag 1 juni 2009 09:24 schreef cyclechick het volgende:
[..]
Fijn dat je een goed weekend hebt gehad!
En vanmiddag nog even lekker wat tijd voor jezelf.. Gaat het ook met de lijstjes weer goed?
Groen!quote:Op maandag 1 juni 2009 08:33 schreef Viking84 het volgende:
Lijstje:
O: yoghurt met frambozen
T: boterham met saksische leverworst
L: twee boterhammen met twee gekookte eitjes
T: schaaltje druiven
D: pastasalade (met groen dus)
Er zit er eentje op Fok, dus ik sla deze vraag even overquote:Op maandag 1 juni 2009 09:35 schreef cyclechick het volgende:
Merel: Ja, lastige kwestie met je vriendinnen.. Heb je ze er al op aangesproken, wat dit met je doet en hoe je wel graag zou willen dat ze reageren?
Oh, sorry! dat wist ik niet, moet ik t weghalen/aanpassen?quote:Op maandag 1 juni 2009 10:37 schreef Merel het volgende:
[..]
Er zit er eentje op Fok, dus ik sla deze vraag even over
Afstandelijk is my middle namequote:Op maandag 1 juni 2009 11:15 schreef Merel het volgende:
't Is allemaal wel heel snel gegaan hè Syrena? Ik vond dat je 't gisteravond allemaal zo afstandelijk omschreef, maar dat is natuurlijk ook een manier om ermee om te gaan. Zijn je collega's op werk op de hoogte van hoe het zit, of moet je daar morgen mooi weer zitten spelen?
En Cycle, je hoeft het niet weg te halen hoorIk wil er alleen even geen antwoord op geven
Haha quoted for truthquote:Op maandag 1 juni 2009 10:44 schreef TJDoornbos het volgende:
Wat is het leven toch saai met een meid die je leuk vind op afstand en vrije dagen waar je geen zak zin in heb.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |