quote:Een 'vreemde' dag voor Schuurman
ALMELO - Het was gisteren een vreemde dag voor voetballer Resit Schuurman. "Heel vreemd." Hij zal het woord nog vaak herhalen.
Alles moet nog even plek krijgen in zijn hoofd. Eerst was er woensdagavond de degradatie van zijn club De Graafschap. Schuurman zat op de reservebank, zag zijn ploeg spartelen en daarna langzaam verdrinken tegen RKC Waalwijk. Een dag later stroomt zijn mobiele telefoon vol met sms'jes. Allemaal met dezelfde boodschap: "Gefeliciteerd met je overgang naar Heracles". De dertigjarige speler tekent voor twee jaar bij de ploeg uit Almelo.
Schuurman is net naar het reisbureau geweest. Het is na een heel lang seizoen tijd voor reisje. Niet te ver weg, als er maar zon is. Al op 22 juni begint hij in Almelo aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De speler uit Deventer heeft amper een dag vakantie, maar verheugt zich er alweer op. "Eerst even ontspannen ergens in Europa, dan weer vol aan de bak in Almelo. Ik heb er zin in, het is een nieuwe kans bij een club die verder is dan De Graafschap", zegt de oud-speler van FC Twente. "Heracles moet ook elk seizoen vechten, maar handhaaft zich al jaar na jaar."
Terug naar De Graafschap en de nog verse pijn. Schuurman speelde er na zijn vertrek bij FC Twente twee seizoenen. De day after de degradatie overheerst bij de kersverse Heraclied vooral dat hele "vreemde" gevoel. "Ik speelde dit seizoen alles, maar in de nacompetitie stond ik er naast. Ik weet niet of het iets met mijn aflopende contract te maken had. Ik kreeg een aanbieding, maar wilde wachten. Het voelde slecht om op de bank te zitten tijdens de wedstrijden tegen RKC. Je zit daar maar, wilt wat doen, het team helpen. Maar het kan niet. In de kleedkamer was het na afloop muisstil, wat een klotegevoel. Degraderen is geen leuk woord om op je cv te hebben staan. In de bus hebben we nog nagepraat. Daarna was het klaar. Iedereen ging naar huis, vakantie vieren. Heel vreemd. Dat had ik nog nooit meegemaakt. Er is niets meer, geen afsluiting of wat dan ook. Opeens is het klaar."
En dan zijn er die felicitaties, over zijn toekomst bij Heracles. "Het is dubbel, voor de jongens die bij De Graafschap blijven, vind ik het oprecht rot. Voor mezelf ook, maar ik ben ook blij om naar Heracles te gaan. Het lijkt me een mooie club en het is in de buurt van Deventer. Ik kom er een paar bekenden tegen. Hendrie Krüzen en ik hebben samengespeeld bij Go Ahead Eagles. Ik begon toen net als voetballer. Bij Heracles zal ik me moeten bewijzen. Ze verwachten van mij dat ik ervaring meebreng."
www.tctubantia.nl
quote:Dave Heijnerman vraagt erom
Dave Heijnerman, niet veel van onze bezoekers zullen deze man kennen. Wees er maar blij van. Dave, gepensioneerd plaatjesplugger en professioneel slijmjurk, is namelijk geen man die we graag in onze stad zien lopen. Niet zozeer vanwege zijn internetproject "Mooie Mensen", een datingsite waarop alleen 'mooie' mensen welkom zijn maar meer vanwege zijn laatste column. Nu is Dave in Nederland niet zo bekend als hij graag zou willen. Daarom probeert hij in zijn column op Glamourblog nog een beetje aandacht te trekken. En dat doet hij graag over de rug van onze zwart-witte trots.
Dave vond het namelijk nodig om in zijn column over de breuk tussen Jan en Yolanthe even te verwijzen naar Heracles. Niet vanwege de mooie sfeeracties of de knappe prestatie die onze club al enkele jaren levert. Nee, Jan Smit moet blij zijn dat Yolanthe bij hem weg is. "Kop op Jan!, over 2 jaar lach je erom, zeker als Wesley Schneider bij Heracles voetbalt!" Tja, dan ben je bij ons aan het verkeerde adres. Reageerders kom er maar in met telefoonnummers, mailadressen en adresgegevens van Dave. Round one, fight!
Update: kijk aan, op onze bezoekers kunnen we bouwen. Kaartje, pizza's, betonklinkers in enveloppe en oud papier kunt u verzenden naar: Heijnerman D J F, Larenseweg 28/A14, 1221CM Hilversum. Een beller echt eigenlijk nog altijd sneller via: 035 - 772 47 69.
HNDB.nl
quote:Drie talentvolle spelers naar Heracles Almelo
Heracles Almelo heeft drie jonge spelers vastgelegd. De twintigjarige middenvelder Elias Pech (foto) komt over van Hertha BSC, waar hij in de Beloften speelde. Pech tekende voor twee seizoenen met een optie voor nog een jaar. Daarnaast krijgt Jong Heracles Almelo versterking van Gaby Jallo (20) en Erwin Nieuwboer (19). Beide spelers komen over van de Voetbalacademie FC Twente / Heracles Almelo. Linksback Jallo tekende voor één seizoen met een optie voor nog een jaar, aanvallende middenvelder Nieuwboer signeerde een tweejarige overeenkomst met een optiejaar. Algemeen Directeur Nico Jan Hoogma: “We zijn erg tevreden met de komst van deze jonge talentvolle spelers.”
quote:Heracles Almelo zal de voorbereiding op het nieuwe seizoen starten op maandag 22 juni. De ploeg van trainer Gert Heerkes speelt onder meer een wedstrijd tegen het Mexicaanse , de oud-ploeg van onder meer trainer Leo Beenhakker.
Aan het voorbereidingsprogramma zullen nog wedstrijden worden toegevoegd. De eerste speelronde in de eredivisie staat gepland voor het weekend van 31 juli en 1 en 2 augustus.
Dinsdag 30 juni
Den Ham - Heracles Almelo
Vrijdag 3 juli
OZC Ommen - Heracles Almelo
Vrijdag 10 juli
Heracles Almelo - Chivas Guadalajara (Beckum)
Maandag 6 tot en met zaterdag 11 juli
Trainingskamp in Billerbeck (Duitsland)
Zondag 12 juli
Open Dag Heracles
Woensdag 15 tot en met zaterdag 18 juli
Toernooi in Duitsland (programma volgt)
Dinsdag 21 juli
BV Veendam - Heracles Almelo (Coevorden)
quote:Geert en Ouden en Jason Oost nemen afscheid van De Graafschap. De Superboeren degradeerden afgelopen weekend uit de Eredivisie en moeten flink snijden in de kosten. Omroep Gelderland weet te melden dat er een aantal spelers mogen vertrekken.
Den Ouden en Oost kunnen transfervrij worden opgehaald door een nieuwe club. In het contract van de twee was een degradatie clausule opgenomen. De rest van de selectie krijgt een salarisverlaging. Daarnaast vertrekken de gehuurde spelers Stijn Wuytens en Ben Sahar. Léon Hese, Resit Schuurman en Luuk de Jong kwamen eerder al tot een akkoord met respectievelijk SC Cambuur, Heracles Almelo en FC Twente.
Door de degradatie zal De Graafschap komend seizoen flink minder geld hebben. Het budget zakt met vier miljoen euro en komt uit op zes miljoen euro. Voor de Jupiler League is dat echter een flink bedrag.
quote:Gertjan Verbeek nieuwe trainer Heracles
Vandaag ontvingen wij uit zeer betrouwbare bron dat Gertjan Verbeek het komende seizoen weer als trainer van Heracles Almelo zal fungeren. Voorzitter Jan Smit liet dit zich vanmorgen ontvallen. Hoe de taken met Krüzen en Heerkes worden verdeeld is ons tot op heden nog onbekend. Verbeek was van 2001 tot 2004 al eerder trainer bij Heracles Almelo. Hij legde toen de fundering waarmee Peter Bosz uiteindelijk de promotie naar de Eredivisie behaalde. Gertjan, welkom terug!
HNDB
quote:Heracles Almelo wil Gert-Jan Verbeek terug
Heracles Almelo en Gert-Jan Verbeek zijn in vergaande onderhandeling over een terugkeer van de trainer naar Almelo.
Verbeek was eerder van 2001-2004 al trainer-coach in dienst van de Almeloërs, in welke periode hij een belangrijke bijdrage leverde aan de opbouw van de club zowel organisatorisch als sportief.
Heracles Almelo speelt komend seizoen voor het eerst in de geschiedenis voor het 5de achtereenvolgende jaar in de Eredivisie. Onder Gert Heerkes werd de club dit jaar 15de, maar in de tweede seizoenshelft liepen de resultaten ver terug.
In principe zou Heerkes nog één seizoen trainer van de hoofdmacht blijven, maar de club denkt met het aantrekken van Verbeek voor een 3-jarig contract een belangrijke stap voor de verdere toekomst te kunnen maken.
Een aanbieding van de club aan Heerkes voor een andere technische functie binnen de club is door deze afgewezen en na afwikkeling van de beëindiging van zijn contract denkt Heracles Almelo snel met Verbeek tot een definitieve samenwerking te kunnen komen.
Zodra dit afgerond is zal een persconferentie volgen.
www.heracles.nl
You make me laughquote:Op maandag 8 juni 2009 13:38 schreef MarkoAlmelo het volgende:
Niks is zeker, dus laten we maar rustig afwachten tot het op vi.nl/voetbalzone.nl komt te staan.
Niets lullig voor Gertje, met die man sloeg Heracles een pleefiguur in de Eredivisie. Je zult zien dat een aantal spelers op zullen leven onder Verbeek, met Everton vooropquote:Op maandag 8 juni 2009 13:58 schreef Blawh het volgende:
Lullig voor Gert (die ik trouwens ook zo slecht niet vond),
Zonder iets te zeggen over Verbeek is dit natuurlijk wél zeer lullig voor Heerkes, een zeer sympathieke man die het gewoon goed heeft gedaan bij Heracles.quote:Op maandag 8 juni 2009 14:01 schreef Zapper het volgende:
[..]
Niets lullig voor Gertje, met die man sloeg Heracles een pleefiguur in de Eredivisie. Je zult zien dat een aantal spelers op zullen leven onder Verbeek, met Everton voorop
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |