FOK!forum / Forum-, Topic- en Userspellen / Algemene Kennis Quiz Deel 1577
mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 20:28
Welkom bij het 1577e deel van de:

[ afbeelding ]
Opzet

De opzet van dit spel is dat je elkaar vragen stelt die met algemene kennis te maken hebben. Dat kan heel uiteenlopend zijn van geschiedenis tot muziek en van aardrijkskunde tot auto's. Probeer de vragen zoveelmogelijk af te wisselen. Uiteraard mogen er best een paar vragen achter elkaar gesteld worden in dezelfde categorie maar doe dit niet meer dan drie keer achter elkaar.

Vermijd de wanneer, hoeveel etc. vragen
Vermijd vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, want dit heeft weinig met algemene kennis te maken en draait vaak uit op ordinair gokken.

Eerlijk spel

Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken. We letten hier goed op, dus kijk uit wat je hier doet.
Ook thuis opzoeken in een encyclopedie, op een platenhoes of in een boek, of vragen aan huisgenoten of geflashed worden op MSN beschouwen we als opzoeken. Niet doen dus. Als je je toch schuldig maakt aan dingen opzoeken en we komen daar achter dan krijg je of minpunten of je wordt uitgesloten van een paar delen.

Goede en nieuwe vragen

De vraagsteller zegt of het antwoord goed is.
Als de vragensteller vraagt naar een opsomming en de vragensteller wil alle leden van de opsomming in een antwoord zien alvorens hij het antwoord goedkeurt, dan dient de vragensteller dit in zijn of haar vraag te vermelden.
Daarna stelt degene met het goede antwoord de nieuwe vraag in bold.
Als er na een goed antwoord niet binnen 10 minuten een nieuwe vraag gesteld wordt kan iemand anders een vraag stellen om het spel door te laten gaan.

Als degene die een goed antwoord gaf geen nieuwe vraag stelt omdat hij of zij ineens weg moest wordt het reeds toegekende punt weer ingetrokken en gaat een speler die online is verder met de quiz door de vraag, in plaats van degene die hem had moeten stellen, in te voeren.

Geen vraag stellen na een goed antwoord is dus aftrek van het punt! Dit geldt natuurlijk alleen voor lurkers en niet voor welwillende spelers. Als echter blijkt dat ook welwillende spelers hier zich schuldig aan maken dan worden ook zij bestraft.

Een keer kan voorkomen omdat je huis in de fik vliegt, de telefoon gaat of je hond accuut naar de dierenarts moet maar probeer altijd een nieuwe vraag te stellen! Door te antwoorden op een vraag ga je de verbintenis aan om, indien het antwoord goed is, zelf een nieuwe vraag te stellen!

Eén antwoord per keer

Per vraag raad je een keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het
is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de
anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in een post als er maar om een ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten)
Uitzondering op de regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen
komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten.

Wat te doen als het topic stil ligt?

Het kan af en toe gebeuren dat het topic even stil ligt omdat iemand het antwoord niet weet of omdat de vraagsteller even verhinderd is. Dit is niet erg. Om toch de vaart erin te houden mag iemand een nieuwe vraag stellen als de vraagsteller 20 minuten niets van zich heeft laten horen. Indien een vraag niet meteen geraden wordt en men toch door wil met het spel dan blijft deze vraag [bfbram]open staan.[/b] Zolang het topic nog loopt kan iemand daar antwoord op geven. Als het topic dicht is dan vervalt deze vraag.

Dit om te voorkomen dat vraagstellers te snel de antwoorden weggeven en met een nieuwe vraag komen.

Punten

De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt.

Voor elk goed antwoord krijg je een punt dat wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing.
Het spreekt voor zich dat degene die het antwoord als eerst goed heeft het punt krijgt. Als je een punt
uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit
dikgedrukt. Geef ook de tussenstand van de (in dat topic) behaalde punten, op deze manier kan het
makkelijker geteld worden. In elk tiende topic worden er 2 punten uitgedeeld.

Spelling

Ook beslist de vraagsteller of een antwoord helemaal perfect gespeld moet zijn of niet. Wees daar alsjeblieft een beetje soepel in, in de snelheid wil je nog wel eens een letter vergeten. Ook bij buitenlandse namen mag best wat soepeler met spelling omgegaan worden.

Editten

EDIT JE ANTWOORD NOOIT!, ook al heb je een spelfout. Post dan gewoon een nieuw bericht waarin je je eerdere antwoord aanvult. Anders kunnen mensen denken dat je een bericht ge-edit hebt na het zien van een ander antwoord. Doe dat dus niet!
[ afbeelding ]

Nieuw topic

Als je de laatste post hebt gezet in een topic, open je een nieuw topic. In de OP van het nieuwe topic tel
je de punten van het vorige topic op bij de ranglijst. Ook plaats je een link naar het vorige topic.
Iedereen vindt dit vervelend, dus je zadelt er niemand anders mee op!
Als je als laatste poster geen nieuw topic opent of je werkt de stand niet bij verlies je 5 punten van je totaalstand! Zie hier wat er gebeurd als je zo onsportief bent.

Ja maar, hoe maak ik dan een nieuw topic aan?
  • Ga naar de eerste post van het gesloten topic;
  • Klik op de Quote dit bericht-knop;
  • Kopieer de inhoud van het veld dat je dan ziet (Ctrl-C)
  • Open een nieuw topic, geef het de juiste titel en plak (Ctrl-V) de gekopieerde tekst in het veld;
  • Haal de quote-tags weg, en herstel de plaatjes (zet de verwijzing opnieuw gewoon tussen img-tags)
  • Plak de URL van het voorgaande topic onder de genoemde voorgaande topics
  • Pas de punten aan (kan ook je later doen, zodat men alvast verder kan spelen)
  • Klik op Invoeren en voila, een nieuw topic!

    Slowchat

    Probeer slowchat tot een minimum houden. Als je echter lekker wilt bespreken hoe je dag was ga dan naar het speciale AKQ SC topic.

    OP-discussie
    Omdat er veel vragen en kleine irritaties zijn mbt de regels van deze Quiz is er een topic in het leven
    geroepen waar men hun ergernissen en nieuwe ideeën kunnen spuien, zodat het speelplezier optimaal blijft.
    AKQ OP Discussie topic 2

    Hall of Fame
    De Overall Stand bijgewerkt tot topic 1500, met dank aan Mark_V, ScottTracy en Ofyles2. Vanaf topic 1501 zijn we opnieuw begonnen met tellen.

    Actuele tussenstand na afloop van topic 1575:
    Ofyles2 274
    qonmann 239
    BasOne 165
    ScottTracy 164
    tomtomaat 134
    De_Hertog 115
    Cobra4 93
    starla 88
    LaStrange 87
    Mark 82
    Yurithemaster 79
    Terpentin07 72
    Robbiev85 64
    Hawaii_Tim 50
    Ruceb50
    Tanjaa 49 :S)
    Siniti 44
    Neleos 42
    PierreTT 35
    Susi 34
    Homdeck 33
    slaveloos 34
    RoofingBurner 32
    Burnett 31
    Clesar03 29
    tong80 27
    vaagsel 24
    Etcetera 24
    UnderTheWingsOfLove 24
    ASroma 23
    iamredleader 21
    Yankee 21
    PhysicsRules 20
    iggy_in_the_house 19
    erkel 18
    Dagobert 18
    Berkery 16
    Kali-Mist 16
    kraaksandaal 15
    steekbal 15
    Yeux 15
    mr_anonimous 14
    Nembrionic 14
    Bram2301 13
    svk1985 13
    Meursault 12

    macondo 11
    Belsen 11
    norich 10
    PrintScreen 10
    FunkyHomosapien 9
    Puntenslijpsel 9
    Carolyne1575 8
    ElizabethR 8
    Anywhere 6
    Platina 6
    snetto888 6
    Elkem 5
    szura 5
    kutstudent_ 4
    Morendo 4
    mrkrul 4
    Stormqueen 4
    Whiteguy 4
    Bolkesteijn 3
    boyv 3
    Dichtpiet. 3
    LadyBlack 3
    pulletje 3
    Sig000 3
    Acinonyx 3
    Diablo_sam 2
    lezzer 2
    Timmmm 2
    Induhskaai 2
    Coolkenneth 2
    Its-Jojo-4you 2
    Ludootje 2
    Levolution 2
    X-Cessive 2
    Ezechielk 2
    IgnisMutatres 2
    Asap 1
    chufi 1
    Deceit 1
    Harmonica 1
    Jor_dii 1
    Karrel_Laaglawaai 1
    komopzeg 1
    mctondeusevis 1
    redunzl 1
    rosbief 1
    -skippybal- 1
    Soempie 1
    TimmyAsd 1
    Twerk 1
    Zeroku 1
    stievun1234 1
    Bierjoost 1
    agentstarling 1
    vollebollegijs 1
    Sporttv 1
    EdgarD 1


    Punten behaald in vorig topic en gestegen op de ranglijst
    Punten behaald maar niet gestegen op de ranglijst
    Punten behaald en nieuw in het spel
    -5 punten geen nieuw Topic geopend
    -5 punten punten niet bijgewerkt in vorige topic


    Voorgaande delen:
    Algemene Kennis Quiz
    Algemene Kennis Quiz Deel 500!!!!! Een mijlpaal, een feest!
    Algemene Kennis Quiz deel 750
    Algemene Kennis Quiz Jubileum Deel 1000!!!
    Algemene Kennis Quiz Deel 1250
    Algemene kennis quiz, deel 1300
    Algemene Kennis Quiz Deel 1400
    AKQ 1500 Jubileumtopic waar iedereen liev voor elkaar is :*
    Algemene Kennis Quiz # 1510 met dubbele punten
    AKQ 1520
    AKQ#1530 Dubbele Punten Topic
    Algemene Kennis Quiz #1540
    AKQ 1550 Back to Afrika!
    AKQ #1560: Dubbele punten!
    AKQ 1570 met dubbele punten :P
    AKQ deel 1571 :)
    AKQ deel 1572 - Het dondert en het bliksemt
    AKQ # 1573 - Alkmaar onzet !
    AKQ # 1574 - Waar de wetten van Meden en Perzen gelden
    Algemene Kennis Quiz 1575
    AKQ #1576 - Hoogtepunten in Algemene Kennis?
    [/quote]

    [ Bericht 0% gewijzigd door mr_anonimous op 29-05-2009 20:56:21 ]
  • Neleosvrijdag 29 mei 2009 @ 20:29
    tvp.
    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 20:30
    Ik heb momenteel last van deze blessure:
    Een is een verkalking of verbening van de aanhechting van de fascia aan het hielbeen (calcaneus). Een is één van de symptomen van een plantaire fasciitis. De op zich geeft geen klachten, de onderliggende oorzaak (de fasciitis) geeft echter wel pijnklachten.

    Wat is
    qonmannvrijdag 29 mei 2009 @ 20:30
    Ik kan je niet helpen, weet niet eens wat het is ..:)
    Neleosvrijdag 29 mei 2009 @ 20:31
    Allemaal termen die mij niks zeggen.

    RSI?
    tong80vrijdag 29 mei 2009 @ 20:31
    Goeiemorgen.

    Zweepslag ?

    Terpentin07vrijdag 29 mei 2009 @ 20:34
    Arthrose?
    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 20:34
    Wat is ?
    De benige uitwas (doornvormige verkalking) onder het hielbeen ter hoogte van de aanhechting van het peesblad is een zgn. (spina calcaneï). Door onderzoek mag worden aangenomen dat bij ongeveer 75% van de volwassen bevolking een dergelijke benige uitwas wordt aangetroffen. Dit hoeft echter niet noodzakelijkerwijs te leiden tot het ontstaan van pijn. Hevige, aanhoudende pijn onder de hiel wordt veelal aangeduid met het begrip ' '. Deze benaming wordt beter begrepen dan de werkelijke naam: ‘Fásciïtis Plantaris’. De pijn wordt veroorzaakt door een niet-bacteriële ontsteking aan het peesblad. Veelal is dit het gevolg van overbelasting. De kenmerkende klacht bij een is een nauwkeurig aan te duiden, felle pijn onder de hiel.
    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 20:35
    Geen RSI, Zweepslag of Artrose. Het lichaamsdeel waar het zich bevind is ook onderdeel van de aandoening.
    Ofyles2vrijdag 29 mei 2009 @ 20:35
    Hamstring?
    #ANONIEMvrijdag 29 mei 2009 @ 20:36
    Pascal Mercier was inderdaad het goede antwoord.

    Degene die liep te huilen over dat het met mij allemaal zo lang duurt: wij hebben het nog wel eens over wat belangrijk is in het leven.
    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 20:36
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 20:35 schreef Ofyles2 het volgende:
    Hamstring?
    Dat is een bovenbeenblessure. Ik heb een hielblessure.
    #ANONIEMvrijdag 29 mei 2009 @ 20:38
    Hiel-spoor dan wellicht.
    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 20:39
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 20:38 schreef EdgarD het volgende:
    Hiel-spoor dan wellicht.

    Edgar D +1

    Wel een kloteblessure....

    Algemene Kennis Quiz 1577

    1 Edgar D
    qonmannvrijdag 29 mei 2009 @ 20:39
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 20:36 schreef EdgarD het volgende:
    Pascal Mercier was inderdaad het goede antwoord.

    Degene die liep te huilen over dat het met mij allemaal zo lang duurt: wij hebben het nog wel eens over wat belangrijk is in het leven.
    Ja enige snelheid bij deze kwis is wel van belang, heb je de OP intussen gelezen ?
    #ANONIEMvrijdag 29 mei 2009 @ 20:41
    Hoe komt de witte neushoorn aan zijn naam?
    Ofyles2vrijdag 29 mei 2009 @ 20:41
    De kleur van de hoorn?
    Neleosvrijdag 29 mei 2009 @ 20:42
    Vanwege z'n voetzolen?
    tong80vrijdag 29 mei 2009 @ 20:42
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 20:41 schreef EdgarD het volgende:
    Hoe komt de witte neushoorn aan zijn naam?
    Is het een drugscrimineel ?

    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 20:43
    Omdat ie regelmatig een lijntje wit in zijn neus laat verdwijnen met een hoorn?
    qonmannvrijdag 29 mei 2009 @ 20:43
    vanwege z'n huidskleur ?
    Terpentin07vrijdag 29 mei 2009 @ 20:45
    Omdat die alleen blanken aanvalt?
    #ANONIEMvrijdag 29 mei 2009 @ 20:45
    Hehe, meligheid slaat toe.

    Ik had het er vanavond nog over met een vriend. We hadden het over de verstandskies, die verkeerd is vertaald tot wijsheidstand en wisdom tooth. Met de naam van de witte neushoorn is ook zoiets aan de hand.
    vaagselvrijdag 29 mei 2009 @ 20:46
    Pale Rhino vertaald naar witte neushoorn ?
    #ANONIEMvrijdag 29 mei 2009 @ 20:47
    Ik was eigenlijk bang dat deze vraag al eens voorbij gekomen was.
    Terpentin07vrijdag 29 mei 2009 @ 20:52
    Rhino with a big horny nose.En dan hebben ze with naar wit vertaald.
    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 20:57
    -Stand is ook bijgewerkt-
    starlavrijdag 29 mei 2009 @ 20:57
    tvp
    Neleosvrijdag 29 mei 2009 @ 21:01
    White - Wide? De breedste neushoorn van allemaal?
    #ANONIEMvrijdag 29 mei 2009 @ 21:04
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 21:01 schreef Neleos het volgende:
    White - Wide? De breedste neushoorn van allemaal?
    Dat is inderdaad de fout.

    De witte neushoorn heeft een bredere bek dan de 'gewone' zwarte neushoorn. De specificatie van de bek ontbreekt, maar het punt heb je wat mij betreft verdiend.

    Neleos +1

    EdgarD 1
    Neleos 1
    Neleosvrijdag 29 mei 2009 @ 21:09
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 21:04 schreef EdgarD het volgende:

    [..]

    Dat is inderdaad de fout.

    De witte neushoorn heeft een bredere bek dan de 'gewone' zwarte neushoorn. De specificatie van de bek ontbreekt, maar het punt heb je wat mij betreft verdiend.

    Neleos +1

    EdgarD 1
    Neleos 1
    Ik heb het verhaal ooit eerder gehoord, dat weet ik zeker.
    quote:
    En als zij dan leest hoeveel ik van haar hou
    Welke nummer van wie?
    tomtomaatvrijdag 29 mei 2009 @ 21:10
    De vlieger van hazes
    #ANONIEMvrijdag 29 mei 2009 @ 21:10
    Blof liefs uit londen
    Neleosvrijdag 29 mei 2009 @ 21:13
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 21:10 schreef tomtomaat het volgende:
    De vlieger van hazes
    tomtomaat + 1

    Stand 1577:
    EdgarD 1
    Neleos 1
    tomtomaat 1
    tomtomaatvrijdag 29 mei 2009 @ 21:20


    Wie?
    tong80vrijdag 29 mei 2009 @ 21:21
    Brigadier Dog ?

    tomtomaatvrijdag 29 mei 2009 @ 21:22
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 21:21 schreef tong80 het volgende:
    Brigadier Dog ?


    tong +1

    Stand 1577:
    EdgarD 1
    Neleos 1
    tomtomaat 1
    tong80 1
    tong80vrijdag 29 mei 2009 @ 21:25
    Disney heeft de naam, maar wie heeft de meeste figuren ontworpen ?

    tomtomaatvrijdag 29 mei 2009 @ 21:25
    Hannah en Barbara?
    #ANONIEMvrijdag 29 mei 2009 @ 21:25
    Looney Tunes
    Nico_S.vrijdag 29 mei 2009 @ 21:27
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 21:25 schreef tong80 het volgende:
    Disney heeft de naam, maar wie heeft de meeste figuren ontworpen ?


    Carl Barks?
    Neleosvrijdag 29 mei 2009 @ 21:27
    Carl Barks?
    tong80vrijdag 29 mei 2009 @ 21:30
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 21:27 schreef Nico_S. het volgende:

    [..]

    Carl Barks?
    Juist

    tong80vrijdag 29 mei 2009 @ 21:31
    Nico_S +1

    Stand 1577:
    EdgarD 1
    Neleos 1
    tomtomaat 1
    tong80 1
    Nico_S 1

    Nico_S.vrijdag 29 mei 2009 @ 21:32
    Waarom komen er in Ierland (volgens de overlevering) geen slangen voor?
    Neleosvrijdag 29 mei 2009 @ 21:32
    Nico was (heel iets) eerder.
    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 21:33
    -edit-
    tong80vrijdag 29 mei 2009 @ 21:33
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 21:32 schreef Neleos het volgende:
    Nico was (heel iets) eerder.
    Zie de verandering

    Neleosvrijdag 29 mei 2009 @ 21:34
    Slangen lusten geen bier?
    #ANONIEMvrijdag 29 mei 2009 @ 21:34
    St Patrick heeft die allemaal weg gejaagd!
    Nico_S.vrijdag 29 mei 2009 @ 21:35
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 21:34 schreef Neleos het volgende:
    Slangen lusten geen bier?
    Nee, heeft niets met bier te maken.
    Nico_S.vrijdag 29 mei 2009 @ 21:36
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 21:34 schreef EdgarD het volgende:
    St Patrick heeft die allemaal weg gejaagd!
    Klopt!
    Nico_S.vrijdag 29 mei 2009 @ 21:37
    EdgarD +1

    Stand 1577:
    EdgarD 2
    Neleos 1
    tomtomaat 1
    tong80 1
    Nico_S 1
    #ANONIEMvrijdag 29 mei 2009 @ 21:40
    Een van de bekendste voetballers aller tijden is de Braziliaan Pele. Welk Afrikaans land rekent een andere Pele tot haar beste spelers uit de historie?

    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 21:40
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 21:40 schreef EdgarD het volgende:
    Een van de bekendste voetballers aller tijden is de Braziliaan Pele. Welk Afrikaans land rekent een andere Pele tot haar beste spelers uit de historie?

    [ afbeelding ]
    Ghana, Abedi Pele
    tong80vrijdag 29 mei 2009 @ 21:43
    Shit te laat

    #ANONIEMvrijdag 29 mei 2009 @ 21:43
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 21:40 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Ghana, Abedi Pele
    Ghana inderdaad.

    mr_anonimous +1

    Stand 1577:
    EdgarD 2
    Neleos 1
    tomtomaat 1
    tong80 1
    Nico_S 1
    mr_anonimous 1
    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 21:49
    Welke bekende sporter heeft deze week een gezinslid verloren door een bizar ongeluk?
    tong80vrijdag 29 mei 2009 @ 21:50
    Mike Tyson zijn dochtertje

    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 21:52
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 21:50 schreef tong80 het volgende:
    Mike Tyson zijn dochtertje


    Correct. Hoewel Tyson als sportman en mens al jaren geleden heeft afgedaan voor mij gun ik hem dit leed uiteraard niet.
    Tong +1
    Stand 1577:
    EdgarD 2
    Neleos 1
    tomtomaat 1
    tong80 2
    Nico_S 1
    mr_anonimous 1
    tong80vrijdag 29 mei 2009 @ 21:54
    Ik vraag me altijd af of Tyson op zijn hoogtepunt Ali had kunen verslaan

    tong80vrijdag 29 mei 2009 @ 21:56
    Wat deed Mohammed Ali met zijn gouden Oympsche medaille ?

    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 21:56
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 21:56 schreef tong80 het volgende:
    Wat deed Mohammed Ali met zijn gouden Oympsche medaille ?


    Die heeft hij in de plomp gepleurd.
    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 21:58
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 21:54 schreef tong80 het volgende:
    Ik vraag me altijd af of Tyson op zijn hoogtepunt Ali had kunen verslaan


    Het zou in ieder geval een geweldige partij zijn. Het Beest tegen Mr Incasseringsvermogen...

    Beide zouden kapot gaan tegen Rocky Marciano.
    Neleosvrijdag 29 mei 2009 @ 21:58
    Die heeft ie nooit gewonnen?
    tomtomaatvrijdag 29 mei 2009 @ 21:58
    verkocht
    tong80vrijdag 29 mei 2009 @ 22:05
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 21:56 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Die heeft hij in de plomp gepleurd.
    Juist

    Ali won van Foreman de man die net zo hard sloeg als Tyson.

    Zie de docu rumble in the jungle

    tong80vrijdag 29 mei 2009 @ 22:06
    mr_anonimous +1

    Stand 1577:
    EdgarD 2
    Neleos 1
    tomtomaat 1
    tong80 2
    Nico_S 1
    mr_anonimous 2

    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 22:07
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 22:05 schreef tong80 het volgende:

    [..]

    Juist

    Ali won van Foreman de man die net zo hard sloeg als Tyson.

    Zie de docu rumble in the jungle


    Ik heb hem gezien. Indrukwekkend document.
    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 22:10
    Wie is dit?
    Neleosvrijdag 29 mei 2009 @ 22:13
    James Dean?
    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 22:14
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 22:13 schreef Neleos het volgende:
    James Dean?


    Maar wel allebei jong gestorven.
    Ofyles2vrijdag 29 mei 2009 @ 22:15
    Jim Morrison?
    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 22:18
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 22:15 schreef Ofyles2 het volgende:
    Jim Morrison?
    Nee, maar wel allebei lid van succesvolle band geweest en kunstenaar.
    Neleosvrijdag 29 mei 2009 @ 22:20
    Hij ziet eruit als een Amerikaan uit de jaren 50. Dus het zal wel een Brit zijn uit de jaren 80.

    Geen idee.
    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 22:22
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 22:20 schreef Neleos het volgende:
    Hij ziet eruit als een Amerikaan uit de jaren 50. Dus het zal wel een Brit zijn uit de jaren 80.

    Geen idee.
    Hij is een Brit uit de 50's - 60's.
    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 22:28


    tong80vrijdag 29 mei 2009 @ 22:30
    Stu Sutcliffe ?

    Waaghalsvrijdag 29 mei 2009 @ 22:31
    Peter Best?
    tong80vrijdag 29 mei 2009 @ 22:31
    Was even een muziek topic aan het openen

    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 22:32
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 22:30 schreef tong80 het volgende:
    Stu Sutcliffe ?


    The Fifth Beatle!

    Tong80+1

    Stand 1577:
    EdgarD 2
    Neleos 1
    tomtomaat 1
    tong80 3
    Nico_S 1
    mr_anonimous 2
    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 22:33
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 22:31 schreef Waaghals het volgende:
    Peter Best?

    Eigenlijk was dat de Fifth Beatle en Stu dus nummer zes.
    Neleosvrijdag 29 mei 2009 @ 22:34
    George Best was natuurlijk The Fifth Beatle.
    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 22:36
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 22:34 schreef Neleos het volgende:
    George Best was natuurlijk The Fifth Beatle.


    Die was altijd te lazarus om de studio te vinden.
    tong80vrijdag 29 mei 2009 @ 22:36
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 22:34 schreef Neleos het volgende:
    George Best was natuurlijk The Fifth Beatle.
    Wie was de eerste Brit die europees voetballer van het jaar werd ?

    Waaghalsvrijdag 29 mei 2009 @ 22:36
    Nee Brian Epstein was de vijfde Beatle, of George Martin of ....
    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 22:36
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 22:36 schreef tong80 het volgende:

    [..]

    Wie was de eerste Brit die europees voetballer van het jaar werd ?


    Sir Stanley Matthews?
    Waaghalsvrijdag 29 mei 2009 @ 22:36
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 22:36 schreef tong80 het volgende:

    [..]

    Wie was de eerste Brit die europees voetballer van het jaar werd ?


    Kevin Keegan?
    geen idee eigenlijk
    Knutknuttssonvrijdag 29 mei 2009 @ 22:37
    george best dan maar?
    tong80vrijdag 29 mei 2009 @ 22:38
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 22:36 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Sir Stanley Matthews?
    Je bent te goed

    tong80vrijdag 29 mei 2009 @ 22:39
    mr_anonimous + 1

    Stand 1577:
    EdgarD 2
    Neleos 1
    tomtomaat 1
    tong80 3
    Nico_S 1
    mr_anonimous 3

    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 22:46
    Wie is dit?

    Waaghalsvrijdag 29 mei 2009 @ 22:47
    Coerver
    Sinitivrijdag 29 mei 2009 @ 22:48
    Een jongeman die een beker omhoog houdt in een stadium in het zwart wit gefotografeerd.

    faalgrap ik las wat is dit
    Neleosvrijdag 29 mei 2009 @ 22:49
    Rinus Michels?
    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 22:52
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 22:47 schreef Waaghals het volgende:
    Coerver
    De master himself!
    Waaghals +1

    Stand 1577:
    EdgarD 2
    Neleos 1
    tomtomaat 1
    tong80 3
    Nico_S 1
    mr_anonimous 3
    Waaghals 1
    Waaghalsvrijdag 29 mei 2009 @ 22:57
    Ik ben hier nieuw dus weet niet goed wat ik moet vragen, maar zal eens wat proberen.

    Welke oud wereldkampioen junioren (wielrennen) pleegde een aantal jaren geleden zelfmoord?
    Het is een Nederlander
    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 22:58
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 22:57 schreef Waaghals het volgende:
    Ik ben hier nieuw dus weet niet goed wat ik moet vragen, maar zal eens wat proberen.

    Welke oud wereldkampioen junioren (wielrennen) pleegde een aantal jaren geleden zelfmoord?
    Het is een Nederlander
    Rooks?
    Waaghalsvrijdag 29 mei 2009 @ 23:00
    Nee Rooks leeft nog
    RoofingBurnervrijdag 29 mei 2009 @ 23:02
    Rooks leeft nog volgens mij.
    Ofyles2vrijdag 29 mei 2009 @ 23:02
    Post?
    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 23:05
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 23:02 schreef Ofyles2 het volgende:
    Post?
    Pieter? De reed toch alleen in een rode wagen?
    tomtomaatvrijdag 29 mei 2009 @ 23:07
    Geen idee, is ie prof geweest?
    Waaghalsvrijdag 29 mei 2009 @ 23:09
    Zijn achternaam klinkt nogal italiaans
    zijn grootste zege was een VUelta etappe
    Waaghalsvrijdag 29 mei 2009 @ 23:10
    Waar is Tong, die weet dit zeker
    Ofyles2vrijdag 29 mei 2009 @ 23:11
    Osa?
    Waaghalsvrijdag 29 mei 2009 @ 23:14
    osa is spanjaard toch, gaat om een nederlander met italiaanse achternaam
    Was een van de grootste talenten in de jaren 80 van Nederland, maar is er nooit echt uitgekomen
    Tanjaavrijdag 29 mei 2009 @ 23:15
    Tvp ^^
    Ofyles2vrijdag 29 mei 2009 @ 23:23
    Ravelli?
    tong80vrijdag 29 mei 2009 @ 23:24
    Lijkt op Zaborski

    Shit ben zijn naam kwijt

    Waaghalsvrijdag 29 mei 2009 @ 23:25
    close
    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 23:25
    Zaborelli?
    Sinitivrijdag 29 mei 2009 @ 23:27
    Zaborini?
    Waaghalsvrijdag 29 mei 2009 @ 23:28
    Za is in ieder geval goed Volgende letter is een N
    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 23:29
    Zanetti?
    Waaghalsvrijdag 29 mei 2009 @ 23:30
    Zano dan ontbreken er nog maar 2 letters
    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 23:30
    Zanoli?
    tong80vrijdag 29 mei 2009 @ 23:31
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 23:30 schreef mr_anonimous het volgende:
    Zanoli?
    Ja

    Waaghalsvrijdag 29 mei 2009 @ 23:32
    Ja hehe

    mr_anonimous +1

    Stand 1577:
    EdgarD 2
    Neleos 1
    tomtomaat 1
    tong80 3
    Nico_S 1
    mr_anonimous 4
    Waaghals 1
    Waaghalsvrijdag 29 mei 2009 @ 23:32
    Dacht dat Tong dit zo zou oplepelen
    tong80vrijdag 29 mei 2009 @ 23:33
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 23:32 schreef Waaghals het volgende:
    Dacht dat Tong dit zo zou oplepelen
    Ik schaam me dood

    qonmannvrijdag 29 mei 2009 @ 23:34
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 23:33 schreef tong80 het volgende:

    [..]

    Ik schaam me dood

    Niet doen, die wielrenner is ook al dood ..
    Ofyles2vrijdag 29 mei 2009 @ 23:35
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 23:34 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    Niet doen, die wielrenner is ook al dood ..
    tong80vrijdag 29 mei 2009 @ 23:36


    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 23:38
    Naar welke Franse Vorst is dit drankje vernoemt?
    Ofyles2vrijdag 29 mei 2009 @ 23:39
    Lodewijk XIV?
    qonmannvrijdag 29 mei 2009 @ 23:39
    louis ?
    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 23:39
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 23:39 schreef Ofyles2 het volgende:
    Lodewijk XIV?
    Ofyles2vrijdag 29 mei 2009 @ 23:40
    Ferdinand?
    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 23:40
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 23:39 schreef qonmann het volgende:
    louis ?
    Het is idd wel en Louis of Lodewijk en het nummer was ook al in de buurt.
    Ofyles2vrijdag 29 mei 2009 @ 23:41
    Louis XVI?
    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 23:41
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 23:41 schreef Ofyles2 het volgende:
    Louis XVI?
    Ofyles2vrijdag 29 mei 2009 @ 23:42
    Louis XV?
    qonmannvrijdag 29 mei 2009 @ 23:42
    Louis XIV?
    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 23:43
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 23:42 schreef Ofyles2 het volgende:
    Louis XV?
    Eerste gok was het dichste bij.
    Ofyles2vrijdag 29 mei 2009 @ 23:43
    Louis 13?
    Sinitivrijdag 29 mei 2009 @ 23:45
    Louis IX?
    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 23:45
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 23:43 schreef Ofyles2 het volgende:
    Louis 13?
    Zeer exclusieve cognac die gemiddeld 1900 per karaf kost. Maar wel een echte Baccaratkristallenkaraf.
    Ofyles +1

    Stand 1577:
    EdgarD 2
    Neleos 1
    tomtomaat 1
    tong80 3
    Nico_S 1
    mr_anonimous 4
    Waaghals 1
    Ofyles 2 1
    Ofyles2vrijdag 29 mei 2009 @ 23:47
    Voor het tweede jaar op rij brengt H&M de modelijn Fashion Against Aids uit.

    Noem drie artiesten c.q. groepen die hun medewerking verleenden.
    Tanjaavrijdag 29 mei 2009 @ 23:48
    Tokio Hotel
    Robyn
    En.. Katy Perry?
    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 23:48
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 23:47 schreef Ofyles2 het volgende:
    Voor het tweede jaar op rij brengt H&M de modelijn Fashion Against Aids uit.

    Noem drie artiesten c.q. groepen die hun medewerking verleenden.

    Victor en Rolf?
    Ofyles2vrijdag 29 mei 2009 @ 23:49
    Stand 1577:
    EdgarD 2
    Neleos 1
    tomtomaat 1
    tong80 3
    Nico_S 1
    mr_anonimous 4
    Waaghals 1
    Ofyles 2 1
    Tanjaa 1

    Dit is de gehele line-up:
    Fashion Against AIDS met Katy Perry, Roisin Murphy, Pharrell Williams/N.E.R.D., Estelle, Yoko Ono, Dita Von Teese, Cyndi Lauper, Tokio Hotel, Yelle, Robyn, Dangerous Muse, Katharine Hamnett
    Tanjaavrijdag 29 mei 2009 @ 23:52
    Noem de 4 leden die in de Band Tokio Hotel spelen.
    SPOILER
    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 23:53
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 23:52 schreef Tanjaa het volgende:
    [quote]Op [url=http[b]Noem de 4 leden die in de Band Tokio Hotel spelen.
    SPOILER
    Dat is toch die Duitse band met die zanger/zangeres?
    Ofyles2vrijdag 29 mei 2009 @ 23:54
    Bill Kaulitz is de frontman.

    De drie anderen laat ik iemand anders raden.
    Terpentin07vrijdag 29 mei 2009 @ 23:54
    Bill en Tom Kaulitz de rest weet ik niet

    De twee anderen laat ik iemand anders raden.
    Ofyles2vrijdag 29 mei 2009 @ 23:55
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 23:53 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Dat is toch die Duitse band met die zanger/zangeres?
    Zanger, maar dat is wel de allerslechtste imitatie van Ziggy Stardust ooit.
    Sinitivrijdag 29 mei 2009 @ 23:55
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 23:53 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Dat is toch die Duitse band met die zanger/zangeres?
    Ja

    Klaus
    Rudolph
    Herman?

    Zijn toch wel duitse namen? Weet wel dat een broer van die transseksuele zanger er ook in zit
    Terpentin07vrijdag 29 mei 2009 @ 23:56
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 23:55 schreef Siniti het volgende:

    [..]

    Ja

    Klaus
    Rudolph
    Herman?

    Zijn toch wel duitse namen? Weet wel dat een broer van die transseksuele zanger er ook in zit
    Ja uit de jaren zestig en zeventig.
    mr_anonimousvrijdag 29 mei 2009 @ 23:57
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 23:55 schreef Siniti het volgende:

    [..]

    Ja

    Klaus
    Rudolph
    Herman?
    Helmut
    Horst
    Heinz
    Franz
    Fritz
    Heinrich
    Tanjaavrijdag 29 mei 2009 @ 23:59
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 23:55 schreef Siniti het volgende:

    [..]

    Ja

    Klaus
    Rudolph
    Herman?

    Zijn toch wel duitse namen? Weet wel dat een broer van die transseksuele zanger er ook in zit
    Hahaa rofl

    Ik zal jullie op weg helpen:

    Bill Kaulitz
    Tom Kaulitz
    G..... S......
    G.... L......
    Sinitivrijdag 29 mei 2009 @ 23:59
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 23:56 schreef Terpentin07 het volgende:

    [..]

    Ja uit de jaren zestig en zeventig.
    true
    Terpentin07zaterdag 30 mei 2009 @ 00:00
    Gunnar en Guido?
    Tanjaazaterdag 30 mei 2009 @ 00:00
    quote:
    Op vrijdag 29 mei 2009 23:57 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Helmut
    Horst
    Heinz
    Franz
    Fritz
    Heinrich
    Lol xD
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 00:00
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:00 schreef Terpentin07 het volgende:
    Gunnar en Guido?
    Of Rex en Gildo?
    Sinitizaterdag 30 mei 2009 @ 00:01
    Ik vind dat de eerste namen genoeg zijn

    Georg?
    Grendel?
    Ofyles2zaterdag 30 mei 2009 @ 00:01
    George en Grant?
    Terpentin07zaterdag 30 mei 2009 @ 00:01
    Oh ja die ene heet Georg
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 00:01
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:01 schreef Siniti het volgende:
    Ik vind dat de eerste namen genoeg zijn

    Georg?
    Grendel?
    Dan missen we Beowulf nog.
    Tanjaazaterdag 30 mei 2009 @ 00:03
    Nou, niemand gaat dit toch weten:
    Bill Kaulitz
    Tom Kaulitz
    Gustav Schäfer
    Georg Listing

    Nieuwe vraag:
    Noem de twee plaatsen waar bill een piercing heeft

    (tokio hotel fan naast me)
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 00:03
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:03 schreef Tanjaa het volgende:
    Nou, niemand gaat dit toch weten:
    Bill Kaulitz
    Tom Kaulitz
    Gustav Schäfer
    Georg Listing

    Nieuwe vraag:
    Noem de twee plaatsen waar bill een piercing heeft

    (tokio hotel fan naast me)
    Door zijn stembanden hoop ik?
    Terpentin07zaterdag 30 mei 2009 @ 00:03
    neus en tong?
    qonmannzaterdag 30 mei 2009 @ 00:04
    doe ik nog wenkbrauw
    Tanjaazaterdag 30 mei 2009 @ 00:04
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:03 schreef Terpentin07 het volgende:
    neus en tong?
    Terpentin07zaterdag 30 mei 2009 @ 00:04
    eikel
    Sinitizaterdag 30 mei 2009 @ 00:05
    wenkbrauw
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 00:05
    navel
    Terpentin07zaterdag 30 mei 2009 @ 00:05
    Prinz Albert von Tokio
    Sinitizaterdag 30 mei 2009 @ 00:05
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:03 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Door zijn stembanden hoop ik?
    Die arme tokio hotel fan naast tanjaa
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 00:06
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:04 schreef Terpentin07 het volgende:
    eikel
    Of door zijn kl**tjes dan zingt ie gelijk een toontje hoger.
    Ofyles2zaterdag 30 mei 2009 @ 00:07
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:04 schreef Terpentin07 het volgende:
    eikel
    Ultimate pwnage, moet die Bill altijd zittend plassen.

    Tong? (Was al genoemd, nu pwn ik mezelf. )
    Tanjaazaterdag 30 mei 2009 @ 00:07
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:04 schreef qonmann het volgende:
    doe ik nog wenkbrauw
    Goedzoo qonn

    Stand 1577:
    EdgarD 2
    Neleos 1
    tomtomaat 1
    tong80 3
    Nico_S 1
    mr_anonimous 4
    Waaghals 1
    Ofyles 2 1
    Tanjaa 1
    qonmann 1
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:05 schreef Siniti het volgende:

    [..]

    Die arme tokio hotel fan naast tanjaa
    Sajaa kan er mee lachen hoor
    Vooral met die duitse namen
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 00:07
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:07 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Ultimate pwnage, moet die Bill altijd zittend plassen.

    Tong?
    Verwacht je dat Tong80 het antwoord zo oplepelt?
    qonmannzaterdag 30 mei 2009 @ 00:09
    Met dank aan Terpetin07


    Als je dit hek door gaat waar ben je dan ?
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 00:10
    De creoolse begraafplaats van Narleans?
    Tanjaazaterdag 30 mei 2009 @ 00:10
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:09 schreef qonmann het volgende:
    Met dank aan Terpetin07

    [ afbeelding ]
    Als je dit hek door gaat waar ben je dan ?
    Achter het hek?
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 00:11
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:07 schreef Tanjaa het volgende:


    Sajaa kan er mee lachen hoor
    Vooral met die duitse namen
    Gelukkig heeft ze wel gevoel voor humor. Maar dat kan ook niet anders als je fan van Tokio Hotel bent.
    Ofyles2zaterdag 30 mei 2009 @ 00:11
    Artis
    qonmannzaterdag 30 mei 2009 @ 00:12
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:10 schreef Tanjaa het volgende:

    [..]

    Achter het hek?
    Eh ...ja
    't is in Amsterdam
    TimmyAsdzaterdag 30 mei 2009 @ 00:12
    Artis toch?
    Tanjaazaterdag 30 mei 2009 @ 00:12
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:11 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Gelukkig heeft ze wel gevoel voor humor. Maar dat kan ook niet anders als je fan van Tokio Hotel bent.
    Ze is het er niet mee eens Maar, ze heeft wel gevoel voor humor
    Sinitizaterdag 30 mei 2009 @ 00:12
    Artis
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 00:12
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:12 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    Eh ...ja
    't is in Amsterdam
    In de Bijlmer?
    qonmannzaterdag 30 mei 2009 @ 00:12
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:11 schreef Ofyles2 het volgende:
    Artis
    Goed gezien

    Stand 1577:
    EdgarD 2
    Neleos 1
    tomtomaat 1
    tong80 3
    Nico_S 1
    mr_anonimous 4
    Waaghals 1
    Ofyles 2 2
    Tanjaa 1
    qonmann 1
    Sinitizaterdag 30 mei 2009 @ 00:12
    ben ik weer te laat
    qonmannzaterdag 30 mei 2009 @ 00:14
    Artis:
    Heet je Tanja? Gratis naar Artis!
    Sinitizaterdag 30 mei 2009 @ 00:16
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:14 schreef qonmann het volgende:
    Artis:
    Heet je Tanja? Gratis naar Artis!
    Ik mag voor 50% van de prijs met mijn collegekaart jeweet
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 00:16
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:12 schreef Tanjaa het volgende:

    [..]

    Ze is het er niet mee eens Maar, ze heeft wel gevoel voor humor
    Gelukkig maar. Ik was al bang dat ik zo'n bende Emo's aan mijn deur kreeg.
    Ofyles2zaterdag 30 mei 2009 @ 00:16
    Wat is Zulu voor 'menselijk zijn voor anderen'?
    Sinitizaterdag 30 mei 2009 @ 00:17
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:16 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Gelukkig maar. Ik was al bang dat ik zo'n bende Emo's aan mijn deur kreeg.
    Scene hé! Geen emo!!!1
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 00:17
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:16 schreef Ofyles2 het volgende:
    Wat is Zulu voor 'menselijk zijn voor anderen'?
    Shaka?
    Ofyles2zaterdag 30 mei 2009 @ 00:17
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:14 schreef qonmann het volgende:
    Artis:
    Heet je Tanja? Gratis naar Artis!
    Daar zat ik aan te denken.

    Maar dat wordt wel een lange reis van Limburg naar Amsterdam.
    qonmannzaterdag 30 mei 2009 @ 00:18
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:17 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Shaka?
    zo heette hun leider ..wellicht goed
    Ofyles2zaterdag 30 mei 2009 @ 00:18
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:17 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Shaka?
    qonmannzaterdag 30 mei 2009 @ 00:18
    Zuma ?
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 00:19
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:14 schreef qonmann het volgende:
    Artis:
    Heet je Tanja? Gratis naar Artis!
    Heb je dan even pech als je Tanjaa heet.
    qonmannzaterdag 30 mei 2009 @ 00:19
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:17 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Daar zat ik aan te denken.

    Maar dat wordt wel een lange reis van Limburg naar Amsterdam.
    Moet je wel Tanja heten, toch ?
    Ofyles2zaterdag 30 mei 2009 @ 00:20
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:18 schreef qonmann het volgende:
    Zuma ?
    Geen politiek, maar IT-branche.
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 00:20
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:17 schreef Siniti het volgende:

    [..]

    Scene hé! Geen emo!!!1
    Ja zeg zo erg ben ik nou ook weer niet op de hoogte. Ik ben al blij dat ik weet dat Emo een genre is en geen struisvogelachtige vogel.
    Sinitizaterdag 30 mei 2009 @ 00:21
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:20 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Ja zeg zo erg ben ik nou ook weer niet op de hoogte. Ik ben al blij dat ik weet dat Emo een genre is en geen struisvogelachtige vogel.

    "Klopt."
    Tanjaazaterdag 30 mei 2009 @ 00:22
    Dankjewel dat jullie me laten herinneren aan dat Nijlpaard
    qonmannzaterdag 30 mei 2009 @ 00:22
    mooi kapsel
    qonmannzaterdag 30 mei 2009 @ 00:23
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:22 schreef Tanjaa het volgende:
    Dankjewel dat jullie me laten herinneren aan dat Nijlpaard
    Ohja..nu je het zegt
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 00:24
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:21 schreef Siniti het volgende:

    [..]

    [ afbeelding ]
    "Klopt."
    Waarom moet ik ineens aan die vijand van Alfred J Kwak denken?
    Tanjaazaterdag 30 mei 2009 @ 00:25
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:20 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Ja zeg zo erg ben ik nou ook weer niet op de hoogte. Ik ben al blij dat ik weet dat Emo een genre is en geen struisvogelachtige vogel.
    Mijn vader dacht dat het een soort hert was.
    En sajaa is geen emo of scene.. denk ik.
    Ze is gewoon zichzelf
    SPOILER
    gemixt met een beetje emo & scene
    Ofyles2zaterdag 30 mei 2009 @ 00:25
    Grote hint: Besturingssysteem.
    Tanjaazaterdag 30 mei 2009 @ 00:26
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:23 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    Ohja..nu je het zegt
    Bah, ik kreeg die link 30 keer doorgestuurd op die dag -.-'
    Sinitizaterdag 30 mei 2009 @ 00:27
    Stuurbekrachtiging?
    qonmannzaterdag 30 mei 2009 @ 00:28
    Unix ?
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 00:28
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:25 schreef Tanjaa het volgende:

    [..]

    Mijn vader dacht dat het een soort hert was.
    En sajaa is geen emo of scene.. denk ik.
    Ze is gewoon zichzelf
    Dat is altijd goed.
    quote:
    SPOILER
    gemixt met een beetje emo & scene
    Ofyles2zaterdag 30 mei 2009 @ 00:29
    Qon, heel dichtbij.
    qonmannzaterdag 30 mei 2009 @ 00:29
    linux
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 00:30
    Linux?
    Ofyles2zaterdag 30 mei 2009 @ 00:33
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:29 schreef qonmann het volgende:
    linux
    Het besturingssysteem begint en eindigt met dezelfde klinker, we zijn er bijna.
    qonmannzaterdag 30 mei 2009 @ 00:34
    zowel unix als linux zijn afkortingen, dacht ik, maar kon geen andere bedenken
    Tanjaazaterdag 30 mei 2009 @ 00:34
    Xenix ?
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 00:35
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:34 schreef qonmann het volgende:
    zowel unix als linux zijn afkortingen, dacht ik, maar kon geen andere bedenken
    Unox!!!
    qonmannzaterdag 30 mei 2009 @ 00:35
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:35 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Unox!!!
    en het strandmeisje maakt er reclame voor ..dit moet het zijn
    Ofyles2zaterdag 30 mei 2009 @ 00:36
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:34 schreef qonmann het volgende:
    zowel unix als linux zijn afkortingen, dacht ik, maar kon geen andere bedenken
    Zal ik jou anders het punt geven?

    Unox is het zeker niet, anders had ik mijn laptop gegeten.
    Markzaterdag 30 mei 2009 @ 00:36
    Ubuntu?
    Ofyles2zaterdag 30 mei 2009 @ 00:37
    Mark saves the night!

    Stand 1577:
    EdgarD 2
    Neleos 1
    tomtomaat 1
    tong80 3
    Nico_S 1
    mr_anonimous 4
    Waaghals 1
    Ofyles 2 2
    Tanjaa 1
    qonmann 1
    Mark 1
    Tanjaazaterdag 30 mei 2009 @ 00:38
    Maar dat is toch een vorm van UNIX ?
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 00:38
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:38 schreef Tanjaa het volgende:
    Maar dat is toch een vorm van UNIX ?
    En het is Swahili voor broodje Unox!
    Markzaterdag 30 mei 2009 @ 00:39
    Kom precies op tijd binnenlopen

    Hoe heet de communicatie-officier aan boord van de Enterprise?
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 00:39
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:39 schreef Mark het volgende:
    Kom precies op tijd binnenlopen

    Hoe heet de communicatie-officier aan boord van de Enterprise?
    Sulu?
    Markzaterdag 30 mei 2009 @ 00:40
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:38 schreef Tanjaa het volgende:
    Maar dat is toch een vorm van UNIX ?
    Nee, Linux
    Markzaterdag 30 mei 2009 @ 00:40
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:39 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Sulu?
    Nee, maar wel warm
    qonmannzaterdag 30 mei 2009 @ 00:40
    zulu
    Ofyles2zaterdag 30 mei 2009 @ 00:40
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:38 schreef Tanjaa het volgende:
    Maar dat is toch een vorm van UNIX ?
    Dat ook, maar ik zocht een vertaling.

    MAC is ook een vorm van UNIX overigens.
    Markzaterdag 30 mei 2009 @ 00:41
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:40 schreef qonmann het volgende:
    zulu
    Die vliegt niet mee De gezochte persoon is een collega van Sulu
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 00:41
    Scotty?
    Markzaterdag 30 mei 2009 @ 00:44
    Scotty was niet echt communicatief
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 00:44
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:44 schreef Mark het volgende:
    Scotty was niet echt communicatief
    Hij moest ze toch altijd upbeamen?
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 00:44
    Uhuru? of hoe de fuck je het ook schrijft.
    qonmannzaterdag 30 mei 2009 @ 00:45
    kirk ????
    Tanjaazaterdag 30 mei 2009 @ 00:46
    Morgen pinkpop dus,

    G'night
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 00:46
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:46 schreef Tanjaa het volgende:
    Morgen pinkpop dus,

    G'night
    Ciao en veel plezier
    qonmannzaterdag 30 mei 2009 @ 00:47
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:46 schreef Tanjaa het volgende:
    Morgen pinkpop dus,

    G'night
    Have fun !
    Ofyles2zaterdag 30 mei 2009 @ 00:47
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:46 schreef Tanjaa het volgende:
    Morgen pinkpop dus,

    G'night
    Welterusten.

    Vergeet de impressies niet!
    Tanjaazaterdag 30 mei 2009 @ 00:47
    Danku Danku
    Markzaterdag 30 mei 2009 @ 00:47
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:44 schreef mr_anonimous het volgende:
    Uhuru? of hoe de fuck je het ook schrijft.
    Uhura En die is het

    mr_anonimous +1

    Stand 1577:
    EdgarD 2
    Neleos 1
    tomtomaat 1
    tong80 3
    Nico_S 1
    mr_anonimous 5
    Waaghals 1
    Ofyles 2 2
    Tanjaa 1
    qonmann 1
    Mark 1
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 00:48
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:47 schreef Tanjaa het volgende:
    Danku Danku
    Is dat de communicatieofficier van the Enterprise?
    Tanjaazaterdag 30 mei 2009 @ 00:49
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:48 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Is dat de communicatieofficier van the Enterprise?
    nee
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 00:49
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:49 schreef Tanjaa het volgende:

    [..]

    nee
    Je hapt wel snel...
    Tanjaazaterdag 30 mei 2009 @ 00:50
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:49 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Je hapt wel snel...
    Jah, ben nogal hyper. Kan waarschijnlijk ook niet slapen..
    Zie je, nu ben ik nog niet van de pc
    qonmannzaterdag 30 mei 2009 @ 00:52
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:50 schreef Tanjaa het volgende:

    [..]

    Jah, ben nogal hyper. Kan waarschijnlijk ook niet slapen..
    Zie je, nu ben ik nog niet van de pc
    misschien scoor je nog wel een puntje..:)
    (als A een beetje opschiet)
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 00:53
    Wat hebben (oud)voetballers Kew Jaliens en Bertus Konterman met schaatsers als Cindy Klassen en Rene Ruitenberg gemeen?
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 00:54
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:50 schreef Tanjaa het volgende:

    [..]

    Jah, ben nogal hyper. Kan waarschijnlijk ook niet slapen..
    Zie je, nu ben ik nog niet van de pc
    Vind ik niet erg hoor. Moet wel lachen om je grappen.
    Tanjaazaterdag 30 mei 2009 @ 00:54
    Nah, sportvraag, en geen zwemmen Dus ik weet er niets van.
    Ben nu echt weg

    Doeggg
    Markzaterdag 30 mei 2009 @ 00:54
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:53 schreef mr_anonimous het volgende:
    Wat hebben (oud)voetballers Kew Jaliens en Bertus Konterman met schaatsers als Cindy Klassen en Rene Ruitenberg gemeen?

    Zwaar gelovig?
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 00:55
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:54 schreef Tanjaa het volgende:
    Nah, sportvraag, en geen zwemmen Dus ik weet er niets van.
    Ben nu echt weg

    Doeggg
    Volgens mij meen je er niks van.
    Ofyles2zaterdag 30 mei 2009 @ 00:55
    Zelfde dag jarig?
    Tanjaazaterdag 30 mei 2009 @ 00:55
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:55 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Volgens mij meen je er niks van.
    Je hebt gelijk,
    en welke grappen?
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 00:56
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:54 schreef Mark het volgende:

    [..]

    Zwaar gelovig?
    Inderdaad zeer zwaar gelovig en ook allen lid van Sports Witnesses, een soort bekeringsclub onder de sporters.
    Mark +1

    Stand 1577:
    EdgarD 2
    Neleos 1
    tomtomaat 1
    tong80 3
    Nico_S 1
    mr_anonimous 5
    Waaghals 1
    Ofyles 2 2
    Tanjaa 1
    qonmann 1
    Mark 2
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 00:57
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:55 schreef Tanjaa het volgende:

    [..]

    Je hebt gelijk,
    en welke grappen?
    Die grappen dat je offline gaat.
    Tanjaazaterdag 30 mei 2009 @ 00:58
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:57 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Die grappen dat je offline gaat.
    He verdorie je hebt me door.
    Markzaterdag 30 mei 2009 @ 00:59
    Van Konterman en Ruitenberg wist ik het wel, de andere 2 niet

    In welke band speelde Hank B. Marvin?
    Tanjaazaterdag 30 mei 2009 @ 01:00
    The Shadows, mooi gitaarspel ^^
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 01:01
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:58 schreef Tanjaa het volgende:

    [..]

    He verdorie je hebt me door.
    Ja jammer he? Maar nu is het grapje ook op....
    Tanjaazaterdag 30 mei 2009 @ 01:02
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 01:01 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Ja jammer he? Maar nu is het grapje ook op....
    Niet, die komt over een kwartiertje toch weer terug als mam zegt dat ik toch echt naar bed moet.
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 01:02
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 00:59 schreef Mark het volgende:
    Van Konterman en Ruitenberg wist ik het wel, de andere 2 niet

    In welke band speelde Hank B. Marvin?
    In de garageband van Jim Belushi in according to Jim?
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 01:03
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 01:02 schreef Tanjaa het volgende:

    [..]

    Niet, die komt over een kwartiertje toch weer terug als mam zegt dat ik toch echt naar bed moet.
    Ah en dan ga je weer niet.

    verpest ik zelf het grapje......
    Tanjaazaterdag 30 mei 2009 @ 01:04
    Markzaterdag 30 mei 2009 @ 01:05
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 01:00 schreef Tanjaa het volgende:
    The Shadows, mooi gitaarspel ^^
    Klopt, met zijn vlotte bril

    Tanjaa +1

    Stand 1577:
    EdgarD 2
    Neleos 1
    tomtomaat 1
    tong80 3
    Nico_S 1
    mr_anonimous 5
    Waaghals 1
    Ofyles 2 2
    Tanjaa 2
    qonmann 1
    Mark 2
    Tanjaazaterdag 30 mei 2009 @ 01:06
    Onder welke bijnaam is Saul Hudson beter bekend?
    Ofyles2zaterdag 30 mei 2009 @ 01:06
    Seal?
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 01:07
    Hudson Hawk
    Tanjaazaterdag 30 mei 2009 @ 01:07
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 01:06 schreef Ofyles2 het volgende:
    Seal?
    Markzaterdag 30 mei 2009 @ 01:08
    Slash
    Tanjaazaterdag 30 mei 2009 @ 01:09
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 01:08 schreef Mark het volgende:
    Slash
    Offcourse

    Stand 1577:

    EdgarD 2
    Neleos 1
    tomtomaat 1
    tong80 3
    Nico_S 1
    mr_anonimous 5
    Waaghals 1
    Ofyles 2 2
    Tanjaa 2
    qonmann 1
    Mark 3
    Terpentin07zaterdag 30 mei 2009 @ 01:09
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 01:07 schreef mr_anonimous het volgende:
    Hudson Hawk
    Bruce Willis
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 01:10
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 01:09 schreef Tanjaa het volgende:

    [..]

    Offcourse

    Stand 1577:

    EdgarD 2
    Neleos 1
    tomtomaat 1
    tong80 3
    Nico_S 1
    mr_anonimous 5
    Waaghals 1
    Ofyles 2 2
    Tanjaa 2
    qonmann 1
    Mark 3
    Slash' werk vind ik heel wat beter te pruimen dan dat van Tokio Hotel.
    Tanjaazaterdag 30 mei 2009 @ 01:11
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 01:10 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Slash' werk vind ik heel wat beter te pruimen dan dat van Tokio Hotel.
    Dóh
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 01:12
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 01:11 schreef Tanjaa het volgende:

    [..]

    Dóh
    Jij bent Homer Simpson?
    Tanjaazaterdag 30 mei 2009 @ 01:13
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 01:12 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Jij bent Homer Simpson?
    Het was geen DOH, het was een duh! Tuurlijk
    Markzaterdag 30 mei 2009 @ 01:13
    En wie stond bekend als Het orakel uit Diever?
    Ofyles2zaterdag 30 mei 2009 @ 01:13
    Hans Wiegel
    qonmannzaterdag 30 mei 2009 @ 01:14
    Pellenboer ?
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 01:14
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 01:13 schreef Tanjaa het volgende:

    [..]

    Het was geen DOH, het was een duh! Tuurlijk
    Oh zeg dat dan meteen.
    Markzaterdag 30 mei 2009 @ 01:16
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 01:13 schreef Ofyles2 het volgende:
    Hans Wiegel


    Ofyles2 +1

    Stand 1577:
    EdgarD 2
    Neleos 1
    tomtomaat 1
    tong80 3
    Nico_S 1
    mr_anonimous 5
    Waaghals 1
    Ofyles 2 3
    Tanjaa 2
    qonmann 1
    Mark 3
    mr_anonimouszaterdag 30 mei 2009 @ 01:20
    Ik ga maar eens snurken. Over 6 uur al weer op
    Terpentin07zaterdag 30 mei 2009 @ 01:21
    Ofyles2zaterdag 30 mei 2009 @ 01:22
    Hoe wordt een directe aanval van één schaakstuk op twee stukken van de tegenstander genoemd?
    Tanjaazaterdag 30 mei 2009 @ 01:22
    Cyaa
    qonmannzaterdag 30 mei 2009 @ 01:22
    vork
    LaStrangezaterdag 30 mei 2009 @ 01:23
    dubbelspel
    Ofyles2zaterdag 30 mei 2009 @ 01:23
    Beste vork is wanneer een paard schaak geeft en tegelijkertijd een toren kan meepakken.

    Stand 1577:
    EdgarD 2
    Neleos 1
    tomtomaat 1
    tong80 3
    Nico_S 1
    mr_anonimous 5
    Waaghals 1
    Ofyles 2 3
    Tanjaa 2
    qonmann 2
    Mark 3
    Markzaterdag 30 mei 2009 @ 01:25
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 01:23 schreef Ofyles2 het volgende:
    Beste vork is wanneer een paard schaak geeft en tegelijkertijd een toren kan meepakken.
    Niet een dame?
    Tanjaazaterdag 30 mei 2009 @ 01:25
    Ik ga nu ook.. eindelijk.

    Doegg
    qonmannzaterdag 30 mei 2009 @ 01:25
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 01:23 schreef Ofyles2 het volgende:
    Beste vork is wanneer een paard schaak geeft en tegelijkertijd een toren kan meepakken.
    ..dame nog beter


    Hoe heet dit dier ?
    Ofyles2zaterdag 30 mei 2009 @ 01:26
    Okapi
    Terpentin07zaterdag 30 mei 2009 @ 01:26
    Tapir?
    qonmannzaterdag 30 mei 2009 @ 01:27
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 01:26 schreef Ofyles2 het volgende:
    Okapi
    Bekend uit puzzels..net als de tapir


    Stand 1577:
    EdgarD 2
    Neleos 1
    tomtomaat 1
    tong80 3
    Nico_S 1
    mr_anonimous 5
    Waaghals 1
    Ofyles 2 4
    Tanjaa 2
    qonmann 2
    Mark 3
    LaStrangezaterdag 30 mei 2009 @ 01:27
    okapi
    qonmannzaterdag 30 mei 2009 @ 01:28

    dit is de tapir btw
    Ofyles2zaterdag 30 mei 2009 @ 01:29
    Hoe heet het baasje van Garfield en Odie?
    Markzaterdag 30 mei 2009 @ 01:30
    Jon
    Ofyles2zaterdag 30 mei 2009 @ 01:32
    Stand 1577:
    EdgarD 2
    Neleos 1
    tomtomaat 1
    tong80 3
    Nico_S 1
    mr_anonimous 5
    Waaghals 1
    Ofyles 2 4
    Tanjaa 2
    qonmann 2
    Mark 4
    Markzaterdag 30 mei 2009 @ 01:36
    Welke Britse toneelschrijver ontving in 2005 de Nobelprijs voor de literatuur?
    Ofyles2zaterdag 30 mei 2009 @ 01:39
    Pinter?
    Markzaterdag 30 mei 2009 @ 01:44
    quote:
    Op zaterdag 30 mei 2009 01:39 schreef Ofyles2 het volgende:
    Pinter?
    Jazeker

    Ofyles2 +1

    Stand 1577:
    EdgarD 2
    Neleos 1
    tomtomaat 1
    tong80 3
    Nico_S 1
    mr_anonimous 5
    Waaghals 1
    Ofyles 2 5
    Tanjaa 2
    qonmann 2
    Mark 4

    Ik maak het volgende topic even aan