Goed aangepakt man!quote:Op vrijdag 29 mei 2009 00:44 schreef kip_zonder-kop het volgende:
Dus vroeg hij weer aan me hoe laat het was waarbij ik hem dat dus vertelde maar dit keer met een paar meter afstand ertussen. Vervolgens vroeg 'ie dus 10 euro aan me waarop ik vertelde dat ik geen geld bij me had. Toen wilde hij dus wel even mee naar mijn huis om het geld op te halen, waarop ik dus snel om hem heen wist te lopen en te dreigen dat ik de politie zou gaan bellen.
quote:
Ik was hier eerder dan jijquote:Op vrijdag 29 mei 2009 00:56 schreef Bullschnitzel. het volgende:
[..]
Heey ik heb een volger:D. Ts of ga op zelfverdediging of draag voortaan een teesert bij je man.
Ja vind ik ook. Ik had natuurlijk ook echt de politie kunnen bellen maar voordat hun er zijn zit die overvaller toch alweer in een ander stadsdeel.quote:
quote:Op vrijdag 29 mei 2009 01:00 schreef pisnicht het volgende:
Mes kopen, hem opzoeken en vragen om 10,-. Als hij dat niet geeft steek je hem in zijn beenplasser.
Je vraagt er gewoon om.quote:Verder woon ik in Amsterdam Slotervaart waar ik zo`n beetje de enige blanke ben. Als er mij nog meer dodelijk saaie verhalen te binnen schieten, pleur ik het hier weer neer.
Wat moet ik doen dan? Ik ga echt niet met iemand vechten die een wapen bij zich heeft, als ik het gevecht verlies dan steekt die gast me helemaal lek. De volgende keer neem ik dan toch liever zelf een wapen mee, hoewel ik dan waarschijnlijk zelf in de gevangenis terecht kom.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 01:03 schreef reetveter het volgende:
1. ts is een pussy, bijt eens van je af.
2.
[..]
Je vraagt er gewoon om.
Het was dus weer een "nieuwe nederlander" , DAT DIT KAN IN NEDERLAND!!!!!!!!quote:Op vrijdag 29 mei 2009 01:10 schreef kip_zonder-kop het volgende:
[..]
Wat moet ik doen dan? Ik ga echt niet met iemand vechten die een wapen bij zich heeft, als ik het gevecht verlies dan steekt die gast me helemaal lek. De volgende keer neem ik dan toch liever zelf een wapen mee, hoewel ik dan waarschijnlijk zelf in de gevangenis terecht kom.
Grappig dat je die quote weer helemaal naar boven haalt trouwens.![]()
Het lijkt me sterk dat die overvaller twee jaar gaat zitten wachten totdat 'ie mij weer tegenkomt. Of hij doet zijn werk heel goed, of hij heeft in die 2 jaar een paar maanden gezeten en is nu weer terug met hetzelfde doel: mensen overvallen.
Voor zover ik weet is hij niet vervolgd, uiteraard heb ik er toen wel aangifte van gedaan. Het probleem is ook dat ik niet 100% zeker weet dat het weer dezelfde overvaller is. Zijn handelen komt natuurlijk overeen waardoor ik er vanuit ga dat het hem is maar het is ook nog eens een "negroide persoon". Hoevaak hoor je wel niet dat hun overvallen plegen? Daarnaast lijken ze allemaal op elkaar waardoor ik nooit een goede beschrijving kan geven.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 01:14 schreef zeemonster het volgende:
Maar is hij toen vervolgd voor wat hij jouw heeft aangedaan? Heb je er toen aangifte van gedaan ? als je weet dat hij weer in de buurt rondhangt moet je er toch iets mee doen?
Zeker aangezien hij je gewoon weer aanhoudt, dit keer zonder geweld.. Ik denk dat ik behoorlijk agressief zou worden als ik iemand tegenkom die mij heeft neergestoken
Ja, daar kik ik op uiteraard.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 01:23 schreef Alborz het volgende:
TS houdt er stiekem van om gestoken te worden.
Ik woon mijn hele leven al in Amsterdam Geuzenveld en ben nog nooit bedreigd/overvallen hierquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |