quote:Op donderdag 28 mei 2009 23:27 schreef julian6 het volgende:
Op nederland 2, kan je nauwelijks objectief noemen.
Lillikquote:Op donderdag 28 mei 2009 23:23 schreef de_boswachter het volgende:
Dat tuigwijf nu op ND2, OMFG!!
Een of ander VMBO wijf wat daar eindexamen wordt gevolgd gedurende een periodr. Zo dom als het achterend van een
varken en zo lillik als de nacht
Gaat ze met haar Lonsdale vriendjes hakken naast een auto met
geluid op 500+
Dat zulke mensen nog bestaan
Klacht: Lilke kutracistenmeisje op de buis die hardcore als status ziet!!!!1
quote:Op donderdag 28 mei 2009 23:23 schreef de_boswachter het volgende:
Gaat ze met haar Lonsdale vriendjes hakken naast een auto met
geluid op 500+
Stoer!quote:Op vrijdag 29 mei 2009 11:19 schreef dagdag het volgende:
btw, ze houd dus niet van getinte mensen
maar zou zeggen beter een kleurtje dan die lijkenkop van der zelf.
trouwens ben ook tijdje terug uitgescholden door zo puisterige hardcore mongool, toen ging ik ze achterna lopen 10 minuten lang
dagdag op stap met lonsdalers
ja en zo voelde ik me, ik geef nu lezingen op scholen in afrika.quote:
Jij maakt wel dag op dag wat mee hoor.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 11:19 schreef dagdag het volgende:
btw, ze houd dus niet van getinte mensen
maar zou zeggen beter een kleurtje dan die lijkenkop van der zelf.
trouwens ben ook tijdje terug uitgescholden door zo puisterige hardcore mongool, toen ging ik ze achterna lopen 10 minuten lang
dagdag op stap met lonsdalers
Onzekerheid en waarschijnlijk zeiden haar 'vriendjes' dat ook, dus heeft ze dat overgenomen.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 12:42 schreef Aurelianus het volgende:
Beetje suf om te zien dat zo'n meisje op het ene moment zegt niet racistisch te zijn en op het andere moment negers achter hun rug om 'apekoppen' te noemen. Maar goed, dat komt ook voort uit die onzekerheid. Ik sluit me voor de rest dan ook aan bij Iblis.
Het kind die?quote:Op vrijdag 29 mei 2009 12:50 schreef Zaith het volgende:
Ik hoop dat het kind die ze gekregen heeft een negertje is.
Nou, zo dus.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 13:02 schreef Iblis het volgende:
[..]
Het kind die?Hoe kun je het geslacht van het woord direct na het woord vergeten zijn? Maar verder was aan het eind van de documentaire duidelijk te zien dat dit niet het geval was.
Nominatie voor kneus (of kankeruser) van de dag?quote:Op donderdag 28 mei 2009 23:27 schreef julian6 het volgende:
Op nederland 2, kan je nauwelijks objectief noemen.
Overigens wil ik even zeggen dat ze wel het perfecte voorbeeld gekozen hebben weer
Wij gabbers zijn allemaal zo hoor jongens!
![]()
Ja, want de gemiddelde 16-jarige weet precies al waar hij staat in het leven, is op geen enkele manier gevoelig voor groepsinvloeden, merkgevoelig, muziekgevoelig, of wat dan ook.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 13:22 schreef Mriya het volgende:
Behoorlijk triest inderdaad. Volgens mij is ze niet "echt" een racist, maar doet ze het meer om stoer te doen voor der "vrienden". Typisch geval van geen persoonlijkheid hebben dat wijf.
Je moet mensen eens niet zo doodknuffelen. Als een 16jarige voor een auto springt dan is ie dood, eigen keuze. Als een 16jarige besluit zo'n groep te joinen, dan is dat ook een eigen keuze.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 13:35 schreef Iblis het volgende:
[..]
Ja, want de gemiddelde 16-jarige weet precies al waar hij staat in het leven, is op geen enkele manier gevoelig voor groepsinvloeden, merkgevoelig, muziekgevoelig, of wat dan ook.
Het ís ook een eigen keuze. Maar die keus wordt wel beïnvloed door een wens ‘erbij te willen horen’. En zoals je ziet verandert ze heel erg nadat ze haar kind gekregen heeft. Een 16-jarige is vaak nog niet geheel, en soms nog geheel niet, uitontwikkeld qua persoonlijkheid. Natuurlijk ligt iemands fundamentele karakter wel vast, maar het is niet alsof iedere jongen die op zijn 16e lang haar had, of het juist opgeschoren had, dat op z'n 30e nog heeft, alsof iedere goth of emo 20 jaar later nog zoveel make-up en zwarte kleren draagt, alsof iemand politieke voorkeur niet verandert, alsof iemand muzieksmaak niet verandert.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 13:41 schreef Skylark. het volgende:
Je moet mensen eens niet zo doodknuffelen. Als een 16jarige voor een auto springt dan is ie dood, eigen keuze. Als een 16jarige besluit zo'n groep te joinen, dan is dat ook een eigen keuze.
Nee, ze wilde geen abortus. Ik neem aan, maar dat liet de film niet zien, dat ze daar wel behoorlijk over voorgelicht is, inclusief alle consequenties. Dan maakt ze haar eigen keus, en je leest dat ze nu een opleiding volgt; je hoort in de docu dat ze spaargeld opzij legt – natuurlijk, dat is lang niet genoeg – maar ze neemt wel verantwoordelijkheid op haar manier. In tegenstelling tot die vader. En dan kun je natuurlijk lang blijven zeiken over het feit dat ze nooit naar bed had moeten gaan met die kerel, of je kunt er nu het beste van proberen te maken.quote:Zo kun je iedereen wel als glas behandelen. Zij heeft gewoon onveilig geneukt met een hufter op jonge leeftijd en nu moet ze op de blaren zitten. Ze krijgt zelfs nog een 2e kans, namelijk abortus, maar dat wil ze ook niet.
Ze doet, volgens deze topic, inmiddels een zorg-gerelateerde opleiding.quote:Wordt wel leuk, vrachtwagenchauffeur met geen partner en een jong kind.
En dan mijn 'die' quoten. Faal.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 14:02 schreef Iblis het volgende:
[..]
Het ís ook een eigen keuze. Maar die keus wordt wel beïnvloed door een wens ‘erbij te willen horen’. En zoals je ziet verandert ze heel erg nadat ze haar kind gekregen heeft. Een 16-jarige is vaak nog niet geheel, en soms nog geheel niet, uitontwikkeld qua persoonlijkheid. Natuurlijk ligt iemands fundamentele karakter wel vast, maar het is niet alsof iedere jongen die op zijn 16e lang haar had, of het juist opgeschoren had, dat op z'n 30e nog heeft, alsof iedere goth of emo 20 jaar later nog zoveel make-up en zwarte kleren draagt, alsof iemand politieke voorkeur niet verandert, alsof iemand muzieksmaak niet verandert.
En dat geldt voor haar ook: wat een 16e jarige hip vindt, wat zo iemand doet om stoer te zijn, om erbij te horen is uiteindelijk een eigen keus, maar anderzijds is het wel een eigen keus van een 16-jarige, en dat zoiets wezenlijk verschilt van een 8 of 24-jarige, die allicht al geruime tijd op zichzelf heeft gewoon, moge duidelijk zijn.
[..]
Nee, ze wilde geen abortus. Ik neem aan, maar dat liet de film niet zien, dat ze daar wel behoorlijk over voorgelicht is, inclusief alle consequenties. Dan maakt ze haar eigen keus, en je leest dat ze nu een opleiding volgt; je hoort in de docu dat ze spaargeld opzij legt – natuurlijk, dat is lang niet genoeg – maar ze neemt wel verantwoordelijkheid op haar manier. In tegenstelling tot die vader. En dan kun je natuurlijk lang blijven zeiken over het feit dat ze nooit naar bed had moeten gaan met die kerel, of je kunt er nu het beste van proberen te maken.
Natuurlijk houdt dat in dat iemand daarvoor moet inleveren qua uitgaan, qua inkomen, maar dat betekent niet dat je als ouder en grootouder – althans, dat vind ik – niet af en toe zou kunnen oppassen, allicht een keer vaker dan je had gedaan als ze op haar 26e kinderen had gekregen. Een beetje compassie lijkt mij beter dan een haha-sliep-uit-wat-ben-jij-een-sukkel.
Maar deze topic zit natuurlijk vol mensen die nooit iets stoms hebben gedaan waarvan ze achteraf dachten ‘dat had ik een volgende keer anders gedaan’.
[..]
Ze doet, volgens deze topic, inmiddels een zorg-gerelateerde opleiding.
to·pic, de en het, to·picsquote:
Nou, bedankt. Jij hebt duidelijk weer eens wat diepte aan het topic toegevoegd.quote:
Dat zowel de als het als lidwoord bij ‘topic’ mogen, net als bij woorden als matras, aanrecht, poeder, kussensloop, en nog enkele. Dat jij gewoon bent het, en daarom ook ‘dit topic’ te zeggen, betekent nog niet dat ‘de topic’, en dientengevolge, ‘deze topic’ fout zijn.quote:
Dit zou je kunnen opvatten als een buitentekstelijke verwijzing, waarbij het gebruik van ‘ze’ zeker te billijken is.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 14:22 schreef Zaith het volgende:
OT: Wat een stom mokkel. Anders gaat het eens even gauw normaal doen.
Jaja. Gozer, het interesseert mij totaal niet.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 14:34 schreef Iblis het volgende:
[..]
Dat zowel de als het als lidwoord bij ‘topic’ mogen, net als bij woorden als matras, aanrecht, poeder, kussensloop, en nog enkele. Dat jij gewoon bent het, en daarom ook ‘dit topic’ te zeggen, betekent nog niet dat ‘de topic’, en dientengevolge, ‘deze topic’ fout zijn.
[..]
Dit zou je kunnen opvatten als een buitentekstelijke verwijzing, waarbij het gebruik van ‘ze’ zeker te billijken is.
quote:
quote:Op vrijdag 29 mei 2009 11:00 schreef dubidub het volgende:
[..]
http://player.omroep.nl/?aflID=7382537
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |