Hoe zit dat dan???quote:Op donderdag 28 mei 2009 22:31 schreef yvonne het volgende:
[..]
Hé hé hé, op je woorden letten hè kebabje
Ik ben onderkoffer en zwijgquote:
Ben je een jas of een echtequote:Op donderdag 28 mei 2009 22:31 schreef yvonne het volgende:
[..]
Hé hé hé, op je woorden letten hè kebabje
Dan hou ik het op een jas met schapenbont...quote:Op donderdag 28 mei 2009 22:40 schreef yvonne het volgende:
Ik zwijg in alle talen, ook in het Volendams
Ik dacht aan pek en teer !! Op een houten plank het dorp uitgedonderdquote:Op donderdag 28 mei 2009 22:46 schreef Anniebab het volgende:
[..]
Dan hou ik het op een jas met schapenbont...
Ayutquote:Op donderdag 28 mei 2009 22:46 schreef Anniebab het volgende:
[..]
Dan hou ik het op een jas met schapenbont...
Ga naar de FB of ga met je blote snikkel in de sneeuw rollen wat everquote:Op donderdag 28 mei 2009 23:37 schreef luciano het volgende:
Kan een modje of adm hier [ TBO SC #42 ] Waar Mamakarina gaat strippen ! even supersoep zijn laatste posts editten . Hij wil niet aannemen dat privegegevens posten BANwaardig is . Ook al vindt hij ze zelf op het internet , naar mij luistert hij niet.
DEZE post aub editten ivm privacy. [ TBO SC #42 ] Waar Mamakarina gaat strippen !
Niet met zaken bemoeien die je niks aangaan heb ik geleerd. hij dreigde nogmaals om een geeditte post te herposten , dus was even nodig wat actie . Hoe zou JIJ het vinden als al je privegegevens hier werden gepost ???quote:Op donderdag 28 mei 2009 23:45 schreef Soury het volgende:
[..]
Ga naar de FB of ga met je blote snikkel in de sneeuw rollen wat ever
Kut maar moet dat hier ???quote:Op donderdag 28 mei 2009 23:52 schreef luciano het volgende:
[..]
Niet met zaken bemoeien die je niks aangaan heb ik geleerd. hij dreigde nogmaals om een geeditte post te herposten , dus was even nodig wat actie . Hoe zou JIJ het vinden als al je privegegevens hier werden gepost ???
Laatmaar , gaat toch boven je pet.
Dan moet je de PM gebruikenquote:Op donderdag 28 mei 2009 23:52 schreef luciano het volgende:
[..]
Niet met zaken bemoeien die je niks aangaan heb ik geleerd.
In 3 verschillende topics gepost. Privegegevens moeten zsm verwijderd worden inderdaad, Einde discussie.quote:
Welke discussiequote:Op donderdag 28 mei 2009 23:58 schreef luciano het volgende:
[..]
In 3 verschillende topics gepost. Privegegevens moeten zsm verwijderd worden inderdaad, Einde discussie.
Rennen en kaasquote:
Jaja tis allemaal zo origineelquote:
SC linksaf FB rechtsafquote:
Is Bart er met het geld vandoor, en nu alweer kwijt, wegens de aardebeving.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 09:02 schreef Jumparound het volgende:
bart is een neiuwe locatie aan het zoeken ... maar was iets te fanatiek
Aardbeving (7.1) en tsunamiwaarschuwing in Honduras
Grote vraag blijft. Heeft ie de herder al gevonden?quote:Op vrijdag 29 mei 2009 09:02 schreef Jumparound het volgende:
bart is een neiuwe locatie aan het zoeken ... maar was iets te fanatiek
Aardbeving (7.1) en tsunamiwaarschuwing in Honduras
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |