Dat dus. En die aanval was puur uit wanhoop (hij moest wel), niet omdat hij toen zo sterk was. Nu is hij een stuk sterker dunkt me.quote:Op woensdag 27 mei 2009 16:46 schreef Steffie het volgende:
[..]
Inderdaad, paar kilometer op 15 seconden achterstand gereden van groepje voor hem, maar uiteindelijk toch weer aansluiting gevonden. Verschil met vandaag is dat hij toen eerst een aanval plaatste en zichzelf daarmee parkeerde, terwijl het vandaag wel hoofdzakelijk parreren zal worden.
De Ier van het Cervelo-team: Deignan (ofzo)quote:
Dan kan je nog best wat zien (als de mist het toelaat)quote:
15 km voor de koplopers.quote:Op woensdag 27 mei 2009 16:55 schreef Blik het volgende:
geef eens wat meer infozit continue te F5en
Inderdaad, vervelende schreeuwlelijk!quote:Op woensdag 27 mei 2009 17:00 schreef Szura het volgende:
Teringherrie van die Engelsen op de achtergrond man
Lijkt me belangrijker dat hij bij Menchov blijft en nu ik zit zeg, zit hij nog in de buurt van Menchov?quote:Op woensdag 27 mei 2009 17:02 schreef marcodej het volgende:
Ten Dam had eigenlijk ook mee moeten springen. Dat hij dat blijkbaar niet kan valt me eigenlijk een beetje tegen.
Al lang niet meer.quote:Op woensdag 27 mei 2009 17:06 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Lijkt me belangrijker dat hij bij Menchov blijft en nu ik zit zeg, zit hij nog in de buurt van Menchov?
Maschiarelli voor de witte trui lijkt me.quote:
Masciarelli rijdt bij Acqua & Sapone en die rijden juist op kop.quote:Op woensdag 27 mei 2009 17:07 schreef marcodej het volgende:
[..]
Maschiarelli voor de witte trui lijkt me.
ohquote:Op woensdag 27 mei 2009 17:07 schreef TheArt het volgende:
[..]
Masciarelli rijdt bij Acqua & Sapone en die rijden juist op kop.
half/kwart voor 6quote:
Ik nam al aan dat hij A&S bedoelde.quote:Op woensdag 27 mei 2009 17:07 schreef TheArt het volgende:
[..]
Masciarelli rijdt bij Acqua & Sapone en die rijden juist op kop.
Idd, het lijtk hem helemaal geen enkele moeite te kosten.quote:
Ik vind het wel mooi, hij knalt er lekker in!quote:Op woensdag 27 mei 2009 17:12 schreef opgebaarde het volgende:
leuke manier van fietsen heeft die Di Luca maar het is wel verdomde suicidaal.
Je ziet dat ook wel aan sastre, die laat zich niet gek maken en hoewel die nu op achterstand gereden wordt komt die gewoon bij top 5 boven
Di Luca heeft deze klim al 10.000x opgereden, dus hij weet precies hoe hard hij waar kan gaan. Slim om dan het tempo te nemen.quote:Op woensdag 27 mei 2009 17:12 schreef opgebaarde het volgende:
leuke manier van fietsen heeft die Di Luca maar het is wel verdomde suicidaal.
Je ziet dat ook wel aan sastre, die laat zich niet gek maken en hoewel die nu op achterstand gereden wordt komt die gewoon bij top 5 boven
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |