Waarbij de dollar weer eens gelijk gehouden wordt (vrijwel) aan de euro. Zwaar belachelijk!quote:Op vrijdag 26 juni 2009 16:24 schreef skyrebel het volgende:
Tot nu toe zeer tevreden over Windows 7 en wilde hem eigenlijk ook gaan kopen. Maar nu ik deze prijzen, begin ik toch te twijfelen.
Maakt weinig uit want keys zijn niet taalgebonden... gewoon een Nederlandse iso ergens vandaan halen en dan je licentie daarbij gebruiken, iets dat ik zelf ook met XP heb gedaan.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 16:52 schreef Tarabass het volgende:
[..]
Waarbij de dollar weer eens gelijk gehouden wordt (vrijwel) aan de euro. Zwaar belachelijk!
Je kan hem dus ook in amerika bestellen, maar dan raad ik wel de ultimate aan. Anderen krijgen geen language-packs. Daarnaast zouden pre-orders zowat 50% goedkoper zijn, dus dat zou ook een optie zijn. Al komen die natuurlijk weer niet in europa. Upgraden kan ook nog, maar niet met de oem-versies (wie snapt het nog), al is dat verschil in prijs belachelijk klein. Ook nog even zeggende dat deze prijzen bijna gelijk zijn aan die van vista, dus niet schokkend behalve dan dat mensen windows 7 wel willen draaien door de goede 'beta's'..
Vanaf maart krijg je wel elke 2 uur een reboot voor je kiezen, maar dat wist je hopelijk al.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 16:34 schreef 3nhsCnds het volgende:
Ik draai nu RC, die er juni volgend jaar mee ophoud, ....
Ik ben nog niemand tegen gekomen die een retail versie van een OS koopt in de winkel.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 16:32 schreef CantFazeMe het volgende:
Zoals ik al eerder zei; de prijzen zijn niet interessant genoeg voor de consument... als het nou 100~150 Euro eraf was dan zou waarschijnlijk heel snel over de toonbank gaan.
Dat komt omdat Vista al een tijdje uit is en slecht is ontvangen. De prijzen van Vista gingen daarom snel omlaag.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 20:47 schreef seventhseagulll het volgende:
Vista Home Premium OEM is voor nog geen honderd euro te krijgen en de Ultimate versie voor minder dan honderdzestig euro. Ik verwacht dat de Windows 7 prijzen vergelijkbaar zijn.
en, in het geval van vista, alleen de gekochte versie (dus b.v alleen 32 bit en geen 64 bit met je key, dat kon alleen met retail key)quote:Op vrijdag 26 juni 2009 20:24 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Ik ben nog niemand tegen gekomen die een retail versie van een OS koopt in de winkel.
Wel mensen die een OEM kopen, die negen van de tien keer goedkoper is dan de retail.
Alleen geen support.
Is er al een crack uitgekomen die die reboot verwijderd?quote:Op vrijdag 26 juni 2009 17:35 schreef skyrebel het volgende:
[..]
Vanaf maart krijg je wel elke 2 uur een reboot voor je kiezen, maar dat wist je hopelijk al.
Nee tuurlijk niet en die zal ook nooit komen. Welke mongool draait volgend jaar maart nog een RC-versie oid?quote:Op zaterdag 27 juni 2009 13:29 schreef editoor het volgende:
[..]
Is er al een crack uitgekomen die die reboot verwijderdt?
Probeer het uit zou ik zeggen...quote:Op zaterdag 27 juni 2009 18:41 schreef leolinedance het volgende:
Ik heb een laptop met de volgende specs:
Pentium M 1.8 ghz
2 gb geheugen
160 gb hd
ATI Xtreme onboard 128mb grafische chip
Gaat Windows 7 hier fatsoenlijk op draaien? Is het de moeite om up te graden van Windows XP Pro SP3? Ik doe tegenwoordig niet veel bijzondere dingen meer op mijn laptop, internetten, beetje Office werk, af en toe een foto bewerken en een simpel spelletje. Maar ik wil wel graag op de hoogte blijven en vind het leuk om wat te experimenteren met een nieuw besturingssysteem
Alvast bedankt!
ps: Is 7260 de versie die ik moet hebben?
Nou, ik wil niet graag 3 gig downloaden en dan aan de gang gaan als de kans klein is dat het gaat werken...quote:Op zaterdag 27 juni 2009 18:50 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Probeer het uit zou ik zeggen...
En ik zou op dit moment niet de 7260 meepakken maar gewoon even twee weken wachten tot de RTM er is en dan aan de gang gaan.
Hoezo? Of je downloadt 7260 nu, of je downloadt straks de RTM, wat is het verschil? Ze zijn ongeveer even groot.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 19:34 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Nou, ik wil niet graag 3 gig downloaden en dan aan de gang gaan als de kans klein is dat het gaat werken...
7260 dus.quote:Welke versie moet ik nemen als ik het dit weekend wil testen?
Moet kunnen. Ik zou het echter nog niet als vervanging doen. Je weet nooit hoe het uitpakt met een pre-release versie.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 18:41 schreef leolinedance het volgende:
Ik heb een laptop met de volgende specs:
Pentium M 1.8 ghz
2 gb geheugen
160 gb hd
ATI Xtreme onboard 128mb grafische chip
Gaat Windows 7 hier fatsoenlijk op draaien? Is het de moeite om up te graden van Windows XP Pro SP3? Ik doe tegenwoordig niet veel bijzondere dingen meer op mijn laptop, internetten, beetje Office werk, af en toe een foto bewerken en een simpel spelletje. Maar ik wil wel graag op de hoogte blijven en vind het leuk om wat te experimenteren met een nieuw besturingssysteem
Alvast bedankt!
ps: Is 7260 de versie die ik moet hebben?
Ja dat is een goed idee. Nog twee laatste vragen:quote:Op zaterdag 27 juni 2009 20:12 schreef elfzesendertig het volgende:
[..]
Moet kunnen. Ik zou het echter nog niet als vervanging doen. Je weet nooit hoe het uitpakt met een pre-release versie.
Ik heb overigens positieve verhalen van mensen gelezen die hem redelijk hadden draaien op oudere systemen dan dat van jou.
Heb je al overwogen om een dual-boot te doen? Als het niet bevalt kan je de Windows 7 partitie verwijderen en de bootloader van XP herstellen met je XP CD-ROM.
Zo snel mogelijk is waarschijnlijk via usenet of torrents.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 20:17 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ja dat is een goed idee. Nog twee laatste vragen:
Hoe kom ik zo snel mogelijk aan Windows 7? En is bualboot een optie bij de installatie?
Mijn dank, erg nuttige infoquote:Op zaterdag 27 juni 2009 20:37 schreef elfzesendertig het volgende:
[..]
Zo snel mogelijk is waarschijnlijk via usenet of torrents.
Dual boot is in principe geen optie bij de installatie. Je moet van tevoren een NTFS partitie aanmaken (of een lege, dat maakt volgens mij niet zoveel uit). Tijdens de installatie selecteer je dan Custom Installation. Daar selecteer je de lege partitie. Windows 7 installeert dan op die partitie en overschrijft de bootloader van XP. De volgende keer dat je opstart kan je kiezen tussen XP en Windows 7.
=> Definitieve systeemeisen Windows 7quote:Op zaterdag 27 juni 2009 18:41 schreef leolinedance het volgende:
Ik heb een laptop met de volgende specs:
Pentium M 1.8 ghz
2 gb geheugen
160 gb hd
ATI Xtreme onboard 128mb grafische chip
Gaat Windows 7 hier fatsoenlijk op draaien? Is het de moeite om up te graden van Windows XP Pro SP3? Ik doe tegenwoordig niet veel bijzondere dingen meer op mijn laptop, internetten, beetje Office werk, af en toe een foto bewerken en een simpel spelletje. Maar ik wil wel graag op de hoogte blijven en vind het leuk om wat te experimenteren met een nieuw besturingssysteem
Alvast bedankt!
ps: Is 7260 de versie die ik moet hebben?
Vergeet niet dat Microsoft waarschijnlijk hier in Nederland de Retail versies voor de prijs van de upgrade versies gaat verkopen.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 14:37 schreef Bonov het volgende:
[..]
Dat zijn wel de prijzen voor de upgradeversies.
Prijzen Retailversies (mag dus op lege systemen geinstalleerd worden)
Windows 7 Home Premium 199,99 euro
Windows 7 Professional 309 euro
Windows 7 Ultimate 319 euro
Niet, geen pre-orders voor Europa. Wij betalen én de hoofdprijs (dollar is euro zowat) én mogen geen gebruik maken van de pre-order kortingen. Bedankt, Neeliequote:Op maandag 29 juni 2009 11:09 schreef magnifor het volgende:
In Nederland komt er dus alleen een Windows 7 E versie (zonder IE8)? Iemand idee wanneer 7 hier in Nederland in de voorverkoop gaat?
bedank bedrijven als opera/mozilla daar maar voorquote:Op maandag 29 juni 2009 11:37 schreef Tarabass het volgende:
[..]
Niet, geen pre-orders voor Europa. Wij betalen én de hoofdprijs (dollar is euro zowat) én mogen geen gebruik maken van de pre-order kortingen. Bedankt, Neelie
Vooral Opera, die is met de aanklacht begonnen. Mozilla heeft immers al een fatsoenlijk aandeel.quote:Op maandag 29 juni 2009 11:42 schreef mschol het volgende:
[..]
bedank bedrijven als opera/mozilla daar maar voor
die zijn gaan mekkeren omdat ze geen degelijke vaste voet aan de grond kunnen krijgen en geen geld ofzo willen uitgeven aan reclame (wat niet perse nodig is als het een goed product betreft: een goed product verkoopt immers zichzelf)
Klopt inderdaad, de retailprijzen zijn dus niet van toepassing op Nederland.quote:Op maandag 29 juni 2009 11:16 schreef magnifor het volgende:
[..]
Vergeet niet dat Microsoft waarschijnlijk hier in Nederland de Retail versies voor de prijs van de upgrade versies gaat verkopen.
We krijgen geen pre-order korting maar de retail versies worden voor de upgrade prijzen verkocht. Lijkt mij nog goed te doen lijkt mij.quote:Op maandag 29 juni 2009 11:37 schreef Tarabass het volgende:
[..]
Niet, geen pre-orders voor Europa. Wij betalen én de hoofdprijs (dollar is euro zowat) én mogen geen gebruik maken van de pre-order kortingen. Bedankt, Neelie
Is het niet mogelijk om te pre-orderen in het buitenland bv Frankrijk en dat je hem dan besteld en thuis opgestuurd krijgt?quote:Op maandag 29 juni 2009 15:38 schreef thedude0 het volgende:
Als het hier niet goedkoop via pre-order verkrijgbaar is maar in andere landen wel dan haal ik uit principe al geen legale versie. MS probeert mensen te naaien en bij mij zijn ze dan aan het verkeerde adres.
Microsoft probeert niemand te naaien, je mag opera en consorten bedanken waardoor we nu hier niet kunnen pre-orderen.quote:Op maandag 29 juni 2009 15:38 schreef thedude0 het volgende:
Als het hier niet goedkoop via pre-order verkrijgbaar is maar in andere landen wel dan haal ik uit principe al geen legale versie. MS probeert mensen te naaien en bij mij zijn ze dan aan het verkeerde adres.
Dat begrijp ik gewoon niet. Dus omdat de e-versie (oem versie?) nog niet klaar zou zijn kan je de gewone versie niet pre-orderen. En dat komt door opera en consortenquote:Op maandag 29 juni 2009 17:17 schreef magnifor het volgende:
[..]
Microsoft probeert niemand te naaien, je mag opera en consorten bedanken waardoor we nu hier niet kunnen pre-orderen.
niet echt...quote:Op maandag 29 juni 2009 18:28 schreef Tarabass het volgende:
[..]
Dat begrijp ik gewoon niet. Dus omdat de e-versie (oem versie?) nog niet klaar zou zijn kan je de gewone versie niet pre-orderen. En dat komt door opera en consorten![]()
Dat is natuurlijk onzin.
*ho hum,quote:Op dinsdag 30 juni 2009 15:49 schreef mschol het volgende:
[..]
niet echt...
MS heeft gezeik in EU DOOR opera en consorten (die zijn gaan klagen bij neelie)
en dus geen gewone retail versie verkopen in EU, dus ook niet pre-orderen
Wat dat betreft vind ik 120 euro als releaseprijs voor de volledige Home-versie nog wel meevallen eigenlijk, er vanuit gaan dat de prijs ook nog wel gaat zakken na verloop van tijd.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 17:30 schreef CantFazeMe het volgende:
Best wel kut. MS houd de prijzen gewoon te hoog, blijft gewoon on-interessant voor nieuwe en bestaande gebruikers om over te stappen. Ik hoop dat ze het gewoon snel omlaag gaan gooien.
dat hebben ze toch gedaan? alleen ja de EU stelt zulke idiote eisen dat ze maar preventieve maatregelen nemen.. (terecht, aangezien neelie MS probeert te pakken, tegen belachelijke boetes, op ieder klein kut dingetje)quote:Op dinsdag 30 juni 2009 18:20 schreef ErictheSwift het volgende:
[..]
*ho hum,
Win XP N edition anyone? En laten we vooral niet vergeten dat MS ook in de VS ten tijde van de dot-com bubble de Department of Justice achter haar vodden had zitten.
Lees anders dit draadje op Hardwareinfo en dan met name de reacties van harriepppiel eens even goed door. De klacht van Opera mag dan onterecht zijn; dat wil nog niet zeggen dat de "warme belangstelling" van de EU voor MS en haar praktijken dat ook is. Hooguit kan je zeggen dat de eis om te wijzen op alternatieve browsers en Microsoft's reactie daarop door IE niet met het OS mee te leveren niet correct is. Microsoft had IMHO gewoon iexplore.exe en de render-engine volledig uit kernel-space moeten halen, dan was alles koek en ei geweest.
codes zijn niet op , maar je wil, denk ik, niet alleen maar pre-orders hebben om vervolgens nauwelijks retail te verkopenquote:Op dinsdag 30 juni 2009 20:27 schreef jpjedi het volgende:
Las net ergens op w7info.com dat de pre-orders uitverkocht zijn in Japan. Enerzijds kan dat wat zeggen over de populariteit maar ik vermoed anders. Hoe de neuk kunnen codes opraken?Oftewel laten we mooi wat krantenkoppen halen over de populariteit en dan volgende maand weer wat codes eruit spugen.
De codes zijn natuurlijk niet op maar MS gaat niet direct tig pre-orders* op de markt gooien als ze niet zeker weten dat ze die ook gaan verkopen dus reguleren ze dat wat.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 20:31 schreef mschol het volgende:
[..]
codes zijn niet op , maar je wil, denk ik, niet alleen maar pre-orders hebben om vervolgens nauwelijks retail te verkopen
iemand een idee waar ik (eventueel) wel win7 kan aanschaffen (de NON eu versie) voor een redelijk bedrag?
Ja daaagquote:Op dinsdag 30 juni 2009 20:06 schreef mschol het volgende:
dat hebben ze toch gedaan? alleen ja de EU stelt zulke idiote eisen dat ze maar preventieve maatregelen nemen.. (terecht, aangezien neelie MS probeert te pakken, tegen belachelijke boetes, op ieder klein kut dingetje)
en de argumenten van monopolipositie misbruiken vind ik ook flauwekul... bedrijf is op een (redelijk) gezonde manier marktleider geworden en vervolgens gaat iedereen mekkeren? sorry hoor... hoe krom is dat.
Le-zen!!! Dit zal in de praktijk betekenen dat de computerzaken en de handige neefjes voor de browser gaan zorgen. De n00bistische eindgebruiker zal hier niks nada nakkes van merken. Nikkelen Neelie maakt MS, het OS en de eindgebruiker dus hiermee echt niet vleugellam. Harriepppiel van HWI had het trouwens ook _niet_ over het eruit slopen van de render-engine; die moest gescheiden van kernel en IE.exe in userspace draaien.quote:daarnaast: renderengine uit Windows halen is funest (hoogstwaarschijnlijk) voor een -enorm- groot scala aan freeware/shareware programmatjes..
en de (iets meer dan)? gemiddelde huis-tuin en keuken gebruiker heeft nu een uitdaging als hij/zij een oem windows 7 e koopt: geen enkele browser.. Bedankt neelie
Neeeeuh, de EU stelt de _verkeerde_ eis, niet een overdreven eis. En vervolgens reageert MS hierop door de spin doctor voor zichzelf uit te hangen en te gaan janken van "het is niet eerlijk de EU wil dat we IE uit windows 7 halen" terwijl daar nou juist totaal geen sprake van is. Vind je het niet heel erg als wij daar niet intrappen?quote:het "microsoft kruipt in slachtofferrol" klopt 100% aangezien ze voor een miljard al aan boetes hebben gekregen, ze paste dingen aan en eu bleef maar jammeren.
ik zal niet helemaal ontkennen dat MS schuldig is maar de EU gaat ook gewoon veel en veels te ver met hun eisen...
Waarom bedankt je Neelie nu dan, was het niet zo dat we dat aan Opera en consorten te danken haddenquote:Op dinsdag 30 juni 2009 20:06 schreef mschol het volgende:Bedankt neelie
wat dacht je van beide..?quote:Op dinsdag 30 juni 2009 22:53 schreef Tarabass het volgende:
[..]
Waarom bedankt je Neelie nu dan, was het niet zo dat we dat aan Opera en consorten te danken hadden
In je vorige post was je stellig overtuigd van het feit dat het DOOR opera en consorten kwam.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 23:05 schreef mschol het volgende:
[..]
wat dacht je van beide..?
overigens blijf ik bij m'n punt dat het nu 1 grote puinzooi wordt, dankzij de eisen van de EU
durf te wedden dat je zoiets in prijslijsten gaat krijgen:
installatie Browser: ¤15,-
prijzen van het OS is anders niks...quote:Op dinsdag 30 juni 2009 23:14 schreef Tarabass het volgende:
[..]
In je vorige post was je stellig overtuigd van het feit dat het DOOR opera en consorten kwam.
Maar hoe zou jij het dan graag willen zien? Software-ontwikkelaar ziet gat en investeert en rolt uit. MS is (te) groot, ziet ook gat en maakt software meegeleverd met volgende OS of via updates. MS weer terug bij monopolie, ongezien of de klant (denk aan de brakke firewall of het achterlijke movie maker of het concept active-x) er beter van wordt zal het gros van de gebruikers, de zogenaamde nitwits, deze gewoon accepteren en gebruiken. Want ms is goed in hun ogen. En weer monopolie-positie van MS. En monopolies (zie de prijzen van het OS eens) zijn nooit goed voor jou en mij. Goed dat er dus opgetreden wordt tegen dit soort praktijken, en ja dat moet ergens beginnen..
Windows 7 is wel op tijd klaar hoor? Maar door juridische redenen heeft Microsoft besloten om hier in Nederland geen pre-orders toe te staan.quote:Op maandag 29 juni 2009 18:28 schreef Tarabass het volgende:
[..]
Dat begrijp ik gewoon niet. Dus omdat de e-versie (oem versie?) nog niet klaar zou zijn kan je de gewone versie niet pre-orderen. En dat komt door opera en consorten![]()
Dat is natuurlijk onzin. Het is puur om een statement te maken. Want waarom zou je de retail anders niet kunnen pre-orderen? Overal ter wereld kan je pre-orderen, behalve in Europa. Dat Europa die hun net op de vingers heeft getikt. Daarom bedankte ik ook Neelie hiervoor.
Voor de mensen die buiten Europa willen pre-orderen, en een NL-versie willen. Pre-order de ultimate, en download via je updates het NL-pakket..
quote:Microsoft past Europese prijs Windows 7 tijdelijk aan
woensdag 1 juli 2009 - Door: Ger Elskamp
Na de berichten dat in Europa twee maal zo veel zal moeten worden betaald voor de volledige versie van Windows 7, in vergelijking tot Windows 7 in de Verenigde Staten, kondigt Microsoft een tijdelijke prijswijziging aan.
Kost een upgrade in de VS niet meer dan $199, in Europa moet ¤309 voor de volledige versie betaald worden.
De ontbrekende upgrade versie in Europa is een gevolg van het ontbreken van de internet Explorer in de Europese versie van Windows 7, terwijl in de bestaande Vista versies wel de internet Explorer geïntegreerd is. Door deze anti trust wetgeving van de EU leidt het upgraden van Vista met internet Explorer 8 geïnstalleerd, naar Windows 7 dan tot problemen.
Microsoft zal met een tijdelijke prijsverlaging van de volledige versie Windows 7E verkopen voor dezelfde prijs als de upgrade versie in de Verenigde Staten. Deze prijs zal gelden tot 31 december 2009.
Gevolg is dat Europeanen dan minder voor hun volledige versie van Windows 7E betalen de Amerkanen voor hun volledige versie van Windows 7.
Ik weet wel hoe ik dat moet doen maar ik vind AERO eigenlijk heel erg prettig werken en zou het dus eigenlijk niet willen missen.quote:
Stop je oren maar dicht, ik hoor de mac'ers al aan komen stormen.quote:Op donderdag 2 juli 2009 21:11 schreef Bonov het volgende:
Update: Microsoft zou de Home Premium-editie van Windows 7 ook aanbieden als 'Family Pack', waarmee Windows 7 op drie systemen geïnstalleerd mag worden. Verder zijn alle Europese versies dit jaar voor iedereen tegen upgradeprijzen te koop. bron
Over 5 dagen, 6 uur, 32 minuten en 23 secondenquote:Op vrijdag 3 juli 2009 01:28 schreef editoor het volgende:
Iemand al een idee wanneer de RTM op het net zal verschijnen?
bron?quote:Op vrijdag 3 juli 2009 09:02 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Over 5 dagen, 6 uur, 32 minuten en 23 seconden
Veel:quote:Op zondag 12 juli 2009 16:29 schreef UnderTheWingsOfLove het volgende:
Hoeveel verschillende builds zijn er wel niet vanaf 7100?
Ik ben benieuwd.quote:Op zondag 12 juli 2009 16:28 schreef Saekerhett het volgende:
De RTM schijnt er te zijn: 7600.16384.win7_rtm.090710-1945
Hij wordt nu geüpload door een of andere vage Chinees met 16 kB/sec, dus we weten straks wel een keer meer over hoe en wat.
Maar hij lijkt echt te zijn.
Ja, maar veel zijn zo klein dat je het totaal niet merkt.quote:Op zondag 12 juli 2009 16:32 schreef UnderTheWingsOfLove het volgende:![]()
Ik snap het allemaal niet meer draai nu 7100 zonder al te veel problemen.
Elke nieuwe build heeft bugfixes of niet?
handig , bedanktquote:Op zondag 12 juli 2009 16:35 schreef Saekerhett het volgende:
Trouwens, hou gewoon dit topic in de gaten: http://www.sevenforums.co(...)090710-1945-rtm.html
Dan ben je tot op de minuut up to date.
quote:Op zondag 12 juli 2009 16:35 schreef Saekerhett het volgende:
Trouwens, hou gewoon dit topic in de gaten: http://www.sevenforums.co(...)090710-1945-rtm.html
Dan ben je tot op de minuut up to date.
Nog niet te downloaden, omdat die klotechinees een hele trage verbinding heeftquote:Op zondag 12 juli 2009 16:43 schreef UnderTheWingsOfLove het volgende:
Hoe kan ik die nieuwe build downloaden ? En kan je gewoon je huidige beta key gebruiken of...?
Via de officiele Ms kanalen natuurlijk, mits je beta tester bent of msdn+ account hebt.quote:Op zondag 12 juli 2009 16:43 schreef UnderTheWingsOfLove het volgende:
Hoe kan ik die nieuwe build downloaden ? En kan je gewoon je huidige beta key gebruiken of...?
Dus de laatste build waarmee je daadwerkelijk je beta key kan gebruiken is 711?quote:Op zondag 12 juli 2009 16:45 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Nog niet te downloaden, omdat die klotechinees een hele trage verbinding heeft
En nee, je kunt geen beta keys meer gebruiken, omdat het dus om de RTM gaat. Maar je kunt hem wel iets van 3x resetten, zodat je hem maximaal 120 dagen kan gebruiken. Tegen die tijd ligt hij ook in de winkel en kun je een legale key invullen.
Er zullen vast wel hacks komen om bv een RC key te kunnen gebruiken.quote:Op zondag 12 juli 2009 16:48 schreef UnderTheWingsOfLove het volgende:
[..]
Dus de laatste build waarmee je daadwerkelijk je beta key kan gebruiken is 711?
Oke jammer maar heb geen zin om steeds mijn key te moeten resetten
Nee, dat is build 7273. 7264 is de laatste public.quote:Op zondag 12 juli 2009 16:48 schreef UnderTheWingsOfLove het volgende:
[..]
Dus de laatste build waarmee je daadwerkelijk je beta key kan gebruiken is 711?
Je hoeft helemaal geen key in te vullen... Alleen om de 30 dagen gaat hij miepen dat je een key moet invullen, maar dit is met 2 klikken te 'resetten' tot een maximum van 3 resets. Dus je kunt hem dan 120 dagen volledig legaal draaien, daarna moet je een herinstallatie doen, een legale key invullen of iets minder legale wegen bewandelen.quote:Oke jammer maar heb geen zin om steeds mijn key te moeten resetten
quote:Op zondag 12 juli 2009 16:35 schreef Saekerhett het volgende:
Trouwens, hou gewoon dit topic in de gaten: http://www.sevenforums.co(...)090710-1945-rtm.html
Dan ben je tot op de minuut up to date.
Iddquote:Op zondag 12 juli 2009 16:55 schreef Netsplitter het volgende:
[..]topic
Al die pubertjes wachten tot er weer een rar geupload is.
Sterker nog, hij is al te downloaden.quote:Op maandag 13 juli 2009 11:14 schreef magnifor het volgende:
Volgens de geruchten komt vandaag de rtm uit?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |