abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_69418842
quote:
Op dinsdag 26 mei 2009 14:49 schreef M0NTANA het volgende:
Had nooit verwacht dat Martin Jol open zou staan voor het trainerschap bij Ajax.
Wat vind jij van Martin Jol, M0NTANA?
pi_69418852
Deze moet je niet voor pannekoek uitmaken
pi_69418862
Wengerconstructie
  dinsdag 26 mei 2009 @ 14:57:07 #129
227143 Kopbal
Bal met de kop.
pi_69418875
Worden jullie nu weer kampioen volgend seizoen?
  dinsdag 26 mei 2009 @ 14:57:46 #131
23234 zjroentje
DiFontaine
pi_69418893
quote:
Op dinsdag 26 mei 2009 14:57 schreef Kopbal het volgende:
Worden jullie nu weer kampioen volgend seizoen?
jwt
While we're living, the dreams we have as children fade away
AFC Ajax | Borussia Mönchengladbach] | Kansas City Chiefs | Alabama Crimson Tide
pi_69418905
quote:
Op dinsdag 26 mei 2009 14:57 schreef Kopbal het volgende:
Worden jullie nu weer kampioen volgend seizoen?
We worden wereldkampioen...we worden wereldkampioen!!!
pi_69418977
quote:
Op dinsdag 26 mei 2009 14:58 schreef Urquhart het volgende:

[..]

We worden wereldkampioen...we worden wereldkampioen!!!
Van Binsbergen,.... LUL!
pi_69419009
quote:
Op dinsdag 26 mei 2009 14:57 schreef Kopbal het volgende:
Worden jullie nu weer kampioen volgend seizoen?

Misschien wel .. denk dat PSV het gaat worden.
pi_69419033
Heb m'n twijfels bij Jol, maar gezien de situatie is hij momenteel het hoogst haalbare dus mocht hij daadwerkelijk komen (is volgens mij nog helemaal niet zeker, alleen roddelblad Bild meldt het) dan heeft het bestuur goed werk geleverd.
pi_69419054
quote:
Op dinsdag 26 mei 2009 15:02 schreef Devz het volgende:
Heb m'n twijfels bij Jol, maar gezien de situatie is hij momenteel het hoogst haalbare dus mocht hij daadwerkelijk komen (is volgens mij nog helemaal niet zeker, alleen roddelblad Bild meldt het) dan heeft het bestuur goed werk geleverd.
Nos Teletekst ook hoor
  dinsdag 26 mei 2009 @ 15:03:55 #137
166976 DuvelDuvel
Altijd heet en altijd hype
pi_69419055
quote:
Op dinsdag 26 mei 2009 14:57 schreef Kopbal het volgende:
Worden jullie nu weer kampioen volgend seizoen?
Maar deze keer echt dan he.
#FreeHat
  dinsdag 26 mei 2009 @ 15:06:19 #138
229935 damsco
Internetheld sinds 2008
pi_69419116
Vergeet niet dat Jol' beslissing nu afhangt van de reacties in het Ajax topic op FOK!. Hij leest mee, aldus een betrouwbare bron.
pi_69419126
Goed werk van van der Boog als hij Jol voor een redelijke prijs krijgt en dat Petrovic en de andere assistenten bij HSV blijven.
pi_69419136
quote:
Op dinsdag 26 mei 2009 14:57 schreef Kopbal het volgende:
Worden jullie nu weer kampioen volgend seizoen?
Dat sowieso.

Hopelijk komt Boulah. Met zo'n beer van een verdediger worden we zeker kampioen.
  dinsdag 26 mei 2009 @ 15:08:32 #141
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
pi_69419193
quote:
Op dinsdag 26 mei 2009 14:57 schreef Kopbal het volgende:
Worden jullie nu weer kampioen volgend seizoen?
Bestaat jouw club nog volgend seizoen?

Ik vind je een beetje sneu met je semi grappige opmerkingen en het openen van topics terwijl je eigen club terminaal ziek is.
Think of a circle with a fine split in it. At one end there's insanity, you go around the circle to sanity, and on the other end of the circle close to insanity, but not insanity, is unsanity
pi_69419202
Reacties van de jeugdspelers wat Silenus daarstraks postte:
quote:
Jeugdspelers willen hoge ogen gooien
26 mei 2009

Ajax heeft vijf jeugdspelers vastgelegd: Warner Hahn, Jip Bartels, Stefano Denswil, Lesley de Sa, Davy Klaassen. Hier een korte introductie van deze spelers, die komend seizoen als A- of B-junior hoge ogen willen gooien.

Warner Hahn speelt pas een jaar in de jeugd bij Ajax. Daarvoor kwam hij uit voor Sparta Rotterdam. De doelman gaat nu de overstap maken van de B1 naar de A-jeugd van Ajax. ,,Het is heel mooi als je bij zo’n grote club een contract kan tekenen”, zegt hij. ,,Ik hoop dat ik komend seizoen de vaste doelman wordt van Ajax A1.”

Vier spelers van Ajax B2 tekenden een driejarig contract: Jip Bartels, Stefano Denswil, Lesley de Sa en Davy Klaassen. Komend seizoen krijgen zij een kans in Ajax B1. Aanvaller Jip Bartels verwacht de komende jaren flinke stappen te gaan maken bij de club. ,,Ik hoop dat ik via de B1 kan doorstromen naar de hogere jeugdelftallen”, zegt Bartels. ,,Uiteindelijk hoop ik natuurlijk in Ajax 1 te komen en het daar ook echt een paar jaar goed te doen.”

Behalve slagen bij Ajax, wil Bartels het de komende periode ook goed blijven doen op school. ,,Momenteel zit ik in de vierde klas van het VWO. Tot nu toe is het prima te combineren. Ik wil ook echt mijn diploma halen over twee jaar.” Een trainer vertelde hem eens dat je op school voor een zesje moet gaan en op het voetbalveld voor een negen. Bartels legt de lat iets hoger. ,,Op het veld ga ik inderdaad voor een negen, maar op school wil ik ook wel graag een zeven halen.”

Lesley de Sa is een buitenspeler die het moet hebben van zijn acties en snelheid. ,,Ik wil er een mooi seizoen van gaan maken”, zegt hij. ,,We hebben een sterke lichting spelers, dus dat zie ik wel met vertrouwen tegemoet.” Over zijn toekomst: ,,Ik hoop dat ik over twee jaar een nieuw contract kan tekenen en dat ik uiteindelijk het eerste van Ajax haal.”

Centrale verdediger Stefano Denswil kan zijn geluk niet op met zijn eerste contract. ,,Ik was al ontzettend trots toen ik als F-pupil werd aangenomen’’, reageerde Denswil na het ondertekenen van zijn contract. De Ajacied kwam over van de amateurs van Hellas Sport. ,,Nu ben ik eigenlijk nķg blijer. Dit is fantastisch. Nu is het belangrijk om rustig aan beter te worden.’’

Davy Klaassen ondertekende donderdag 14 mei een contract van drie seizoenen. ,,Ik ben echt hartstikke blij. Het is echt geweldig’’, zegt de 16-jarige Klaassen met een brede glimlach na de ontkurking van de champagne. Het contract gaat in op 1 juli 2009. Naast voetballen stort de jonge speler zich helemaal op school. ,,Ik zit in de vierde klas van het VWO op het Roland Holst College in Hilversum.’’ De doelstelling van Klaassen voor volgend seizoen is nog beter voetballen. Over zijn favoriete positie zegt hij: ,,Ik speel het liefst vlak achter de spits.’’ Sinds 2004 speelt Klaassen bij Ajax. Daarvoor voetbalde hij bij Wasmeer en De Zebra’s.









quote:
Bizot, Candan en Shakison: stap dichter bij de top
26 mei 2009

De A-junioren Marco Bizot, Tayfun Candan en Randel Shakison behoren tot de jeugdspelers die deze maand een contract ondertekenden. Het trio maakt komend seizoen deel uit van de selectie van Jong Ajax. Wie zijn deze jeugdige Ajacieden en wat zijn hun doelstellingen voor de komende tijd?

Doelman Marco Bizot beschikt al over een flinke dosis ervaring. Hij mocht afgelopen seizoen als reservedoelman zelfs met het eerste elftal van Ajax mee naar Murcia, waar de ploeg van toenmalig hoofdtrainer Marco van Basten een oefenwedstrijd speelde. Ook trainde hij regelmatig mee bij Ajax 1 en Jong Ajax. ,,Het was een ontzettend leerzaam seizoen”, aldus de doelman, die bij Jong Ajax de concurrentie aan moet gaan met Sergio Padt. ,,Het is prachtig dat ik dit contract heb getekend. De periode ‘jeugd’ is hiermee eigenlijk afgesloten. Nu moet ik weer een stap verder kijken.”

Tayfun Candan is op meerdere posities inzetbaar. ,,Ik speel vaak linkshalf, maar kan ook centraal of linksback spelen’’, vertelt de Hoornaar na het tekenen van zijn contract. Candan maakt inmiddels al zeven jaar deel uit van de jeugdopleiding van Ajax. ,,Ik ben begonnen in de D1 van trainer Robin Pronk’’, zegt Candan. ,,Daarvoor had ik al stage gelopen bij de D2 van Ajax.’’ Momenteel maakt hij nog deel uit van Ajax A1. Hoewel het team van Frank de Boer net naast het kampioenschap greep, kan hij terugkijken op een geslaagd jaar. ,,Als het niet goed was gegaan, had ik dit contract waarschijnlijk niet verdiend.’’

Randel Shakison is linksback. ,,Maar wel aanvallend ingesteld”, zegt hij. ,,Mijn snelheid is mijn sterke punt en ik ben ook goed in duels. Ik heb erg veel zin om bij Jong Ajax aan de slag te gaan en ik hoop natuurlijk dat ik zo snel mogelijk de stap kan maken naar het eerste van Ajax.”





pi_69419210
quote:
Op dinsdag 26 mei 2009 15:08 schreef pfaf het volgende:
Goede keuze! Ik heb weer eens vertrouwen in een titel. Wederom.
Ik wil eerst nog wel wat aanpassingen binnen de selectie zien.
pi_69419260
quote:
Op dinsdag 26 mei 2009 15:09 schreef navigator het volgende:

[..]

Bestaat jouw club nog volgend seizoen?

Ik vind je een beetje sneu met je semi grappige opmerkingen en het openen van topics terwijl je eigen club terminaal ziek is.
  dinsdag 26 mei 2009 @ 15:11:45 #146
43675 TAV74
We're a virus with shoes
pi_69419284
Goede keuze als ze Jol binnenhalen. Gewoon een goede en zeer ervaren trainer die een team naar vermogen kan laten voetballen. Daarbij laat hij zich na zijn jaren in Engeland en Duitsland niet meer zo snel gek maken lijkt me zo.
"The whole image is that eternal suffering awaits anyone who questions God's infinite love. Believe or die! Thank you, forgiving Lord, for all those options.”
pi_69419489
goal.com:
quote:
According to NOS, Amsterdam giants Ajax have agreed personal terms with Hamburger SV head coach Martin Jol. The Eredivisie outfit are in the market for a new head coach following the departure of Marco van Basten earlier this month.

Ajax have previously approached Frank Rijkaard, Co Adriaanse, Michael Laudrup and Morten Olsen, but they all turned down Ajax’s offer. However, the Amsterdam giants have now finally found a replacement for Van Basten.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
  dinsdag 26 mei 2009 @ 15:19:27 #148
54997 Posdnous
Moslima-knuffelaar
pi_69419490
quote:
Op dinsdag 26 mei 2009 14:28 schreef Chadi het volgende:
Nu is het weer wachten op de eerste lui die hem een slechte keuze vinden..
Je vind het wel een goede keus . Gebaseerd op wat?
When it comes to being Plug 1, it's just me, myself and I
pi_69419538
quote:
Op dinsdag 26 mei 2009 15:06 schreef damsco het volgende:
Vergeet niet dat Jol' beslissing nu afhangt van de reacties in het Ajax topic op FOK!. Hij leest mee, aldus een betrouwbare bron.
pi_69419594
quote:
Op dinsdag 26 mei 2009 15:19 schreef Posdnous het volgende:

[..]

Je vind het wel een goede keus . Gebaseerd op wat?
Zijn ervaring? De prestaties van zijn ploegen? De manier waarop hij zijn ploegen liet spelen? Zijn people-management? Zijn goede uitstraling naar de supporters?
"A little philosophy inclineth man's mind to atheism, but depth in philosophy bringeth man's minds about to religion." - Sir Francis Bacon
"Heb je vijanden lief, wees goed voor wie jullie haten." - Jezus
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')