quote:Op maandag 25 mei 2009 17:06 schreef quirina het volgende:
Enne schijterij krijg je juist van Turkse pizza's.
Dat maken ze van rotzooi die al over de datum is. Net zoals kapsalon.
Ik heb in 3 Turkse restaurants gewerkt, niemand deed dat. BS.quote:Op maandag 25 mei 2009 17:06 schreef quirina het volgende:
Enne schijterij krijg je juist van Turkse pizza's.
Dat maken ze van rotzooi die al over de datum is. Net zoals kapsalon.
De schoonmakers zullen wel weer aan het staken zijn geweest.quote:Op maandag 25 mei 2009 17:12 schreef Biancavia het volgende:
Ik was een tijd terug ook een keer met een vriendin naar de spoedeisende hulp gereden, en toen ik daar naar de wc ging viel het me ook al op dat de toiletten daar ontiegelijk smerig waren.![]()
Echt vaag, juist in een ziekenhuis verwacht je toch enigszins schone wc's.
quote:Op maandag 25 mei 2009 17:06 schreef snorfiets het volgende:
zou wel mooi zijn als zulke dingen echt gebeuren ja
Schijterij krijg je eerder van çiğ köfte dan van lahmacun.quote:Op maandag 25 mei 2009 17:06 schreef quirina het volgende:
Enne schijterij krijg je juist van Turkse pizza's.
Misschien moest ze iets pakken wat ze vergeten was.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 01:41 schreef ikwilookwatzeggen het volgende:
Ik was pas bij mijn moeder in het ziekenhuis, komt er zo'n hele dikke schoonmaakster met kar aan. Loopt naar de toiletten op die afdeling om er een halve minuut later weer uit te komen!
Daar is niet meer dan een fles bleek doorheen gegaan want je maakt mij niet wijs dat je in een halve minuut 4 toiletten schoonmaakt
Nee het rook ineens naar bleek. Veel bleek.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 01:51 schreef IHVK het volgende:
[..]
Misschien moest ze iets pakken wat ze vergeten was.
De mannen hebben hun zaakje letterlijk tegen de pot hangen als ze op de wc zitten?quote:Op maandag 25 mei 2009 17:03 schreef F4T4L_3RR0R het volgende:
...Alleen de bril is niet voldoende, want anders hangen je ballen tegen het onfrisse porselein.
Het was geen ronde bril, maar een met 2 armen zeg maar, in het midden ontbrak er een stuk.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 03:26 schreef Krentenbol. het volgende:
[..]
De mannen hebben hun zaakje letterlijk tegen de pot hangen als ze op de wc zitten?
quote:Op maandag 25 mei 2009 17:03 schreef F4T4L_3RR0R het volgende:
Toen ik nog even achterom keek zag ik de drol onder de deur door schuiven.
en anders hangt je lul wel tegen de bril aanquote:Op dinsdag 26 mei 2009 03:42 schreef F4T4L_3RR0R het volgende:
[..]
Het was geen ronde bril, maar een met 2 armen zeg maar, in het midden ontbrak er een stuk.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |