Nee. Het viel ook een beetje tegen. Moest weer zonodig in een studio met DWDD-achtige hysterische snelheid, allemaal zeer korte flitsjes en onzinnig geneuzel met Racoon en Voicst. Maar toch net wel de moeite van het terugkijken waard.quote:
Racoon en Voicstquote:Op dinsdag 26 mei 2009 09:26 schreef SCH het volgende:
[..]
Nee. Het viel ook een beetje tegen. Moest weer zonodig in een studio met DWDD-achtige hysterische snelheid, allemaal zeer korte flitsjes en onzinnig geneuzel met Racoon en Voicst. Maar toch net wel de moeite van het terugkijken waard.
Komt nog genoeg leuke Pinkpop tv komende dagen.
Nee, maar er is zoveel dat je kan laten zien. Denk dat het maandag nog wel komt bij de hoogtepunten.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 22:05 schreef tong80 het volgende:
[..]
Racoon en Voicst
En niet het legendarische optreden van UDS laten zien
Dan zijn ze een week te laat ik wil maandag beelden van dit jaar zien.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 22:06 schreef SCH het volgende:
[..]
Nee, maar er is zoveel dat je kan laten zien. Denk dat het maandag nog wel komt bij de hoogtepunten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |