Naast mijn 23 kernkoppen, 3221 mijnen en 1 cavia .. niksquote:Op zondag 24 mei 2009 22:37 schreef Meddo het volgende:
Wat heb je te verbergen TS?
quote:Op zondag 24 mei 2009 22:38 schreef Guncta het volgende:
Ik lever ze al vrijwillig in bij de sportvereniging. Dan zou het wel een beetje dom zijn om er nu mee in opstand te komen.
Ja nee dat zou heel dom zijnquote:Op zondag 24 mei 2009 22:38 schreef Guncta het volgende:
Ik lever ze al vrijwillig in bij de sportvereniging. Dan zou het wel een beetje dom zijn om er nu mee in opstand te komen.
Ik ben de ideale persoon om dit er door te drukken.quote:
Jij was vroeger zeker de grootste ja en amen-knikker in de klas?quote:Op zondag 24 mei 2009 22:46 schreef Guncta het volgende:
[..]
Ik ben de ideale persoon om dit er door te drukken.
Vergeet veel te vaak sleutels, pasjes en muntjes..
Je gaat dus niet mee naar onze fingerprintmeet?quote:Op zondag 24 mei 2009 23:02 schreef Hoi_Piepeloi het volgende:
Vingerafdrukken heb ik niets tegen, DNA wel.
Jeweet dat daar niet heul superveel verschil tussenzit qua identiteit he ?quote:Op zondag 24 mei 2009 23:02 schreef Hoi_Piepeloi het volgende:
Vingerafdrukken heb ik niets tegen, DNA wel.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |