27 graden?quote:Op zondag 24 mei 2009 13:27 schreef huuphuup het volgende:
BE warme olie in je oor?het klinkt echt heul vies haha
Sugar heel veel pleziergeniet ervan!
![]()
Ik wil eigenlijk naar buiten maar mn lief heeft net anderhalf uur in de auto gezeten en is een soort van gaar. Muh.
Wordt het morgen trouwens echt zo'n 27 graden??![]()
Heb net ff op weeronline gekeken en volgens mij klopt het welquote:Op zondag 24 mei 2009 13:30 schreef huuphuup het volgende:
En ik me afvroeg of het morgen echt rond de 27 graden gaat worden
Ja volgens de site van hetweer.nl klopt het ookquote:Op zondag 24 mei 2009 13:33 schreef Raissa het volgende:
[..]
Heb net ff op weeronline gekeken en volgens mij klopt het wel
hahahha dat klinkt bijna als Chinezen zoquote:Op zondag 24 mei 2009 13:38 schreef PM-girl het volgende:
BE, helpt het, de olie? Ik herinner me dat ook van vroeger, als ik oorpijn had.
Mijn ouders verwarmden de lepel echter met een aanstekerwaarna ik dacht (als 3-jarige) dat mijn oor hetzelfde lot zou treffen.
Tijdens mijn opleiding heb ik veel te maken gehad met de verslavingszorg en kreeg ik ook cursussen over middelengebruik.quote:Op zondag 24 mei 2009 13:43 schreef huuphuup het volgende:
hahahha dat klinkt bijna als Chinezen zo![]()
helpt vast ook tegen oorpijn maar s wat minder kindvriendelijk![]()
Het bleef vrij rustig, tot ik bij de slaapkamer aanbeland was...of ik wel helemaal lekker was, want hij lag pas om half 6 in bed. Ik: Dus? 6u slaap is toch genoeg? En anders verhuis je maar naar de bank, daar ben ik al klaarquote:
Ja, die vraag was van mijquote:Op zondag 24 mei 2009 13:46 schreef freecell het volgende:
Yay, de warmte komt
Nog even op de vraag: hoe rups ik: gewoon met een vinger rupsbewegingen maken, volgens mij niet moeilijk?
quote:Op zondag 24 mei 2009 13:44 schreef PM-girl het volgende:
[..]
Tijdens mijn opleiding heb ik veel te maken gehad met de verslavingszorg en kreeg ik ook cursussen over middelengebruik.
3 keer raden waar ik aan dacht toen het over heroïne ging
quote:Op zondag 24 mei 2009 13:53 schreef huuphuup het volgende:
[..]hahaha
"hey! dat deden wij vroeger thuis ook zo!"
ja daar maak je wel een mooie binnenkomer mee ja
Ik film wel even een maakjequote:Op zondag 24 mei 2009 13:50 schreef Linda2205 het volgende:
[..]
Ja, die vraag was van mijMaarre...ja, Guido Weijers deed in een show een keer rupsen na en die was vrij lenig met zn vingers. Ik kon het niet na doen in ieder geval. Vandaar dat ik me afvroeg of dat een afwijking van mij was, of dat meerdere mensen het niet konden
Dat kan ik dus nietquote:Op zondag 24 mei 2009 14:04 schreef freecell het volgende:
Gewoon zo! *rupsrupsrups* en dan op iemands buik
Wat kan je er niet aan dan?quote:Op zondag 24 mei 2009 14:09 schreef Linda2205 het volgende:
[..]
Dat kan ik dus nietBen ik nou gehandicapt?
Mijn vinger kan gewoon niet zo soepeltjes die beweging maken...het ziet er vrij horkerig uit (is dat een woord?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |